Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Atiduodu daug tuščių puslitrinių ( yra ir didesnių) stiklainių užsukamais dangteliais. gal kam reikia uogom, grybam ir kt. gėrybėm sudėti žiemai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astalavista @ 2012 08 16, 10:19)
Atiduodu daug tuščių puslitrinių ( yra ir didesnių) stiklainių užsukamais dangteliais. gal kam reikia uogom, grybam ir kt. gėrybėm sudėti žiemai  4u.gif


O aš prie jų galiu pridėti cukinijų ir receptų, mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 08 16, 11:42)
O aš prie jų galiu pridėti cukinijų ir receptų,  mirksiukas.gif  biggrin.gif

cukinijų priglausčiau ir aš rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 08 16, 12:15)
cukinijų priglausčiau ir aš  rolleyes.gif


Na,kad gražiai vartai akis užvažiuosiu, jei spėsiu tai šiandien lotuliukas.gif


Mergaitės mano soc.prašo pagalbos, Labai labai reikia berniukiškų batų 33-34 dydžio.

Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 08 17, 09:22)
Na,kad gražiai vartai akis užvažiuosiu, jei spėsiu tai šiandien  lotuliukas.gif
  Mergaitės mano soc.prašo pagalbos, Labai labai reikia berniukiškų batų 33-34 dydžio.


Kokių? Galėčiau paieškoti.....

Turiu maišiuką rūbų mergaitiškų....Vis dar spinta dukros tuštinu, bo gauna naujų (ačiū lelijaibaltai1) tai ko nenešioja liepiu atrinkti...
Atsakyti
Mergaitės, o kada galiu prašytis pas save į svečius(nes turbūt nerasiu kas atveš). Geriausia būt kitai sav, sudėsiu tą vairą, kelis rūbelius mergaitiškus, kelias poras bačiukų, dar maišiuką medžiagėlių, lašą karoliukų(Roma gal sugalvos kokį rankdarbį 4u.gif )
Dar galiu medaus kilogramiuką ir porą šokoladų

O tie visokie pieštukai, jei tinka naudoti iškomplektuoti, tai gal priversčiau stalčius susitvarkyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2012 08 17, 09:51)
Mergaitės, o kada galiu prašytis pas save į svečius(nes turbūt nerasiu kas atveš). Geriausia būt kitai sav, sudėsiu tą vairą, kelis rūbelius mergaitiškus, kelias poras bačiukų, dar maišiuką medžiagėlių, lašą karoliukų(Roma gal sugalvos kokį rankdarbį 4u.gif )
Dar galiu medaus kilogramiuką  ir porą šokoladų

O tie visokie pieštukai, jei tinka naudoti iškomplektuoti, tai gal priversčiau stalčius susitvarkyt g.gif


Agirdž,"davai" ateinčią savaitę antroje pusėje,( bo pirmadienį-antradienį būsiu komandiruotėje) ax.gif kokį ketvirtdienį a g.gif
Gerai,kad MB neskaito,o tai su medum stabailiai būtų ragai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramsius @ 2012 08 17, 09:29)
Kokių? Galėčiau paieškoti.....

Turiu maišiuką rūbų mergaitiškų....Vis dar spinta dukros tuštinu, bo gauna naujų (ačiū lelijaibaltai1) tai ko nenešioja liepiu atrinkti...


už gerus darbus 4u.gif ,pas mane namuos ir tokia tvarka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 17 rugpjūčio 2012 - 09:57
QUOTE(merga @ 2012 08 17, 10:56)
Agirdž,"davai" ateinčią savaitę antroje pusėje,( bo pirmadienį-antradienį būsiu komandiruotėje) ax.gif kokį ketvirtdienį a  g.gif
Gerai,kad MB neskaito,o tai su medum stabailiai būtų ragai  lotuliukas.gif

tai man tinka 4u.gif
o MB irgi medaus nori lotuliukas.gif
tik nežinau ar geriau namo viską susityst, ar darbelin. Nu kai jau žinosit, parašysit tiksliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2012 08 17, 10:08)
tai man tinka 4u.gif
o MB irgi medaus nori lotuliukas.gif
tik nežinau ar geriau namo viską susityst, ar darbelin. Nu kai jau žinosit, parašysit tiksliau 4u.gif


Iš kur patogiau iš ten ir išvešiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 08 17, 11:26)
Iš kur patogiau iš ten ir išvešiu  mirksiukas.gif

Ok, tada jei nuo 10 iki 18 tinka,tada is darbo (plius minus pusvalandi galim pridet), o jei netinka - tempsiu namo,kas ne ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 08 17, 10:29)
Kokių? Galėčiau paieškoti.....

Turiu maišiuką rūbų mergaitiškų....Vis dar spinta dukros tuštinu, bo gauna naujų (ačiū lelijaibaltai1) tai ko nenešioja liepiu atrinkti...

1 maišiukas vis dar laukia , kada jį pasimsit....
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 08 17, 12:08)
1 maišiukas vis dar laukia , kada jį pasimsit....

Nedaeinam doh.gif Taip toli lotuliukas.gif
Atsakyti