Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(Drakonė_ @ 2012 04 18, 21:00)
Dekui, Ezokvante ir Kristi_na smile.gif pameginau dar traukt kortas klausimui ka daryti, kad pasiekciau uzsibreztu tikslu?
Iskrito lazdu 8 (vel), lazdu 7 (apv) ir pentakliu 3 (apv).
Lazdu 8 man atrodo, kad nori pasakyti jog reikia skubiai reaguoti i besiklostancius ivykius. Zodziu, kalti gelezi kol ji karsta. Lazdu 7 galbut pataria kad reiketu labiau savimi pasitiket. Labiau pakovoti uz savo norus ir tikslus.  Paskutine korta tikriausiai sako, kad butinas planavimas, tolesniu zingsniu numatymas.
Darbe kol kas tikrai nekokia situacija, taciau nesinori nuleisti ranku ir uzsiimti kazkuo kitu.
Gal kas nors koki klausimuka uzduotu pasipraktikavimui?  ax.gif


Siaip saunuole, nebloga interpretacija kaip pradziai sakyti... mirksiukas.gif

Paklausk kortu, kokia mano perspketyyva isvaziuoti i londona per artimiausius tris menesius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 02:20)
Siaip saunuole, nebloga interpretacija kaip pradziai sakyti... mirksiukas.gif

Paklausk  kortu, kokia mano perspketyyva isvaziuoti i londona per artimiausius tris menesius  smile.gif


Nors ne manes prasei, bet as istraukiau ax.gif
Tai kazkodel staiga sumastei mesti viska ir pakeisti is esmes gyvenima.
Artimieji tave palaiko, kad vaziuot, manau, kad ten Londone yra kazkas is draugu, artimuju...taciau tu vis dar nezinai ka daryt, "dega rura - vaziuot, nevaziuot"
Perspektyva ten... kazkas yra nepatikimo, reikia saugotis, nes gali patekti i kazkokius spastus, yra kazkokia klasta...bet na manau tu ne tylene, tai issikalbejus, viskas susidelios i savo vietas...esi lanksti ir bendraujanti asmenybe...
Kardu tuzas-lazdu karalius-tauriu 10- Lazdu 2-kardu 5-kardu 10-tauriu karalius
visos teisingai iskrito, pirma kart man taip...
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 04 19, 11:22)
Nors ne manes prasei, bet as istraukiau  ax.gif
Tai kazkodel staiga sumastei mesti viska ir pakeisti is esmes gyvenima.
Artimieji tave palaiko, kad vaziuot, manau, kad ten Londone yra kazkas is draugu, artimuju...taciau tu vis dar nezinai ka daryt, "dega rura - vaziuot, nevaziuot"
Perspektyva ten... kazkas yra nepatikimo, reikia saugotis, nes gali patekti i kazkokius spastus, yra kazkokia klasta...bet na manau tu ne tylene, tai issikalbejus, viskas susidelios i savo vietas...esi lanksti ir bendraujanti asmenybe...
Kardu tuzas-lazdu karalius-tauriu 10- Lazdu 2-kardu 5-kardu 10-tauriu karalius
visos teisingai iskrito, pirma kart man taip...



Labas, aciu uz kortas tu gal kokia delione naudojai.... Siaip is esmes labai idomiai sukrito tau cia... pradzia kaip ir nebloga.. ir kardu tuzas parodytu mano pacios priimta sprendima.. ir tai kad greiciausiai jis butu teisingiausias man (nors gal ir nelabai malonus) ir tai kad si poelgis veikiausiais butu is mano puses laaabai drasus... Gali buti laikysiuos savo tam tikru ambiciju ir isitikinimu... Nelabai suprantu prie ko cia tie du karaliai krito lazdu karalius ir salia tauriu 10 g.gif hmz.... 5 kardai man daznai pasiteisina kaip didele nostalgijos korta ir pasiilgimas namu.... kaip zmogus sioje vietoje jauciasi shudiskai ir kazkiek nesuprastas.. bet 10 kardu rolleyes.gif sorriuks sita korta man pati baisiausia is visos kalades... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 12:34)
Labas, aciu uz kortas tu gal kokia delione naudojai.... Siaip is esmes labai idomiai sukrito tau cia... pradzia kaip ir nebloga.. ir kardu tuzas parodytu mano pacios priimta sprendima.. ir tai kad greiciausiai jis butu teisingiausias man (nors gal ir nelabai malonus) ir tai kad si poelgis veikiausiais butu is mano puses laaabai drasus... Gali buti laikysiuos savo tam tikru ambiciju ir isitikinimu... Nelabai suprantu prie ko cia tie du karaliai krito lazdu karalius ir salia tauriu 10 g.gif  hmz.... 5 kardai man daznai pasiteisina kaip didele nostalgijos korta ir pasiilgimas namu.... kaip zmogus sioje vietoje jauciasi shudiskai ir kazkiek nesuprastas.. bet 10 kardu rolleyes.gif  sorriuks sita korta man pati baisiausia is visos kalades...  unsure.gif


aga delione is rusisko puslapio... zinok ilgai galvojau kaip reikia aiskint kortas, kaip jas sujungt... blush2.gif
gal man paziuretum kaip klostysis finansine situacija artimiausius 3 menesius? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 04 19, 11:45)
aga delione is rusisko puslapio... zinok ilgai galvojau kaip reikia aiskint kortas, kaip jas sujungt... blush2.gif
gal man paziuretum kaip klostysis finansine situacija artimiausius 3 menesius? mirksiukas.gif


Oki tuoj pasiziuresiu.. O gal gali atrasti kur ta delione yra??? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 12:48)
Oki tuoj pasiziuresiu.. O gal gali atrasti kur ta delione yra??? rolleyes.gif

http://e-oracle.ru/f...online.html#put

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 04 19, 11:51)


Na sitam puslapyje tu delioniu daug... Bet as noejau suzinoti kokia konkreciai tu ziurejai... nes kiekviena pozicija svarbi yra... g.gif

Hmz einu ziureti kokia finasine perspektyva nusimato per artimiausius tris menesius?

Balandis: Apv 10 kardu, apv bokstas, lazdu 10 ir apv tauriu 10.. Hmz... Man atrodo si menesi pas tave greiciausiai kas leicia finasine sriti galejo ivykti tam tikra suirute ir kazkoks buvo perversmas nilabai malonus gal tai liecia ir tavo pacius artimiausius zmones, nes istraukiaiu papildomas dar Sventika ir apv pentakliu 5etas ir lazdu 4etas.. Taprasme, kad si susiklosciusi situacija liecia ne tik viena tave pacia... ir Apv 10 kardu ir pats bokstas gal noretusi sakyti, kad situacija galejo pasikeisti labai staigiai ir netiketai viskas cia ivyko.. o del pentakliu 5 apverstas jis labai nepalankus kas liecia finasine sriti tai dazniausiai parodo, kad zmogus gyvena panasiai kaip nuo algos iki algos ir skaicuoja kiekviena centa ir seka kiekvienas savo islaidas ir ji slegia smarkiai buitis doh.gif Manau tai kas ivyko pas jumis, tai buvo neisvengiama, net gal.. Nors puikiai pamenu man bokstas prie teigiamu kortu pasireiske kaip netiketa pinigu suma is dangaus apie kuria, net negalejau pasvajoti, bet cia manau jau visai kiti reikalai pas tave ir kur kas viskas rimciau nei atrodo is pirmo zvilgsnio.. Bokstas jau gali sakyti, kad tau reikia smarkiai finasines kazkokios pagalbos ar tai paramos ir manau gali buti, kad greiciausiai cia tu ir pasiskolinsi pinigu, nes salia krito 9 pentakliai g.gif Arba rasi kazkokia tai iseiti kaip galetum gauti tu papildomu pajamu ir toliau seka lazdu 10 apv, kaip kokia nasta finasine cia uzgriuvusi ir tam tikri gal ir isipareigojimai kurie gali pasirodyti tikrai nelengvi ir sunkus.. Arba pats darbas ir uzduotys bus nelengvos kaip gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio smile.gif Ta nasta ir tie sunkumai gali sukelti itampa ir artimuju tarpe ar tai kazkoks spaudimas buti is vienos ir kitos puses....

Paziurejau kaip tau elgtis si menesi?

Istraukiau Zvaigzde, kardu pazas, tauriu 4, lazdu 2 ir pentakliu 10.. Tau siuloma cia pradeti ramiau gal gyventi taprasme reaguoti i susiklosciusia situacija ramiai.. Tureti tam tikra vizija del ateities ir ja tiketi, apmastyti gerai ateities planus, galvoti apie tam tikras permainas geraja prasme ir aisku..tiesiog tau net manau siuloma net ir palaukti geresnio kazkokio pasiulymo, siuloma per naujo ivertinti visa situacija ir apmastyti viska antrasyk..

Zodziu zinok as tau istraukiau tik viena menesi, nes as bijau tau cia zinok priburti blogai, gal man kortos blogai iskrito ar kas, nes siaip net nenoriu per daug i lankas nusisneketi, nes isivaizduoju kaip yra sunki situacija ir padetis tai tikrai tas nenuteikia teigiamai...doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrica_2: 19 balandžio 2012 - 13:36
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 14:32)
Na sitam puslapyje tu delioniu daug... Bet as noejau suzinoti kokia konkreciai tu ziurejai... nes kiekviena pozicija svarbi yra... g.gif

Hmz einu ziureti kokia finasine perspektyva nusimato per artimiausius tris menesius?

Balandis: Apv 10 kardu, apv bokstas, lazdu 10 ir apv tauriu 10.. Hmz... Man atrodo si menesi pas tave greiciausiai kas leicia finasine sriti galejo ivykti tam tikra suirute ir kazkoks buvo perversmas nilabai malonus gal tai liecia ir tavo pacius artimiausius zmones, nes istraukiaiu papildomas dar Sventika ir apv pentakliu 5etas ir lazdu 4etas.. Taprasme, kad si susiklosciusi situacija liecia ne tik viena tave pacia... ir Apv 10 kardu ir pats bokstas gal noretusi sakyti, kad situacija galejo pasikeisti labai staigiai ir netiketai viskas cia ivyko.. o del pentakliu 5  apverstas jis labai nepalankus kas liecia finasine sriti tai dazniausiai parodo, kad zmogus gyvena panasiai kaip nuo algos iki algos ir skaicuoja kiekviena centa ir seka kiekvienas savo islaidas ir ji slegia smarkiai buitis  doh.gif  Manau tai kas ivyko pas jumis, tai buvo neisvengiama, net gal.. Nors puikiai pamenu man bokstas prie teigiamu kortu pasireiske kaip netiketa pinigu suma is dangaus apie kuria, net negalejau pasvajoti, bet cia manau jau visai kiti reikalai pas tave ir kur kas viskas rimciau nei atrodo is pirmo zvilgsnio.. Bokstas jau gali sakyti, kad tau reikia smarkiai finasines kazkokios pagalbos ar tai paramos ir manau gali buti, kad greiciausiai cia tu ir pasiskolinsi pinigu, nes salia krito 9 pentakliai g.gif Arba rasi kazkokia tai iseiti kaip galetum gauti tu papildomu pajamu ir toliau seka lazdu 10 apv, kaip kokia nasta finasine cia uzgriuvusi ir tam tikri gal ir  isipareigojimai kurie gali pasirodyti tikrai nelengvi ir sunkus.. Arba pats darbas ir uzduotys bus nelengvos kaip gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio smile.gif Ta nasta ir tie sunkumai gali sukelti itampa ir artimuju tarpe ar tai kazkoks spaudimas buti is vienos ir kitos puses....

Paziurejau kaip tau elgtis si menesi?

Istraukiau Zvaigzde, kardu pazas, tauriu 4, lazdu 2 ir pentakliu 10.. Tau siuloma cia pradeti ramiau gal gyventi taprasme reaguoti i susiklosciusia situacija ramiai.. Tureti tam tikra vizija del ateities ir ja tiketi, apmastyti gerai ateities planus, galvoti apie tam tikras permainas geraja prasme ir aisku..tiesiog tau net manau siuloma net ir palaukti geresnio kazkokio pasiulymo, siuloma per naujo ivertinti visa situacija ir apmastyti viska antrasyk..

Zodziu zinok as tau istraukiau tik viena menesi, nes as bijau tau cia zinok priburti blogai, gal man kortos blogai iskrito ar kas, nes siaip net nenoriu per daug i lankas nusisneketi,  nes isivaizduoju kaip yra sunki  situacija ir padetis tai tikrai tas nenuteikia teigiamai...doh.gif  unsure.gif


Na kaip tik šį mėn netikėtai gavau pinigėliu, ir šiaip nemažą sumelę...na ne už ačiū gavau...uždirbau, tarkim pakankamai lengvai, tik nervu kainavo...bet suma ne taip ir maža, o reikėjo pasidarbuot gal 2-3 pusdienius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 04 19, 15:04)
Na kaip tik šį mėn netikėtai gavau pinigėliu, ir šiaip nemažą sumelę...na ne už ačiū gavau...uždirbau, tarkim pakankamai lengvai, tik nervu kainavo...bet suma ne taip ir maža, o reikėjo pasidarbuot gal 2-3 pusdienius ax.gif


Nu gal greiciausia ta ir parode nes man kazkada apverstas bokstas irgi apsireiske didele pinigu suma g.gif zodziu mano ezokvantas blogai sutransliavo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 04 19, 12:22)
Kardu tuzas-lazdu karalius-tauriu 10- Lazdu 2-kardu 5-kardu 10-tauriu karalius
visos teisingai iskrito, pirma kart man taip...

Visi MA...
Kaip as suprantu,perspektyvos ir galutinis rezultatas bus geras:nauja pradzia, naujos idejos, didesnes galimybes.Bet iki to galutinio rezultato matau tavo kova tarp proto ir jausmu.Protu suvoksi, kad tai kelias i nauja ateiti,bet nuo to nebus lengviau. Rezultatui pasiekti pagrindinis devizas turetu buti:"Noriu-galiu".Tad pasinaudok savo logika ,protu ,valia tada ir pastangos bus vaisingos.Tam pades tavo mokejimas bendrauti, lyderio savybes.Stenkis islikti pozityvi,neuzsiciklink ant negatyvo.Zinok, viskas kinta, praeina. Stenkis kurti draugiskus santykius su aplinkiniais, dalinkis dziaugsmu ir liudesiu .Padek kitiemsir kiti tau pades.Norai tavo dideli, bet ir baime didele.Kad pasiektum tai ,ko nori, turi ja (baime) nugaleti.Nebus lengva, lydes ir pavydas,namu ilgesys, noras viskas mesti.Kartais jausies pazeminta ir liudna.Bet tu nepasiduok, eik tik pirmyn.Daryk taip, kaip tau atrodo teisinga.Tik stenkis neprovuokuoti konfliktu, sutramdyk savo ego. Ir dar: gali ten surasti ir seimynine laime.

Atsakyti
QUOTE(Sardinukė @ 2012 04 19, 15:09)
Visi MA...
Kaip as suprantu,perspektyvos ir galutinis rezultatas bus geras:nauja pradzia, naujos idejos, didesnes galimybes.Bet iki to galutinio rezultato matau tavo kova tarp proto ir jausmu.Protu suvoksi, kad tai kelias i nauja ateiti,bet nuo to nebus lengviau. Rezultatui pasiekti pagrindinis devizas turetu buti:"Noriu-galiu".Tad pasinaudok savo logika ,protu ,valia tada ir pastangos bus vaisingos.Tam  pades tavo mokejimas bendrauti, lyderio savybes.Stenkis islikti pozityvi,neuzsiciklink ant negatyvo.Zinok, viskas kinta, praeina. Stenkis kurti draugiskus santykius su aplinkiniais, dalinkis dziaugsmu ir liudesiu .Padek kitiemsir kiti tau pades.Norai tavo dideli, bet ir baime didele.Kad pasiektum tai ,ko nori, turi ja (baime) nugaleti.Nebus lengva, lydes ir pavydas,namu ilgesys, noras viskas mesti.Kartais jausies pazeminta ir liudna.Bet tu nepasiduok, eik tik pirmyn.Daryk taip, kaip tau atrodo teisinga.Tik stenkis neprovuokuoti konfliktu, sutramdyk savo ego. Ir dar: gali ten surasti ir seimynine laime.


Aciu Sardinuke uz komentara 4u.gif Nusikopinau net ji.... As kazkaip panasiai ir mastau ir tikiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 12:34)
Nelabai suprantu prie ko cia tie du karaliai krito lazdu karalius ir salia tauriu 10 g.gif  hmz.... 5 kardai man daznai pasiteisina kaip didele nostalgijos korta ir pasiilgimas namu.... kaip zmogus sioje vietoje jauciasi shudiskai ir kazkiek nesuprastas.. bet 10 kardu rolleyes.gif  sorriuks sita korta man pati baisiausia is visos kalades...  unsure.gif

Lazdu karalius gali rodyti tavo lyderio savybes,mokejima bendrauti.Ko pasekoje sugebesi sukurti draugiskus santykius su aplinkiniais, gal net sukurti seima(Tauriu 10).
Kardu 5-nostalgija ir namu ilgesys, taip pat savo ego sutramdymas...
Kardu 10-pasieksi savotiska dugna-tarsi "dalše niekuda" .Bet tai ir gali buti posukis i tavo nauja, sviesia ateiti. Bus labai sunku, bet tokiu sunkiu momentu buna visiems. Atsikelk ir eik i prieki mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 16:13)
Aciu Sardinuke uz komentara 4u.gif  Nusikopinau net ji.... As kazkaip panasiai ir mastau  ir tikiuosi rolleyes.gif

ner uz ka 4u.gif .Cia mano pirmas komentaras ax.gif
Atsakyti