Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 12

Aha! Vis tik graži dėžutė biggrin.gif

O kaip patys? Skiriasi nuo nelimituotų?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2017 01 19, 08:51)
Aha! Vis tik graži dėžutė biggrin.gif

O kaip patys? Skiriasi nuo nelimituotų?

Ne tai man tik ta balta plastmasine negrazi. Atrodo nepatraukliai biggrin.gif

Manieji pearly white buvo tikrai blizgesni. Tokie tikri sventiniai sakyciau. Jei yra proga, kodel gi nesvyteti su tokiais tongue.gif bet dienai visam veidui tai tik is reguliarios serijos manau tinka.

Labai patinka 'colour correcting' efektas. Man labai reikia prigesint veido raudoni, tad tos spalvos labai graziai suveikia kaip papildoma apsauga nuo burokelio veido ant pudros dedant biggrin.gif 4u.gif

Atsiprasau kad be LT raidziu kartais pasireiskiu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 19 sausio 2017 - 15:48
QUOTE(Estela_ @ 2017 01 18, 21:12)
Gavau savo meteoritus Clair. Na grožių grožis, vien dėl tokios dėžutės verta ją turėti ant savo make up staliuko  smile.gif
Kaip jau minėjau, ieškojau kažko kas pašviesintu, skaistintų odą. nesiryžau bandyti visokių naujų "finishing" pudrų a la skaistinančių "veil" tipo ,  kurių apstu dabar, tad pirkau senus gerus meteoritus makiažo užbaigimui.
Buvau pamiršusi, koks subtilus tas meteoritų švytėjimas, bet jis duoda TIEK daug,  wub.gif atrodo kad oda šilkinė, nors nieko daug nenaudota.
Įsimylėjau aš juos, tikiuosi sėkmingai naudoti bent iki vasaros, paskui žiūrėsim, gal ir medium spalvos  prireiks  biggrin.gif

O as negavauuuuuuuuu savoooooooooooo!!!!!!!!!! Verksui!!!!!!!!!!!! Gryzo jie atgal!!! Tipo negalejo pristatyt.. gavau laiska, kad grazins pinigus..verkt noriu daugiau nieko.. as tom dienom gimdziau, tai gal ir nepristate.. bet negavau nei lapuko pasto niekio.. ar kurjeris turejo atynest.. nu taaaaaaaaip abydna negaliu verysad.gif doh.gif cray.gif p.s smagu, kad jum tiko ir patiko.. man jie ir nerealus!!
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 01 23, 18:27)
O as negavauuuuuuuuu savoooooooooooo!!!!!!!!!! Verksui!!!!!!!!!!!! Gryzo jie atgal!!! Tipo negalejo pristatyt.. gavau laiska, kad grazins pinigus..verkt noriu daugiau nieko.. as tom dienom gimdziau, tai gal ir nepristate.. bet negavau nei lapuko pasto niekio.. ar kurjeris turejo atynest.. nu taaaaaaaaip abydna negaliu  verysad.gif  doh.gif  cray.gif p.s smagu, kad jum tiko ir patiko.. man jie ir nerealus!!

blink.gif Jaučia mano širdis, kad apie LP express kalba, ką? Nes jie tuo prieššventiniu laikotarpiu jie niekam nieko nepristatinėjo. Aš, va, šiandien aptikau, kad man šio bet to nepristatė nuo gruodžio 31 - gruodžio 31 buvo pas juos, o pas mane nėra dar, kodėl - nežinau. Irgi tipo, nešė, nerado. Sakau, o pranešimas paliktas kur? Nėra pranešimo. Nieko nėra. Tai gerai, kad dar pagavau LT prekę...

Gal užsisakykit iš naujo? Dabar su vaiku kaip tik namie būsit?
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 01 23, 18:27)
O as negavauuuuuuuuu savoooooooooooo!!!!!!!!!! Verksui!!!!!!!!!!!! Gryzo jie atgal!!! Tipo negalejo pristatyt.. gavau laiska, kad grazins pinigus..verkt noriu daugiau nieko.. as tom dienom gimdziau, tai gal ir nepristate.. bet negavau nei lapuko pasto niekio.. ar kurjeris turejo atynest.. nu taaaaaaaaip abydna negaliu  verysad.gif  doh.gif  cray.gif p.s smagu, kad jum tiko ir patiko.. man jie ir nerealus!!

Ojetau amber, kaip gaila.... Na bet dabar dziaukites kitais dalykais, bus tu meteoritu !!!

Tik idomu, koki siuntimo buda rinkotes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 23 sausio 2017 - 21:35
QUOTE(Estela_ @ 2017 01 23, 22:35)
Ojetau amber, kaip gaila.... Na bet dabar dziaukites kitais dalykais, bus tu meteoritu !!!
Tik idomu, koki siuntimo buda rinkotes?

Hmmmmm..ka as zn.. nemok kad butu.. o jus koki rinkotes? atnese jum i namus? nieko, grazino babkes, bandysiu vel uzsisakyt biggrin.gif per kiek jum atejo? I pasta?
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2017 01 23, 21:15)
blink.gif Jaučia mano širdis, kad apie LP express kalba, ką? Nes jie tuo prieššventiniu laikotarpiu jie niekam nieko nepristatinėjo. Aš, va, šiandien aptikau, kad man šio bet to nepristatė nuo gruodžio 31 - gruodžio 31 buvo pas juos, o pas mane nėra dar, kodėl - nežinau. Irgi tipo, nešė, nerado. Sakau, o pranešimas paliktas kur? Nėra pranešimo. Nieko nėra. Tai gerai, kad dar pagavau LT prekę...
Gal užsisakykit iš naujo? Dabar su vaiku kaip tik namie būsit?

Nu su jais man niekad bedu nebuvo..bet seniau i pasta pristatydavo.. nu, bandysiu.. zesiu kaip cia kas smile.gif svarbu grazino pinigus
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 01 24, 11:30)
Hmmmmm..ka as zn.. nemok kad butu.. o jus koki rinkotes? atnese jum i namus? nieko, grazino babkes, bandysiu vel uzsisakyt biggrin.gif per kiek jum atejo? I pasta?


As irgi tuo paciu budu siunciausi. Namu adresu. O gal jus iki pareikalavimo i pasta siuntetes, ne i namus? Nes labai keista kazkaip kad taip eme ir grazino daikta uz kuri sumoketa. Arba Jus tikrai ilgai neatsiemet..
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2017 01 24, 16:45)
As irgi tuo paciu budu siunciausi. Namu adresu. O gal jus iki pareikalavimo i pasta siuntetes, ne i namus? Nes labai keista kazkaip kad taip eme ir grazino daikta uz kuri sumoketa. Arba Jus tikrai ilgai neatsiemet..

Ta prasme jum atejo lapukas is pasto i namus, kad atsiimti? Ar atnese kurjeris? A velnias zino kaip cia dabar yra, bet faktas tas, kad lapuko net jokio negavom.. ir atrase is juu psl, kad greiciausia priezastis bus, kad tipo sugadinta siunta atejo.. ir jiem uz tai grazino ja.. kazkaip idomiai.. nu bet gerai, kad grazino babkes ir paaiskino viska.. nes ne per paypal pirkau, tai biski persikus buvau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 01 24, 15:49)
Ta prasme jum atejo lapukas is pasto i namus, kad atsiimti? Ar atnese kurjeris? A velnias zino kaip cia dabar yra, bet faktas tas, kad lapuko net jokio negavom.. ir atrase is juu psl, kad greiciausia priezastis bus, kad tipo sugadinta siunta atejo.. ir jiem uz tai grazino ja.. kazkaip idomiai.. nu bet gerai, kad grazino babkes ir paaiskino viska.. nes ne per paypal pirkau, tai biski persikus buvau  biggrin.gif

Man pastininke i namus atnese, bet cia neregistruotas tas nemokamas siuntimas buvo.

Tai cia siaip kokie nesklandumai, kita karta bus gerai bigsmile.gif As ijunkau irgi i ta feelunique, bet tas 2 sav laukt tai irgi nervuoja biggrin.gif

________________________________________________

I TEMA parasysiu dabar, kad niekas nesupyktu. 4u.gif

Naudoju Clair meteoritus apie savaite jau, kasdien ir pastebejau, kad pudra kuria tepiau po apacia is vietos net nepajuda per visa darbo diena, nei nublizga kakta, nei nusitrina, atrodo kaip su fiksatorium papurskus buciau bigsmile.gif Anksciau kazkaip taip nebudavo, turedavau pataisyt jei jau noriu vakarienes eit po darbo ar pan, o dabar - atrodo make up taip kaip ryte. Ir tikrai nieko daugiau nekeiciau is produktu, tik perlus pradejau naudot... , neatsizaviu ju galimybem wub.gif
Atsakyti
O vis tik lyginant su paprastais meteoritais, kaip tas clair? Ar paprastų nemėgint?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2017 01 24, 19:41)
O vis tik lyginant su paprastais meteoritais, kaip tas clair? Ar paprastų nemėgint?

Tai Clair ir yra paprasti meteoritai.. smile.gif paprasti, nekolekcioniniai.. kurie seniau vadinos myth ta spalva, tai dabar clair.. gaaaal biski ciut spalva skirias, bet nezenkliai.. as turiu tuos senuosius, kuriu jau neber myth.. spalvos koreagavimui kur pagrinde .
Atsakyti
Tfū! Ot ką būna, kai skaitai autopilotu biggrin.gif Maniau, kad čia tie gi pavasariniai, Happy glow biggrin.gif Apie tuos ir klausinėju biggrin.gif Cha cha, dar klausiu, kaip dėžutė - ogi paprastai dėžutė biggrin.gif
Atsakyti