Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai

Mūsų irgi lietuviška Snaigė thumbup.gif O šaldytuvus jie atveža tikrai į namus.
Atsakyti
Gal kuri pasakytu kur Kaune būtų galima pažiūrėti,na tokios II rūšės buitinės technikos. g.gif .Internetu nematydama defekto tikrai nepirkčiau schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki,

Vakar parduotuvėje pamačiau neblogo dizaino sidabrinės spalvos šaldytuvą Haier, parašyta, kilmės šalis Vokietija. Gal turit kokių atsiliepimų apie šios kompanijos šaldytuvus? 4u.gif

Žilvinai, čia tu daug išmanai, ką gali pasakyti apie tokį variantą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Herbal @ 2006 11 03, 08:53)
Sveiki,

Vakar parduotuvėje pamačiau neblogo dizaino sidabrinės spalvos šaldytuvą Haier, parašyta, kilmės šalis Vokietija. Gal turit kokių atsiliepimų apie šios kompanijos šaldytuvus? 4u.gif

Žilvinai, čia tu daug išmanai, ką gali pasakyti apie tokį variantą? g.gif


Jokia Vokietija nekvepia (apgaudineja pirkejus). Tai kinieciu produkcija, nieko gero.
Snaige jau tikrai geriau.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 03, 14:56)
Jokia Vokietija nekvepia (apgaudineja pirkejus). Tai kinieciu produkcija, nieko gero.
Snaige jau tikrai geriau.


Viskas aišku. doh.gif Labai ačiū už atsakymą! ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Ir pas mane atkelevo naujas šaldytuvas SAMSUNGAS RL39EBMS su ''no frost'' . Visad norejau didelio šaldytuvo , o dabar kaškaip keistai jis man atrodo stovi toks gargaras viduri virtuvės, na bet nieko gal priprasiu.

Kas dabar mane nerami ir domina ? Kai tik ijungiau ištisai dirba , bet čia matyt taip turu būti. O kodel pas ji šonai karšti blink.gif ? Liktai rašo kad taip turi buti , bet man biški keista .
Nustačiau šaldytuvo pačia mažiausia +1 temperatura . o šaldiklio -17 . Taip irgi rašė , o kokia temperatūra rekomenduojat laikyti pastoviai ? Ir dar indikatorius kur rodo temperatūra pastovei mirksi , ar taip turi būti . O tai kaip nustatyt kad nemirksėtu ?

Na kas galit atsakykit, nes man tai labai aktualu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mijaka @ 2006 10 22, 17:49)
P.S. Tik čia išgirdau, kad samsungų durų padėtis nekeičiama...o tai kokia pradinė būna..? Kažkaip aprašymose neradau tokios info  doh.gif

O pas mano šaldituva keičesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2006 11 03, 20:25)
O pas mano šaldituva keičesi  biggrin.gif


tai tau pasisekė rolleyes.gif tavo modelyje keičiasi, tik neprisimenu jau kodėl jis man netiko...ar dėl no frosto, o gal jo energijos klasė B ?

aš vis dar be šaldytuvo doh.gif jei kitą savaitę negausiu, bus visiems gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2006 11 04, 11:05)
tai tau pasisekė  rolleyes.gif  tavo modelyje keičiasi, tik neprisimenu jau kodėl jis man netiko...ar dėl no frosto, o gal jo energijos klasė B ? 

Klase tikrai A smile.gif , bent jau taip parašyta . O kilovatu i metus ima 406 , tai paliginus pagal kitus daugoka. Bet jai paskaičevus ta skirtuma kiek sumoketum per metus , nėra tiek ir daug.
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2006 11 04, 19:41)
Klase tikrai A  smile.gif ,  bent jau taip parašyta . O kilovatu i metus ima 406 , tai paliginus pagal kitus daugoka. Bet jai paskaičevus ta skirtuma kiek sumoketum per metus , nėra tiek ir daug.


Labutis,
Noriu paklausti, o ar lietuviška instrukcija yra. Jei daug elektronikos, tai geriau, kad būtų lietuviškai paiškinta.
Aš taip pat nusižiūrėjau Samsung šaldytuvą!
Bet vis dar abejoju dėl pasirinkimo, vis svarstau ir svarstau... Bijau, kad galiu likti išvis be jo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Herbal @ 2006 11 06, 11:00)
Labutis,
Noriu paklausti, o ar lietuviška instrukcija yra. Jei daug elektronikos, tai geriau, kad būtų lietuviškai paiškinta.
Aš taip pat nusižiūrėjau Samsung šaldytuvą!
Bet vis dar abejoju dėl pasirinkimo, vis svarstau ir svarstau... Bijau, kad galiu likti išvis be jo sad.gif

Aišku yra instrukcija lietuviškai , nes privalo būti. O del naudojimosi nieko ten sudetingo nėra thumbup.gif
Atsakyti
o as siuo klausimu esu uz lietuviska produkcija. Turejau toki viena ilgaamzi saldytuva, kuris buvo uz mane net vyresnis, veike super, tik jau vaizdelis nekoks buvo naujoje vietuveje. Pernai isigijau nauna ir net nekilo minciu galvoti apie kita modeli, tik Snaige. Esu patenkina, mama taip pat Snaige naudojasi - nesiskundzia. Kaip bus toliau matysime ax.gif
Atsakyti
Apie Snaige girdejau nekokiu atsiliepimu. schmoll.gif Savo laiku, kai nebuvo uzsienietisku, ji buvo gera. biggrin.gif Nes nebuvo is ko rinktis.
Mes pirkom AEG SANTO saldytuva 2 kompresoriu. LAAABAI geras ir fainas. Pusesere pirko Snaige pries 1 metus. Dar garantinis, o jau verkia, kad su lentynos problemu turi. unsure.gif
Atsakyti