Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(merga @ 2012 08 08, 11:43)
Centro dienos centrui praverstų: aliejus,cikrus ir šiaip lengvo paruošimo produktai.
N
O taip pat galvoju padaryti akciją tiems vaikams,kad rugsėjo pirmąja bent mažiukai turėtų po gėlytę mokytojams,kaip manote? Laukiu apsisakymų .

VISĄ GĖRĮ VEŽAME Į DEBRECENO 48 ir draugaujame su Roma ir Loreta  thumbup.gif


Geliu akcija palaikau thumbup.gif Suzinosim vaiku skaiciu ir pirmin mirksiukas.gif
Galim ne tik geliu mokytojams, bet ir vaikams kazka... ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taatjana: 08 rugpjūčio 2012 - 18:13
QUOTE(merga @ 2012 08 08, 10:43)
Centro dienos centrui praverstų: aliejus,cikrus ir šiaip lengvo paruošimo produktai.
Labiausiai reikia rūbų paauglėm, iš kurių 8 paauglės nuo 13- 17 m., ūgis nuo 144/172, batų išmiera nuo 37/42, tai pat turime 5 mergaites nuo 7-11, batų dydžiai 32/35 ūgis nuo 130/140. Vienas vaikinas eis į paruošiamąją grupę, jam 6 metai ir 4 paaugliai nuo 11-17, ūgis nuo 160/174, batų išmiera dydžiųjų 43, 45. Gal kas iš merginų gali pasižiūrėti savo spintose aliekamų rūbelių ar pasidalinti, nori tie vaikai atrodyti madingi kai ir mūsų vaikai.

O taip pat galvoju padaryti akciją tiems vaikams,kad rugsėjo pirmąja bent mažiukai turėtų po gėlytę mokytojams,kaip manote? Laukiu apsisakymų .

VISĄ GĖRĮ VEŽAME Į DEBRECENO 48 ir draugaujame su Roma ir Loreta  thumbup.gif

iki keliu valandu galima ten vezt daiktus?
Atsakyti
sveikos

tai ką vasara baiginėjasi - lendam iš pogrindžių biggrin.gif bigsmile.gif

aš irgi už šventę vaikams 4u.gif

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2012 08 08, 18:13)
iki keliu valandu galima ten vezt daiktus?


jie dirba kaip ir valdiškos įstaigos 8-17 val.
mirksiukas.gif
Atsakyti
prie gėlyčių pažadu kažkaip prisidėti. mergaitišką vieną kitą rūbelį ir bačiuką gal irgi surasiu ax.gif
Atsakyti
gal turit kokią pirmokėlę - padėčiau apsirengti kažkiek.
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Malonu,kad visos grįžtat po atostogų ir vasaros malonumų .AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif

pioneer.gif Tatuške, viskas nuvešta ir užnešta Ačiū 4u.gif

Pirmadienį iki pietų gastroliuosiu po Klaipėdą,tad kas neglit patys,tai ką turit centrui prašom savo kontaktus ir tel. nr. man į AŽ .

Skyrius,kuriame yra Roma, randasi pirmame aukšte .Dirba ištisą parą.

Šiai diena yra 19 vaikų :
8 paauglės nuo 13- 17 m.,
5 mergaites nuo 7-11
;
1 šešiametis ir
4 paaugliai nuo 11-17
;

Šventę galim padaryti savo jėgomis tiek su vaišėmis,tiek vaikus nusivesti į kokį kiną, nes pramogų su išvykomis pas juos laaabai ribota. unsure.gif
Belieka tik susikalbėti ir darom 4u.gif

Toliau: Sugalvojom padaryti vaikams užimtumą, tam tikslui labai praverstų karoliukų rinkinukai, spalvotas popierius ir skiautės, dažai- guašas,akvarelė,pieštukai. Taip pat mažiukams tiktų dėlionės(puzliai). sugalvojom velti vilną. Vilną ryt pravežu ačiū slaptai remėjai wub.gif reikia adatėlių vilnai 10 vnt. .(lyg ir yra turguje prie siūlų kažkur) . Taip pat reikalingi vašęliai mezgimui- siūlai jau parūpinti.
Merginos manu daug ką galim rasti pas savo vaikus,nes pvz.bent jau mano iš pradinukų seniai išaugę,bet gerų dalykų turi tikrai biggrin.gif ir aš po juos panardysiu blush2.gif .

Kadangi didžioji dalis vaikų yra paaugliai,tai suprantat ,kad yra dažni virtuvės svečiai. Tam reikalui visai neprošal būtų sumuštiniams skirti produktai. O dar praverstų kiaušiniai.
Cukrumi ir aliejumi pasirūpino mano sūnus ax.gif .

Grupėje įvesti savaitės rinkimai-pvz- kultūringiausias savaitės žmogus ir t.t. tai labai paskatai tiktų užrašų knygutės,bloknotai ,rašikliai ar šokoladas, nes saldumynus šie vaikai dėja dažniau tik -sapnuoja.

Kaip matote reikalinga viskas nuo A iki Z, tad dėkinga būčiau už bet kokią paramą.
Per galvą verstis NEBŪTINA ,kas kuom galim tuo prisidedam. 4u.gif



Papildyta:
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 08 09, 06:47)
gal turit kokią pirmokėlę - padėčiau apsirengti kažkiek.


Yra tokia pilietė biggrin.gif


O dar galvoju,kad laikas padaryti sulėktinį kokioje kavinukėje. Nes prasidės mokslai ir visos pakartotinai mokinsimės,nebebus kada kaip manot a g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 09 rugpjūčio 2012 - 12:22
Jei yra kompiuteris, galėčiau padovanoti kompiuteriniams žaidimams skirtą vairą ir pedalus (jeigu reikalinga). Kažkada sūnulis pirkosi,bet nelabai žaidė, tai kažkaip papigiai perpirkčiau biggrin.gif

Skiautės medžiaginės? nes kokių tai rūbelių lengvesnių skaiutėms galiu parinkt
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 08 09, 14:20)
Sveikos visos  4u.gif


Kaip matote reikalinga viskas nuo A iki Z, tad dėkinga būčiau už bet kokią paramą.
Per galvą verstis NEBŪTINA ,kas kuom galim tuo prisidedam.  4u.gif
Papildyta:
Yra tokia pilietė  biggrin.gif
O dar galvoju,kad laikas padaryti sulėktinį kokioje kavinukėje. Nes prasidės mokslai ir visos pakartotinai mokinsimės,nebebus kada kaip manot a  g.gif  biggrin.gif


Susibegam kita savaite 4u.gif Nuo pirmadienio galiu bet kada blush2.gif Ir viska aptarsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taatjana: 09 rugpjūčio 2012 - 19:12
QUOTE(mama-gita @ 2012 08 09, 12:57)
Jei yra kompiuteris, galėčiau padovanoti kompiuteriniams žaidimams skirtą vairą ir pedalus (jeigu reikalinga). Kažkada sūnulis pirkosi,bet nelabai žaidė, tai kažkaip papigiai perpirkčiau biggrin.gif

Skiautės medžiaginės? nes kokių tai rūbelių lengvesnių skaiutėms galiu parinkt


Yra kompiuterių kambarys,tai manau tiktų thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(taatjana @ 2012 08 09, 19:08)
Susibegam kita savaite  4u.gif  Nuo pirmadienio galiu bet kada blush2.gif Ir viska aptarsim  mirksiukas.gif


Man ir pirmadenis idealiai tinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 10 rugpjūčio 2012 - 08:47
Parašykit kur ir kada rinktumėmės - gal ir man pavyktų prisijungti ... blush2.gif Pirmadienis ir man tinka... (vilnos kelių spalvų namuose turiu, biserio irgi šiek tiek ... atvežčiau tuo pačiu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senti: 10 rugpjūčio 2012 - 09:56
QUOTE(merga @ 2012 08 09, 13:20)
Yra tokia pilietė  biggrin.gif


Tikiuosi ši pilietė nebus didesnė už mano dešimtmetę g.gif , sudėsiu jai kraitelį, gal įtaikysiu.

Dar - gal yra kokia pilietė, kuri eitų į GILIJOS pradinę, turiu šios mokyklos uniformą, ūgiui apie 130 cm.
Atsakyti
O aš dar daikteliu tokiems didelems neturiu ax.gif mums tik 1 men. Bet su mielu noru kažkiek pinigeliu dosiu, gal merga parašykit savo saskaita man I a.ž.
Atsakyti