Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Maija, labai nuostabus darbas su puodeliais. Kokią čia techniką panaudojai? g.gif

Whaterver, labai stipri naujokė esi mirksiukas.gif .
Atsakyti
4u.gif ne taip supratau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 22 sausio 2012 - 11:26

neprisimenu dalyvės vardo, bet tuo metu kai mes su Sayonara tarėmės, kad nd nebūtini, prisijungė kažkas ir sakė, kad tingėjo nd atlikti ir naudojasi proga, kad nereikia jų daryti. Ar vėl dingo, nes sugrįžom prie senos tvarkos su nd? smile.gif

Witch, daryk nd pirmam psl ir junkis smile.gif Čia visiems vietos užtenka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 22 sausio 2012 - 11:33
QUOTE(maija @ 2012 01 22, 00:30)
jokubaite, GiedreB - dėkui smile.gif
O aš šiandien negaliu nurimti  biggrin.gif Padariau dar vieną "puodelio kitaip" idėją... Dėkoju dar kartelį už kritiką, kitaip nebūčiau prisiruošus, turbūt biggrin.gif



Nerealiai, labiausiai po kol kas patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 01 22, 12:13)
Naujokės, jei įkelsit į SM temą ( flickre)kuri norėjo kad ką pasakyčiau , būtinai  tarsiu žodelį, jūsų šį sykį tiek daug, aš tema prabėgu, tik foto pažiūriu, tai tikrai sunku surankiot kas kur.

o kur ieskoti SM temos flickre?gal nuorodele? smile.gif
Atsakyti
SM grupė
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 01 22, 12:58)

Aciu
Atsakyti
QUOTE(maija @ 2012 01 21, 23:30)
O aš šiandien negaliu nurimti  biggrin.gif Padariau dar vieną "puodelio kitaip" idėją... Dėkoju dar kartelį už kritiką, kitaip nebūčiau prisiruošus, turbūt biggrin.gif

Super! Bravo, labai labai!
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 01 22, 11:26)
neprisimenu dalyvės vardo, bet tuo metu kai mes su Sayonara tarėmės, kad nd nebūtini, prisijungė kažkas ir sakė, kad tingėjo nd atlikti ir naudojasi proga, kad nereikia jų daryti. Ar vėl dingo, nes sugrįžom prie senos tvarkos su nd?  smile.gif

Witch, daryk nd pirmam psl ir junkis  smile.gif  Čia visiems vietos užtenka.

Witch as pamenu.Ji sena dalyve, atejo kiek anksciau uz mane, po to buvo dingus.Manau, jai ND nebutini.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2012 01 22, 14:06)
Witch as pamenu.Ji sena dalyve, atejo kiek anksciau uz mane, po to buvo dingus.Manau, jai ND nebutini.



As dariau namu darbus, bet jie niekur nera ideti smile.gif Tai galiu ir perdaryti, nebeda smile.gif
Tik paskuttinio darbo su WB nustatymu nepadarius, nes kazkaip man visai nesiseke
dirbtinem salygom ji nustatyti..
Atsakyti
QUOTE(w.i.t.c.h @ 2012 01 22, 13:13)
As dariau namu darbus, bet jie niekur nera ideti smile.gif Tai galiu ir perdaryti, nebeda smile.gif
Tik paskuttinio darbo su WB nustatymu nepadarius, nes kazkaip man visai nesiseke
dirbtinem salygom ji nustatyti..

Tai kada padaryk tą WB ir pasirodyk smile.gif Jei Nd daryti, tikari nereikia jų perdaryt.
Sveika sugrįžus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 22 sausio 2012 - 13:16
QUOTE(w.i.t.c.h @ 2012 01 22, 14:13)
As dariau namu darbus, bet jie niekur nera ideti smile.gif Tai galiu ir perdaryti, nebeda smile.gif
Tik paskuttinio darbo su WB nustatymu nepadarius, nes kazkaip man visai nesiseke
dirbtinem salygom ji nustatyti..

jei pati sakai, kad tik su WB nesi dariusi, šitą ir padaryk smile.gif Jei praėjo kažkiek laiko, turėtų būti lengviau juos atlikti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 22 sausio 2012 - 13:16