Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 12

Atsiliepkit kas nors apie Dore Meteoritus prašau 4u.gif Kaip naudojate, ar visam veidui, ar kaip bronzerį, kaip atrodo? bigsmile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Įdomiausia, kaip ant baltos odos jie atrodytų, neradau daug swatchų internete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2017 04 13, 20:11)
Atsiliepkit kas nors apie Dore Meteoritus prašau  4u.gif Kaip naudojate, ar visam veidui, ar kaip bronzerį, kaip atrodo?  bigsmile.gif

Kolekcija renki? biggrin.gif uzteks moterie.. uzteks biggrin.gif biggrin.gif o as maciau yra 30mecio meteoritai.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 04 13, 20:49)
Kolekcija renki? biggrin.gif uzteks moterie.. uzteks  biggrin.gif  biggrin.gif o as maciau yra 30mecio meteoritai..  wub.gif

Iš tikrųjų tai neturiu planų tam biggrin.gif tiesiog esu sužavėta kaip jie sulygina odą ir fiksuoja makiažą.
Noriu naujo bronzerio a la skaistalų ir va pagalvojau apie šituos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2017 04 14, 15:42)
Iš tikrųjų tai neturiu planų tam biggrin.gif tiesiog esu sužavėta kaip jie sulygina odą ir fiksuoja makiažą.
Noriu naujo bronzerio a la skaistalų ir va pagalvojau apie šituos bigsmile.gif

Mano nuomone, tai jie per mazai pigmentuoti skaistalam... nors jei oda lb lb sviesi, tai gal ir suteiktu spalva.. bet as kai megstu ryskiai zandus daryt, tai man butu per mazai trb.. Guerlain turi grynai skaistalinius tokius ale meteoritus.. 4u.gif bet ten jauciu limituoti buvo
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 04 14, 17:34)
Mano nuomone, tai jie per mazai pigmentuoti skaistalam... nors jei oda lb lb sviesi, tai gal ir suteiktu spalva..  bet as kai megstu ryskiai zandus daryt, tai man butu per mazai trb.. Guerlain turi grynai skaistalinius tokius ale meteoritus..  4u.gif bet ten jauciu limituoti buvo

Aš irgi dabar pažiūrėjau, kad mažai man efekto bus.. Aišku, kažkas matysis, bet net ir šita mergina sako, kad dar skaistalų ant viršaus užsidės biggrin.gif tai kažkaip..

https://www.youtube....h?v=y_lxC0zjpPM
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 14 balandžio 2017 - 17:58
Aš pati turiu meteoritus voyage compact, tai tie paties šviesiausio atspalvio, būtų 2, ir paprastus 3 Medium. Tai jie iš vaizdo kažkiek skiriasi, o naudojant - nulis skirtumo, neįsivaizduoju, kas įžiūrėtų ten tamsiau ar šviesiau.

Kadangi Dore yra 4, t.y. dar vienu žingsniu tamsesnis, tai nykiai įtariu, kad skirtumas ten irgi plika akim neįmatomas. T.y. manau, kad jie jį jokius bronzerius nei į skaistalus netinka.
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2017 04 13, 19:11)
Atsiliepkit kas nors apie Dore Meteoritus prašau  4u.gif Kaip naudojate, ar visam veidui, ar kaip bronzerį, kaip atrodo?  bigsmile.gif

Įdomiausia, kaip ant baltos odos jie atrodytų, neradau daug swatchų internete  4u.gif


Mano draugė turi juos, naudoja kaip vasarinį variantą kai idega veidas. Žiemą prie neįdegusios odos sakė truputį tamsoki, o vasarą pats tas, kai tuo tarpu tokie kaip Mythic (dabartinis nr.2) per daug išbalina.
Atsakyti
o man meteoritai jokio efekto neduoda unsure.gif Na jis toks minimalus, kad neverta tu pinigu, kuriuos kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 07 06, 22:40)
o man meteoritai jokio efekto neduoda  unsure.gif Na jis toks minimalus, kad neverta tu pinigu, kuriuos kainuoja.

Per mazai dedat arba netinkamas sepetelis 4u.gif kuriuos naudojat?
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 07 07, 22:27)
Per mazai dedat arba netinkamas sepetelis  4u.gif kuriuos naudojat?

http://www.escentual...rlainmakeup001/

SITUOS. ax.gif
Atsakyti