Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

user posted image

Neturint dviejų metų vairavimo stažo privaloma vairuoti automobilį, paženklintą klevo lapo skiriamuoju ženklo kairėje automobilio pusėje.

Oficialus Regitros internetinis tinklapis.

user posted image

o gal...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumcė Šmumcė: 10 sausio 2012 - 18:12
Oi, jau nauja temuke eteryje, liuks thumbup.gif Aciu 4u.gif
Nu ka, gavau uzduoti is MB, teks vaziuot po miesta pasimakaluot...nemegstu anos upes puses biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenuxus: 10 sausio 2012 - 18:20
Aš nemėgstu tamsos ir prietemos... Ačiū D. beveik visad tokiu laiku kas nors šalia sėdi, tai yra įpareigotas atidžiai žvalgytis ar nėra kokių "juodulių" prie nereguliuojamų perėjų blush2.gif
Atsakyti
Mieste dar gatves apsviestos, o baisiausia buvo kai autostradoj vaziuojant per kelia perbego kazkokie zmogai...jeckau kai issigandau...tik priesais esancios masinos lempikes uzsistojo, uzsistojo, lyg kas vaiksciotu uz vaziuojancios masinos, ziuriu zmogai bega per kelia.Nu nebuciau sustojus jomajo, uz tos masinos islindo ir pries pat mane prabego...durniukai... doh.gif Bent koks atsvaitelis butu ar ka...
Atsakyti
As vairuoju tik savam mieste ir uz miesto rajone biggrin.gif .
Atsakyti
Cia as as, ta blogoji, kur greiti virsija. Bet as nesaugiai jauciuosi vaziuodama leistinu greiciu tarkime pro tuneli Vilniuje. Man saugiau yra su srautu, o srautas ten, deja, virsija greiti apie 30 km/h. Beje, vienas dalykas virsyti greiti nuo 40 iki 70, ir kitas nuo 110 iki 140. Pirmuoju tie 30 km/h daug pavojingiau.

Ir dar, kuo toliau tuo maziau as ta greiti virsiju. Todel paklausykit tos, kuri isbande savo kailiu ir isgyveno - nevirsykit. Niekur greiciau nenuvaziuosit smile.gif.
Atsakyti
Na savammieste sutinku, kad žinomos perėjos, posūkiai galima iš anskto pristabdyt, bet kitammieste doh.gif Bent jau man taip sklandžiai viskasnevyktų, tad geriauiškart renkuosi leistinąir saugų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumcė Šmumcė @ 2012 01 10, 22:09)
Na savammieste sutinku, kad žinomos perėjos, posūkiai galima iš anskto pristabdyt, bet kitammieste  doh.gif  Bent jau man taip sklandžiai viskasnevyktų, tad geriauiškart renkuosi leistinąir saugų smile.gif


Leistinas tai nebutinai saugus smile.gif. Labai daug buna situaciju, kai leistinas yra daug didesnis uz saugu... Taip pat pasigendu kadaise buvusio zenklo - rekomenduojamas greitis. Nezinau, ar jis isvis tebera KET.

Savam mieste irgi galima saugiai greiti virsyti, kai plati gatve ir nera jokiu krumu ir automobiliu pristatyta pakelyje. Na va Vilniuje pavyzdys gal ir butu tunelis, arba gelezinio vilko gatve diena, kokia dar zirniu gatve - nesu jokio pesciojo ten macius.
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2012 01 10, 21:13)
Leistinas tai nebutinai saugus smile.gif. Labai daug buna situaciju, kai leistinas yra daug didesnis uz saugu... Taip pat pasigendu kadaise buvusio zenklo - rekomenduojamas greitis. Nezinau, ar jis isvis tebera KET.

Savam mieste irgi galima saugiai greiti virsyti, kai plati gatve ir nera jokiu krumu ir automobiliu pristatyta pakelyje. Na va Vilniuje pavyzdys gal ir butu tunelis, arba gelezinio vilko gatve diena, kokia dar zirniu gatve - nesu jokio pesciojo ten macius.


Yra ne tik KET, bet ir keliuose smile.gif
Atsakyti
Ahoy naujoj temoj. ax.gif thumbup.gif Pilnai pritariu KTK pasisakymams apie greičio viršijimą. Aš irgi užmiesty gyvenu tai tenka ir paspausti, kartais užsivėlinu išsiruošti (o kam nepasitaiko), pavažiuoju ir 70 bet aišku atsargiai. Savaime suprantama tas viršijimas yra tik tokiose atkarpose kur jį laisvai galima viršyti. O šiaip geriausia važiuoti su srautu (mane jau irgi biškį panervina kai lygiai 50 važiuoja, nes 4 pavara jau daugiau nori). Šiaip tai kiekvienai reikėtų pabūti kiekvienos situacijoj, pavažinėti tokiais keliais kuriais kiekviena važinėja ir tada būtų aišku viršytumėt ar neviršytumėt. Nes jei kasdien siauros miesto gatvelės tai lb skiriasi nuo prospektų ar užmiesčio gatvių.
Atsakyti
O kodėl tu 4-ta pavara velniesi apt 50?

Aš mieste kaip instruktorius mokino, tik trečia laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumcė Šmumcė: 10 sausio 2012 - 21:25
QUOTE(Pumcė Šmumcė @ 2012 01 10, 22:24)
O kodėl tu 4-ta pavara velniesi apt 50?

Aš mieste kaip instruktorius mokino, tik trečia laugh.gif

Kodėl velkuosi? Todėl, kad mano mašina ne VI golfas. biggrin.gif 4 man lb tinka maždaug iki 60km/h. Juk ne visos vienodai važiuoja. mirksiukas.gif
Atsakyti