Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai

QUOTE (pupa @ 2004 07 06, 19:29)
Mums irgi nusimato šaldytuvo pirkimas. Vyras nori Snaigės, bet aš šaldytuvą esu nusižiūrėjus visai kitokį. Pavadinimas užkrito (berods iš Š raidės biggrin.gif ), jo durys atsidaro tai į vieną, tai į kitą pusę. Nereikia persukinėti durų, kad atsidarytų į norimą pusę. Net nemoku paaiškinti, bet mačiau tokius tik Akropolį. Bet kaina siekia virš 2000Lt.
Tai ir nežinau ką daryti. O dėl rasotų sienų: draugai nusipirko Beko, ten siena irgi rasoja. Tik nežinau kodėl, nepasiteiravau.

Na turbut matei "Sharp",as irgi i toki akytes blizginau,bet paskui pasiziurejau,kad jis B klases,tai nusprendziau,kad uz pavadinima ir t.t. neverta moketi tokiu pinigu.
Atsakyti
Būtent Sharp. Gražus, bet...ir klasė B, ir kaina didoka. O kai pagalvoji, ką į tokį didelį dėsi. Tai mąstau apie mažesnius variantus.
Atsakyti
Na man tai jo dydis pats tas,bet,kad kaina nelabai atitinka mano poreikius.Aisku galeciau ji isigyti,bet kad vien B klase kazkaip atbaido.Geriau kitos firmos ,bet su visais pribumbasais wink.gif
Atsakyti
Ui, merginos.....gera skoni turit...visai kaip ash biggrin.gif biggrin.gif
Man ir tas "Sharpas" krites i aki buvo, bet kad klase :B" ir kiek didokas .......... tai ir ishsirinkau "Samsung", kuris buvo netoks labai grazus, bet labiau atitiko poreikius
Atsakyti
Mes prieš 3 mėn. pirkom Gorenje, sidabrinės spalvos, nežinau jo privalumų, vyras nupirko. Toks didelis , su didele kamera. Mokėjo 2000lt
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 07 07, 20:09)
Ui, merginos.....gera skoni turit...visai kaip ash biggrin.gif biggrin.gif
Man ir tas "Sharpas" krites i aki buvo, bet kad klase :B" ir kiek didokas .......... tai ir ishsirinkau "Samsung", kuris buvo netoks labai grazus, bet labiau atitiko poreikius

laugh.gif thumbup.gif
Skonis geras,bet vis tiek teks rinktis kita.Beje,maciau as ju ir A klases,tik kaina dar 1000 didesne. mad.gif
Atsakyti
Jo i Sharpus ir as akim mirksiu, tik va kaina man ju jau didoka taip pat mad.gif , bet va nesneniai buvom ziureti saldytuvu tai siule pirkti arba gorenje arba kazkokios vokieciu firmos negaliu tiksliai pasakyti, berots "Liebrich", kazkaip panasiai skamba biggrin.gif Tik va pasiinkimo nebuvo visai, tai vaziuosim i kauna zvalgytis, eilini karta wink.gif
Atsakyti
As jau pora menesiu zvalgausi,aisku nelabai intensyviai,bet nekliuna akis nei uz vienu,tik tie sharpai bjaurybes erzina laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (haski @ 2004 07 09, 15:20)
Jo i Sharpus ir as akim mirksiu, tik va kaina man ju jau didoka taip pat mad.gif , bet va nesneniai buvom ziureti saldytuvu tai siule pirkti arba gorenje arba kazkokios vokieciu firmos negaliu tiksliai pasakyti, berots "Liebrich", kazkaip panasiai skamba biggrin.gif Tik va pasiinkimo nebuvo visai, tai vaziuosim i kauna zvalgytis, eilini karta wink.gif

Vakar Viloniuj, Ogminos centre apžiūrėjau nemažai. Mačiau ir Liebrich (panašus taiklrai pavadinimas, bet tiksliai neįsidėmėjau). Nieko tokie, bet... rolleyes.gif kai vienas mintyse, tai kiti labai sunkiai tinka. Mes nutarėm laukti iki Kalėdų (nedaug beliko), pirksim tada, kai bus visokios nuolaidos. Tikiuosi, kad iki tol išsirinksiu patinkantį.
Atsakyti
o ka manote apie "fagor" rolleyes.gif , isvaizda man ju klasiska tiek vidumi tiek isore, bet va idomu ar kas turite, ar islenda koki gedimai ir panasiai g.gif
Atsakyti
As mastau apie "Bosch" (sory jei klaidingaj paraseu laugh.gif ) arba "Gorenje". Kad "Snaiges" sh, taj jau daug kas ikale i galva ir dar pas tevus akivaizdus pavyzdys g.gif
Ka manot apie siuos saldytuvus?
Atsakyti
"Gorenje" manau neblogi shaldytuvai. Mes kai rinkomes, tai beveik buvom po ilgu svarstymu ir lyginimu ji ishsirinke. Paskui tik visai netycia pavyko gauti "Samsung" gan pigiai, tai va ir isigijom ji. O shiaip jei vel reiktu pirkti, tai tikrai ir vel i Gorenje ziureciau. Pas mane is kslabykle Gorenje, ir virykle Gorenje...taip, kad ent kolkas, tikrai ta firma nenusivyliau thumbup.gif
Atsakyti