Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas)

...tai nieks nekapat g.gif
tada rodau as
user posted image
su obuoliais
user posted image
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 02 04, 16:30)
Kur nuotraukos?  bigsmile.gif


nebus nuotrauku tongue.gif si karta smile.gif viskas gavosi gerai,ir sluoksniukai,ir visa kita-tik beda,kad per daug sukepinau tongue.gif kita kart zinosiu,kaip tiksliai daryti,kad pavyktu tobulas ax.gif
kaip MB sake,kad uz torta skaniau lotuliukas.gif nes,anie jau per gerkle lenda doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Pasta 4u.gif jums puikus jie gaunasi,tik man noretusi,labiau sukepusios apacios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2012 02 05, 19:40)

Pasta 4u.gif  jums puikus jie gaunasi,tik man noretusi,labiau sukepusios apacios 4u.gif

... o man nesinori labai sukepta tongue.gif
Atsakyti
sveikutes norejau parodyti ir savo simtalapi,bet neiseina ikelti nuotrauku g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Siandien vel kepiau antra karta simtalapi,skonis jau beveik toks koks is dzukijos motereles kai perkam,bet kazko apacioje permazai karameles susidare,sviesta sudejau visa,cukraus liko keli saukstai,gal to ir pritruko?Dar si karta nenupjausciau krastu,tai man atrodo,gal ir nebutina ju nupjaustyt.Kaip jums jis atrodo?
http://www_fotoz_lt/...jpg?=1329150564
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Karamelia*: 13 vasario 2012 - 18:33
QUOTE(*Karamelia* @ 2012 02 13, 19:18)
Sveikos,
Siandien vel kepiau antra karta simtalapi,skonis jau beveik toks koks is dzukijos motereles kai perkam,bet kazko apacioje permazai karameles susidare,sviesta sudejau visa,cukraus liko keli saukstai,gal to ir pritruko?Dar si karta nenupjausciau krastu,tai man atrodo,gal ir nebutina ju nupjaustyt.Kaip jums jis atrodo?
http://www_fotoz_lt/...jpg?=1329150564

Skanutis, riebutis biggrin.gif man tai liuks, labai skaniai atrodo. Oi, kaip norėčiau, bet kaip tingiu kepti, labai nemėgstu tešlos minkyti biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau šimtalapį (pirmą kartą) ir nesąmonė gavos cray.gif
Kepiau pagal Cipciuko receptą pirmam puslapy, ir ot kaip višta paskutinė ėmiau ir suverčiau visus miltus - gavos kietas guzas, o ne padori mielinė tešla. Po 10min bandymo išmaigyt neatlaikiau ir pieno mažiausiai 50ml, o gal ir net visus 100ml įminkiau, tešla vis tiek buvo pokietė, ale galvoju gal tam šimtalapiui ir reik tokios ?? g.gif nuo dūšios atminkiau 40min, gabaliukai puikiai kilo, o va plynai nė iš tolo tampytis nenorėjo, plyšo vos ne kaip kapota tešla schmoll.gif tai toliau nė nebebandžiau, paprastą cinamoninę bulką kepiau, kuri fui neskani gavo - mielės bais jautės doh.gif

Kitą kartą minkysiu pagal save arba gal kuri receptą kitą parekomenduosit?
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2012 02 19, 21:47)
Šiandien kepiau šimtalapį (pirmą kartą) ir nesąmonė gavos :verkiu

Kitą kartą minkysiu pagal save arba gal kuri receptą kitą parekomenduosit?


pirma kart ir man nesigavo lotuliukas.gif viskas su receptu gerai thumbup.gif tiesiog meginti,ir pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2012 02 19, 19:55)
pirma kart ir man nesigavo lotuliukas.gif  viskas su receptu gerai thumbup.gif tiesiog meginti,ir pavyks smile.gif

bet kaip taip, jei visus miltus sudėjus tikrai pieno/kiaušinių neužtenka minkštai tešlai? kitą kartą tiesiai tešlon bandysiu sviesto dar įpilt g.gif ir nedėsiu visų miltų iš karto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2012 02 19, 21:01)
bet kaip taip, jei visus miltus sudėjus tikrai pieno/kiaušinių neužtenka minkštai tešlai? kitą kartą tiesiai tešlon bandysiu sviesto dar įpilt  g.gif ir nedėsiu visų miltų iš karto  unsure.gif

Coccinela, man išvis buvo mistika, nes pirmą kartą kepant viskas išėjo labai gerai pagal receptą, o antrą kartą tešla irgi išėjo baisiai kieta, bet labai plonai iškočiojau tada ir vyniotinį iškepiau biggrin.gif Iki šiol man neaišku, kodėl pirmą kartą viskas buvo gerai, o antrą ne - juk viską dariau taip pat blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nima***: 19 vasario 2012 - 21:22
o kaip jūs su kiaušiniais darot, kaip tą trečią per pusę padalinat ir kokio dydžio kiaušinus imat?
Kaip tais šiandien bais nuotaiką sugadino... blush2.gif bet gi sviesto prisilydžiusi turiu ir aguonos išmirkytos, gal ryt vėl susikausiu.
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2012 02 19, 22:16)
o kaip jūs su kiaušiniais darot, kaip tą trečią per pusę padalinat ir kokio dydžio kiaušinus imat?

Kaip tais šiandien bais nuotaiką sugadino...  blush2.gif  bet gi sviesto prisilydžiusi turiu ir aguonos išmirkytos, gal ryt vėl susikausiu.

Mušu tris ir nesuku galvos mirksiukas.gif

Ramiai, per kančias į žvaigždes mirksiukas.gif visada supilu visus miltus, retais atvejais tešla būna kieta. KItąsyk siūlyčiau matuoklyje nuimt kokius 50g, sudėsit paskui, minkydama, jei reikės 4u.gif
Atsakyti