Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai

mes pries metus pirkom saldytuva Snaige A klases didelis (berods 2 metrai) saldiklis triju stalciu, kolkas jokiu nusiskundimu, tyliai dirba, gerai saldo ir t.t 5 metai garantija, o kaip bus veliau matysim gal nesuges, kai kazkas minejo, kad sh... tikiuosi tai nepasitvirtins wink.gif
Atsakyti
Pas mus LG no frost...mokejom ne daug apie 1400lt, veikia kuo puikiausiai...
Kai rinkomes, tai sake, kad pagal kokybe LG geresni negu Bosh...
Atsakyti
Mes turim Gorenje, kol kas nusivilti neteko. Labiausiai patinka tai, kad visiskai nesigirdi kaip dirba.
Atsakyti
Kai rinkomes shaldytuva, tai mus gasdino, kad su no frost sistema shaldytuvai laaaabai garsiai dirba, bet...surizikavom. Ir tikrai nesiskundziam, nei jis garsiai dirba nei ka...
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 07 03, 17:05)
Ir dar vienas geras dalykas jame yra - leduku formeles, is kuriu labai lengvai i specialiai tam skirta indeli jie ishverciami rolleyes.gif

Tikrai geras dalykas thumbup.gif , bet tokiu formeliu labai pigiai galima nusipirkti ir atskirai, uz saldytuva del ju tikrai daugiau nemokeciau rolleyes.gif
Atsakyti
Na as negalvojau, kad vienas is rimtesniu svarstymus bus isigyjant saldytuva. Apziurejom su vyru daug, visokiu nuomoniu isklausem (siaip labiausiai patiko info gauta "Saldytuvu pasauly", "Ogminoj" ir Akropolio "elektro markte"). Buvom apsistoje ties trim saldytuvais - Sharp, Liebher ir Daewo. Sharpas atkrito, nes jo O kamera ne O, o tik keliais laipsniais maziau nei saldytuve ir man pasirode, kad maza kamera ir nepatogu pvz. maiseliais sudeti, atrodo, kad reiktu dezuciu (pvz. uogoms). Galu gale nusipirkom Liebher - esu beveik patenkinta: pienas issilaiko savaite, O zona liuks tiek darzovems su padidinta dregme, tiek mesos-suriu stalcius. Nepatogumas yra tas, kad mes neauksti apie 1,70, tai virsus lieka mazai naudojamas ir kazkaip kartais reikia stumdyti daiktus, kad idet puoda. Vis dar pagalvoju ech kodel neissirinkome Daewo (saldytuvas-spinta) atskira dalis kamera, kita saldytuvas, visi pribumbasai, dizainas ir normali kaina lyginant su kitais. Vienintelis kas atbaide tipo vardas - bet gal ir be reikalo (liebheris tipo antras po Miele).
Siaip jei butu kiek didesnis ir zemesnis - liebheris visiskai atitiktu visus lukescius.
Atsakyti
O kiek mokėjot?
Aš irgi jį apžiūrėjau. Šiaip pagal mano ūgį, tai visi šaldytuvai perdideli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bet teks pirkti ir didelį, laipiosiu ant kėdžių, kad sudėčiau daiktus viršun biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mokejom mes uz ji 2700, bet tikrai nesigailiu, nors dar ir daug svarstem del to no frost. Galu gale susitaikem, kad tai pribumbasas, kuris galbut daugiau reikalingas kur karsta ir daznai darinejamos durys. O kad karta metuose issivalyt (nors pazistami turi jau 1.5 metu ir dar nevale, nes neprisirinko ledo) nematau problemos, o tuo labiau, kad viskas automatizuota ir labai greit - ne taip kaip anksciau su puodais atitirpindavom kameras laugh.gif
Atsakyti
O gal kas nors turit Wirpuli?
Atsakyti
QUOTE (*Džela* @ 2004 07 14, 23:44)
O gal kas nors turit Wirpuli?

va va, mes labai su vyru uzsikabinome uz "whirpool" jau beveik ir lekeme pirkti, nes ir atrodo normaliai ir kaina gera, mes norejome uz 1289 pirkti, bet uzejome dar i viena pardoske jau galiausiai pasiziureti, o ten pazistami dirba, tai kai pasakem , akd si noirme pirkti, tai buvome sudirbti kapitaliai sad.gif ohmy.gif , jie mums parode viena modeli, o ten visos nuo dureliu gumos atsoke, kur prisispaudzia prie saldytuvo, tai taip ir atsokome nuo sio modelio g.gif , paskui pasiskambinome is nevilties vienam meistrui, kuris tvarko saldytubus, ir jis mums pasiule prikti arba tik "snaige", nes sake yra labai geri saldytuvai, arba is importiniu "gorenje", apie "whirpool" sake, kad juos renka lenkijoje g.gif

tai va nusipirkome mes vakar "snaige" isvaizda grazi, kaina gera, o kaip dirbs paziuresime rolleyes.gif
Atsakyti
Mes su vyru jau buvom nuleke pirkti saldytuva, bet parvaziavom nenusipirke unsure.gif .Niekaip negalim issirinkti, tai per mazas, tai dizainas prastas, tai viskas gerai spalva netinka. Zodziu ir pieva nelygi ir dalgis atsypes g.gif Rinkomes is boshu, virpulu, tu ir L raides tongue.gif ir gorenje ir niekaip neissirenkam sad.gif , jau atsibodo ieskoti, sakiau nusipirksiu snaige ir bus gerai mad.gif
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 07 13, 02:56)
Tikrai geras dalykas thumbup.gif , bet tokiu formeliu labai pigiai galima nusipirkti ir atskirai, uz saldytuva del ju tikrai daugiau nemokeciau rolleyes.gif

na buten tokiu tai nemaciau pirkti atskirai..Nors ne formelese esme, as ne del ju shaldytuva ir pirkau gi. Tiesiog blashkiausi tarp Gorenje, Snaiges ir kt....o va Interneto, chato ir likimo pirshtas man ta shaldytuva "Samsung" pastumejo. Chate su tokiu dede ishsikalbejom apie shaldytuvus, o jis pasirodo su jais kaip ir susijes, tai va "po druzbe" pavyko man gauti shaldytuva 600 Lt pigiau nei parduotuveje jis butu kainaves...Taigi shaldytuvas man patiko, kaina suderejom....kol kas juo dziaugiuosi smile.gif
Atsakyti