Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt ...


Sveikutes,seniai berasiau,vis uzsuku pasigrozet jusu kuriniais,saunuoles! Ypatingai erikiuxxx kaip patobulejo tortu puosyboj thumbup.gif
imesiu keleta paskutiniu savo ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 01 22, 19:38)
bet pasakykit man, kaip šitoj Marijos žemėj viskas taip brangu.. o ten.. kur žmonės gauna vidutinę algą tokią kaip mūsų elitas, dar ir perka prekes dvigubai pigiau  doh.gif  AČIŪ už info.


zinai toky posaky....Lietuvai ysatojus y ES,kainos tapo visiems prieinamos.....prieini, pasiziuri ir nueini.....

del piesimo ant pastilazo.....piesiau ir ne karta ir galiu pasakyti ,kad man visiskai neisdziusta dazai......na keleta dienu nelaikiau torto,kad paziureti kaip po kelerto dienu buna,bet jei is vakaro piesiu,ant rytojaus atiduodu torta,dazai nesilieja,bet buna siek tiek limpantys.....

julioske,nerealiai....tobulejimas akivaizdus..... thumbup.gif
vinesa,rozes nerealios...dar jeigu zali lapeliai butu su atspalviu padazyti,butu fantastiska....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirbe: 22 sausio 2012 - 21:34
Kaip padaryti didesnes rozes,man tik mazos gaunasi blush2.gif
Atsakyti
VINESA,pakerejo tortai bigsmile.gif

Siandien perejau 2 stambias parduotuves ir neradau sidariniu,aplamai jokiu,rutuliuku,tai jau pas drauge is anglijos uzsiprasiau,kad Morrisons paziuretu biggrin.gif
Atsakyti
aciu visoms uz komentarus, senbuvems uz pagyras smile.gif zinokit ilgiau cia nosies neikisus (daugiau nei pusmetis manau rolleyes.gif ) matosi kad ir kitos merginos sparciai tobuleja... manau visos dirbam ir stengiames padaryt geriau, puikiau, nuostabiau... nebutu sio poreikio manau iki siol pirktume maksiminius tortus lotuliukas.gif
Atsakyti
VINESA, rožės wub.gif bigsmile.gif O iš kokio kremo šokoladiniai džibukai?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 01 22, 23:17)
vakar va spalvinaujuodai duobutes ant biliardo stalo... šaiddien su diedu pažaidėm su baltais kamuoliukais ir nenusidažė kamuoliukai  schmoll.gif  ir lazdos nudziuvo visiškai  g.gif dažytos ant sauso...
ai ir dar geriau nudžiūsta kai skiedziu vandeniu  g.gif

ne, nu biliardą žaidžia ant torto... tai kur tas tortas lens.gif ?

QUOTE(vinesa @ 2012 01 22, 23:26)
imesiu keleta paskutiniu savo  ax.gif

o jau rožės rožės wub.gif

QUOTE(kirbe @ 2012 01 22, 23:32)
bet jei is vakaro piesiu,ant rytojaus atiduodu torta,dazai nesilieja,bet buna siek tiek limpantys.....


hmm.. o iš kur tas reikalavimas, kad būtinai turi būti sausas tas nutapytas paveiksliukas g.gif taigi čia valgomas dalykas. Pjauni peiliu, smeigi desertine šakute ir sudie paveikslėli..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 01 22, 21:47)

hmm.. o iš kur tas reikalavimas, kad būtinai turi būti sausas tas nutapytas paveiksliukas  g.gif  taigi čia valgomas dalykas. Pjauni peiliu, smeigi desertine šakute ir sudie paveikslėli..


teisingai...as kazkaip del to galvos ir nesuku...svarbu nesusilieja paveiksliukas ir viskas ok....
Atsakyti
Jetus nu niekaip neiseina man dar, kaip lygiai graziai,be braukymu padenkt sokolada verysad.gif o dzibukai is to pacio kur dengtas virsus 75g sviesto,250g sokolado.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 01 22, 20:17)
lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

čia lietuva, čia lietūs lyja sokiai.gif
man nudžiūsta, jei paišalioju ant padžiuvusio uždengto torto... vakar va spalvinaujuodai duobutes ant biliardo stalo... šaiddien su diedu pažaidėm su baltais kamuoliukais ir nenusidažė kamuoliukai  schmoll.gif  ir lazdos nudziuvo visiškai  g.gif dažytos ant sauso...
ai ir dar geriau nudžiūsta kai skiedziu vandeniu  g.gif



kaip smagiai jus cia biggrin.gif viskas aisku, dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2012 01 22, 21:50)
Jetus nu niekaip neiseina man dar, kaip lygiai graziai,be braukymu padenkt sokolada  verysad.gif o dzibukai is to pacio kur dengtas virsus 75g sviesto,250g sokolado.


na as ysivaizduoju ,kad jeigu is tos pacios glazuros kaip ir dzibukai,tai ir neiseis lygiai aptept torta,nes jis nera tokios konsistencijos,kad galima butu lieti sokolada.....norint lygiai aplieti torta sokoladas turi buti skystokos konsistencijos ir reikia ne tepti ,o lieti.....kazkada smulkiai aiskinau kai tai daryti,bet turbut kiekviena turi savo recepta....
Atsakyti
naitai .... aš iš kai ko negaliu nustoti juoktis lotuliukas.gif .... eik tu žinai kur lotuliukas.gif ...
Atsakyti