Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Alabama @ 2012 01 22, 01:05)
OMG, jega kokia.


Ačiū, sėdžiu visa išsišiepus biggrin.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 01 22, 01:08)
Erikai matyt reikia dėkoti, jei pamenu ji rašė, kad iš Maijos daugiau tikėtis galima. Smagu, kad taip liuksiškai į komentarus bei kritiką reaguojama  smile.gif  Nuėjai ir n kartų geriau padarei.


Tikrai taip smile.gif Reikėjo man gero spyrio į užpakalį biggrin.gif Baisi tinginė esu, bet kai paskaičiau komentarą, taip gėda pasidarė, kad niekaip negalėjau nurimt... Turėjau idėją, bet dar daug minčių kilo bedarant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 01 21, 10:59)
Ainoa -> fainai žiūrisi kavos puodelis iš kavos pupelių, koliažas patinka, tik širdutė kiek per didelė puodelio atžvilgiu, matosi nukirstas šešėlis.

aciu 4u.gif smagu, kad kazkam patiko, su puodeliu, tai teko pavargt, gavojau ji plastelinu apklijuot, o tada pupelem, bet namie neturejau, tai tesla lipinau biggrin.gif del sirdeles, tai dabar ir man ji jau atrodo kiek per didele, bandysiu padaryt pazesne, o seseli pas save pasitvarkiau, kad nebutu nukirstas ax.gif aciu dar karteli

QUOTE(Jurzole @ 2012 01 21, 14:47)

man arbatos biggrin.gif , puodelis is arbatzoliu labai fainas thumbup.gif

QUOTE(erikamaja @ 2012 01 21, 18:17)
Naujokių puodelių nesiimu komentuot, nežinau kiek laiko fotografuojat, ko galima reikalaut.

o gaila, vistiek butu idomu suzinot klaidas arba jau tiek prastai, kad nezinai nuo ko pradet jas vardint smile.gif

QUOTE(pandre @ 2012 01 21, 18:34)

as uz pirmaji varianta, antrasisi labai tamsus toj pusej kur veidas

QUOTE(Whatever? @ 2012 01 21, 20:07)
Na ir paskutiniai namu darbai , kuriuose 5 ir 6 uzduotis suplakiau i viena smile.gif 
O cia siek tiek kico puodeliu tema biggrin.gif

" Kai dar nemoki kalbeti..."

fainai bigsmile.gif
o cia tikrai pienas? ir jei taip, tai su kuo cia raset ant jo g.gif ? ar cia kefyras koks?

QUOTE(jokubaite @ 2012 01 21, 23:27)

man paskutine labai patiko smile.gif

QUOTE(maija @ 2012 01 21, 23:30)

thumbup.gif wub.gif labai labai patiko, idomiai sugalvojai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maija @ 2012 01 21, 23:30)
O aš šiandien negaliu nurimti  biggrin.gif Padariau dar vieną "puodelio kitaip" idėją... Dėkoju dar kartelį už kritiką, kitaip nebūčiau prisiruošus, turbūt biggrin.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Laabai patiko!!! Super ideja, super ispildymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 01 22, 00:37)
Na ir paskutiniai namu darbai , kuriuose 5 ir 6 uzduotis suplakiau i viena smile.gif 


Patiko thumbup.gif

QUOTE(jokubaite @ 2012 01 22, 03:57)
šios dienos "panning" bandymai



Smagus. Paskutinis labai geras 4u.gif

QUOTE(maija @ 2012 01 22, 04:00)


Labai sauniai thumbup.gif

Vakar buvau trumpam uzbegus i geliu paroda. Tokiu groziu ten buvo!
Rodau pora nuotrauku:

user posted image

user posted image

daugiau flikr'e
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paluri: 22 sausio 2012 - 04:49
chiquitka, paluri - ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maija @ 2012 01 21, 23:30)
O aš šiandien negaliu nurimti  biggrin.gif Padariau dar vieną "puodelio kitaip" idėją... Dėkoju dar kartelį už kritiką, kitaip nebūčiau prisiruošus, turbūt biggrin.gif


maija, N.U.O.S.T.A.B.U!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maija @ 2012 01 21, 23:30)
O aš šiandien negaliu nurimti  biggrin.gif Padariau dar vieną "puodelio kitaip" idėją... Dėkoju dar kartelį už kritiką, kitaip nebūčiau prisiruošus, turbūt biggrin.gif


maladiec. be priekaištų smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
merginos, noriu issibraukti is koliazu zaidimo, labai mano savijauta nekokia, blyn kuo arciau finisas tuo man blogiau doh.gif

maija, nu tikrai nerealiai pavarei su puodukais bigsmile.gif man turbut is visu matytu tai tavo ir erikamajos patiko bigsmile.gif
Atsakyti
sayonara, Gintarija86 - ačiū!!! sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(maija @ 2012 01 22, 00:12)
Ačiū, sėdžiu visa išsišiepus biggrin.gif
Tikrai taip smile.gif Reikėjo man gero spyrio į užpakalį  biggrin.gif  Baisi tinginė esu, bet kai paskaičiau komentarą, taip gėda pasidarė, kad niekaip negalėjau nurimt... Turėjau idėją, bet dar daug minčių kilo bedarant smile.gif

Nu va. Va tokius darbelius turi atnešti. Džiaugiuos labai, kad kritiką išgirdai taip kaip reikia, kad taip sureagavai ir taip puikiai atlikai užduotį.
MALADEC, spaudžiu dešinę, pagarba.


Naujokės, jei įkelsit į SM temą ( flickre)kuri norėjo kad ką pasakyčiau , būtinai tarsiu žodelį, jūsų šį sykį tiek daug, aš tema prabėgu, tik foto pažiūriu, tai tikrai sunku surankiot kas kur.
Atsakyti
O prie jusu bendruomenes galima prisijungti smile.gif ?
Ar reikia kazkokius ypatingus testus islaikyti smile.gif ?
Ir ar cia jau toli pazengusios fotografes diskutuoja
ar tik megejos smile.gif ?
Atsakyti
maija super, šaunuolė
Atsakyti