Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsiniai treniruokliai

QUOTE(Joll@ @ 2012 02 25, 20:39)
Irmulia, man jau cia ne tik nugaros raumenys pasilpe, bet man del traumos skauda nugara darant atsilenkimus...

Na, minu as ta elipsiuka, kasdien...
Pirma diena 10 min, antra diena 20 min... bijau uzsiplesti per daug... Nuo rytojaus pradedu maitintis pagal Tulcinos sudaryta mitybos plana... Prasinesiu kaip man sekasi, svarbiausia, kad entuziazmas niekur nedingtu...


Svarbiausia. Sėkmės.

Mano entuziazmas ir motyvacija matyt nubus tada, kai reikės vasarinius rūbus rengtis.... doh.gif
Atsakyti
Man elipsiniam treniruokliui nereikia jokios motyvacijos, tai nėra varginantis (labai) ar dar koks treniruoklis ir užsiėmimas, kad man nepatiktų tai , ką aš darau. smile.gif

Merginos, neleiskite dulkėti šiam nuostabiam treniruokliui, pradėkite dabar, nelaukite rytojaus, ir pamatysite, kaip su laiku jums patiks tai ką darote ir džiaugsite rezultatais:) Bei SVARBIAUSIA gera savijauta ir nuotaika thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
jooo, elipsiukas - yra totalus gėris wub.gif puikus treniruoklis gerai kardio treniruotei thumbup.gif taip kad panos traukiat iš kampų savuosius ir pirmyn dailiomis figūromis pavasario pasitikti thumbup.gif
Atsakyti
labai smagu jūsų motyvacinius paliepimus skaityti..reikia matyt nusikopijuoti į Word, atsispausdinti ir "ant akių" pasikabinti...
Pas mane situacija tokia, kad elipsiukas rūsyje esančioje sporto salytėje. Tai stoviu I-ame aukšte ir galvoju- ar lipti į rūsį sportuoti, ar į II aukštą į vonią ir lovą su knyga. Kas nugali- žinot kolkas pačios verysad.gif , bet pasižadu..nuo pirmadienio lipsiu į rūsį. pioneer.gif
Atsakyti
gerai skamba 'lipsiu į rūsį' biggrin.gif prekestolen, pirmyn thumbup.gif

registruojuos ir aš šioje temoje, kaip naujokė ax.gif elipsinį nupirkau prieš tris savaites, nebrangų, naudotą, pertaisytą...nes žinau kaip su mano užsidegimais būna...BET - kolkas negaliu atsidžiaugt wub.gif toks gėris...nereikia niekur eit, ruoštis, važiuot į sporto klubą, viską namie išprakaituoju bigsmile.gif
kolkas laikausi kasdien kaip minimum 15 min, čia jei jau visai noro ir laiko nėra...o taip tai pasidarau normalią valandos trukmės riebalų deginimo programą, t.y. 15 min treniruokis keičiant lygius, 10 min atsilenkimū pratimai, 15 min vėl treniruoklis, ir tada dušas su trinimais, masažais, po jo kremai biggrin.gif
paskutines tris dienas deduos ant pilvo tokią juostą, prieš šimtą metų pirktą, a la pirties efektas, bet jis jaučiamas tik sportuojant, tai toooookia šlpia būnu jau po 10ties minučių...

šiek tiek erzina tai, kad ant svorio jokių pakitimų nėra (nors mest yra ką), bet čia, manau, reikia tiesiog pamiršti svarstykles...nes ank paties kūno matau, rūbai nekrenta, bet kad stangrumas atsiradęs tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
mijaka, sveika prisijungusi thumbup.gif

ne svoryje esmė mirksiukas.gif o apimtyse bigsmile.gif tiesiog kas savaitę matuok , žymėkis ir pamatysi, kad rezultatai dar ir kokie yra thumbup.gif aišku, su sąlyga, kad ir mityba bus sureguliuota ax.gif kitu atveju mink nemynęs , šonai liks vietoje mirksiukas.gif
Atsakyti
džiūgaudama prisiduodu bigsmile.gif :
elipsiniu vakar numyniau 7 km, trukmė- 20 min, sudeginta 130 kcal.
Dar + 20 atsilenkimų ant 45 laipsniu kampu pakelto atsilenkimu gulto. (va su šitais tai sunkiausia buvo, nepamenu kada juos iš viso dariau)
Viską dariau kaitaliodama. 10 min elipsiuku-10 atsilenkimų-tempimo pratimai-vėl 10 min elipsiuku- vėl 10 atsilenkimu.

ar čia placebo veikia, bet šyrit kažkokia stangresnė jaučiuosi..hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 28 vasario 2012 - 08:13
QUOTE(irmulia @ 2012 02 27, 09:56)
aišku, su sąlyga, kad ir mityba bus sureguliuota  ax.gif  kitu atveju mink nemynęs , šonai liks vietoje  mirksiukas.gif

aš mitybos nekeičiu, nes ir taip ji pas mane sveika (bent jau pati taip manau), aišku kartais per vėlai pavalgau, bet vistiek, tada kitą rytą papildomai minu treniruoklį ir nėra sąžinės graužimo biggrin.gif anksčiau už kiekvieną vakaro kąsnį pati save keikiau. Kažkokia net linksmesnė pasidariau biggrin.gif

QUOTE(prekestolen @ 2012 02 28, 08:12)
džiūgaudama prisiduodu  bigsmile.gif :
elipsiniu  vakar numyniau 7 km, trukmė- 20 min, sudeginta 130 kcal.
Dar + 20 atsilenkimų ant 45 laipsniu kampu pakelto atsilenkimu gulto. (va su šitais tai sunkiausia buvo, nepamenu kada juos iš viso dariau)
Viską dariau kaitaliodama. 10 min elipsiuku-10 atsilenkimų-tempimo pratimai-vėl 10 min elipsiuku- vėl 10 atsilenkimu.

ar čia placebo veikia, bet šyrit kažkokia stangresnė jaučiuosi..hihihi.gif

Kaip įdomiai su tom kalorijom, man rodo 7 km ir 250kcal, bet minu 30 min tokį atstumą g.gif gal nuo lygių priklauso, aš vis dar nepakilau aukščiau 3, vis dar persunku kojom ax.gif
o koks tas gultas pas tave ? bigsmile.gif aš turiu tokį keistą treniruoklį nugarai ŠITĄ bet kažkodėl man nuo pratimų su juo dar labiau nugarą skauda blink.gif gal darau kažką ne taip, bet kad net nerandu niekur paaiškinimų kaip su juo sportuot, net instrukcijoje neparodyta....o vyrui šitas super, elipsinio nepripažino biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2012 02 28, 10:31)

Kaip įdomiai su tom kalorijom, man rodo 7 km ir 250kcal, bet minu 30 min tokį atstumą g.gif gal nuo lygių priklauso, aš vis dar nepakilau aukščiau 3, vis dar persunku kojom  ax.gif
o koks tas gultas pas tave ?  bigsmile.gif aš turiu tokį keistą treniruoklį nugarai


Matyt priklauso ir nuo lygio ir nuo elipsiuko.. Aš myniau P2 programa, ši dar prie lengvų.

paprasčiausias atsilenkimų suolelis, tik rankų darbo. Tvirtinasi prie skersinių sienelės, aukštį reguliuoji kokį nori. kažkas panašaus Į TOKĮ tik čia pastatomas, o pas mus kabinamas ANT TOKIOS GIMNASTIKOS SKERSINIŲ SIENELĖS.

O gal kas gali patarti, kur gauti elipsiuko Reebok lietuvišką ar bent rusišką instrukciją??
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
As cia naujoke smile.gif Si menesi nutariau pirkti elipsini treniruokli KETTLER verso 309, kiek radau atsiliepimu, kaip supratau, sis treniruoklis neblogas g.gif
Perku ji todel, kad nera kada eiti i sporto kluba, kadangi darbas iki velaus vakaro.
Pagrindine priezastis kodel perku elipsini treniruokli - sirdies stiprinimas, kuno stangrinimas ir geresne savijauta, nuotaika smile.gif
Svorio mesti tikrai nesinori, tik norisi sustangrinti raumenukus koju ir sedmenu ipatingai, kad nebutu tokios kaip drebuciai ir uzpakaliukas kilsteltu i virsu smile.gif Taip pat turiu labai zemo spaudimo problema, todel ir spaudima noretusi gal but siek tiek kilstelti, kad nebuciau tokia prisnudusi smile.gif
Taigi, gal galetumete padeti visiskai zaliai sportininkei taisyklingai pradeti sportuoti, kad ne tik nepersitempti bet ir nesusigadinti sveikatos is didelio entuziazmo smile.gif Tai yra nuo kiek minuciu pradeti, kokiu tempu, kokia padetis kuno ir pan......
Buciau labai dekinga uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos.
Atsiprašau, kad įsilaužiu. Esu nusipirkus Christopeit elipsinį treniruoklį, bet pradėjo stuburo bėdos kaip iš gausybės rago lįsti. Kinezeterapeutė išsišaipė, kad tapau reklamos auka ir kad su mano nugara man ant jo net lipti negalima doh.gif
Pirkau širdies stiprinimui ir be abejo svorio numesti noriu verysad.gif
Ar turėjot kas panašių problemų? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2012 03 05, 20:59)
Sveikos, merginos.
Atsiprašau, kad įsilaužiu. Esu nusipirkus Christopeit elipsinį treniruoklį, bet pradėjo stuburo bėdos kaip iš gausybės rago lįsti. Kinezeterapeutė išsišaipė, kad tapau reklamos auka ir kad su mano nugara man ant jo net lipti negalima  doh.gif
Pirkau širdies stiprinimui ir be abejo svorio numesti noriu  verysad.gif
Ar turėjot kas panašių problemų? Ačiū  4u.gif


Hm, kaip įdomu. Pažįstu žmogų , kuriam su nugara buvo labai daug problemų, išvaržų ir dar ne pati neatsimenu ko. Karts nuo karto sportavo, darė, tai ne tik, kad numetė svorio, bet ir nugaros skausmai pradėjo trauktis. Tai va smile.gif
Bet jokiais būdais to nerekomenduoju Jums, jei gydytoja pasakė, tai manau, labiau vertėtų pasikliauti jos patarimais, kad poto nereikėtų ieškoti kaltų. smile.gif
Atsakyti