Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsiniai treniruokliai

Ir as pradedu dairytis tokio treniruoklio, gausi ju pasiula g.gif , gal galit patart i ka reiktu atkreipt demesi perkant, mastau apie naudota. Turejau as minama dvirati, bet ne prisimint jo nenoriu, nors buvau labai uzsidegus, o kai nupirkau, prastovejo rubais apkabintas n metu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif

Jau savaitę laiko minu kiekvieną rytą po 30min. bigsmile.gif Šiandien tik pertrauką padariau, nes manau, kad reikia nors vieną dienelę pailsėti. g.gif Ir minu 5min ant 1greicio, poto 20 min ant 2greicio ir vel 5min ant 1. smile.gif Kartais 5min ant 1, poto 5min ant 2, 10min ant 3, 5min ant 2 ir vel 5min ant 1. smile.gif
Atsakyti
Sveiki bigsmile.gif
šiandien išsukau su elipsiuku valandąąą thumbup.gif 538KCAL smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_dalyvė_ @ 2012 05 03, 16:07)
Sveiki bigsmile.gif
šiandien išsukau su elipsiuku valandąąą thumbup.gif 538KCAL smile.gif

Wooow, kiek kalorijų sudeginai. thumbup.gif O kokiu greičiu mynei ? smile.gif
Aš pradžioi na prieš 4mėn myniau irgi po valandą, bet poto buvo problemos su nugara ir padariau pertrauką. O dabar tik po pusvalandį, nes bijau, kad iš lašiakų raumenys nepasidarytų ir per tą pusvalandį sudeginu tik 60-80kalorijų. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 05 04, 01:03)
... O dabar tik po pusvalandį, nes bijau, kad iš lašiakų raumenys nepasidarytų ir per tą pusvalandį sudeginu tik 60-80kalorijų. blink.gif


biggrin.gif vien tik minant elipsinį treniruoklį tikrai jokių didelių raumenų tikrai neužauginsite mirksiukas.gif be šansų mirksiukas.gif tai yra tik kardio treniruotė, kurios metu deginami riebalai, o ne raumenys auginami. Kad kažkokie raumenys atsirastų, jiems reikia jėgos pratimų ax.gif Taip kad ramiai sau minkite.
Atsakyti
QUOTE(_dalyvė_ @ 2012 05 03, 18:07)
Sveiki bigsmile.gif
šiandien išsukau su elipsiuku valandąąą thumbup.gif 538KCAL smile.gif


Ohoo, šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif

o aš , jei pamenate, saviški laikiau pusrūsyje esančioje sporto salytėje. Tai taip ir nenueidavau iki jos.. blush2.gif Atsitempiau dabar elipsiuką į svetainę, dzin , kad interjerą gadiną..bet už tai akis bado ir norinenori tenka eit su juo "draugauti"... bigsmile.gif

Bet pas mane žiūriu, kitokios programos. Aš pvz imu 1 arba 2 programą. Minu 20 min sudeginu apie 120 kcal. Numinu 7 km. Yra ir sunkesnės, ten gal dar daugiau kcal sudegina, bet kolkas ilginsiu minimo laiką ir pamažu sunkinsiu programas.


QUOTE(irmulia @ 2012 05 04, 06:35)
biggrin.gif  vien tik minant elipsinį treniruoklį tikrai jokių didelių raumenų tikrai neužauginsite  mirksiukas.gif  be šansų  mirksiukas.gif  tai yra tik kardio treniruotė, kurios metu deginami riebalai, o ne raumenys auginami. Kad kažkokie raumenys atsirastų, jiems reikia jėgos pratimų  ax.gif Taip kad ramiai sau minkite.


Ačiū už info.
Bet iš esmės jau geriau raumenukai, nei lašinukai..ir dar su celiulito fasadu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 05 04, 08:09)
....
Bet iš esmės jau geriau raumenukai, nei lašinukai..ir dar su celiulito fasadu.  ax.gif



tai kad čia ir taip akivaizdu biggrin.gif darant kardio, tirpsta lašinukai, nyksta ir nemylimas celiulitas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 05 04, 04:35)
biggrin.gif  vien tik minant elipsinį treniruoklį tikrai jokių didelių raumenų tikrai neužauginsite  mirksiukas.gif  be šansų  mirksiukas.gif  tai yra tik kardio treniruotė, kurios metu deginami riebalai, o ne raumenys auginami. Kad kažkokie raumenys atsirastų, jiems reikia jėgos pratimų  ax.gif Taip kad ramiai sau minkite.

Oo ačiū už info tada, net nežinojau. doh.gif lotuliukas.gif

O kaip geriau minti ? Kiek laiko ? Kaip dažnai ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 05 04, 11:20)
Oo ačiū už info tada, net nežinojau. doh.gif  lotuliukas.gif

O kaip geriau minti ? Kiek laiko ? Kaip dažnai ? unsure.gif


Kažkurios temos pirmoje žinutėje buvo visi patarimai susiteminti.
Bet nebepamenu visko tiksliai, o ir manau, kažin ar pavyktų griežtai laikytis. Vistiek prisitaikai pagal save. Aš asmeniškai kolkas negalėčiau 40 min ištisai minti..kankynė būtų.. rolleyes.gif O ir ryte negalėčiau..geriau jau vakarop..
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 05 04, 11:20)
Oo ačiū už info tada, net nežinojau. doh.gif  lotuliukas.gif

O kaip geriau minti ? Kiek laiko ? Kaip dažnai ? unsure.gif



jei minate 60 minučių - tai užteks 3 kartų per savaitę mirksiukas.gif jei po 30 minučių - 5 kartai per savaitę mirksiukas.gif Svarbu ir mynimo intensyvumas : pradžioje lengvesnios lygis, vėliua vis aukštesnis mirksiukas.gif Derinti pagal save.

ir aišku labai svarbu nepamiršti, kad pirmiausiai yra suderinta sveika mityba o tik po to sportas - taip laikantis gan greitai bus pasiekti rezultatai. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(prekestolen @ 2012 05 04, 11:33)
...o ir manau, kažin ar pavyktų griežtai laikytis. Vistiek prisitaikai pagal save. Aš asmeniškai kolkas negalėčiau 40 min ištisai minti..kankynė būtų.. rolleyes.gif O ir ryte negalėčiau..geriau jau vakarop..


taip, įmanoma griežtai laikytis, jei yra atitinkama motyvacijas, tikslas ir svarbiausia noras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 05 04, 12:04)
jei minate 60 minučių - tai užteks 3 kartų per savaitę  mirksiukas.gif  jei po 30 minučių - 5 kartai per savaitę  mirksiukas.gif  Svarbu ir mynimo intensyvumas : pradžioje lengvesnios lygis, vėliua vis aukštesnis  mirksiukas.gif Derinti pagal save.

ir aišku labai svarbu nepamiršti, kad pirmiausiai yra suderinta sveika mityba o tik po to sportas - taip laikantis gan greitai bus pasiekti rezultatai.  mirksiukas.gif
Papildyta:
taip, įmanoma griežtai laikytis, jei yra atitinkama motyvacijas, tikslas ir svarbiausia noras  biggrin.gif


o gal turite kokį word failiuka- kas tiksliai ta suderinta sveika mityba, nes toje gausybėje sunku beatsirinkti kas tiesa, o kas pramanas.. Būčiau dėkinga

Gerai, minsime 5 k į savaitę po 30 min. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 05 04, 09:33)
Kažkurios temos pirmoje žinutėje buvo visi patarimai susiteminti.
Bet nebepamenu visko tiksliai, o ir manau, kažin ar pavyktų griežtai laikytis. Vistiek prisitaikai pagal save. Aš asmeniškai kolkas negalėčiau 40 min ištisai minti..kankynė būtų.. rolleyes.gif O ir ryte negalėčiau..geriau jau vakarop..

Na man ir taip sunkoka 30min, ne tiek sunku kiek tyngiu. lotuliukas.gif Bet susiėmiau ir minu sąžiningai, o šeip būna po 35-40min. smile.gif Nes nuo 30min jau išeina nebežiūrėti į tą laiką. biggrin.gif O man rytais geriau, atsikeliu, paminu, nusimaudau, tai tokia žvali nuo pačio ryto jaučiuosi, o va vakare aptingus. biggrin.gif

QUOTE(irmulia @ 2012 05 04, 10:04)
jei minate 60 minučių - tai užteks 3 kartų per savaitę  mirksiukas.gif  jei po 30 minučių - 5 kartai per savaitę  mirksiukas.gif  Svarbu ir mynimo intensyvumas : pradžioje lengvesnios lygis, vėliua vis aukštesnis  mirksiukas.gif Derinti pagal save.

ir aišku labai svarbu nepamiršti, kad pirmiausiai yra suderinta sveika mityba o tik po to sportas - taip laikantis gan greitai bus pasiekti rezultatai.  mirksiukas.gif
Papildyta:
taip, įmanoma griežtai laikytis, jei yra atitinkama motyvacijas, tikslas ir svarbiausia noras  biggrin.gif

Tai aš tada gerai darau, nes minu po pusvalandį kiekvieną dieną. smile.gif
Aš pradžioi kas 5min didinu ir poto kas 5min mažinu. Gerai darau ? unsure.gif
Va va su ta mityba šnipštas, nes blecha esu pasimetusi milijonuose puslapių/temų/pranešimų ir t.t. ir nebeatsirenku kas geriausia. doh.gif
O šeip šiuo metu laikausi Vaikulės dietos. biggrin.gif
Atsakyti