Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(Senti @ 2012 08 10, 09:50)
Parašykit kur ir kada rinktumėmės - gal ir man pavyktų prisijungti ...  blush2.gif  Pirmadienis ir man tinka...  (vilnos kelių spalvų namuose turiu, biserio irgi šiek tiek ... atvežčiau tuo pačiu)


Manau gal popietę,kur susibėgam a g.gif , ei mergicos,ką manot? aūūūū
Atsakyti
na aš kai dirbanti esu, tai tik nuo kokių 17.30 galėčiau ... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Senti @ 2012 08 10, 13:41)
na aš kai dirbanti esu, tai tik nuo kokių 17.30 galėčiau ...  blush2.gif


MB tikrai laimingas būtų jei manęs iki 20,00 namie nebūtų(nieks nezirstų) biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės,pas mane planai keičiasi cray.gif šiandien skambino meistras sakė,kad mano mašiniukas dar net nepradėtas dažyti mega_shok.gif, tad rytoj jo negausiu. Todėl kam reikia ką nuvešti į centrą paimti galėsiu tik TREČIADIENĮ verysad.gif
Atsakyti
Mielai kažkuo prisidėčiau - pvz.: saldumynais 4u.gif Tik kaip juos perduoti tau, merga, ar nuvezti i Debreceno gatvę?
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2012 08 12, 11:15)
Mielai kažkuo prisidėčiau - pvz.: saldumynais  4u.gif Tik kaip juos perduoti tau, merga, ar nuvezti i Debreceno gatvę?

Kristinukai, pasivaikščiodama su savo stebuklėliu gali nuvešti pati. Nuo antradienio iki šeštadienio dirbs Roma jai ir perduotum 4u.gif
Atsakyti
prie sventes ir as prisidesiu ......
ar tikrai reikia centrui piestuku ,flomasteriu ir guaso,juk pavasari savo mokykloje dareme akcija ir visa mokykla rinko kanceliarines priemones ,tiesa ,jos buvo panaudotos ,bet vaikai prinese mazai naudoto guaso ,dar geru flomasteriu,nepanaudoto spalvoto popieriaus lapu,surinkome tikrai labai daug ir manau darbeliams jiems ten vietoje centre turetu pakakti ilgam ,tik zinoma reiktu ukiskai i tai paziureti ir susirusiuoti .....nebent cia prasoma kanceliariniu prekiu konkreciai centro vaikams ,kurie nestusi i mokyklas....
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 08 12, 12:06)
Kristinukai, pasivaikščiodama su savo stebuklėliu gali nuvešti pati. Nuo antradienio iki šeštadienio dirbs  Roma jai ir perduotum  4u.gif

Taip ir padarysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2012 08 12, 21:00)
prie sventes  ir as prisidesiu ......
ar  tikrai  reikia  centrui  piestuku ,flomasteriu ir guaso,juk pavasari savo mokykloje dareme akcija  ir visa mokykla  rinko  kanceliarines priemones ,tiesa ,jos buvo  panaudotos ,bet vaikai  prinese  mazai naudoto guaso ,dar  geru flomasteriu,nepanaudoto spalvoto popieriaus lapu,surinkome tikrai labai daug ir manau  darbeliams  jiems ten vietoje  centre turetu  pakakti ilgam  ,tik zinoma  reiktu ukiskai i tai  paziureti ir  susirusiuoti .....nebent  cia  prasoma  kanceliariniu prekiu  konkreciai  centro vaikams ,kurie nestusi i mokyklas....


Ritukia,tu,visiškai teisi,čia konkrečiai mokyklai. 4u.gif
Papildyta:
Merginos,startuoju Klaipėdon,kas turite ko įdėti skambinam man tel 861725644
Atsakyti
merga,mama įdėjo keletą mergaitiškų rūbų..gal užlėktum kitą savaitę?pririnkčiau dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 08 15, 08:52)
merga,mama įdėjo keletą mergaitiškų rūbų..gal užlėktum kitą savaitę?pririnkčiau dar smile.gif


Na,tu ,rūgštele jablonske,ar negalėjai paskambyti, vakar gi Jonišky buvau cool.gif ir 10 min.atgalios pro tave pralėkiau su vėjaliu biggrin.gif

Visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif už prisidėjimą ir ,toms kurias aplankiau AČIŪ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 15 rugpjūčio 2012 - 19:35
prašom manęs nebarti biggrin.gif pati ten buvau biggrin.gif pažiūrėsiu dydžius,bet jei neklystų įdėjo gerą šiltą striukę bigsmile.gif
Atsakyti