Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(Sardinukė @ 2012 04 19, 15:26)
Lazdu karalius gali rodyti tavo lyderio savybes,mokejima bendrauti.Ko pasekoje sugebesi sukurti draugiskus santykius su aplinkiniais, gal net sukurti seima(Tauriu 10).
Kardu 5-nostalgija ir namu ilgesys, taip pat savo ego sutramdymas...
Kardu 10-pasieksi savotiska dugna-tarsi "dalše niekuda" .Bet tai ir gali buti posukis i tavo nauja, sviesia ateiti. Bus labai sunku, bet tokiu sunkiu momentu buna visiems. Atsikelk ir eik i prieki  mirksiukas.gif
Papildyta:

ner uz ka  4u.gif .Cia mano pirmas komentaras  ax.gif


Tai saunuole tu.. 4u.gif Bet nejaugi tu niekada su kortom neburei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 04 19, 12:51)




Путь. Сознание. ta delione 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 16:27)
Tai saunuole tu..  4u.gif Bet nejaugi tu niekada su kortom neburei? g.gif

as ju net neturiu blush2.gif .Dar tik studijuoju taro temas ir reiksmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sardinukė @ 2012 04 19, 15:52)
as ju net neturiu  blush2.gif .Dar tik studijuoju taro temas ir reiksmes  smile.gif


Saunuole.. O nenori dar ju isigyti? smile.gif
Atsakyti
matrica2 , ar bandei daryti vakaryksti testa?

Atsakyti
Na gal kuri turi koki klausima? smile.gif Mielai pasipraktikuociau....
Papildyta:
QUOTE(Sardinukė @ 2012 04 19, 15:55)
matrica2 , ar bandei daryti vakaryksti  testa?


As jau esu dariusi ta testa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 16:55)
Saunuole..  O nenori dar ju isigyti?  smile.gif

Planuoju, tik niekaip neprisiruosiu uzsisakyti ax.gif .Be to kol kas namuose neturiu tokios ramios vieteles, kur galeciau atsipalaiduoti ,ramiai pabuti. Kokia tavo kalade?
Papildyta:
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 17:00)
Na gal kuri turi koki klausima? smile.gif  Mielai pasipraktikuociau....
Papildyta:
As jau esu dariusi ta testa rolleyes.gif

klausimas : kur as dirbu ?

dariau vakar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sardinukė @ 2012 04 19, 16:05)
Planuoju, tik niekaip neprisiruosiu uzsisakyti ax.gif .Be to kol kas namuose neturiu tokios ramios vieteles, kur galeciau atsipalaiduoti ,ramiai pabuti. Kokia tavo kalade?
Papildyta:

klausimas : kur as dirbu ?

dariau vakar  mirksiukas.gif


Kad as zinau kur tu dirbi, tai jau ir nebeidomu klausti man biggrin.gif Paklausk kito kokio klausimo, miela pasipraktikuosiu.. Gal kitos istrauks tau i klausima kur tu dirbi g.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 17:18)
Kad as zinau kur tu dirbi, tai jau ir nebeidomu klausti man biggrin.gif  Paklausk kito kokio klausimo, miela pasipraktikuosiu.. Gal kitos istrauks tau i klausima kur tu dirbi g.gif

galvojau, kad nepameni bigsmile.gif .Siaip dar reikia mokintis ir klausimus teisingai formuluoti ax.gif .
Klausimas: kaip man sektusi, jei ikurciau internetine parduotuve ?
Atsakyti
QUOTE(Sardinukė @ 2012 04 19, 16:48)
galvojau, kad nepameni  bigsmile.gif .Siaip dar reikia mokintis ir klausimus teisingai formuluoti  ax.gif .
Klausimas: kaip man sektusi, jei ikurciau internetine parduotuve ?


Hmz Kaip tau sektusi jeigu ikurtum internetine parduotuve?

Apv tauriu 9, kardu 8etas, apv Tauriu 5etas, DA XX ir Pent karaliene mirksiukas.gif

Hmz Apv tauriu 9etas gali reiksti, kad to pasiekti turetum palaukti kuri laika, nes tai ivyktu ne dabar ir ne siuo metu. Tau siulytu cia ir buti kiek kantresnei, tiesiog manau siuo metu tau tektu susidurti su tam tikrai aplinkiniais sunkumais.. Gali buti tu i visa sita situacija ziuri kiek pavirsutiniskai ir tau atrodo, kad viskas nera taip sudetinga kaip atrodo... Nes ir astuoni kardai rodo pacios situacijos kazkokius apribojimus ir negalejima pajudeti is vietos tam tikra vilkinima ir t.t Gal pati nuleistum rankas ir visa sitaucija tau atrodyti beviltiska... taciau pabaiga sakyciau nebloga ir DA XX ir Salia pent karaliene.... labai neblogas rezultatas, bent jau pagal mane, po visu vargu lotuliukas.gif Nu zodziu, stengiuosi neziureti i reiksmes, o viska rasyti ir akies doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 18:09)
Hmz Kaip tau sektusi jeigu ikurtum internetine parduotuve?

Apv tauriu 9, kardu 8etas, apv Tauriu 5etas, DA XX ir Pent karaliene mirksiukas.gif

Super saunuole thumbup.gif ,viska labai teisingai aprasei bigsmile.gif .Is tikruju siuo metu to negaliu padaryti nes,pagal italu istatymus, reikia patalpu-sandelio. Kol nebus tu patalpu, negaliu nieko pradeti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sardinukė @ 2012 04 19, 17:22)
Super saunuole  thumbup.gif ,viska labai teisingai aprasei  bigsmile.gif .Is tikruju siuo metu to negaliu padaryti nes,pagal italu istatymus, reikia patalpu-sandelio. Kol nebus tu patalpu, negaliu nieko pradeti schmoll.gif



Kiek tu laiko domiesi Taro? smile.gif
Atsakyti