Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai

PAS MANE NAMIE SNAIGE, TAI JAU MEISTRA KVIETEM TRIS KARTUS, VIENA KARTA TAI VOS NE PAGRINDINE DETALE KEITE, KITUSK ARTUS VEL KAZKA KRAPSTE..
Atsakyti
Taigi, po ilgų paieškų ir dvejojimų, aš apsistojau ties šiais variantai:
1. samsung RL33EAMS1/XEK
2. Gorenje RK4296E
3. Electrolux ERB 3442 (galvoju, kad šis baltas, o man reikia metalic arba sidabrinio)

Gal kas galite ką pakomentuoti, kurį iš šių geriausia rinktis, kainos kaip ir panašios (jei neklystu), ir matmenys panašūs. Žodžiu, visų jų privalumų ir trūkumų nežinau, o ir išsirinkti reikia vieną unsure.gif

Žilvinai, ir tavo pagalbos reikia! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Herbal @ 2006 11 08, 15:19)
Taigi, po ilgų paieškų ir dvejojimų, aš apsistojau ties šiais variantai:
1. samsung RL33EAMS1/XEK
2. Gorenje RK4296E
3. Electrolux ERB 3442 (galvoju, kad šis baltas, o man reikia metalic arba sidabrinio)

Gal kas galite ką pakomentuoti, kurį iš šių geriausia rinktis, kainos kaip ir panašios (jei neklystu), ir matmenys panašūs. Žodžiu, visų jų privalumų ir trūkumų nežinau, o ir išsirinkti reikia vieną unsure.gif

Žilvinai, ir tavo pagalbos reikia! drinks_cheers.gif


Is ju pigiausias Samsungas, bet jo neimciau, nes No-frost sistema ne tik saldyklyje, bet ir saldytuve.
Rinkciausi Electrolux, nes jis 2 kompresoriu. Taciau sis modelis baltas.
Atsakyti
negąsdinkit dėl Snaigės blink.gif nes pas mane šiandien viena tokia atkeliavo biggrin.gif user posted image

po kokių metų-dviejų galėsiu pasakyt patenkinta aš ar ne biggrin.gif
Atsakyti
O ko niekas apie Atlanta nešneka. Kaip jie ? Liktai girdejau visai gerus atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2006 11 08, 19:47)
negąsdinkit dėl Snaigės  blink.gif  nes pas mane šiandien viena tokia atkeliavo  biggrin.gif  user posted image

po kokių metų-dviejų galėsiu pasakyt patenkinta aš ar ne  biggrin.gif

mano toks viens prie vieno...tikiuosi paklius geras...
Atsakyti
Na dėl Snaigės negasdinu blush2.gif bet turių ta beda doh.gif tai tikrai tikrai niekada nepirksiu keikiuosi kas dien lotuliukas.gif . Visu pirma kai nusipirkom baigesi garantija g.gif sugedo kazkas ten kad nešaldė pakeitė 80 lt paskuj dar tai varvejo g.gif tai kapsejo g.gif kvieciausi meistra skilute sienelej plastmasiniu raišteliu nuo šiuksliu maiso pravalau niekas ten neuzkrenta doh.gif ir dar sienelė šaldytuve pradėjo šalt doh.gif ledo varvekliai darosi doh.gif na o dežutės vaisiams sudėt tai taip pat jau trukineja , doh.gif o dabar birbia kaip bičių avyly doh.gif s iskviečiau meistra sako varyklys tai va jau nekeisiu laukiu kol nusibaigs ar mane pribaigs gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin* @ 2006 11 09, 17:19)
Na dėl Snaigės negasdinu  blush2.gif bet turių ta beda  doh.gif tai tikrai tikrai niekada nepirksiu  keikiuosi kas dien lotuliukas.gif . Visu pirma kai nusipirkom baigesi garantija  g.gif sugedo kazkas ten kad nešaldė pakeitė 80 lt  paskuj dar tai varvejo g.gif  tai kapsejo g.gif  kvieciausi meistra skilute sienelej plastmasiniu raišteliu nuo šiuksliu maiso pravalau niekas ten neuzkrenta doh.gif  ir dar sienelė šaldytuve pradėjo šalt  doh.gif  ledo varvekliai darosi  doh.gif na o dežutės vaisiams sudėt tai taip pat jau trukineja , doh.gif  o dabar birbia kaip bičių avyly doh.gif s iskviečiau meistra sako varyklys tai va jau nekeisiu laukiu kol nusibaigs ar mane pribaigs gun_bandana.gif  gun_bandana.gif

Va va o kai as tai buvau parasius irgi mane net uzsipuole kad snaige vos ne geresnis uz Beko blush2.gif
Atsakyti
na čia ginčytis galima be galo dėl tos Snaigės, tiesiog dauguma lietuvių ją turi todėl ir šneka daugiausiai apie Snaigę. O gal kokie vokiečiai lygiai taip pat keikia savo Libhierius (ar ką panašaus) kaip mes savo snaiges 4u.gif na pas mano tėvą snaigė stovi 5 metus ir nei vieno nusiskundimo nėra, o pas mamą va tik metai ir jau viskas blogai jai, taip kad čia arba nuo laimės priklauso arba nuo požiūrio lotuliukas.gif
ir kaina jų laaaabai prieinama, čia turbūt pagrindinis argumentas ir dar, kad po senučiuko Minsko man dabar bet koks šaldytuvas kaip auksinis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mijaka: 09 lapkričio 2006 - 19:25
QUOTE(mijaka @ 2006 11 09, 19:25)
na čia ginčytis galima be galo dėl tos Snaigės, tiesiog dauguma lietuvių ją turi todėl ir šneka daugiausiai apie Snaigę. O gal kokie vokiečiai lygiai taip pat keikia savo Libhierius (ar ką panašaus) kaip mes savo snaiges  4u.gif  na pas mano tėvą snaigė stovi 5 metus ir nei vieno nusiskundimo nėra, o pas mamą va tik metai ir jau viskas blogai jai, taip kad čia arba nuo laimės priklauso arba nuo požiūrio  lotuliukas.gif
ir kaina jų laaaabai prieinama, čia turbūt pagrindinis argumentas ir dar, kad po senučiuko Minsko man dabar bet koks šaldytuvas kaip auksinis  lotuliukas.gif


Nieko vokieciai nekeikia tu Liebheriu, nes nelabai yra geresniu saldytuvu uz Liebherr. Jei butu, gal ir keiktu.
Kai kokybe gera - kaina didele. Todel ne visi gali leisti nusipirkti pacius geriausius daiktus.
Gedimai yra atsitiktinis dalykas, genda tiek Beko, tiek Snaige, tiek Liebherr. Gal kai kurie maziau, kai kurie daugiau.
Kaip ir visi automobiliai genda, bet vaziuoti su Mersedesu patogiau negu su Golfu.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 09, 20:55)
Nieko vokieciai nekeikia tu Liebheriu, nes nelabai yra geresniu saldytuvu uz Liebherr. Jei butu, gal ir keiktu.

tada baltarusai - Atlantą biggrin.gif
Atsakyti
Isvada : LAIMES DALYKAS ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
IR GINCYTIS NERA CIA KO schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti