Įkraunama...
Įkraunama...

Physicians formula

QUOTE(noraeleo @ 2012 02 17, 15:11)
as megstu ir man tinka auksiniu atspalviu seseliai, siuo metu laukiu atkeliaujant
Physician's Formula seseliu
user posted image


uuuu koki grazus wub.gif tokia konsistencija faina atrodo.. idomu butu atsiliepimai ateiciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2012 07 22, 09:36)
Siandien atkeliavo mano PF Organic Wear tusas - tik karta isbandziau, bet maloniai nustebino! Kaip naturalus tusas, puikiai dazo, atskria blakstienas, pastorina. Rekomenduoju  thumbup.gif
Dar atkeliavo ir PF Organic Wear bronzeris-biri pudra-highliter (3in1). Bronzantas idealiai tinka sviesiaodems (as tokia), highliteris taip pat nuostabus dienos metui, kai nereikia super svytejimo. Pudra taip pat patinka. Tik kiek sunkoka pakabinti norima produkta, kadani jie visi trys viename smile.gif Bet esu labai patenkinta, pirksiu atskirai bronzeri, biria pudra ir highliteri tikrai!  smile.gif

http://www.iherb.com...-3-oz-9-g/44375  mano spalva light


man patinka irgi organic wear tusas geltonoj pakuotej, pakankai matomas efektas, bet ne leliskas, be to gali deti kiek nori sluoksniu.
turiu dar lash jumbo tusa, bet nebandziau dar blush2.gif
po to kai parasiau kad idetu iherbas daugiau organic wear linijos produktu is karto po2d. atsirado daugiau produktu tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti

šitą Jumbo (šį atsisiunčiau, tik dar nebandžiau kol nepabaigiau naudojamo ax.gif )
Aplamai labai džiaugiuosi, jog iHerb'e atsirado Organic Wear serijos prekių ir vis pasipildo naujom- labai norėjau išbandyti, tik nežinojau iš kur atsisiųsti, o kadangi atradau iHerb ir labai patiko, tai nuostabu thumbup.gif
[/quote]
Atsisiunciau antraji is Jusu minetu. Laikosi visai puikiai, turint omenyje, kad tusas organic, o ne sintetinis.
As irgi labai dziugiuosi, kad iherb galima tokiu geriu isigyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 22, 14:21)
man patinka irgi organic wear tusas geltonoj pakuotej, pakankai matomas efektas, bet ne leliskas, be to gali deti kiek nori sluoksniu.
turiu dar lash jumbo tusa, bet nebandziau dar blush2.gif
po to kai parasiau kad idetu iherbas daugiau organic wear linijos produktu is karto po2d. atsirado daugiau produktu tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif


Ane bigsmile.gif? , geras- aš irgi esu rašiusi iherbui ir prašiusi, kad aplamai pradėtų prekiauti Organic Wear serija hihihi.gif Reiškia suveikė prašymai thumbup.gif , gal dar ir daugiau buvo pageidaujančių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantera72: 22 liepos 2012 - 19:07
Geras! Kaip smagu, kad iherb reauoja i pirkeju pageidavimus! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2012 07 23, 09:30)
Geras! Kaip smagu, kad iherb reauoja i pirkeju pageidavimus!  drinks_cheers.gif



reikes dar rasyt, nes ne visa linija dar. lotuliukas.gif truksta seseliu, mano norimos spalvos akiu piestuko biggrin.gif biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 23, 11:47)
reikes dar rasyt, nes ne visa linija dar. lotuliukas.gif  truksta seseliu, mano norimos spalvos akiu piestuko biggrin.gif  biggrin.gif  rolleyes.gif

Rasykim, rasykim! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kokia situacija su PF tusais? Nebyra, netepa? Kas koki bande?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2012 07 26, 15:31)
Kokia situacija su PF tusais? Nebyra, netepa? Kas koki bande?


man nebyra. bandziau is organic wear geltonoj pakuotej. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 27, 11:21)
man nebyra. bandziau is organic wear geltonoj pakuotej. mirksiukas.gif

o kaip su tankinimu ir ilginimu?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 07 27, 10:43)
o kaip su tankinimu ir ilginimu?

Zbitkos minėtas man byrėjo. Ne tragiškai, bet vis tiek po pusdienio būdavo apibyrėjęs.
Labiau tankino. Vaizdas gana natūralus.
Atsakyti
Turiu dabar Logonos volume tusa. Taip, juodas iki negalejimo, nesu maciusi juodesnio, bet jau tepa doh.gif Ypac kol sviezias..

Tai koks tusas normalesnis, jog neteptu?
Atsakyti