Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

Sveikos 4u.gif
Jungiuosi ir aš į besimokančių vairuoti būrįsmile.gif Šiandien turėsiu pirmą važiavimo pamoką ir laukiu, ir bijau ax.gif
Atsakyti
Pavarot merginos... biggrin.gif
Mokiaus mazam miestely, egzamina laikiau Kaune (pries tai 3kart jam tevazinejus) na ir issilaikiau is pirmo karto ir jokio streso mieste lotuliukas.gif nemaciau ten nieko tokio, ko butu galima issigasti lotuliukas.gif
o tas mokymasis individualus dalykas, vieni ismoksta greiciau kiti veliau.
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2012 04 17, 16:00)

o tas mokymasis individualus dalykas, vieni ismoksta greiciau kiti veliau.

drinks_cheers.gif
man daug reikejo, ir reikes dar paiimt kelis gal papildomus, nes neaisku kada masiniuka nusipirksim, tai manau pradziai bijosiu sest uz vairo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2012 04 17, 10:08)
Tai ir man juokinga, kai paraso, kad ta Regitra tik pro langa maciau, marsrutais nevazinejau, bet egza islaikiau.



prie vairo sedau pirma kart gyvenime, emiau tik viena papildoma pamoka ir mokyklini ir regitroj viska islaikiau is pirmo karto. jokiu marsrutu nezinojau kur vaziuosim, mokyklinis aisku buvo tomis paciomis gatvemis kur tikrai vazinejome daznai, bet regitroj kai laikiau buvo tik vienas tas pats kelias kuriuo buvau vaziavusi kai mokaisui - kai is regitros pasukti reikia i desine, paskui i kaire, toliau jau kur mes vazinejom nebuvau net vaziavus, na kai atgal gryzom pro gariunus tai jau buvau vaziavusi, bet tai ka cia jau reiskia marsruta zinojau? biggrin.gif doh.gif vat cia man juokingiausia, kai pravaziuoji du kartus pro registra, tai jau reiskia visa marsruta zinai biggrin.gif
o del pamoku, tai na ne visi igude greit mokytis, kitiems ir 30 reikia pamoku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2012 04 17, 19:08)
prie vairo sedau pirma kart gyvenime, emiau tik viena papildoma pamoka ir mokyklini ir regitroj viska islaikiau is pirmo karto. jokiu marsrutu nezinojau kur vaziuosim, mokyklinis aisku buvo tomis paciomis gatvemis kur tikrai vazinejome daznai, bet regitroj kai laikiau buvo tik vienas tas pats kelias kuriuo buvau vaziavusi kai mokaisui - kai is regitros pasukti reikia i desine, paskui i kaire, toliau jau kur mes vazinejom nebuvau net vaziavus, na kai atgal gryzom pro gariunus tai jau buvau vaziavusi, bet tai ka cia jau reiskia marsruta zinojau? biggrin.gif  doh.gif vat cia man juokingiausia, kai pravaziuoji du kartus pro registra, tai jau reiskia visa marsruta zinai biggrin.gif
o del pamoku, tai na ne visi igude greit mokytis, kitiems ir 30 reikia pamoku rolleyes.gif

Gal galiu paklausti kiek pamoku moketes aiksteleje, kaip instruktorius aiskino. Ar aiksteleje moketes pradzioje mokymo, ar kursui baigiantis?
Atsakyti
Nematau nieko blogo, jei pora pamoku pravažiuojama Regitros maršrutais, dabar kai vairuoju, jaučiu šiokia-tokia įtampa važiuojant pirmą kartą nauju maršrutu, reikia atidžiai stebet ženklus, juostas ...,o ka jau sakyt kai laikai egzaminą, ir taip jaudiniesi, ir dar tu įgūdžiu minimaliai, ir važiuoji visai nežinomu keliu

Papildyta:
QUOTE(Karolina_22 @ 2012 04 16, 16:24)
... jeigu yra galimybė, kuo daugiau prieš egzaminą pasivažinėti su šeimos nariais. Daug vertingesnė praktika nei su instruktoriumi. mirksiukas.gif
Sėkmės laikančioms! 4u.gif


Nesutinku, mano šeimos narys prieš egzanemą įvare man tokia fobija, kad turėjau prašyti instruktoriaus papildomu pamoku
Šalia turi būti žmogus šaltu nervu, sveiko proto, ir auksines kantrybes, dėja ne kiekvienam tai duota
Atsakyti
Sveikos panos ..
Na as vis dar mokausi vairuoti, ir tikriausiai tuoj isimes zilu plauku, nes visa tai kainuoja daug nervu .. emiau jau papildomu , ir rodos net pramokau normaliai vairuoti .. savo mokykloje mazai ka ismokus buvau , bo instruktorius daugiau kalbejo telefonu nei ziurejo kaip as vairuoju, papildomus emiau pas kita , grieztas bet tikrai pramokino gerai, kad laikyti mokyklini egzamina grizau pas savo mokyklos instruktoriu , paimiau viena pamoka mieste, sako oj daug geriau vaziuoji ( na juk mane mokino..) antra pamoka paimiau aiksteleje , nes visgi sakau reikia ir su kita masina ir kitoj aikstelej reikia pravaziuoti kad pries mokyklini butu maziau streso , puiku , vaziavome i ta aikstele, aisku ji tolokai , bet sako labai afigiena, pagal naujus standartus , ok... aisku man tu stulpeliu gausa ir spalvu margumynas naudos nedave ir pradejau pjauti gryba totalu , tai instruktorius ale mane nuramino , filmavimas vyks ne sitoj aikstelej , sakau tai reikejo iskart vaziuoti i ana aikstele , koks tolkas cia sukinetis, na matai , ana aikstele daug toliau tai mazai ka pavazinesi ... ok, dantis sukandus pavazinejau gal pusvalanduka, bo jau reik grizt , nes kaip minejau aikstele tolokai nuo mokyklos,,, tada dar paimiau viena pamoka aikstelej ( nes nesijauciau parengusi mokykliniam ) , ta kart vaziavom jau i ta aikstele kur filmavimas vyks, o ten rimtas briedas, duobes ir liniju net nesimato , ple ple negana to instruktorius visa laika kalbejo telefonu, pykau , sakau telefonu snekat kaip verslininkas o ne instruktorius, tai jis man sako, " pas mane bite verslas" . Graudu kaip juokinga .. daugiau vairavimu neimiau .. db 3 savaites vel nevairavusi , vel viska pamirsiu .. skambinau vienam rekomenduotam instruktoriui , bet jis manes negali paimti mokinti, bo neturiu mokyklos baigimo lapuko, o ji tik gausiu islaikius ta susikta mokyklini egzamina... Gailiuosi pradejusi laikyti teises, sukisau 2stukes, bet naudos jokios ... gal ir esu buka, bet ka dabar daryti, negi mesti viska ? draugas pjauna su tom teisem mane , kad bereikalo kisu pinigus tokiais tarpais besimokindama, bet jau nerandu zodziu kaip jam isaiskinti kad viskas cia durniaus nei durna.. neviltis .
Atsakyti
Tas moteriškas pavydas... biggrin.gif
Sakykit, kokia prasmė man meluoti? Juk sakau, kad keletą kartų (gal 2) važinėjau prie Regitros, bet ne Regitros maršrutais.
Ir tikrai nėra "misija neįmanoma" be papildomų pamokų ir be patirties išlaikyti vairavimą iš pirmo karto.
Vis tik, nematau prasmės įrodinėti, kad gerai vairuoju ir, kad man pavyko gauti teises be didesnių pastangų. 4u.gif
Atsakyti
Anajoana, nesinervink. Bandyk savo mokykloje laikyti mokyklinį. Gal viskas bus gerai.

Man dar liko vienas pravažiavimas, bet jau užsirašiau dviem papildomom pamokom. Atrodo viskas buvo gerai, bet penktadienį (13 d. lotuliukas.gif ) važiavau siaubingai doh.gif doh.gif Tartum pirmą kartą.
Atsakyti
Nireglina be sansu man ji islaikyti, nes nu vaziuoju klaikiai, ir supranti, 80lt ta pamoka , ir kai instruktorius kalbedamas telefonu pamato kad as jau neisipaisysiu tarp kuoliuku (kalbu apie vairavima aiksteleje)dugmaz biski pasuka man vaira i reikiama puse ir viskas ciki, tai kaip cia ismokt galima .. kosmaras, o su juo pyktis irgi nesinori, nes visgi pas ji mokyklini laikysiu ... aisku imciau as tu pamoku kas 3 dienos tarkim, tai gal po poros menesiu pasirodytu nauda, nu bet blem po 80 as nepajegi tiek primoketi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Anajoana @ 2012 04 17, 23:56)
Nireglina be sansu man ji islaikyti, nes nu vaziuoju klaikiai, ir supranti, 80lt ta pamoka , ir kai instruktorius kalbedamas telefonu pamato kad as jau neisipaisysiu tarp kuoliuku (kalbu apie vairavima aiksteleje)dugmaz biski pasuka man vaira i reikiama puse ir viskas ciki, tai kaip cia ismokt galima .. kosmaras, o su juo pyktis irgi nesinori, nes visgi pas ji mokyklini laikysiu ... aisku imciau as tu pamoku kas 3 dienos tarkim, tai gal po poros menesiu pasirodytu nauda, nu bet blem po 80 as nepajegi tiek primoketi  schmoll.gif

O kita intruktoriu tos mokyklos?
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2012 04 17, 20:46)
Nematau nieko blogo, jei pora pamoku pravažiuojama Regitros maršrutais, dabar kai vairuoju, jaučiu šiokia-tokia įtampa važiuojant pirmą kartą nauju maršrutu, reikia atidžiai stebet ženklus, juostas ...,o ka jau sakyt kai laikai egzaminą, ir taip jaudiniesi, ir dar tu įgūdžiu minimaliai, ir važiuoji visai nežinomu keliu

Papildyta:

Nesutinku, mano šeimos narys prieš egzanemą įvare man tokia fobija, kad turėjau prašyti instruktoriaus papildomu pamoku
Šalia turi būti žmogus šaltu nervu, sveiko proto, ir auksines kantrybes, dėja ne kiekvienam tai duota

Ziurint koks tas seimos narys...Mano vyras priesingai, instruktorius daugiau varo baimes smile.gif smile.gif Tik, kad seimos narys gali rekti, gali su juo susipykti ir pan. Ir dar manau kad naudinga pavazineti skirtingais automobiliais, galingesniu kai pavaziuoji, poto su mokykliniu buna lengviau, lengviau suvaldyti ir nebebaisu. O beto Regitroje nezinome koki gausime. Guodzia tai kad ten bus nauji, ir zmones kalba, kad patogus automobiliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 18 balandžio 2012 - 09:29