Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*69 Namučiai...

labadiena,
as po Vejo seselio kol kas nieko dabar neskaitau. nezinau ko imtis, nenoriu skystalo, tai va ir delsiu smile.gif
be to dabar visas mintis ir laika uzvalde vienas projektas ir kol nepadarysiu nenurimsiu - is nertu seveteliu gaubta liustrai padaryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fenk-ju @ 2012 01 12, 09:40)
Tai tiesiog mano nuomonė  4u.gif Indija labai turtinga savo kultūra, gražiais papročiais, man pavyzdžiui atrodo, kad tikrai nepilnai buvo atskleistos vestuvių ir laidotuvių tradicijos. Aš nesakau, kad nebuvo visiškai, anaiptol - buvo. Tik man šio to pritrūko  mirksiukas.gif


pspildymui galima imti Tuk tuk Indija smile.gif
Atsakyti

Laba diena.

Pirmą kartą negrįžtamai mečiau knygą šalin nebaigus jos skaityti, nupurtė vien nuo minties apie grįžimą prie jos ir bandymą skaityti toliau, tai pagalvojau, kam man tokios kankynės ir tokios tekstinės šlykštynės, geriau pasiimsiu kitą knygą, kurią bus malonu skaityti. Taip ir padariau. Vakar paėmiau į rankas Dorota Terakowska "Belytis" ir pusę perskaičiau vienu prisėdimu. Patinka man šios moters rašymo ir pasakojimo stilius, gudrių minčių galima rasti. Jos knyga "Raganų duktė" man paliko neišdildomą įspūdį.
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2012 01 12, 14:09)
Laba diena.

Pirmą kartą negrįžtamai mečiau knygą šalin nebaigus jos skaityti, nupurtė vien nuo minties apie grįžimą prie jos ir bandymą skaityti toliau, tai pagalvojau, kam man tokios kankynės ir tokios tekstinės šlykštynės, geriau pasiimsiu kitą knygą, kurią bus malonu skaityti.

tai kokia knyga čia taip nepatiko?
Atsakyti

QUOTE(eliss @ 2012 01 12, 13:40)
tai kokia knyga čia taip nepatiko?
Malūko "Dilgės".
Atsakyti
Jungiuosi i gretas su "Sidro namų taisyklėm" 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif perskaiciau as Pieniu vyna ir likau apzaveta,jei buciau perskaiciusi 2011m.tai tikrai ji gautu metu geriausios apdovanojima:) pieniu vynas. Nors mano atsiliepimai neidomus,bet vistiek rodysiu jums:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2012 01 12, 08:17)
Daug turi biggrin.gif Tai susipirkai, ką norėjai, dabar jau nieko nebereikia gal biggrin.gif mirksiukas.gif
Aišku biggrin.gif

Nu kad ne tik dovanas pirkausi ir vaikui knygas. Šiaip man gal jų daug daugiau davė nei priklauso, nes mane net knygyno vedėja labai gerai pažįsta. Matyt dėl to kad pastoviai pas juos perkuosi ir nemažai perku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2012 01 12, 16:36)
Nu kad ne tik dovanas pirkausi ir vaikui knygas. Šiaip man gal jų daug daugiau davė nei priklauso, nes mane net knygyno vedėja labai gerai pažįsta. Matyt dėl to kad pastoviai pas juos perkuosi ir nemažai perku  unsure.gif


Geriausia klientė biggrin.gif Gerai, kai tokių pažinčių turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 01 11, 20:10)
Kadangi pradėjom gyventi kartu su MB, tai po truputį susivežu knygas iš namų. Nenoriu iškart išgąsdinti tokiais kiekiais  biggrin.gif Ir tai jau gąsdina, kad turėsim prakūroms žiemą  blink.gif

Perskaičiau ir iškart į galvą atėjo viena scena iš "Gernsio literatūros ir bulvių lupenų pyrago draugijos"- kai pagrindinė herojė grįžta į namus, kur ką tik atsikraustė ir jos sužadėtinis ir pamato, kad jis visas jos knygas sudėjęs į dėžes ir paruošęs išnešti į rūsį, o vietoj jų pririkiavęs daugybę savo sportinių apdovanojimų ir diplomų. lotuliukas.gif Nereikia nė sakyti, kad vestuvės taip ir neįvyko. smile.gif

QUOTE(nihilistė @ 2012 01 12, 10:17)
Aš tai dar mąstau apie Huxley "Beždžionė ie esmė", Anos Frank "Dienoraštis" ir Remarko "Vakarų fronte"... Teks kažkurias dvi rinktis, nes trys - jau per daug ax.gif Norėjau Tveno "Gyvenimas prie Misisipės", bet jau kaina doh.gif

Tai jau tikrai. Tveno knygos ir aš norėjau, bet ir su 5 litų nuolaida man ji vis tiek per brangi. Nusipirkau McCullers "Širdis- tai vienišas medžiotojas".
Atsakyti
QUOTE(DjuSoleil @ 2012 01 12, 16:07)
Sveikutes smile.gif perskaiciau as Pieniu vyna ir likau apzaveta,jei buciau perskaiciusi 2011m.tai tikrai ji gautu metu geriausios apdovanojima:) pieniu vynas. Nors mano atsiliepimai neidomus,bet vistiek rodysiu jums:) 4u.gif


ot specialiai norėjau perskaityti tongue.gif bet nuoroda bloga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2012 01 12, 13:09)
Vakar paėmiau į rankas Dorota Terakowska "Belytis" ir pusę perskaičiau vienu prisėdimu. Patinka man šios moters rašymo ir pasakojimo stilius, gudrių minčių galima rasti. Jos knyga "Raganų duktė" man paliko neišdildomą įspūdį.
o man tik vienintelė šios autorės knyga patiko- Lėliukė thumbup.gif Belytis visai nesiskaitė schmoll.gif
QUOTE(Memo @ 2012 01 12, 15:18)
Jungiuosi i gretas su "Sidro namų taisyklėm"  4u.gif

pavydžiu to skaitymo malonumo- labai gera knyga- labai thumbup.gif

Registruojuos su Gimdymo namais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukė: 12 sausio 2012 - 19:30