Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(laimcė @ 2012 01 26, 13:14)
Sveikos 4u.gif
O kaip galima bu interpretuot tauriu 6 apversta g.gif
Cia siaip idomumo delei traukiau, ko is manes nori tokis vienas  g.gif


Gal kokie seni prisiminimai, nostalgija veda ji pas tave ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 01 26, 13:33)
Gal kokie seni prisiminimai, nostalgija veda ji pas tave  ax.gif

Na neturetu siaip jau, nieko bendro mes neturejom g.gif
Nebent, ka nors primenu, o kaip tai susiet galima, ko jis nori is manes blink.gif
Atsakyti
O kitos kortos kokios? Gal kontekste aiskiau butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 26, 13:58)
O kitos kortos kokios? Gal kontekste aiskiau butu smile.gif

disku 8 ir apversta jega, na cia man aiskiau, bet tauriu 6 ir dar apversto nlb suprantu
Atsakyti
Na nežinau,bet man tie ketinimai neatrodo labai gražūs. Jau vien apversta jėga,kažkaip negražiai žiūrisi. Nors daug interpretuoti negaliu..nes dar nepradėjau su apverstomis dirbti. Reiks šiandien versti vieną kaladę smile.gif
Atsakyti
Kas turi kortas New Vision, cia labai idomiai aprasytas kalades atidirbimas http://tarot.my1.ru/forum/6-616-1 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2012 01 26, 15:49)
Kas turi kortas New Vision, cia labai idomiai aprasytas kalades atidirbimas http://tarot.my1.ru/forum/6-616-1  smile.gif

Sitas forumas isvis labai geras, ten daug idomios info apie visokias kalades smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 26, 16:23)
Na nežinau,bet man tie ketinimai neatrodo labai gražūs. Jau vien apversta jėga,kažkaip negražiai žiūrisi. Nors  daug interpretuoti negaliu..nes dar nepradėjau su apverstomis dirbti. Reiks šiandien versti vieną kaladę smile.gif

Tai niekas ir nieko nesitiki grazaus blush2.gif Idomumo delei istraukiau, del praktikos bigsmile.gif Nes kazkaip paskutiniu metu sukt savo uodega aplink mane pradejo, kas mane baisiai nustebino g.gif
Atsakyti
Va ka radau uzrasuose, tik nepamenu koks saltinis biggrin.gif Apverstos kortos nurodo sritis, kurios negatyviai veikia ir trukdo tikslo siekimui.Taip pat parodo tai kas visgi greiciausiai neivyks arba galimybes kurios siaip jau visai imanomos bet siuo metu stovi blokas. Puikiai atskleis jums rupimo asmens negatyviasias savybes ar puse ypac jei rkenta davro kortos ir daug visokiu kitu galimybiu... Taip kad geriau vartykit tas kortas biggrin.gif
Atsakyti
Bet ar apverstos butinai neigiamos? Nesman tokia iskart asociacija kyla g.gif
Jau apverciau waito kalade smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 27, 13:30)
Bet ar apverstos butinai neigiamos? Nesman tokia iskart asociacija kyla  g.gif
Jau apverciau waito kalade smile.gif


esme yra ne atskiroj kortos reiksmej o tarp kuriu kortu ji stovi, kad ir pvz jega apversta gali reikst emociju nevaldyma - vienu atveju tai blogis, o kitu - jei tai emociju nesuvaldo ir keicia jas zmogus kuris tau patinka, tai gi smagu akd anas nesivaldo ir pasirodo, bet cia tik primityvus pavizdys, svarbu bendras fonas, be to - juk ir rasiau, akd gali reiksti neivyksiancius dalykus, arba atskleisti prieso silpnasias puses - tai juk geris smile.gif nera blogu reiksmiu yra reiksmes, kurias tu suvoki per savo prizme biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. 4u.gif

Sugalvojau idomia praktika, gal kas sutiks... Labai idomu pasidare nustatyti rysi tarp zmoniu..

Pvz:,, Kas man yra zmogus B?'' Ir iskrenta kokios kortos ir bandome kiekviena inerpretuoti, ar tai mama, ar tai drauge, ar vyras, sunus ir t.t smile.gif Kas tas zmogus yra butent klausianciajam ir kokiais rysiais klausiantysis su juo susijes..

Gal kokia alternatyva pasiulysite? Tai sutinkant, netingesit? smile.gif
Atsakyti