Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*69 Namučiai...

QUOTE(Dorifore @ 2012 01 10, 22:56)
Registruojuosi naujoje temoje su
J. Austen "Puikybė ir prietarai"


Viliuosi, jog originalo kalba, priešingu atveju - deja, deja, deja ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
pieniu vynas bandau dar karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DjuSoleil @ 2012 01 12, 19:41)
pieniu vynas bandau dar karta  4u.gif


dabar ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2012 01 10, 23:24)
Nagi labai gerai. Smagi knyga, jau spėjau sočiai prisijuokti. Tik skaitau nelabai didelėm dozėm, kažkaip gan greit pasidaro per daug jos.

Afroditė. Istorijos, receptai ir kiti afrodiziakai mano norų sąraše, tik kol kas užsivertusi kitų knygų skaitymu. Dar eilėje laukia Tūkstantis saulių skaisčių, Evangelija pagal Jėzų Kristų ir Česilo pakrantėje. Vėl pasinėriau į knygų pasaulį. rolleyes.gif
Skaičiau Isabel Allende - Dvasių namai ir nepabaigiau Fortūnos duktė bei nesenai perskaičiau Apie meilę ir šešėlius . Autorės rašymo stilius ir turinys labai įvairialypis, daugiasluoksnis, turtingas. Tačiau tiek Dvasių namai tiek antroji knyga manęs nesužavėjo. Būna, kad skaitai knygą ir negali atsitraukti, nors akys merkiasi, bet stengiesi iš visų jėgų dar bent puslapį suvalgyti. O pastarosios knygos mane išbalansuodavo ir protarpiais žiovauti priversdavo. Kodėl? g.gif Manau, kad man trukdė kartais į pirmąjį planą iškeliami politiniai įvykiai, revoliucijos ir t.t. Vienu metu pasakojama apie meilę, jausmus ir staiga - ta priešprieša. Galbūt būsiu šįkart subjektyvi, nes tikriausiai man pabodo knygos, turinčios revoliucijų/pilietinių karų ir kt. sukilimų aprašymus. Ne ta nuotaika man matyt buvo smile.gif Visumoje labai patiko subtilus, įdomus personažų aprašymas - tie žali Klaros plaukai ir dabar vaizduotėje kartais atgija biggrin.gif Vertinčiau iš 5 žvaigždučių 3-imis.

Dabar skaitau Diane Setterfield - Tryliktoji pasaka. Vat čia tai knyga bigsmile.gif Nuo pirmųjų puslapių apžavėjo.:
1. Nuostabus ir pavydėtinas rašymo stilius - gyvas (atrodo, jog viskas vyksta čia ir dabar), spalvingas, įmantrus...galima dar daug vardinti. Manau, kad vertėtų baigiamųjų klasių moksleiviams šią knygą įtraukti į privalomų perskaityti knygų sąrašą. Vaizduotę ir rašybos stilių praturtintų be jokių abejonių.
2. Istorija nebanali, verčianti pasukti galvą ir kurstanti smalsumą, o kaip bus toliau...
Labai gražiai šią knygą aprašė Luiziana čia. Ir koks sutapimas -aš taip pat tas pačias vietas apie knygas (ir ne tik apie knygas) užsirašiau į savo užrašus. Radau ne vieną įmantrią ir niekur kitur negirdėtą minties perteikimo būdą, t.y. sakiniai, suausti iš žodžių taip, kad sunku pamiršti, nes tai taip subtilu ir autentiška.
Pabaigai klausimukas - ką manote apie Forsaitų sagą? Esu skaičiusi Virdžinija Endrius knygas apie Dolangendžerių šeimą. Ypač sužavėjo pirmoji knyga - Palėpės gėlės.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 01 12, 21:41)
Dabar skaitau Diane Setterfield - Tryliktoji pasaka. Vat čia tai knyga  bigsmile.gif Nuo pirmųjų puslapių apžavėjo.:
Pabaigai klausimukas - ką manote apie Forsaitų sagą? Esu skaičiusi Virdžinija Endrius knygas apie Dolangendžerių šeimą. Ypač sužavėjo pirmoji knyga - Palėpės gėlės.

O kodėl sugretinai Forsaitus su Endrius knygom? Mano manymu, tai nepalyginami dalykai. Ir nors dvi knygas iš "Palėpės gėlių" serijos skaitydama beveik be perstojo praverkiau (o tas buvo labai seniai), "Forsaitų saga", vertinant menine prasme, stovi daug aukščiau.

"Tryliktoji pasaka" man nepatiko. Ypač pirmi keli šimtai puslapių buvo visiškai neįdomūs, skaičiau ir dūsavau. Jokio žavesio joje neradau, nors ir daug kalbama apie knygas. Bet aš čia tokia vienintelė, mūsų temoj ši knyga labai išgirta. Net nežinau, kodėl man kitaip.
O "Afroditė" -dvylikta mano skaitoma Allende knyga. Kol kas nebuvo tokios, kuri man visai nepatiktų, nesvarbu, apie kokias revoliucijas bebūtų. Man jos knygos kaip pasakos (na gal išskyrus biografines)- gražiai parašytos, skaityti įdomu ir nenuobodu, bet per daug į aprašomus dalykus neįsijaučiu, todėl dėl visų tų baisių vietų ir neskauda po to širdies. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katilina: 12 sausio 2012 - 21:15
QUOTE(katilina @ 2012 01 12, 21:10)
O kodėl sugretinai Forsaitus su Endrius knygom? Mano manymu, tai nepalyginami dalykai. Ir nors dvi knygas iš "Palėpės gėlių" serijos skaitydama beveik be perstojo praverkiau (o tas buvo labai seniai), "Forsaitų saga", vertinant menine prasme, stovi daug aukščiau.

Sugretinau, nes pamaniau, kad gal kažkuo panašios savo turiniu, t.y. kelių kartų gyvenimo pasakojimas blush2.gif Aišku nelygu kaip tai perteikiama.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 01 12, 22:28)
Sugretinau, nes pamaniau, kad gal kažkuo panašios savo turiniu, t.y. kelių kartų gyvenimo pasakojimas  blush2.gif Aišku nelygu kaip tai perteikiama.

Na man tai visiškai nepanašu. "Forsaitai"- tipiška anglų klasika (gerąja prasme), o Endrius knygos- sentimentalus melodraminis popsas, mano nuomone (bet irgi labai patiko, tik kad daug jaunesnė skaičiau, dabar gal kitaip atrodytų).
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2012 01 12, 15:54)
Geriausia klientė biggrin.gif Gerai, kai tokių pažinčių turi mirksiukas.gif

na ką aš žinau, kaip ten su geriausia kliente, bet šis knygynas man artimiausias. O beto, jo vadovė labai maloni ir mėgstanti pašnekėti moteris. biggrin.gif o tokios pažintys priverčia ir labai.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
registruojuos naujoj temoj 4u.gif
atsiliepimas George Orwell "1984-ieji"
ryt skrendu į lt tai žadu lėktuve pradėt Kundera "Nepakeliama būties lengvybė" ir namuos po "eglute" laukia Irvingo Pasaulis pagal garpą ir Malda už oveną minį" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 01 12, 21:41)
Pabaigai klausimukas - ką manote apie Forsaitų sagą? Esu skaičiusi Virdžinija Endrius knygas apie Dolangendžerių šeimą. Ypač sužavėjo pirmoji knyga - Palėpės gėlės.

Tikrai,šių rašytojų nereik sugretint,visiškai skirtingi stiliai.Šiaip,Endrius esu skaičius beveik visas knygas,ji rašė serijom,bet visose yra viena ir ta pati mintis,gal jos gyvenime buvo kažkas panašaus g.gif Bet man patiko,kažkada žiūrėjau filmą "Palėpės gėlės",tai nieko gero rolleyes.gif

Numečiau aš "Žmonių karalienę" ,sakiau patiks,istorinė,bet kad visiškai neįtraukė,toks sausas rašymo stilius,sakiniai kapoti schmoll.gif

katilina,o "Tryliktoji pasaka" tavo yra?Sakau ,gal parduodi,nes taip man jos noris,bet nerandu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Filipinai @ 2012 01 12, 20:35)
Viliuosi, jog originalo kalba, priešingu atveju - deja, deja, deja  ax.gif  ax.gif  ax.gif

Visas knygas originalo kalba skaitai?
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 01 12, 22:41)

Dabar skaitau Diane Setterfield - Tryliktoji pasaka. Vat čia tai knyga  bigsmile.gif Nuo pirmųjų puslapių apžavėjo.:

Aš irgi iš tų, kurioms Tryliktoji pasaka labai patiko wub.gif
Atsakyti