Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(maija @ 2012 01 21, 23:30)
jokubaite, GiedreB - dėkui smile.gif
O aš šiandien negaliu nurimti  biggrin.gif Padariau dar vieną "puodelio kitaip" idėją... Dėkoju dar kartelį už kritiką, kitaip nebūčiau prisiruošus, turbūt biggrin.gif


Papildyta:
Galva sukas bežiūrint biggrin.gif Smagiai smile.gif


ideja jau matyta ne kartą, bet turiu pripažinti, kad išpildei puikiai, ne belenkaip thumbup.gif šaunuolė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 01 22, 13:22)
ideja jau matyta ne kartą, bet turiu pripažinti, kad išpildei puikiai, ne belenkaip  thumbup.gif  šaunuolė smile.gif


Papapasakok kaip daroma, maijos jau prašiau flickrėj smile.gif Labai įdomu, būtinai kadanors su kuom nors panaudosiu (juk galima ne tik su puodeliais?) smile.gif) Nes atrodo fantastiškai wub.gif Visiškai mano skonio, nei nuotrauka, nei grafika smile.gif Dar Juodraštis kartais tokiais menais pradžiugina smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 22 sausio 2012 - 13:38
QUOTE(erikamaja @ 2012 01 22, 14:15)
Tai kada padaryk tą WB ir pasirodyk smile.gif  Jei Nd daryti, tikari nereikia jų perdaryt.
Sveika sugrįžus 4u.gif


4u.gif Dekui malonu vel prisijungti smile.gif..
Papildyta:
QUOTE(Yvette @ 2012 01 22, 14:15)
jei pati sakai, kad tik su WB nesi dariusi, šitą ir padaryk  smile.gif Jei praėjo kažkiek laiko, turėtų būti lengviau juos atlikti.


Bandysiu daryt smile.gif Kazkaip niekaip prie to WB nesugryzdavau, labai jau
tamsus miskas tada pasirode smile.gif Bandysiu susidoroti su juo !!! smile.gif
Atsakyti
projektukas rodos toks paprastas, bet užbaigtas turėtų labai fainai atrodyti

ir dar vakar kelias į favoritus įsikėliau. Na tiesiog mielos foto. Gal kam pažiūrėjus įdėjų kils
1
2
3
4
5
6
7 artėja valentinas, tai gal bus šita aktuali, gal bežiūrėdamos sumąstysit ką nors savo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 22 sausio 2012 - 13:49
vakar Yvette nuotraukai vardan koliažo fotkinau, lieka išsiryškinti ir nusiskenuoti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 01 22, 14:50)
vakar Yvette nuotraukai vardan koliažo fotkinau, lieka išsiryškinti ir nusiskenuoti.. doh.gif

biggrin.gif va kaip gerai. dar viena išssijudins iš žiemos miego.
Atsakyti
Maijos projektas bais grazu...grazu man tokie menai..niekaip is atminties nedingsta Yvettes kurinys su vyro ranka, cukrumi ir kava...na iki siol man atminty giliai isirezes..lb grazu, lb patinka man mirksiukas.gif Prisijungciau prie rG ir noreciau suzinoti tos kurybos budus ax.gif Aciu mergaitem pasisakiusiom del auto...supratau, kad nepavyko doh.gif
vakar iki isnaktu draugavau su sceneriu, o ir snd vis dar su juo wub.gif Mergytes saket laukait mano buitiaku, kadangi be ju nieko nefotografuoju...tai va atnesu viena...gaila, nugrybinau su nustatymais(vis dar neipratusi tu peripetiju) Tai teko sviesinti siek tiek, o to pasekoje, grudas ....ar baisiai jis cia atrodo? veliau, gal ka daugiau parodysiu..matysiu ,ka turesiu dar...bet ja udydis tu nuotrauku medium'o net kompas vezlys patapo doh.gif biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Yvette @ 2012 01 22, 14:44)

vakar dariau labai panasu auto i si tavo ikelta ( teisingiau bus, jei sakysiu bandziau daryti) Tikslas buvo as su savo abiem vaikiukais...norejau visu musu kojytes ir rurytes...bet spekit ar man pavyko...vaikai niekaip nestovejo kaip buvau suplanavusi, o kai supratau, kad po galybes bandymu nieko nebus, keiciau ideja...bandem sokineti, bet gi likau be nuotrauku...kaip sunku su jais...tai likau be auto, teko stoti prie uzuolaidu ir paciai bandyti nusifotografuoti( o ir tas nepavyko lotuliukas.gif doh.gif ) bet svarbu turiu ideja, zinau ko noriu ir tikrai dar bandysiu tartis su vaikiukais rolleyes.gif gal kada ir pavyks biggrin.gif
Atsakyti
LABAS.... 4u.gif aš puodelį šiandien sapnavau, bandžiau sapną nufotografuoti ryte lotuliukas.gif Atnešiu vėliau jūsų teismui... g.gif
Atsakyti
Aš šiandien visą dieną fotografavau puodelius. Ir... Nieko cry.gif cry.gif cry.gif
Nepavyko nei viena idėja verysad.gif Su kitinuku aš tikrai nemoku padaryt "nebuitiako". Nu niekaip neišeina.
Gėda ph34r.gif
Atsakyti
erikamaja, vienintelė, Nieko sau, Whaterver, NinaAtina, rG, Svajonė mūsų, pandre - labai ačiū jums už tiek gražių komentarų smile.gif Na, o kam įdomu, rašau kaip dariau: ėmiau stiklą, ant jo dėjau baltą (tą tokį ploną) reflektorių, iš apačios lempą (turim tokią didelę, kaip bliūdą smile.gif, tas apskritimas baltas ir yra lempos forma... Na ir viskas, tada jau dėliojau ir fotografavau... Gyvūnus dariau iš arbatžolių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2012 01 22, 14:08)

man visai žavu, grūdas netrukdo, bet kliūna apačia, lyg ir klonuota? ir kadruotę gal būčiau bandžiusi kitokią, t.y. būčiau "ėmusi" daugiau viršaus ir kairės pusės, tą lentyną su vaikučiu stumčiau į dešinį kampą (man kaip tik norisi daugiau namų rakandų, kad atsiskleistų buitiškumas, IMHO)

maija, jėginis išpildymas! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maija @ 2012 01 22, 15:21)
erikamaja, vienintelė, Nieko sau, Whaterver, NinaAtina, rG, Svajonė mūsų, pandre - labai ačiū jums už tiek gražių komentarų smile.gif Na, o kam įdomu, rašau kaip dariau: ėmiau stiklą, ant jo dėjau baltą (tą tokį ploną) reflektorių, iš apačios lempą (turim tokią didelę, kaip bliūdą smile.gif, tas apskritimas baltas ir yra lempos forma... Na ir viskas, tada jau dėliojau ir fotografavau... Gyvūnus dariau iš arbatžolių smile.gif


šaunuolė smile.gif
Atsakyti