Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas)

Ačiū Dangiuk 4u.gif
Nesigavo man taip schmoll.gif Plyšo viskas doh.gif O čia net pakeltas netrūksta, kur paslaptis g.gif
Atsakyti
mano tai plonesnis lapas gaunasi,gal todel ir taip tas sviestas persigere ir sukepe,per daug plonas,na visiskai padejus ant stalo atrodo,kad nieko nera,kita syki reikes kitaip daryti ir tikrai svarbiausia neperkildinti,nes poto nebesitampe bent man.

as krastus nupjoviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2012 01 17, 11:52)
mano tai plonesnis lapas gaunasi,gal todel ir taip tas sviestas persigere ir sukepe,per daug plonas,na visiskai padejus ant stalo atrodo,kad nieko nera,kita syki reikes kitaip daryti ir tikrai svarbiausia neperkildinti,nes poto nebesitampe bent man.

as krastus nupjoviau smile.gif


Jau gi merginos jums sakė, perkepėt jūs savo šimtalapį, o ne per plonas buvo. Kuo ploniau, tuo geriau.
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2012 01 17, 11:52)
visiskai padejus ant stalo atrodo,kad nieko nera

atidžiau skaitykit - ten du lapai sukloti, ir jie šviečia kiaurai... ne plonume esmė, o perkepime doh.gif

Kraštus nupjaunu ir aš, jei ne sau kepu.
Papildyta:
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 01 17, 11:44)
Ačiū Dangiuk  4u.gif
Nesigavo man taip  schmoll.gif Plyšo viskas  doh.gif O čia net pakeltas netrūksta, kur paslaptis  g.gif

Sąžiningai - nežinau... unsure.gif būna dienų, kai keikiuos kaip vežikas, nes plyšta kiekvienas, ir skylių gausybė, nors dažniausiai va tokie gaunasi elastingi... tiesa, su vandeniu maišyta tešla man patinka labiau, jei kalbėtume apie elastingumą.
Atsakyti
Ak vat kaip... nupjaunat kraštus doh.gif biggrin.gif gudruolės. O aš ir galvoju kaip juos ten išplonint, nes vis tiek storiau gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Belle_fleur @ 2012 01 17, 15:16)
Ak vat kaip... nupjaunat kraštus  doh.gif  biggrin.gif  gudruolės. O aš ir galvoju kaip juos ten išplonint, nes vis tiek storiau gaunasi.

nea, gudraujam biggrin.gif nors galima ir su pirštais tempt, išsitempia...
Atsakyti
Kepiau ir šį savaitgalį, tai šįkart gavosi tikras bulkienojus biggrin.gif kitaip jo nepavadinsi. Ir suprask, kad nori. Tešla siaubingai lipo, sunkiai tampėsi. Produktai tie patys, matyt per trumpai minkiau.
Atsakyti
Kaip džiaugiuos šitą temą atradus bigsmile.gif
Bandysiu kept tongue.gif


Va, tik paklaust norėjau, ar galima kept iš "paprastų" miltų, net nežinočiau kur čia ieškot Karališkųjų atitikmens g.gif
Ir apie tuos nupjaustomus kraštelius, o kur tą atpjautą tešlą dėt, nieko tokio ją riebesnę į naują blyną įminkyt ar jau išmetimui tos nuopjovos?
Atsakyti
QUOTE(Belle_fleur @ 2012 01 23, 21:39)
Kepiau ir šį savaitgalį, tai šįkart gavosi tikras bulkienojus  biggrin.gif  kitaip jo nepavadinsi. Ir suprask, kad nori. Tešla siaubingai lipo, sunkiai tampėsi. Produktai tie patys, matyt per trumpai minkiau.

Nieko, per kančias į žvaigždes mirksiukas.gif man irgi būna visaip, keikiuos, ir amtinkau, nu kaip šššš, taip ššš... ir nežinia, kodėl taip...

QUOTE(Coccinela @ 2012 01 23, 22:58)

Va, tik paklaust norėjau, ar galima kept iš "paprastų" miltų, net nežinočiau kur čia ieškot Karališkųjų atitikmens  g.gif

Ir apie tuos nupjaustomus kraštelius, o kur tą atpjautą tešlą dėt, nieko tokio ją riebesnę į naują blyną įminkyt ar jau išmetimui tos nuopjovos?

bandykit imt bet kokius su atitinkamomis raidelėms 4u.gif

iškepu bandelių biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena. Gundausi ir as kepti sita skanesta ir vyras vis padejuoja, kad viska kepu, o to niekaip neprisiruosiu ax.gif , pasakykit jus man ar labai sudetinga ji iskepti?
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2012 01 24, 06:08)
bandykit imt bet kokius su atitinkamomis raidelėms  4u.gif

iškepu bandelių  biggrin.gif

Pas mus (Vokietijoj), nerašo jokių raidelių unsure.gif yra vieni paprasti, 405.

O, gera mintis su bandelėm bigsmile.gif



Jurga29, nors aš šimtalapio nekepus dar, bet man atrodo svarbiausia mielinę tešlą mylėt ir viskas pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2012 01 24, 23:34)
Pas mus (Vokietijoj), nerašo jokių raidelių  unsure.gif yra vieni paprasti, 405.



Pas mus irgi nerašo. Aš kepiau ir iš 405, ir iš 550.
Atsakyti