Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsiniai treniruokliai

QUOTE(prekestolen @ 2012 03 13, 09:18)
Tai žinoma pavyks. Svarbiausia nenuleisti rankų. Jei turite tokį tikslą ir motyvaciją- tikrai pasiseks.

drinks_cheers.gif Na nuleisti rankų bent iki gimtadienio neketinu. 4u.gif

QUOTE(irmulia @ 2012 03 13, 09:48)
Stebėk apimtis, o ne svorį - čia visa esmė  mirksiukas.gif  + suderinta mityba ir dar kartą mityba  mirksiukas.gif

Apimčių kažkaip net ir neišsimatavau mastau.gif Reikės būtinai išsimatuot. ax.gif
Atsakyti
cry.gif Sportavau ryte su savo elipsiuku ir besportuojant sulūžo... verysad.gif Išsitraukė pėdos konstrukcija - vyras sakė, kad sriegis susigadino ir nežino ar bus galima pataisyti. Ką aš darysiu... Naujo šiuo metu pirkt negaliu, nes finansai neleidžia... verysad.gif O taip buvau užsidegusi. Tikiuosi, kad dar eis pataisyti... unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gryztu i sita tema. Nemyniau kokius 10 men. Bet istraukiau savo "kinieti" is po laiptu, nes po gimdymo liko daug nereikalingo svorio (10 nuo nestumo ir 8 kg siaip buvo virssvoris), taigi daug prakaito reiks islieti.
Atsakyti
Laba, gal ne i tema, bet sugedo mano treniruoklis. Gal kas zino gera mestra Kaune? Buciau labai dekinga.

Lauksiu i az 4u.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai/parašas bus ištrinti, o dalyviui gali būti skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba turėti parašą. Taip pat gali būti visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
Sveikos,

Na ir aš turiu elipsinį treniruoklį ax.gif

Buvau pradėjusi vėl sportuoti po kurio laiko, bet pradėjo skaudėti kelių sąnarius, tai kurį laiką pakentėsiu kol pakris svoris blush2.gif
Atsakyti
Labas, norėjau pasiteirauti, po kiek Jūs sudeginate kalorijų sportuojant apie valandą gan intensyvai...Kažkaip man daugoka kalorijų susidegina, o va svoris"špygutę" rodo...
Atsakyti
per valandą kažkur 600-800 kcal, priklausomai kokiu greičiu ir kokiu lygiu mirksiukas.gif o svoris ir tirpstantys riebaliukai 80 % nuo mitybos priklauso mirksiukas.gif geriau stebėkite apimtis - labiau matosi rezultatai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 04 19, 10:00)
per valandą kažkur 600-800 kcal, priklausomai kokiu greičiu ir kokiu lygiu  mirksiukas.gif  o svoris ir tirpstantys riebaliukai  80 % nuo mitybos priklauso mirksiukas.gif  geriau stebėkite apimtis - labiau matosi rezultatai  mirksiukas.gif

Žinau aš apie mitybą, tiesiog man kalorijų kiekis didokas pasirodė. Beje, rekomenduokite elpsiuką, kuris būtų patvarus...manasis treniruoklis dukart virintas.
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2012 04 19, 09:10)
Labas, norėjau pasiteirauti, po kiek Jūs sudeginate kalorijų sportuojant apie valandą gan intensyvai...Kažkaip man daugoka kalorijų susidegina, o va svoris"špygutę" rodo...


As sportuoju mazdaug 40 - 45 min, man rodo sudeginta apie 600 koloriju, minu mazdaug 23 greiciu ir nemazom apkrovom. Man svoris taip pat nekrinta (bet as antsvorio neturiu), bet kelnes ir sijonai kai kurie sukasi aplin mane biggrin.gif
Vytas turi nedideli antsvori - jam svoris krinta ir drabuziai zinoma dideja thumbup.gif beje, kai pradejo sportuot vakarais nuo 7 valandos jis nevalgo, tai manau, kad dar it tas duoda dideli pliusa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IceT: 19 balandžio 2012 - 09:07
QUOTE(IceT @ 2012 04 19, 09:05)
As sportuoju  mazdaug 40 - 45 min, man rodo sudeginta apie 600 koloriju, minu mazdaug 23 greiciu ir nemazom apkrovom. Man svoris taip pat nekrinta (bet as antsvorio neturiu), bet kelnes ir sijonai kai kurie sukasi aplin mane  biggrin.gif
Vytas turi nedideli antsvori - jam svoris krinta ir drabuziai zinoma dideja thumbup.gif beje, kai pradejo sportuot vakarais nuo 7 valandos jis nevalgo, tai manau, kad dar it tas duoda dideli pliusa.

Elipsiukas + suderinta mityba + jeigu yra noro lankas ar dar kas nors iš fizinės veiklos - ir visi riebaliukai, net patys mažiausiai puikiausiai tirpsta. Tik su viena sąlyga -reikia DIRBTI, sakau tai iš savo patirties. mirksiukas.gif
Tik aš nesuprantu vieno dalyko, pas mane elipsiukas senas, pirktas gal prieš 10ar 12 metų, dirba puikiausiai, tik dėl tų KCAL. Rašo distanciją, sudegintas KCAL, laiką, ir pas mane yra tas sukamas ratukas (smagratis berods vadinasi ) ji užsukus pilną pliusą laabai sunku minti, na o minusą - žinoma lengviau, taigi, paplušėjus labai gerai valandą, be pertraukos greitu tempu būna -200KCAL iš kur tokie skaičiai 800KCAL man nesuvokiama... doh.gif schmoll.gif tai užtektų 1h pasukti, kad vos išeikvoti visos dienos energiją. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _dalyvė_: 19 balandžio 2012 - 13:32
Dabar dar...radau treniruoklį tiesa ne elipsiukąrašo , kad max svoris 80 kg...o ką tai reiškia apart to, kad aš turiu sverti iki 80 kg...Ar jis lengvesnis, ar jis koks ten plonesnio metalo, o gal čiuožinėja po kambarį sportuojant....gal kas kur radote tokią info?
Dėl mitybos...laikausi "sveikumo" principo, žiūriu ką valgau, o va labai mažinti negaliu, nes maitinu dar mažiuką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guotė: 19 balandžio 2012 - 14:38