Įkraunama...
Įkraunama...

Physicians formula

maskuoklis
geltonoji puse maskuoti paakiams, kremine- visus kitas demeles. pridetas sepetukas. nepasakyciau , kad labai kokybiska priemone, maskuoja , bet noretusi gerenio rezultato. tepasi ne visai tolygiai,idomiai issiskirto.o ir sudetis nekokia. gal... 6 balai
akiu seseliai
9 spalvos. pridetas teptukas.
seseliai perlamutriniai, vientisas metalo atpalvis, be atskiru blizguciu. spalvos pakankamai svelnios, sudrekinus gaunasi intensyvesnes. laiko gerai , nesubega i rauksles. nepribyra aplink.
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 02 17, 14:11)
ai, siuo metu laukiu atkeliaujant
Physician's Formula seseliu

user posted image



QUOTE(noraeleo @ 2012 02 26, 17:19)

akiu seseliai
9 spalvos. pridetas teptukas.
seseliai perlamutriniai, vientisas metalo atpalvis, be atskiru blizguciu. spalvos pakankamai svelnios, sudrekinus gaunasi intensyvesnes. laiko gerai , nesubega i rauksles. nepribyra aplink.



O pagal kurį vaizdą- foto ar nuoroda šie šešėliai labiau atitinka realiai spalvas g.gif g.gif g.gif ?
Atsakyti
Mergaitės atsiliepkit ar nei viena nebandėt šių:
bronzinė pudra šviesi
bronzinė pudra
rutulinė bronzinė pudra šviesi-vidutinė
rutulinė bronzinė pudra vidutinė-tamsi g.gif ?
Ir kaži kaip spalvos, man tos rutulinės kažkaip įtartinai atrodo ar kartais nesumaišytos pavadinimai su paveikslėliu g.gif g.gif g.gif Bandžiau iHerb'o klausti, bet kadangi angliškai nemoku, naudojuosi vertėju- nesuprato mano klausimo ir prašė pakartoti blush2.gif blush2.gif blush2.gif hihihi.gif hihihi.gif
Norėčiau kažkurią pabandyti, nes ir pigiau gaunasi nei mano naudojamos Alvos šios
Alva bronzinanti pudra
Alva bronzinanti pudra
[/quote]

Reikia bronzinančios pudros kurią būtų galima nusipirkti iHerb 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2012 01 26, 22:19)
Labas vakaras.
Turiu klausima. Zadu pirkti Organic wear™ 100% Natural Origin Loose Powder
(turejau beige organics - buvo per sviesi)
user posted image

tik niekur internete nerandu sios pudros spalvu pavyzdziu.  ax.gif
Gal man kas galetu padeti, kuri spalva man labiau tiktu...
Dabar naudoju BARE ESCENTUALS BareMinerals Original SPF 15 Foundation # Medium Beige. Spalva idealiai tinka.


Kartoju klausima, nes ir man aktualu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Beige per sviesi net ir ziema, toks kaip miltuotas veidas atrodo, kaip negyvas....verysad.gif
Merginos, gal kas buff beige arba sand beige Organic wear™ 100% Natural Origin Loose Powder turit? Reiktu, kad i gelsvuma, o ne i ruzavuma atspalvis butu.
Turejau Face Sculpting Trio Sunkissed atspalvi, labai patiko thumbup.gif Paskutinis sansas is ebay.com uzsipirkti, nes parduotuvese nebeliko jos...
T.p. turiu Bamboo silk Bronzer Refill Medium Bronzer - labai patinka wub.gif thumbup.gif Pamirsau egipto zeme ir BM skaistalus, mieliau Bamboo ziema/vasara naudoju, labai subtilus svytejimas ir naturaliai atrodo thumbup.gif
Kadangi labai patinka Bamboo bronzantas, noreciau ir presuota pudra Bamboo serijos isbandyti, bet ir vel su atspalviais neaisku doh.gif Pasidalinkit ispudziais, jei kas turit Bamboo serijos presuota pudra 4u.gif
Atsakyti
As turiu sand beige, spalva sviesiaodei ir i gelsvuma smile.gif
Atsakyti
Organic wear™ 100% Natural Origin Loose Powder man uzkisa poras, sualergizuoja veida, visai netinka. Mano oda neriebi, bet panaudojus, visad isberia. Visai man ji nelimpa schmoll.gif
Atsakyti
Galvoju pirkt Organic Wear Loose Powder, bet kaip žinot kokį atspalvį užsisakyt, kai galima spręst tik iš pavadinimo doh.gif
Atsakyti
Gal kuriai bus idomus atsiliepimai apie sita PF palete (jei neidomus, vistiek parasysiu) 4u.gif As turiu tokio tipo PF kelias paletes, turiu ir 'baked' rodos serijso sesleius (kur 3 apvalios spalvos apvalioj dezutej) - visi man jie daugmaz vienodi ir visi geri. O vat sita palete visai kitokia. ax.gif Pirmakart pasiemiau iprastus sepetelius, brukst brukst per spalvas, o nieko jie nepaima. doh.gif Dar braukau braukai, tai labai lengvai tik paisdenge seseliai. Nu tai tada pabandziau su pridetu aplikatorium (nors jie paprastai iskart i siuksline keliauja) ir ka - kuo puikiausiai pasidengia. Tai padengiu pridetu, o paskui jau sepeteliu paskalidau, palyginu. Tiesa, gerai, kad is kitos paletes ta aplikatoriu dar turiu, tai antra spalva juo tepu, o taip tai nezinau kaip 2 spalvom pasidazyciau. biggrin.gif

Zodziu, sita 'nude' palete visai kitokai konsistencija, tokie kietesni, lyg kreminiai sepeteliai ir sepeteliu imant nera pigmentacijos (su pridetu aplikatorium puikiai pasidengia spalva), o kiti turimi PF seseliai normalus presuoti, lengvai pasiima, lengvai tepasi, pigmentuoti ir tt. Tai labai nustebau, kad kitokie sie, bet sunaudosiu ir netgi labai dziaugiuosiu jais. O laiko tai taip pat gerai kaip ir birus, gal net geriau.... g.gif

user posted image

QUOTE(pakalnutėL @ 2012 04 26, 02:03)
Galvoju pirkt Organic Wear Loose Powder, bet kaip žinot kokį atspalvį užsisakyt, kai galima spręst tik iš pavadinimo  doh.gif


Tai, kad pasirinkimas spalvu nedidelis, galima orientuotis pagal pavadinima ir eiles nr. O juk yra ir google, tai galima pasieiskot swatch'u, aprasymu, atsiliepimu ir tt.
Atsakyti
isbandziau presuota pudra is organic wear serijos, labai patiko ir siandien natural origin mascara. kaip naturalus tusas nesitikejau kad taip neblogai padazys. nebloga ir blusher/ brozer 2-1, bet man tas bronzeris toks sviesus. kaip jus ji naudojat? pas mane spalva light
Atsakyti
Siandien atkeliavo mano PF Organic Wear tusas - tik karta isbandziau, bet maloniai nustebino! Kaip naturalus tusas, puikiai dazo, atskria blakstienas, pastorina. Rekomenduoju thumbup.gif
Dar atkeliavo ir PF Organic Wear bronzeris-biri pudra-highliter (3in1). Bronzantas idealiai tinka sviesiaodems (as tokia), highliteris taip pat nuostabus dienos metui, kai nereikia super svytejimo. Pudra taip pat patinka. Tik kiek sunkoka pakabinti norima produkta, kadani jie visi trys viename smile.gif Bet esu labai patenkinta, pirksiu atskirai bronzeri, biria pudra ir highliteri tikrai! smile.gif

http://www.iherb.com...-3-oz-9-g/44375 mano spalva light
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2012 07 22, 10:36)
Siandien atkeliavo mano PF Organic Wear tusas - tik karta isbandziau, bet maloniai nustebino! Kaip naturalus tusas, puikiai dazo, atskria blakstienas, pastorina. Rekomenduoju  thumbup.gif
Dar atkeliavo ir PF Organic Wear bronzeris-biri pudra-highliter (3in1). Bronzantas idealiai tinka sviesiaodems (as tokia), highliteris taip pat nuostabus dienos metui, kai nereikia super svytejimo. Pudra taip pat patinka. Tik kiek sunkoka pakabinti norima produkta, kadani jie visi trys viename smile.gif Bet esu labai patenkinta, pirksiu atskirai bronzeri, biria pudra ir highliteri tikrai!  smile.gif

http://www.iherb.com...-3-oz-9-g/44375   mano spalva light


O kurį iš trijų tušą atsisiuntei g.gif:
šitą (labai norėjau išbandyti šį, bet paskaičius daugiau prastesnių atsiliepimų- susilaikiau. Na, bet jei nebūtų atsiradusių kitų dviejų, būčiau bandžiusi ir šį blush2.gif ),
šitą Jumbo (šį atsisiunčiau, tik dar nebandžiau kol nepabaigiau naudojamo ax.gif ) ar
šitą (šitas eilėje atsisiųsti pabandymui, nes ilgokai jo nėra).
Aplamai labai džiaugiuosi, jog iHerb'e atsirado Organic Wear serijos prekių ir vis pasipildo naujom- labai norėjau išbandyti, tik nežinojau iš kur atsisiųsti, o kadangi atradau iHerb ir labai patiko, tai nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantera72: 22 liepos 2012 - 10:02
QUOTE(pantera72 @ 2012 07 22, 11:01)
O kurį iš trijų tušą atsisiuntei  g.gif:


Esu bandzius pirmaji - man ziauriai nepatiko, labai lipino blakstienas, greitai nubegdavo (jei akys susijautrina, asaros kauptis pradeda, tai tusas upeliais plaukia). Bet apie kitus 2 daug geru atsiliepimu teko girdet.
Atsakyti