Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 12

QUOTE(amberr. @ 2016 12 09, 11:14)
biggrin.gif daznas atvejis su meteoritais.. man ir su burbuliukais pan buvo... bet dabar.. nu paaaaaaasaka... veidas  wub.gif isimylejau as juos is naujo wub.gif negaliu paleist..
[right][snapback]71282484[/snapback][/right]

Ir paskui paaiškink kam nors, kad tai nuostabus dalykas, jeigu pirma problema - juos išvis pamatyti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir dar paaiškink kam nors, kad tau reikia tokių ketvirtų, nes jie nuostabūs, nors niekas nemato nei pirmų, nei antrų, nei trečių biggrin.gif

Užkratas kažkoks jie biggrin.gif
Atsakyti
Guerlain 2017 pavasario meteoritai wub.gif wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Merginos, o kažin pavyktų pudrą truputį pašviesinti su meteoritais? Noriu šiek tiek per gelsvą pudrą nugesinti ir makiažo užbaigimui įsigyti 02 Clair meteroritus, pagal spalvas atrodo visai tam tiktų ... bigsmile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2017 01 08, 15:34)
Merginos, o kažin pavyktų  pudrą truputį pašviesinti su meteoritais? Noriu šiek tiek per gelsvą pudrą nugesinti ir makiažo užbaigimui įsigyti   02 Clair meteroritus, pagal spalvas atrodo visai tam tiktų ...  bigsmile.gif

Manau drasiai.. cia tokie pat kaip kad mano senieji 01 Myth irgi su zaliais buvo.. tai man jie lb paskaistina ir pasviesina veida.. as juos dedu ant pacio pacio galo ir tada nugesina ir skaistalus ir bronzika ir sulieja viska graziai ir tikrai pasviesina.. tik jau taip reik negailet.. biski pamaskatuot juos (nors sie naujieji sake ir taip gerokai minkstesni nei senieji, tai manau nebus bedos) ir sepetuko tinkamo.. manau pasviesintu tikrai.
p.s as dabar feelunique uzsisakiau 03 vidutinio tamsumo tuos.. spec siltesniam sezonui, nes bijau, kad mano turimi, tokie kaip jsuu cia parodyti, tik seno leidimo per sviesus bus
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 08 sausio 2017 - 17:36
QUOTE(amberr. @ 2017 01 08, 17:33)
Manau drasiai.. cia tokie pat kaip kad mano senieji 01 Myth irgi su zaliais buvo.. tai man jie lb paskaistina ir pasviesina veida.. as juos dedu ant pacio pacio galo ir tada nugesina ir skaistalus ir bronzika ir sulieja viska graziai ir tikrai pasviesina.. tik  jau taip reik negailet.. biski pamaskatuot juos (nors sie naujieji sake ir taip gerokai minkstesni nei senieji, tai manau nebus bedos) ir sepetuko tinkamo.. manau pasviesintu tikrai.

___________________
p.s as dabar feelunique uzsisakiau 03 vidutinio tamsumo tuos.. spec siltesniam sezonui, nes bijau, kad mano turimi, tokie kaip jsuu cia parodyti, tik seno leidimo per sviesus bus


Ačiū bigsmile.gif
su meteoritais turiu dilemą nes esu turėjus vienus labai baltus iš limituotos kolekcijos, tai oda atrodė grynai kaip iš kokio "sniego karalienė" teatro biggrin.gif ypač foto-labai ryškus balinimas ir švytėjimas, nors dienos šviesoj pasakiškai gerai atrodė.

Va šiuos turėjau
vartotojo įkelta nuotrauka Atrodo panašūs į Clair, bet galvoju , gal Clair mažiau blizgės ir bus natūralesnis vaizdas smile.gif
_________________

Šitie laabai gražūs ir tokie visur pritaikomi atrodo, bet esu seniai seniai turėjus Beige chic tai man jie labai geltonindavo veidą, bijau kad ir šie bus per tamsūs, nors atrodo patys gražiausi iš tikrųjų wub.gif

_________________________________________________
_________________________________________________

O naujieji meteoritai atrodo visai kaip Beige, ar čia tik man taip?

Tik dėžutė manau bus patogi naudojimui, didesnė tokia...

http://www.missviggi...017-sneak-peek/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 08 sausio 2017 - 18:38
QUOTE(Estela_ @ 2017 01 08, 19:26)
Ačiū  bigsmile.gif
su meteoritais turiu dilemą nes esu turėjus vienus labai baltus iš limituotos kolekcijos, tai oda atrodė grynai kaip iš kokio "sniego karalienė" teatro  biggrin.gif  ypač foto-labai ryškus balinimas ir švytėjimas, nors dienos šviesoj pasakiškai gerai atrodė.
Šitie laabai gražūs ir tokie visur pritaikomi atrodo, bet esu seniai seniai turėjus Beige chic tai man jie labai geltonindavo veidą, bijau kad ir šie bus per tamsūs, nors atrodo patys gražiausi iš tikrųjų  wub.gif
O naujieji meteoritai atrodo visai kaip Beige, ar čia tik man taip?

Tuos kur turejot, tai manyciau buvo kitaicu rinkai gal.. nes tikrai matos, kad lb blizgus ir sviesus smile.gif sie, kur klausiat del ju neturetu nei tiek blizget nei tiek balint, bet tikrai pasviesins.. o del nauju t.y pavasario 2017 tai nzn.. as nzn kaip tie Beige? Cia turit omeny tokie kaip as uzsisakiau? Nes jie ne beige, o 03 medium skaitos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 01 08, 19:24)
Tuos kur turejot, tai manyciau buvo kitaicu rinkai gal.. nes tikrai matos, kad lb blizgus ir sviesus  smile.gif sie, kur klausiat del ju neturetu nei tiek blizget nei tiek balint, bet tikrai pasviesins.. o del nauju t.y pavasario 2017 tai nzn.. as nzn kaip tie Beige? Cia turit omeny tokie kaip as uzsisakiau? Nes jie ne beige, o 03 medium skaitos  4u.gif

Susimaišiau unsure.gif Taip, turėjau galvoj, tie pavasario atrodo kaip iš reguliarios linijos Medium, kur jūs pirkot..
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2017 01 09, 08:21)
Susimaišiau  unsure.gif  Taip, turėjau galvoj, tie pavasario atrodo kaip iš reguliarios linijos Medium, kur jūs pirkot..

Hm.. sunku pasakyt, nemacius gyvai.. bet manau gal tik panasus.. man Pavasario tokie gaivus atrdoo.. daugiau violetines, rozines spalvos.. nu tokie gryn pavasaris.. lb gundaus jais.. bet nzn visam veidui kaip cia butu.. ir is vis.. perku as tuos meteoritus, idomu kada jais dazysiuos biggrin.gif lelyte turi ant dienu atkeliaut.. biggrin.gif bet nu .. sauso produkto as nebijau naudot ir daaaaug daug laiko po termino rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 01 09, 11:54)
Hm.. sunku pasakyt, nemacius gyvai.. bet manau gal tik panasus.. man Pavasario tokie gaivus atrdoo.. daugiau violetines, rozines spalvos.. nu tokie gryn pavasaris.. lb gundaus jais.. bet nzn visam veidui kaip cia butu.. ir is vis.. perku as tuos meteoritus, idomu kada jais dazysiuos  biggrin.gif lelyte turi ant dienu atkeliaut..  biggrin.gif bet nu .. sauso produkto as nebijau naudot ir daaaaug daug laiko po termino  rolleyes.gif

Universalūs gan tokie šitie pavasariniai, bet ta balta pakuotė vistiek keistai atrodo, nemeteoritiška biggrin.gif

Na lėlytė greit paaugs, mamai vistiek reikės gražintis biggrin.gif 4u.gif

------------------------------------------------------------------------

Paėmiau Clair meteoritus, labai bus įdomu po tokios ilgos petraukos vėl naudot wub.gif Turbūt panašiu laiku gausim su amberr, biggrin.gif lauksiu Jūsų įspūdžių apie Medium 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2017 01 09, 23:10)
Universalūs gan tokie šitie pavasariniai, bet ta balta pakuotė vistiek keistai atrodo, nemeteoritiška  biggrin.gif
Na lėlytė greit paaugs, mamai vistiek reikės gražintis  biggrin.gif  4u.gif
Paėmiau Clair meteoritus, labai bus įdomu po tokios ilgos petraukos vėl naudot  wub.gif Turbūt panašiu laiku gausim su amberr,  biggrin.gif lauksiu Jūsų įspūdžių apie Medium  4u.gif

A man, tai visai nieko ta pakuote.. buvus jau 1k tokia biggrin.gif
Nu tikiuosi.. as ir nestumo metu kazkaip daug daugiau dazausi, nei normalios moteros biggrin.gif
drinks_cheers.gif laukiam laukiam
Atsakyti
Aš va irgi į pakuotę žiūriu, ir jaučiu, kad negraži jinai man biggrin.gif Čia kaip, atsiprašome už kalambūrą, Noa kvepalai biggrin.gif Iš foto atrodo, kad labai nuostabu, o į ranką paėmus - plastiko gabalas, ir tiek. Jei jau visų meteoritų dėžutės tokios gražios, metalinės, su emaliu, tai kas čia dabar per plastiko gabalas jubiliejaus proga???
Atsakyti
Gavau savo meteoritus Clair. Na grožių grožis, vien dėl tokios dėžutės verta ją turėti ant savo make up staliuko smile.gif

Kaip jau minėjau, ieškojau kažko kas pašviesintu, skaistintų odą. nesiryžau bandyti visokių naujų "finishing" pudrų a la skaistinančių "veil" tipo , kurių apstu dabar, tad pirkau senus gerus meteoritus makiažo užbaigimui.

Buvau pamiršusi, koks subtilus tas meteoritų švytėjimas, bet jis duoda TIEK daug, wub.gif atrodo kad oda šilkinė, nors nieko daug nenaudota.

Įsimylėjau aš juos, tikiuosi sėkmingai naudoti bent iki vasaros, paskui žiūrėsim, gal ir medium spalvos prireiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 18 sausio 2017 - 20:13