Įkraunama...
Įkraunama...

Physicians formula

QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 23, 11:47)
reikes dar rasyt, nes ne visa linija dar. lotuliukas.gif  truksta seseliu, mano norimos spalvos akiu piestuko biggrin.gif  biggrin.gif  rolleyes.gif


Parašyčiau ir aš dar, bet su mano anglų kalbos žiniomis (naudojuosi google vertėją) ne visada iHerbas supranta ką noriu pasakyti blush2.gif hihihi.gif doh.gif , tai jei kuri mokanti parašytų man tekstuką ką parašyti (galima į AŽ) aš nukopijavusi parašyčiau iHerbui mirksiukas.gif . Lauksiu 4u.gif
Atsakyti
ir prasykit, kad organic wear blizgiu imestu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 28 liepos 2012 - 23:53
QUOTE(shopingas @ 2012 05 17, 18:36)
Gal kuriai bus idomus atsiliepimai apie sita PF palete (jei neidomus, vistiek parasysiu)  4u.gif As turiu tokio tipo PF kelias paletes, turiu ir 'baked' rodos serijso sesleius (kur 3 apvalios spalvos apvalioj dezutej) - visi man jie daugmaz vienodi ir visi geri. O vat sita palete visai kitokia.  ax.gif Pirmakart pasiemiau iprastus sepetelius, brukst brukst per spalvas, o nieko jie nepaima.  doh.gif Dar braukau braukai, tai labai lengvai tik paisdenge seseliai. Nu tai tada pabandziau su pridetu aplikatorium (nors jie paprastai iskart i siuksline keliauja) ir ka - kuo puikiausiai pasidengia. Tai padengiu pridetu, o paskui jau sepeteliu paskalidau, palyginu. Tiesa, gerai, kad is kitos paletes ta aplikatoriu dar turiu, tai antra spalva juo tepu, o taip tai nezinau kaip 2 spalvom pasidazyciau.  biggrin.gif

Zodziu, sita 'nude' palete visai kitokai konsistencija, tokie kietesni, lyg kreminiai sepeteliai ir sepeteliu imant nera pigmentacijos (su pridetu aplikatorium puikiai pasidengia spalva), o kiti turimi PF seseliai normalus presuoti, lengvai pasiima, lengvai tepasi, pigmentuoti ir tt. Tai labai nustebau, kad kitokie sie, bet sunaudosiu ir netgi labai dziaugiuosiu jais. O laiko tai taip pat gerai kaip ir birus, gal net geriau.... g.gif





QUOTE(amber123 @ 2012 07 22, 13:57)
uuuu koki grazus wub.gif tokia konsistencija faina atrodo.. idomu butu atsiliepimai ateiciai biggrin.gif


viskam ka shopingas parase, apie nude seselius galima ir mano turimiem spritaikyti, dengiasi sunkokai, as net bandau juos slapinti , tada efektas thumbup.gif ( vakarinis) gaunasi , intensyvus zvilgesys.
spalvos labai grazios, laikosi ilgai.
Papildyta:
dabar renkuosi is PF tusa, nezinau ar rizikuoti , nes labai jau kardinaliai skiriasi atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 08 07, 18:11)

dabar renkuosi is PF tusa, nezinau ar rizikuoti , nes labai jau kardinaliai skiriasi atsiliepimai ax.gif

as turejau ju tusa ryskiai zaliam bliganciam ipakavime tai man nepatiko, nes praktiskai nesimate jo ant blakstienu, cia kas megsta naturaluma jis kaip tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2012 08 07, 17:13)
as turejau ju tusa ryskiai zaliam bliganciam ipakavime tai man nepatiko, nes praktiskai nesimate jo ant blakstienu, cia kas megsta naturaluma jis kaip tik  smile.gif

nusivylimas biggrin.gif
megstu storas, ryskias, tankias ir ilgas blakstienas bigsmile.gif gi naturaliai ir be tuso galim pabut blush2.gif vadinasi ner vilciu , kad su naturalios sudeties tusu , akytes atrodys wow? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 07 rugpjūčio 2012 - 16:38
QUOTE(noraeleo @ 2012 08 07, 17:38)
nusivylimas  biggrin.gif
megstu storas, ryskias, tankias ir ilgas blakstienas  bigsmile.gif gi naturaliai ir be tuso galim pabut  blush2.gif vadinasi ner vilciu , kad su naturalios sudeties tusu , akytes atrodys wow?  biggrin.gif


Ojjj, negaliu patiketi, kad sis tusas kazkam nepastorino blakstienu! Best ever is visu bandytu ekologisku tusu! Puikiai storina blakstienas, gali ir wow efekta isgauti, laikosi taip pat gerai kaip ir sintetiniai wub.gif
Atsakyti
Gal jau kuri spėjot išbandyti šį user posted image g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2012 08 08, 11:23)
Ojjj, negaliu patiketi, kad sis tusas kazkam nepastorino blakstienu! Best ever is visu bandytu ekologisku tusu! Puikiai storina blakstienas, gali ir wow efekta isgauti, laikosi taip pat gerai kaip ir sintetiniai  wub.gif


tai cia kuris jau tusas..? Pasimeciau:)
Atsakyti
http://www.iherb.com...-oz-7-5-g/43181

As gyriau si smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2012 08 08, 16:20)


supratau, aciu labai. Nes yra labai panasus ir juodoje pakuoteje.
Atsakyti
To juodoje pakuoteje nebandziau dar, bet irgi giriamas produktas, teks isigyti kada veliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2012 08 08, 15:20)


o kaip del trupejimo ? daugumoje atsiliepimu visos peikia , kad paakiai pajuoduoja
Atsakyti