Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt ...

QUOTE(newLIFE @ 2012 01 22, 18:18)
laikausi laikausi, bet esu perskaicius jau labai daug temu ir kiekviena skirtingai daro, viena 50ml,kita 60ml vandens naudoja, saukstai vel nevienodi, zelatinu irgi visokio stiprumo yra, vat taip ir iseina,kad kiekviena karta vis kitaip gaunasi doh.gif  ar cia man vienai taip biggrin.gif

As nors darau viska pagal recepta, bet sakyciau kad kiekviena karta vis kitokia mase iseina doh.gif is 21 karto, nes tiek tortu dengiau su mase, tai sakyciau 3 kart isejo ziauriai negera mase, tris kart isejo fantastiskai gera, o likusieji bandymai vidutiniai. Tai ir man labai idomu ar kitom taip buna ar tik man unsure.gif
Pakolkas darau pagal cipciuka recepta.
Nezinau ar tai sutapimas ar istikruju taip turetu buti, paskutinius tris kart tepiau rankas pries minkant su palmiu taukais, tai mase man tokia faina pasidaro nelimpanti, na tokia kaip plastelinas minkstas, labai maloni thumbup.gif
Gal tos taukus galima butu deti vietoje aliejaus? unsure.gif gal kada ir pabandysiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(julioske @ 2012 01 22, 18:31)

WOW kiek tortuku bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 22, 17:37)
As nors darau viska pagal recepta, bet sakyciau kad kiekviena karta vis kitokia mase iseina doh.gif is 21 karto, nes tiek tortu dengiau su mase, tai sakyciau 3 kart isejo ziauriai negera mase, tris kart isejo fantastiskai gera, o likusieji bandymai vidutiniai. Tai ir man labai idomu ar kitom taip buna ar tik man unsure.gif
Pakolkas darau pagal cipciuka recepta.
Nezinau ar tai sutapimas ar istikruju taip turetu buti, paskutinius tris kart tepiau rankas pries minkant su palmiu taukais, tai mase man tokia faina pasidaro nelimpanti, na tokia kaip plastelinas minkstas, labai maloni thumbup.gif
Gal tos taukus galima butu deti vietoje aliejaus? unsure.gif gal kada ir pabandysiu ax.gif




va va, ka as ir pasakyt norejau, viskas tas pats, tik tiek,kad as 4tortus esu dengus, vienas is ju buvo su sokolado saldianiu mase, si labiausia man patiko ir pavyko is pirmo karto, o visi kiti pastiliazas pagal cipciuka, viena karta mase isejo tistanti ir plystanti,kitus du kartus panasi-sausa,skilinejo, nesitampe, nors viena karta dejau amziau zelatinos,kita karta daugiau ir gavosi tokia pati mase g.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 01 22, 18:52)
Žodžiu, reikia ieškoti toliau tų gražių sidabrinių rutuliukų  verysad.gif


Jei eina kaip nors atsisiust ,,,ar kas gali nupirkt...maciau vakar UK Morisono parduotuvei ...morisono sidabriniai rutuliukai ...80g,76 piskes...visi lygut liguteliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(newLIFE @ 2012 01 22, 20:02)

ech, gal viena grazia diena atrasiu tas tikslias proporcijas biggrin.gif

taip, tik per darbą ateina patirtis. 4u.gif

o dėl dažų ir piešimo, tapymo.. abejoju, ar pilnai dažai nudžiūsta.. na gal kirbė pasakys. Donra gražiai tapo ant tortų wub.gif dar adrijos kažkada mačiau.

QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 22, 20:10)
bigsmile.gif ... anas naitai , tavo garbei pavadinau  essen.gif .

tada noriu dar bigsmile.gif dar bigsmile.gif

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 01 22, 20:20)
QUOTE(naitas @ 2012 01 22, 18:52)

tamstele,issitrinkit is az bent 1 zinute cool.gif

nors pailsiu, kai ji pilna karsta.gif

QUOTE(julioske @ 2012 01 22, 20:31)
sveikos, jau tikrai simta metu nesirodziau,

neturiu žodžių wub.gif wub.gif

QUOTE(***Meskute*** @ 2012 01 22, 20:44)
Jei eina kaip nors atsisiust ,,,ar kas gali nupirkt...maciau vakar UK Morisono  parduotuvei  ...morisono sidabriniai rutuliukai ...80g,76 piskes...visi lygut liguteliai  4u.gif

bet pasakykit man, kaip šitoj Marijos žemėj viskas taip brangu.. o ten.. kur žmonės gauna vidutinę algą tokią kaip mūsų elitas, dar ir perka prekes dvigubai pigiau doh.gif AČIŪ už info.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 01 22, 18:38)


o dėl dažų ir piešimo, tapymo.. abejoju, ar pilnai dažai nudžiūsta.. na gal kirbė pasakys. Donra gražiai tapo ant tortų  wub.gif  dar adrijos kažkada mačiau.




na, tada kreipiuosi i sias damutes blush2.gif

kirbe, Donra, adrija , gal galit pakomentuot,kaip ten reikalai su dazymu ant tortu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2012 01 22, 18:31)
sveikos, jau tikrai simta metu nesirodziau, bet noriu pasirodyt kad kepu.. parodysiu vienus idomesniu, kuriu sm nares dar nemate smile.gif


Be žodžių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(newLIFE @ 2012 01 22, 19:41)
na, tada kreipiuosi i sias damutes blush2.gif

kirbe, Donra, adrija , gal galit pakomentuot,kaip ten reikalai su dazymu ant tortu 4u.gif


Viena atsako ... pusėtinai ( jei kalba eina apie tapimą teptuku , o ne piešimą flomasteriu ) , nežinau nuo ko priklauso ( nuo oro , nuotaikos , ar politikos .... ) , kartais liejasi , kartais ne .

Laukiam kitų komentarų .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 22, 19:00)
Viena atsako ... pusėtinai ( jei kalba eina apie tapimą teptuku , o  ne piešimą flomasteriu  ) , nežinau nuo ko priklauso ( nuo oro , nuotaikos , ar politikos .... ) , kartais liejasi , kartais ne .

Laukiam kitų komentarų .



dekui biggrin.gif
laukiu kitu atsakymu,gal bus aiskiau biggrin.gif
Atsakyti
Ikritau i sita tema vel... kepu tik seimos progom ir sventem, tai kai reikia ideju, ju semuosi is jusu ir visada randu. Savo darytus darbus esu fotkinusi, bet ne forumui, o tam kad ateity pamatyciau kaip patobulejau. Cia jusu darbu prisiziuriu ir jauciu, kad man pasislept po lapais su saviskiais blush2.gif
Bet dar paklausiu, dukrytes gimtadienis arteja sparciai, i darzeli tortui noriu prismeigt padaryt i torta tu burbuliuku ant pagaliuko. Ju viduriuka, kaip daryt nezinau g.gif Jei biskvito trupinius sumaisyciau su virtu kondensuotu ir trupuciu sviesto, gal gautusi, suliptu tvirti rutuliukai, kaip manot? Glajus jau adrija rase, kaip aisingas toks panasus.
Aciu nepatingejusioms patart 4u.gif
Atsakyti
julioske kokie keksiukai ikurtuvems wub.gif norec ir as tokiu kai triobon kraustysiuosi po melejono metu wub.gif o mociutei tortas pakirto kojas, nu toks siltas ir mielas wub.gif saunuole
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 01 22, 19:38)
nors pailsiu, kai ji pilna karsta.gif


bet pasakykit man, kaip šitoj Marijos žemėj viskas taip brangu.. o ten.. kur žmonės gauna vidutinę algą tokią kaip mūsų elitas, dar ir perka prekes dvigubai pigiau  doh.gif  AČIŪ už info.

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

čia lietuva, čia lietūs lyja sokiai.gif

QUOTE(newLIFE @ 2012 01 22, 20:16)

laukiu kitu atsakymu,gal bus aiskiau biggrin.gif

man nudžiūsta, jei paišalioju ant padžiuvusio uždengto torto... vakar va spalvinaujuodai duobutes ant biliardo stalo... šaiddien su diedu pažaidėm su baltais kamuoliukais ir nenusidažė kamuoliukai schmoll.gif ir lazdos nudziuvo visiškai g.gif dažytos ant sauso...
ai ir dar geriau nudžiūsta kai skiedziu vandeniu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 22 sausio 2012 - 21:18
julioske, kaip grazu, ypatingai patiko mociutei ir drakonas wub.gif
Atsakyti