Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai

Pas mane Hanza,tai tikrai nesiskundziu,mokejom 1250 Lt.
Atsakyti
mano seima, uosviai bei mano tevai -visi turim snaiges...uosviai nepatenkinti, mes irgi, o tevai dar patenkinti, nes pirko pries pora savaiciu wink.gif ...
zodziu snaiges nerekomenduoju, nors sake, kad ten whirpool variklis ar dar kazkas ideta, bet tik garantinis laikas baigesi, tai ir prasidejo- pradejo garsiai uzti, viduje esantys plastikiniai stalciai nepatvarus- jau suluzo, gumos prie saldiklio jau suplyse, leidzia vandeni,rudyja apacia.....t.t....gal naujausios snaiges ir geresnes, nes garantija jau 5 metai, nzn, ziuresim po tu penkeriu....butinai rinkis A klases saldytuva....sekmes..
Atsakyti
QUOTE (Jaunoji_mama @ 2004 07 03, 06:50)
Pas mumis irgi Samsung'as su ''no frost'' sistema...Tikrai labai geras,net produktai ilgiau laikos...Dvieju aukstu, sidabrines spalvos(bent jau pas mus,yra ir baltos)

Pas mane "tamsiai baltas" biggrin.gif , t.y. jis baltas, bet jo pavirshius ne lygus o toks gruobletas tai ir atrodo shiektiek tamsesnis nei yprasta.
O va del produktu ishsilaikymo tai mane gasdino kai ruoshiausi pirkti, kad viskas dziusta ir panashiai, bet kad pvz kaip tik jei sudelioju i maishelius salotas kokias, tai man jos shviezios grazios laikosi ilgiau nei senajame shaldytuve su yprasta sistema.
Ir dar vienas geras dalykas jame yra - leduku formeles, is kuriu labai lengvai i specialiai tam skirta indeli jie ishverciami rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 07 03, 10:04)
mano seima, uosviai bei mano tevai -visi turim snaiges...uosviai nepatenkinti, mes irgi, o tevai dar patenkinti, nes pirko pries pora savaiciu wink.gif ...
zodziu snaiges nerekomenduoju, nors sake, kad ten whirpool variklis ar dar kazkas ideta, bet tik garantinis laikas baigesi, tai ir prasidejo- pradejo garsiai uzti, viduje esantys plastikiniai stalciai nepatvarus- jau suluzo, gumos prie saldiklio jau suplyse, leidzia vandeni,rudyja apacia.....t.t....gal naujausios snaiges ir geresnes, nes garantija jau 5 metai, nzn, ziuresim po tu penkeriu....butinai rinkis A klases saldytuva....sekmes..

Pritariu "Snaige visiskas Shudas mad.gif
Pirkom 2000 is kart po vestuviu- nusivylem nes tikejomes geresnio varianto sad.gif
tada jis buvo ka tik atsirades A energijosklase ir taip toliau, bet panaudojus ir palyginus su kitais nera jau toks geras mad.gif blink.gif
Atsakyti
unsure.gif pries keleta dienu nusipirkom "snaige"...kazkaip visi juos dabart giria rolleyes.gif ziuresim wink.gif
Atsakyti
O "Snaiges" galine siena nerasoja?
Atsakyti
Apie "Snaige" galiu pasakyti, kad tai nera pats patogiausias ir patvariausias variantas. Mes nusipirkome ji 2000 m. Buvo nauji modeliai A klases, geltonos spalvos. Po to kraustemes 2002m. ir bevezant nuluzo apacioje tokia plastmase- gamykla pasake- Sorry, sios spalvos nebegaminame, ir del atsarginiu detaliu negalime jums padeti.
Musu pagrindinis argumentas, kodel pirkome Snaige buvo atsargines detales. O pasirodo, kad ju nesandeliuoja.
Dabar isviso pradejo labai garsiai veikti, visas net dreba. Bandeme kojeles islyginti, bet veriklyje beda.
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 07 03, 10:04)
mano seima, uosviai bei mano tevai -visi turim snaiges...uosviai nepatenkinti, mes irgi, o tevai dar patenkinti, nes pirko pries pora savaiciu wink.gif ...
zodziu snaiges nerekomenduoju, nors sake, kad ten whirpool variklis ar dar kazkas ideta, bet tik garantinis laikas baigesi, tai ir prasidejo- pradejo garsiai uzti, viduje esantys plastikiniai stalciai nepatvarus- jau suluzo, gumos prie saldiklio jau suplyse, leidzia vandeni,rudyja apacia.....t.t....gal naujausios snaiges ir geresnes, nes garantija jau 5 metai, nzn, ziuresim po tu penkeriu....butinai rinkis A klases saldytuva....sekmes..

Snaige dabar pas mus stovi, todel ir norim pasikeisti. Produktai nors ir sviezi, bet ilgai neisguli, sa;dymo kamera blogai saldo ir t.t.
Atsakyti
Nu va,o as jau buvau snaige nusiziurejusi,teks nusiziureti ka nors kita laugh.gif
Atsakyti
Mums irgi nusimato šaldytuvo pirkimas. Vyras nori Snaigės, bet aš šaldytuvą esu nusižiūrėjus visai kitokį. Pavadinimas užkrito (berods iš Š raidės biggrin.gif ), jo durys atsidaro tai į vieną, tai į kitą pusę. Nereikia persukinėti durų, kad atsidarytų į norimą pusę. Net nemoku paaiškinti, bet mačiau tokius tik Akropolį. Bet kaina siekia virš 2000Lt.
Tai ir nežinau ką daryti. O dėl rasotų sienų: draugai nusipirko Beko, ten siena irgi rasoja. Tik nežinau kodėl, nepasiteiravau.
Atsakyti
laugh.gif Mes turim ARDO saldikli ir saldytuva viskas jau pora metu gerai veikia smile.gif Na pas mus jis didelis arti 2 metru . Negaliu niekuom skustis niekas nerasoja ,netrukineja nieko smile.gif Labai tyliai dirba .
Atsakyti
O mes buvom patriotai ir pirkom A klasės ''Snaigę''.Jau porą metų turim ir neturiu jokių priekaištų.Nei burbia ,nei lūžta,o produktai ir taip ilgai neužsilaiko,tai negaliu pasakyt,ar jie labai ilgai šviežūs liktų. smile.gif
Mūsų draugai pirko ''Bosch'',mokėjo nerealius ,mano galva,pinigus,o dabar nepatenkinti ,nes burzgia kaip tankas,o kaltos ne kojytės.
Atsakyti