Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 12


teint rose - mythic
user posted image
foto iš čia


Beige chic - teint beige
user posted image
foto iš čia


fresh pink
user posted image
foto iš čia

teint dore
user posted image
foto iš čia

"Which one is for you?
Harmony 01 / Teint Rose (Rose Tint) corrects by using mauve to reflect light and brightening the complexion along with green to reduce redness; pink to give skin a more even look; and white for illumination, gold for “radiance.” I think this is suitable for those with cooler undertones, rosacea, or uneven or reddened skin.
Harmony 02 / Teint Beige (Beige Tint) corrects with mauve and pink to keep skin from looking dull; beige and apricot beige to add warmth; and white and white gold to reflect light. I think this is suitable for most skin tones, though warmer skin tones may find this more beneficial than those with particularly cool undertones; also good for those with more neutral or beige undertones.
Harmony 03 / Teint Dore (Gold Tint) corrects with mauve and blue to eliminate yellowness amongst a golden tone; beige and chocolate beige enhance golden tones; and white gold reflects light while pearly apricot brightens. I think this is suitable for those with yellow, golden, or olive undertones to bring out the natural warmth in the complexion."

info iš čia



QUOTE(MeLady @ 2012 01 20, 11:06)
sveikos,noriu pirkti guerlain meteoritus naudti kiekvienai dienas,esu sviesiaode, gal galite patarti koks koks atspalvis man tiktu,noriu ,kad veidus atrodytu sveikas, kiek ideges,gal galite imesti man tinkanciu meteoritu nuotraukas. aciu labai lauksiu

jei šiek tiek įrudęs, tada teint dore arba teint beige. Teint beige, jei oda į geltonumą

QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 01 20, 23:38)
Niekaip nerandu youtube, kad kas nors rodytų kaip atrodo ant odos meteoritai. Gal kas nors buvo atradę?  g.gif


neįmanoma perteikt ax.gif
QUOTE(Female @ 2012 01 21, 18:19)

niekam vykus vaizdinė medžiaga, čia ne priekaištas jums, bet tiesiog kas čia gli matytis be blizgučių? Realiai visai kitaip

QUOTE(Female @ 2012 01 22, 22:38)
rudumo tai is ju tiketis manau neverta. tam reikalui geriau bronzeri rinktis  smile.gif  idejau fotkes kaip meteoritai atrodo ant odos is temptalia puslapio. as turiu teit beige, tai manieji identiskai atrodo kaip ir fotkej - jokio rudumo, ar ypatingo grozio  biggrin.gif  pagrinde blizguciai  doh.gif

labai labai nežymaus rusvumo galima tikėtis, bronzeris visai kitaip rudina. Net nedrįsčiau lygint. Su beige chic gaudavau šilto tono čiut parusvintą odos atspalvį, kai su mythic veido atspalvis šaltesnis ir skaistesnis
Atsakyti
Vitulka, ačiū už tiek daug informacijos mirksiukas.gif
Kažkaip keista, kad neina perteikti per video ar foto. O taip norėtųsi pamatyti, kaip jie atrodo. Beje, jie tepami ant viso veido ar ant skruostų?
Atsakyti
vis uzeinu paskaitineti apie meteoritus ir kaskart vis labiau ju noriu wub.gif bet nezinau kaip spalva issirinkti g.gif mano oda vidutinio tamsumo ir turi geltonai oranzinio atspalvio doh.gif ar nebusiu su tais meteoritais dar geltonesne? unsure.gif
Atsakyti
kazkada as irgi vos galvos nenusisukau mastydama, kokius meteoritus pirkti. mano veido oda galima priskirti tarp sviesiu-vidut. sviesumo atspalviu. nusipirkau teint dore, naudojau visa vasara, ir dabar naudoju, nors veidas mano neideges. kazkokio didelio irudinimo efekto nepastebejau, gal priklauso nuo to, kad tik tiek perbraukiu sepeteliu veida, kol oda kaip satinine lieka. beje, blizgina veida, nors ir nezymiai.
vienu zodziu, nesigailiu visiskai, neprasoviau su spalva taip pat. nebent kas labai balta veideli turi, tada galima suklysti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 01 24, 09:09)
Vitulka, ačiū už tiek daug informacijos  mirksiukas.gif
Kažkaip keista, kad neina perteikti per video ar foto. O taip norėtųsi pamatyti, kaip jie atrodo. Beje, jie tepami ant viso veido ar ant skruostų?

ant viso veido. Aš sakyčiau, kad ji rutulinė pudra užtvirtinanti makiažą ir suteikianti odai švytėjimo ax.gif

buvau padėjus į šalį savo Mythic'us, išsitraukiau praeitą savaitę, pasimaliavojau ir vėl prisiminiau kodėl ji man taip patiko ir patinka smile.gif
kas mane erzina, kad labai sunku vakare tuos blizgučius nuplaut. O jei jie lieka atrodo , kad poras užkimš doh.gif

turėjau ir Beige Chic, jei neklystu 2 pakuotes išrutuliojau. Man jie tikrai čiut veidą parusvindavo. Sakyčiau Mythic, dabar teint rose universaliausi (tik ružavų rutuliukų reik apmažint prieš pradedant naudot), nes meteoritai prisitaiko prie odos ir ypač tai tą procesą pagreitina, jei užpurški terminio vandens ant makiažo ax.gif

Mano šventiniai Guerlain gold temptation. Foto ir video
ir Guerlain butterfly smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 01 24, 12:39)
Mano šventiniai Guerlain gold temptation. Foto ir video
ir Guerlain butterfly  smile.gif

Taip norisi išbandyti. Įdomu, kas čia per dalykas, nes įsivaizduot sunku. Kur nurodėte blog'o puslapy, ten yra pavyzdžiai ant rankos, tai tikrai nieko neina suprasti, ką duoda šie meteoritai.
Atsakyti
Pagaliau įsigyjau išsvajotus meteoritus.
Esu tamsiaplaukė, vidutinio šviesumo, išsirinkau pabandymui pusę kiekio teint dore 03 sp.
Prieš tai perskaičiau visą ankstesnį forumą. Po pirmo pabandymo prisidedu prie merginų, kurios nieko ypatingo juose nepastebėjo lotuliukas.gif Bandysiu toliau.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 01 24, 00:20)
niekam vykus vaizdinė medžiaga, čia ne priekaištas jums, bet tiesiog kas čia gli matytis be blizgučių? Realiai visai kitaip
labai labai nežymaus rusvumo galima tikėtis, bronzeris visai kitaip rudina. Net nedrįsčiau lygint. Su beige chic gaudavau šilto tono čiut parusvintą odos atspalvį, kai su mythic veido atspalvis šaltesnis ir skaistesnis

Beige chic man rodos nebegamina, nes as pirmuju meteoritu norejau butent tokiu, bet neradau ju pirkti.
Man tai ir realiai jie lygiai taip pat atrodo, todel nesuprantu is kur tas lengvas pamisimas del ju, negi kazko nepastebiu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juratemaz @ 2012 01 24, 20:16)
Pagaliau įsigyjau išsvajotus meteoritus.
Esu tamsiaplaukė, vidutinio šviesumo, išsirinkau pabandymui pusę kiekio teint dore 03 sp.
Prieš tai perskaičiau visą ankstesnį forumą. Po pirmo pabandymo prisidedu prie merginų, kurios nieko ypatingo juose nepastebėjo lotuliukas.gif Bandysiu toliau.


hm.. o as siandien gavau teint rose 1/3 porcijos.. pabandziau tik parėjus namo tai iš karto matosi jie bigsmile.gif toks grazus veido švytėjimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 01 24, 20:56)
Man tai ir realiai jie lygiai taip pat atrodo, todel nesuprantu is kur tas lengvas pamisimas del ju, negi kazko nepastebiu  g.gif  biggrin.gif


Atradus si foruma ir visokiu priemoniu prisireikia - buvo ir man, kad prisiskaiciau visu alpimu del meteoritu ir prireike isbandyt. Tai isbandziau labai daug: 'mythic' rutuliukus ir presuotus, 'beige chic', presuotus, kur kitokiose dezutese buna (TOKIUS), kruva limituotu ('gold temptation', 'midnight butterfly', 'pucci', 'pearly white'), net nepamenu visu limituotu pavadinimu, bet kasmet issibandau dabar naujai leidziamus, o is senuju esu dar bandzius keleta, bet nepamenu tiksliu pavadinimu, o laiko ieskot neturiu po internete. Siaip tik vienus vienintelius galiu ivardint tokius, kurie efekta parodydavo - velgi pavadinimo nepamenu, nes is senuju limituotu, bet jie turejo toki rausva/rusva atspalvi, buvo be galo pigmentuoti, nereikejo ilgai makaluot po rutuliukus, o spalva iskart duodavo - tai va jie buvo puikus kaip skaistalai, visam veidui ,tai nea.

Bet sau buvau pasilikus tik dvejus: 'gold temptation' ir 'midnight butterfly' - abejus naudojau visam veidui, nors ir turejo pavieniu blizguciu. Suderinus su kitom makiazo priemonem tikrai jie nekliudavo, uztai nuotraukose pasimatydavo tikrasis efektas - veidas be galo graziai svytedavo, blizguciu nesimato pavieniu, oda labai gaivi atrode. Nors man spalvyte 'midnight butterfly' irgi kazkiek duodavo, nes esu baltaode, taip lengvai lengvai paspalvindavo.
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 01 24, 21:05)
hm.. o as siandien gavau teint rose 1/3 porcijos.. pabandziau tik parėjus namo tai iš karto matosi jie  bigsmile.gif  toks grazus veido švytėjimas  bigsmile.gif


Smagu smile.gif
Šiandien išbuvau su jais visą dieną, pastebėjau, kad neatsirado jokio nosies blizgesio. Man patiko smile.gif
Atsakyti
meginos,a r galite sios meteoritus pakomentuoti ka jie suteiks, svytejimo efekta?
http://www.ebay.co.u...984.m1431.l2649
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeLady: 25 sausio 2012 - 19:26