Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

labukas 4u.gif

QUOTE(*F_M* @ 2012 02 26, 13:38)
sveikos  4u.gif

begius keiciu pagal greiti ir ka jauciu  biggrin.gif tachometras sugedes  doh.gif tad tenka kitais dalykais pasitiketi  smile.gif o koja tai berods virs sankabos laikau jei vaziuoju pvz mieste kai tenka daznai keisti pavaras, stabdyti ir t.t., nezinau kodel bet man kazkodel patogiau  doh.gif kaip ir desine ranka ant pavaru svirteles, o kaire vairuoju  blush2.gif bet aisku, taip vairuoju tik esant geroms oro salygoms, kai kelias sausas, jokiu veju, sniego, putros, slidaus kelio  ax.gif

o koja desine pavargdavo pacioj pradzioj kai vaziuodavau i tolimesne kelione, del nuolatinio laikymo ant gazo, dabar nebejauciu nieko  smile.gif

mano pirmoj masinoj nerode apsuku tai ispradziu pagal greiti, nesvarbu, kad buvo benzas-dujos, bet vaziavau kaip ismokau-kaip su dyzeliu biggrin.gif is pradziu ir daznai laikydavau koja virs sankabos, bet pamazu apsipratau ir dar ir dabar kartais sau primenu koja nukelt ax.gif
taip pat ilgoj kelionej koja pavargdavo nuo gazo laikymo biggrin.gif bet dabar masiniuke yra autopilotas tai nebereik nieko laikyt, tik vaira biggrin.gif

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 02 26, 15:34)
Digse, prie benzinines reikia priprast, tad pradzioj siulyciau nuvaziuoti kurnors kur nera didelis eismas ir bandyti ismokt isibegeti, sustoti, vel pajudeti is vietos. Kol pajusite kaip dirba sankaba. Ir galbut pradziai rinkites trumpesnes atkarpas ir kelius, kurie jums yra zinomi smile.gif

as kai mokinausi vaziuoti ir kai issilaikius jau pati vazinejau,. dazniausiai vaziuodavau i paskaitas rytais ir po paskaitu kai masinu daug, kamsciai, oj kokia man gera praktika budavo, manau tas labai padejo, o ir instruktorius mano buvo tikrai grieztas, kartais ir tona pakeldavo kai nesamone padarydavau blush2.gif bet tikrai ismokau,kas su manim vaziavo, niekas nebijojo, o dabar vaziuoju visur drasiai smile.gif

Atsakyti
Šiandien taip keistai pasistačiau mašiniuką-atbulomis įvinguriavau tarp kitų dviejų, bet tokie siauri tarpeliai liko iš abiejų pusių.
Vos išlipau pati. Dabar bijau, kad kažkas neišvažiuos ir nubraukys mano veidrodėlius. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2012 02 27, 10:15)
Imk ta, kuri Tau labiau prie dusios. Prie kurios atsisedus uz vairo jausi, kad Tu ja myli, o ji myli Tave. Tuomet nebus jokiu problemu zengt pirmus zingsnius (cia gal nelabai tinka tas posakis biggrin.gif). Rinkis tiesiog sau miela gera masiniuka. Lietuvoje nemaciau tokiu keliu, kur su savo pezu nepravaziavau biggrin.gif

drinks_cheers.gif va pats geriausias patarimas,atsakant i klausima,ka rinktis... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 02 27, 13:05)
drinks_cheers.gif va pats geriausias patarimas,atsakant i klausima,ka rinktis... thumbup.gif


O mylimai masinai nepagailesi ir "dovaneliu" (laiku ja priziureti, nevarineti tol kol nebegalesi pavaziuoti ir pan...) kurios tik sustiprins seimininko-masino draugyste ir masina tada tarnaus gerai
Atsakyti
Na va, išdrįsau šiandien parvežti mudu iš sporto klubo (iš Vilijampolės iki Krėvės pr.). Kelias buvo neblogas, mašinų negausiai (apie 7 val. vakaro), buvau apipypinta tik vieną kartą (už tai, kad neva per lėtai važiavau, asilas kažkoks doh.gif ), truputį dar nejaučiu mašinos gabaritų, nes draugas vis kartojo "važiuok savo juosta, neišlindinėk... blush2.gif Drebėjau kaip epušės lapelis, tiesiog fiziškai stresavau, nors ir stengiausi susikaupti, bet nerimas veržėsi per kraštus doh.gif Ne taip lengva dar pasitikėti savimi. Padėjo drąsinimai iš draugo pusės "gerai, labai gerai važiuoji, ramiai..", nors aišku iki to gerumo dar toooli toooli... Baimindamasi užgesinti mašiną pajudant per daug užgazuoju ir po to kažkaip nesiseka lėtai atleisti sankabos, tai mašina daro bum bum bum bum... Aišku ne į sveikatą tas jai... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Digse: 27 vasario 2012 - 19:41
QUOTE(Digse @ 2012 02 27, 20:38)
Na va, išdrįsau šiandien parvežti mudu iš sporto klubo (iš Vilijampolės iki Krėvės pr.). Kelias buvo neblogas, mašinų negausiai (apie 7 val. vakaro), buvau apipypinta tik vieną kartą (už tai, kad neva per lėtai važiavau, asilas kažkoks doh.gif ), truputį dar nejaučiu mašinos gabaritų, nes draugas vis kartojo "važiuok savo juosta, neišlindinėk... blush2.gif Drebėjau kaip epušės lapelis, tiesiog fiziškai stresavau, nors ir stengiausi susikaupti, bet nerimas veržėsi per kraštus doh.gif Ne taip lengva dar pasitikėti savimi. Padėjo drąsinimai iš draugo pusės "gerai, labai gerai važiuoji, ramiai..", nors aišku iki to gerumo dar toooli toooli... Baimindamasi užgesinti mašiną pajudant per daug užgazuoju ir po to kažkaip nesiseka lėtai atleisti sankabos, tai mašina daro bum bum bum bum... Aišku ne į sveikatą tas jai... blush2.gif

gera pradzia thumbup.gif tikrai buna tu asilu ne vienas ir ne du, tokie keliu ereliai smile.gif tai va taip kasdien ir po menesio bus lengviau thumbup.gif
as tai siandien pries piko valanda niekaip negalejau i zieda ilekti, belekiek masinu buvo biggrin.gif kiti taip smarkiai rizikuoja ir nezinau ar tai to verta, lekia nors tarpas mazas, taip 3 partijos praskrido, as taip negaliu, esu nestuke.gif tai tikrai nerizikuosiu smile.gif
Atsakyti
Į mane kažkoks 'gudruolis' vos neįlėkė šiandien iš šalutinio Donelaičio gatvėj, jau į mano juostą įlindo. ohmy.gif mamma mia kaip išsigandau, staigiai prasukau pro trečią juostą, gerai kad ten nieko nebuvo, nes nespėjau net apsidairyt. Nu blyn mane nervina kai saugausi kitų ir dėl to saugojimosi galiu pati kažkur įvažiuot, o tas kuris mane privertė taip pasielgti, nuvažiuos sau sveikas. mad.gif
Vakare rodyklė iki 80.. savaime išėjo, nu patinka man greitai važiuot kur saugu. blush2.gif thumbup.gif dbr dažnai vakarais gržtu tai gėėėris. biggrin.gif
Digse tavo draugas tikras lobis. thumbup.gif Gerai kad lipi per save, bus labai saldi pergalė. wink.gif ar dbr baisiau vairuot nei pirmomis pamokomis?
Papildyta:
Beje, ar pastebėjot kiek mieste dygsta duobių? šiandien jau kaip jombinau į pora ohmy.gif swoon.gif viena man pakeliui visai nauja atsiradus ir dar tokia galinga doh.gif Net per M1 pranese apie atsirandancias duobes.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 02 26, 23:20)
dar yra tokia amzinai pustuste stovejimo aikstele i Liepkalnio kalna kylant po desine,berod pries pat stotele...Na,reiketu pasivazineti,paieskoti...

Vat Liepkalnio tai man labai tiktu, kažkaip nemačiau ten nieko, reikes apsižiuret
Aš vis gi nuvežiau mamą į Lazdynų klinikas thumbup.gif ,teko važiuot per tą žieduką mažą, kur per egza susimoviau, visai ramiai ir gerai nuvažiavau ir radau viska, nenugrybavau, net ženklus spejau stebet, tai kad likau labai patenkinta thumbup.gif ,tiesa teko važiuot ne kaip "lapas", 2 furos prie užpak... prilipo, tai važiavau 80, nes jei pradetu lenkt, tai blink.gif ,prisiminiau kai instruktorius sake, kad su srautu važiuot saugiau, o tas srautas min. 80 važiavo
Nu vien žo savo adrenalino doze šiandien gavau lotuliukas.gif ,bet kokia žinokit patenkinta, kaip mažas vaikas thumbup.gif
O jau pas mus kiek duobiu blink.gif ,kartais taip užtaikau, blink.gif ,nu bet nesugebu visu apvažiuot
Atsakyti
As siandien i gera duobe ikaliau,jau..ivaziavusi i kiema doh.gif doh.gif Kaaaip uzknisa blush2.gif ir parkuodamasi vis masiniuko prieki nubraukiu (apacia blush2.gif ) nu zemute ji visiskai pas mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2012 02 27, 23:00)
Vat Liepkalnio tai man labai tiktu, kažkaip nemačiau ten nieko, reikes  apsižiuret
Aš vis gi nuvežiau mamą į Lazdynų klinikas  thumbup.gif  ,teko važiuot per tą žieduką mažą, kur per egza susimoviau, visai ramiai ir gerai nuvažiavau ir radau viska, nenugrybavau, net ženklus spejau stebet, tai kad likau labai patenkinta  thumbup.gif  ,tiesa teko važiuot ne kaip "lapas",  2 furos prie  užpak... prilipo, tai važiavau 80, nes jei pradetu lenkt, tai  blink.gif  ,prisiminiau kai instruktorius sake, kad su srautu važiuot saugiau, o tas srautas min. 80 važiavo
Nu vien žo savo adrenalino doze šiandien gavau  lotuliukas.gif  ,bet kokia žinokit patenkinta, kaip mažas vaikas  thumbup.gif
O jau pas mus kiek duobiu  blink.gif  ,kartais taip užtaikau,  blink.gif  ,nu bet nesugebu visu apvažiuot

Nu va kaip saunu! drinks_cheers.gif baisu buna paprastai tik pries vaziuojant,o jau kai vaziuoji-ner kada bijot,reikia i kelia ziuret ax.gif As irgi dabar bijau i darba iseit po keturiu menesiu biuletenio,sitiek laiko navaziavus,bet,kaip kolegos sako-pirma reisa kojos drebes,o paskui priprasi biggrin.gif Visiems taip buna ax.gif
O eismas tai ten jooo...apie 80-90 eina visi,ir pirma juosta,o furos tai su autopilotu paprastai vaziuoja,tai tikrai butu lenkusios... ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti