Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(vida777 @ 2012 01 10, 13:34)
Del masyvo grindu, butu nerealu, jei as siuo klausimu nutyleciau  biggrin.gif . Pas mus mysyvo parketas suklijuotas ant sildomu grindu ir jau antra ziema net nepajudejo is vietos. Vis dar laukiu "tu blogybiu", kurios atsitinka medzio masyvui, esant grindiniam sildymui. Jei ir sildymo sanaudos butu bent kiek aukstelesnes (to taip pat nepastebejome), vistiek komfortas, jaukumas ir geras vaizdas atpirktu tai desimteriopai.
ne durnai, o kaip tik labai protingai  4u.gif .

Nepaprasto grozio namelis  wub.gif ! Medis, aisku, jam labai tiktu, bet jo ir bus, o del virtuves ir gyvenamojo /valgomojo kambario grindu verta pagalvoti  g.gif . Jei intensyvus naudojimas bus, medis greitai nusideves (ibrezima, imusimai, nutrynimai). Jeigu negaila medzio, megstat naturalu nusidevejima ar negasdina daznas atnaujinimas, galima rinktis ir intensyvaus naudijimo patalpai medines grindis. Virtuveje vistiek ramiau butu, jei butu plyteles. Tik ne kokios terakotines, skirtos vidurzemio interjerams, o labiau skandinavisko stiliaus ar medzio imitacijos.

Pas mus rusyje kombinuotos medzio ir akmens imitacijos plyteles:
Liniuxxx, as plytelemis klijavau tik tas vietas, kur yra rizikos, kad ant sienu pateks vandens. Dusas pilnai visas (taip pat ir lubos), kampas, kur vonia, wc ir bide - 145 cm aukstyje virs grindu apvadu isklijuota ir dar siaura juostele virs praustuvo spinteles iki veidrodzio.


as tokiame namelyje isivaizduoju sendinto medzio masyvo grindis, kurios nebijo nei atsiradusiu tarpu (atrodys dar naturaliau) nei nusidevejimo ir nereikalauja dano atnaujinimo.
Tokias deciau visame name ir jokiu plyteliu.
Jau dabar namukas labai solidziai atrodo, labai naturalus ir jaukus, nors labaiu skandinaviskas nei lietuviskas, bet tai nesvarbu. Svarbu, kad interjeras deretu su eksterjeru, sudarytu visuma, todel ir viduje norisi siltu naturaliu medziagu.
Is bedos ir akmens mases plyteles virtuvej bei valgomajam tiktu, bet ar yra noras skaidyti erdves?
Vida, is ko darete ta pakyla prie veidrodzio vonioje? is marmuro? nuotraukoje nelabai iziuriu.
Papildyta:
QUOTE(miskouoga @ 2012 01 10, 15:32)
seimyna irgi kartu trinasi. Todel ir krosnele persikeliau i virtuve, nors pagl projekta buvo svetainej.

Stengsiuos musu namus padaryti kuo labiau "provansiskus/kaimo", paprastai irengtus. Tik kai kuriu dalyku jau neiseis pakeisti. Kartais vyras paskubedavo su  sprendimais.


su krosnele nepersistenk, nepamirsk kad ji LABAI ikaista. Virtuve jau savaime ta namo vieta, kur nebuna salta (supratau, kad daznai gamini), o jei dar salia krosnele svilins? ar bus imanoma paskui toj virtuvej isbut?
as labai dziaugiuos, kad man pavyko zidini pastatyt tokioj vietoj, kuri toliau nuo valgomojo stalo bei sedimos dalies svetaineje. Mat tiek ikaitina, kad ausys raitosi, neisivaizduoju kas butu jei jis stovetu arciau tos vietos kur "trinasi" seiminyksciai.
Atsakyti
Skaitinėju praeitą temą, nes kažkaip sugebėjau nemažą dalį jos praleisti ir vienoj įdėtoj nuorodoj užkliuvo šis kambarys,tiksliau sienų apipavidalinimas. Tas lopas rudos spalvos, kas tai yra? Į tapetą kaip ir nepanašu, fototapetas? Audinys priklijuotas prie sienos ar kas? Gal kuri turit geresnę įžvalgą ax.gif
user posted image
Dar čia 24 ar 25 foto (vonios kambarys) mane labai stebina dušo užuolaida, ji juk iš gobeleno, ne kitaip. AR ji čia dėl grožio pakabinta, ar aš jau visai atsilikus nuo šiuolaikinio pasaulio blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 10 sausio 2012 - 17:31
gal del grozio, nes neiseitu maudytis ten tikrai, kaip ir tapetai virs kriaukles, pas mane pvz. seimyna puse veidrodzio sugeba nutaskyt, tai gerai, kad plyteles tarp jo ir kriaukles, o jei butu tapetas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2012 01 10, 16:59)
Ar specialus masyvas šildomom grindim gaminamas? Kokio storio jis turėtų būti? Ir koks pas jus alyvuotas ar lakuotas?
Aš, matyt, tokią info būsiu praleidus, nes tikrai nustebau apie tai perskaičiusi  ax.gif . Mat visame name pas mus šildomos grindys, galvojom (tiksliau taupomės) ant parketlenčių šildomom grindim, bet jei galima masyvą, tai aišku tik už jį  wub.gif

storis ne daugiau 10 mm. Pas mus alyvuotos - kad medis kvepuotu, ypac esant grindiniam sildymui.

QUOTE(mamaSandra @ 2012 01 10, 17:04)
Vida, is ko darete ta pakyla prie veidrodzio vonioje? is marmuro? nuotraukoje nelabai iziuriu.

pakyla padaryta is gipso ir apklijuota tomis paciomis sienu plytelemis, kaip ir visur kitur vonios k.
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 01 10, 13:46)
Miskouoga, be galo grazus namelis, o jau gamta aplink wub.gif . Cia nuolatinis gyvenamasi namas bus?
dar norejau paklaust merginu del radiatoriu? kokius radiatorius dedat savo klasikiniuose namuciuose. kazkaip man prie medzio statyt siuolaikinius baltus radiatorius atrodo keistokai..aisku yra dabar visokiu radiatoriu uzdengimo budu graziu, bet as nelabai suprantu: kai juos taip visokiom lentom uzkali, tai pro kur ta siluma ieina rolleyes.gif ?
dar maciau yra alia retro radiatoriu, tik kainos nemazos g.gif


man ir galvos skausmas tie balti modernus radiatoriai bet iseities kitos nera g.gif sildomos grindys arba pliki radiatoriai nes apkalti jie neatiduos silumos . mb buvau rodzius ta varianta tai piktinosi kad visa sistema sildymo jie sugriautu doh.gif
QUOTE(Kristaline @ 2012 01 10, 18:25)
Skaitinėju praeitą temą, nes kažkaip sugebėjau nemažą dalį jos praleisti ir vienoj įdėtoj nuorodoj užkliuvo šis kambarys,tiksliau sienų apipavidalinimas. Tas lopas rudos spalvos, kas tai yra? Į tapetą kaip ir nepanašu, fototapetas? Audinys priklijuotas prie sienos ar kas? Gal kuri turit geresnę įžvalgą  ax.gif
user posted image
Dar čia 24 ar 25 foto (vonios kambarys) mane labai stebina dušo užuolaida, ji juk iš gobeleno, ne kitaip. AR ji čia dėl grožio pakabinta, ar aš jau visai atsilikus nuo šiuolaikinio pasaulio  blink.gif


Amerikoj maudziausi vonioje su tokia uzuolaida bet jos vidine puse buvo apsiuta neperslampama medziaga
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2012 01 10, 19:43)
gal del grozio, nes neiseitu maudytis ten tikrai, kaip ir tapetai virs kriaukles, pas mane pvz. seimyna puse veidrodzio sugeba nutaskyt, tai gerai, kad plyteles tarp jo ir kriaukles, o jei butu tapetas doh.gif


jei kalba apie nurodytą interjerą, tai ten plytelės, ne tapetas. O su tokiomis užuolaidomis galimas sprendimas - vidinės neperšlampamos dušo užuolaidos, tik pati niekaip dar techniškai to neišsprendžiu kaip pakabinti abi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2012 01 10, 20:22)
jei kalba apie nurodytą interjerą, tai ten plytelės, ne tapetas. O su tokiomis užuolaidomis galimas sprendimas - vidinės neperšlampamos dušo užuolaidos, tik pati niekaip dar techniškai to neišsprendžiu kaip pakabinti abi  rolleyes.gif


cia man rodos apie mano tapetus turejo omeni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2012 01 10, 16:58)
user posted image

Merginos, gal kokiu pvz. turite romantisku uzuolaidu su netradiciniais sprendimais?
Kadangi uzuolaidos vienspalves, vakarais uztraukiamos, tai sprendimas galetu buti su kokiu "cinkeliu"  smile.gif


Sveiki, norėjau paklausti, iš kur pirktos jūsų grindys ir kokia čia spalva. Mes dabar renkamės parketlentes ir vis neapsisprendžiam, kažkaip neįsivaizduoju žiūrėdama į lentą galutinio varianto.

O šiaip vis paskaitau jūsų temą ir randu gerų minčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare @ 2012 01 10, 20:58)
Sveiki, norėjau paklausti, iš kur pirktos jūsų grindys ir kokia čia spalva. Mes dabar renkamės parketlentes ir vis neapsisprendžiam, kažkaip neįsivaizduoju žiūrėdama į lentą galutinio varianto.


ir man būtų aktualu,kur pirkti ir po kiek,pas mus per abu aukštus šildomos grindys įrengtos. Labai noriu vienos juostos. g.gif ir ąžuolo.
Atsakyti
Sakykit, tos, pas kurias sildomos medzio grindys, ar pas jus sildymas tik grindininis, ar ir radiatoriai, ir sildomos grindys kartu? ax.gif
Mes kai galvojom apie sildyma grindinini, tai mums tikrai nebuvo taip, kaip cia kazkas piktinosi, kad pardavejai sako, kad negalima daryt mediniu sildomu grindu. Anaiptol, sake, kad galima, bet palyginus su marmuru, ar elementariom plytelem tai nepalyginimai maziau efektyvu.
Klausiu, nes neturiu pazistamu kurie butu isirenge tik grindini sildyma turedami medines grindis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 01 10, 21:45)
Sakykit, tos, pas kurias sildomos medzio grindys, ar pas jus sildymas tik grindininis, ar ir radiatoriai, ir sildomos grindys kartu?  ax.gif
Mes kai galvojom apie sildyma grindinini, tai mums tikrai nebuvo taip, kaip cia kazkas piktinosi, kad pardavejai sako, kad negalima daryt mediniu sildomu grindu. Anaiptol, sake, kad galima,  bet palyginus su marmuru, ar elementariom plytelem tai nepalyginimai maziau efektyvu.
Klausiu, nes neturiu pazistamu kurie butu isirenge tik grindini sildyma turedami medines grindis 4u.gif

o kam reikia dar radiatoriu, jei yra grindinis sildymas g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2012 01 10, 19:44)
man ir galvos skausmas tie balti modernus radiatoriai bet iseities kitos nera  g.gif sildomos grindys arba pliki radiatoriai nes apkalti jie neatiduos silumos . mb buvau rodzius ta varianta tai piktinosi kad visa sistema sildymo jie sugriautu  doh.gif
Amerikoj maudziausi vonioje su tokia uzuolaida bet jos vidine puse buvo apsiuta neperslampama medziaga


del radiatoriu galiu pasakyti taip: iseitis yra, o butent - labai brangus (prabangus) variniai ir zalvariniai klasikiniai radiatoriai.
Jie kazkiek panasus i musu senovinius spizinius, bet priekine puse su tokiais ale raiziniais. Dabar neprisiminsiu kokia firma, bet zinau, kad italu gamintojo.
Reiktu googlint italiskai.
Kai dirbau transporto bendroveje - vezeme dideliais kiekiais siuos radiatorius Rusijos ponams.
Atsakyti