Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 12

O sakykit Kristianoje tik vieno dydžio pakuotės būna? Nes pastebėjau, kad merginos nusiperka ir paskui po pusę pardavinėja, nes daug produkto. Sakau gal yra mažesnių kiekių?
Atsakyti
QUOTE(MeLady @ 2012 01 25, 20:24)
meginos,a r galite sios meteoritus pakomentuoti ka jie suteiks, svytejimo efekta?
http://www.ebay.co.u...984.m1431.l2649


tikrai butu idomu suzinoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lyneea @ 2012 01 26, 16:29)
tikrai butu idomu suzinoti  blush2.gif


Prašom pasiskaityti 1psl atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 01 26, 10:21)
O sakykit Kristianoje tik vieno dydžio pakuotės būna? Nes pastebėjau, kad merginos nusiperka ir paskui po pusę pardavinėja, nes daug produkto. Sakau gal yra mažesnių kiekių?


Ne tik Kristianoj, bet ir aplamai ju tik po viena dydi buna. Na senuju buna rinkinukai po 3vnt (t.y. visu spalvu po 1). Bet siaip pilnoj pakuotej patogiau naudotis, mazoji labai maza ir nepatogu makaluot po ja sepeteliu.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 01 24, 12:39)

Mano šventiniai Guerlain gold temptation. Foto ir video
ir Guerlain butterfly  smile.gif



QUOTE(shopingas @ 2012 01 25, 14:01)
ir 'midnightGuerlain butterflyy' - abejus naudojau visam veidui, nors ir turejo pavieniu blizguciu. Suderinus su kitom makiazo priemonem tikrai jie nekliudavo, uztai nuotraukose pasimatydavo tikrasis efektas - veidas be galo graziai svytedavo, blizguciu nesimato pavieniu, oda labai gaivi atrode.

Gal galetumet daugiau papasakoti apie Guerlain butterfly,kom jie ypatingi bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas nors bandė Gosh rutulinę pudrą?

user posted image


gosh


Ji kainuoja lygtais 60lt, bet abejoju dėl kokybės
Atsakyti
QUOTE(akfa @ 2012 01 26, 22:55)
Gal kas nors bandė Gosh rutulinę pudrą?


Mane taip pat labai domina si. Radau parduotuvei su 40% nuolaida, galvoju verta imti ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramašiška @ 2012 01 26, 21:33)
Gal galetumet daugiau papasakoti apie Guerlain butterfly,kom jie ypatingi  bigsmile.gif


Na jie vieninteliai buvo didesnio kiekio, bet nedaug brangesni uz iprastini kieki (tad jei kur rasit pirkt, neissigaskit, kad kazkas negerai su jais). Pagrinde rusvi, smeliniai ir rausvi rutuliukai, tai man baltaodei jie duodavo kazkiek rudumo. Kadangi sventinio leidimo, tai turejo blizguciu ir pavieniu, bet nepasakyciau, kad ant veido jie labai matesi. Na matesi, bet netrukde man. Dabar leidziami sventiniai zyyymiai blizgesni.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 01 26, 19:12)
Ne tik Kristianoj, bet ir aplamai ju tik po viena dydi buna. Na senuju buna rinkinukai po 3vnt (t.y. visu spalvu po 1). Bet siaip pilnoj pakuotej patogiau naudotis, mazoji labai maza ir nepatogu makaluot po ja sepeteliu.

Aišku. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mochera @ 2012 01 24, 10:54)
vis uzeinu paskaitineti apie meteoritus ir kaskart vis labiau ju noriu wub.gif bet nezinau kaip spalva issirinkti g.gif mano oda vidutinio tamsumo ir turi geltonai oranzinio atspalvio doh.gif ar nebusiu su tais meteoritais dar geltonesne? unsure.gif

nezinau kaip kitoms bet man teint dore kaip tik nuima geltonuma ir oranzinuma, palygina veido spalva 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 27 sausio 2012 - 17:09
Gal galit patarti koki sepeteli naudoti tepant meteoritus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2012 01 27, 18:09)
nezinau kaip kitoms bet man teint dore kaip tik nuima geltonuma ir oranzinuma, palygina veido spalva 4u.gif



man siti patinka ir tie nauji 2011 Perles de nuit bigsmile.gif ta prasme patinka, tai kiek domejaus.. nes realiai nebandziau nei vienu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 31 sausio 2012 - 17:19