Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai

QUOTE(Atiloja @ 2012 02 01, 19:47)
kelinta diena tu jau badaisi? nes jei 13-14 dydis, o buvo tik pirmas scanas, nu tada tikrai neblogas rezultatas  4u.gif

siandie 9 diena bus kai badausi. sia savaite turejo buti 3scanai, kadangi as ne londone gyvenu ir man pasake, kad pirma scana galiu praleisti. tai taip gavosi, kad cia antras scanas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 02 01, 21:37)
Serialas tesiasi - dbar ir i cikaga mano kraujas per indonezija matyt varo, nes rezultatu dar nera  schmoll.gif  As tai manau kad Warwara jau Indonezijoj su ta coca cola tai auz tai as ten taip daznai uzsuku  biggrin.gif


lotuliukas.gif klausyk, o kaip jums ten Indonezijoj sekasi su coca cola? biggrin.gif
as uzmirsau blush2.gif o tru pas Gorgi dar nebuvai del tos likusios zarazos? 4u.gif
QUOTE(sawana @ 2012 02 01, 22:43)
siandie 9 diena bus kai badausi. sia savaite turejo buti 3scanai, kadangi as ne londone gyvenu ir man pasake, kad pirma scana galiu praleisti. tai taip gavosi, kad cia antras scanas smile.gif

nu tada tikrai cia kalbeta apie mm 4u.gif tai sveikinu tada su puikiu rezultatau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 01, 22:55)
lotuliukas.gif klausyk, o kaip jums ten Indonezijoj sekasi su coca cola? biggrin.gif
as uzmirsau  blush2.gif o tru pas Gorgi dar nebuvai del tos likusios zarazos? 4u.gif

Nu ka pagal tai kaip daznai as ten lankausi atrodo sekasi gerai, isgerti yra, ussigerti irgi warwara pakankamai prigriebus smile.gif

neee eisiu pas gorgi kai jau turesiu ir cikagos ir hystero rezultatus kad butu verta moketi ta 130svaru:)
Atsakyti
sveikos 4u.gif

ateinu pavirusuoti user posted image taip noreciau, kad tas virusiukas priliptu visoms visoms wub.gif
vis paskaitau ir seku, kaip kuriai sekasi, ypac senbuvems, ir kokius kelius reikia nueiti, kad pasiekti svajone unsure.gif uz tokias pastangas tikrai anksciau ar veliau turetu buti atsilyginta nestuke.gif . ir noretusi, palinketi, kad vis delto tas butu anksciau mirksiukas.gif

p.s. Atiloja, jei kita karta kursi analogiska tema, pakeisk pirmoje zinute sausio meskina user posted image i vasario user posted image
biggrin.gif
Atsakyti
Gražūs meškučiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2012 02 02, 09:25)
sveikos 4u.gif

ateinu pavirusuoti user posted image taip noreciau, kad tas virusiukas priliptu visoms visoms  wub.gif

Labas saltas rytas!
Kaip sirdi paglosto tokie nestuke.gif mergaiciu uzklydimai, kad musu dar nepamirsta. Kaip tavo Krempudriukas auga? Jau isikuites i gimdos pudra kaip reikiant wink.gif


Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2012 02 01, 23:50)
Nu ka pagal tai kaip daznai as ten lankausi atrodo sekasi gerai, isgerti yra, ussigerti irgi warwara pakankamai prigriebus smile.gif

neee eisiu pas gorgi kai jau turesiu ir cikagos ir hystero rezultatus kad butu verta moketi ta 130svaru:)


PRIMINIMAS
Rytoj Citui histero!!!!!!!!!!

As vis galvoju del tos keliones i Indonezija... g.gif Gi neturi prailgti kelione wink.gif Juk Warwara turi visokiu audio pasaku biggrin.gif As tai sakau, kad jau laikas grizti, o tai Warwara visai prapuolusi... plezinasi matyt wink.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2012 02 01, 23:50)
Nu ka pagal tai kaip daznai as ten lankausi atrodo sekasi gerai, isgerti yra, ussigerti irgi warwara pakankamai prigriebus smile.gif

neee eisiu pas gorgi kai jau turesiu ir cikagos ir hystero rezultatus kad butu verta moketi ta 130svaru:)

matyt reikia ir man prisijungti, jei dar isgerti yra..., tai galesiu seiles pavarvinti lotuliukas.gif
o hystero rezultatus per kiek laiko pateikia? 4u.gif

QUOTE(Krempudra @ 2012 02 02, 09:25)
sveikos 4u.gif

ateinu pavirusuoti user posted image taip noreciau, kad tas virusiukas priliptu visoms visoms  wub.gif


p.s. Atiloja, jei kita karta kursi analogiska tema, pakeisk pirmoje zinute sausio meskina user posted image i vasario user posted image
biggrin.gif


gaudau virusiuka 4u.gif
blush2.gif net nepamaciau, kad ant meskiuko menuo uzdetas blush2.gif
QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 10:48)
Labas saltas rytas!
*PRIMINIMAS
Rytoj Citui histero!!!!!!!!!!

**As vis galvoju del tos keliones i Indonezija...  g.gif  Gi neturi prailgti kelione wink.gif Juk Warwara turi visokiu audio pasaku  biggrin.gif  As tai sakau, kad jau laikas grizti, o tai Warwara visai prapuolusi... plezinasi matyt wink.gif

* lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
** varom kartu? mes pasaku neturim, bet papliurpt galesim ir irgi kelione neprailgs biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 09:42)
Kaip tavo Krempudriukas auga? Jau isikuites i gimdos pudra kaip reikiant wink.gif


atrodo, kad auga, nes nors laiko salyginai dar nera daug, bet jau stoju i dramblieniu kluba user posted image.
po teigiamu hcg rezultatu tik ta vieninteli karta buvau nuvaziavusi i LV, pas LT gydytojus taip dar ir neprisiruosiau blush2.gif nieko keliancio nerima nera, todel ir neskubu blush2.gif tik pirmadieni eisiu pasiziureti, kas ten per situacija rolleyes.gif

vis seku kaip tau toliau einasi lens.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 02 vasario 2012 - 09:56
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 02, 10:54)
* lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
** varom kartu? mes pasaku neturim, bet papliurpt galesim ir irgi kelione neprailgs biggrin.gif  lotuliukas.gif

As uz!!! Masina ryte pavyko uzvesti smile.gif Tai belieka tik liezuvius pramankstinti wink.gif Nuvaziavau kraujo duoti-o kraujagysles matyt uzsale smile.gif Tai grizau su guzu ant rankos smile.gif

Atsakyti
Labs, ryt! 4u.gif
О Indonezijoje siltaaaa thumbup.gif
O man dar mmm neprasidejo, kaip uzknysa, juodai!

Citukas! Ryt ant stalo!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2012 02 02, 10:55)
atrodo, kad auga, nes nors laiko salyginai dar nera daug, bet jau stoju i dramblieniu kluba user posted image.
po teigiamu hcg rezultatu tik ta vieninteli karta buvau nuvaziavusi i LV, pas LT gydytojus taip dar ir neprisiruosiau blush2.gif nieko keliancio nerima nera, todel ir neskubu  blush2.gif tik pirmadieni eisiu pasiziureti, kas ten per situacija  rolleyes.gif

vis seku kaip tau toliau einasi  lens.gif

OOOO! Dramblieniu klubas!! Ir mes norim!
Tu tikrai kazkokiu papildomai dar knygu prisiskaicius-o gal senelis koks belgas buvo? smile.gif Siaip rimtai-tavo elgsena pati manau stabiliausia, be panikos, be nerimo, be streso... Ir nera ko cia trydalioti-svarbiausia storeji, o tai vyrui aki dziugina thumbup.gif O pirmadieni, butinai ir mums prasinesk, mes i nestukiu skyreli neinam... neturim dar leidimu verysad.gif
Bet po truputi pavasari kvepia visos senos krienes varys lauk is cia, as panasu is ju paskutine-nes veliausiai pradejau dometis kas yra LIT smile.gif Bet svarbu irgi varysiu is cia smile.gif Pirma susidorosim su visais monais, o tada finisas.
Mano vyrui vel herpesas! blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2012 02 02, 11:15)
Labs, ryt!  4u.gif
О Indonezijoje siltaaaa  thumbup.gif
O man dar mmm neprasidejo, kaip uzknysa, juodai! 

Citukas! Ryt ant stalo!!!! thumbup.gif

Bistros Jus! Gerai kad grizot, o tai Citas jau paskui su saldainiu deze neprasisuks lotuliukas.gif
Kelinta siandien tavo ciklo diena?
Atsakyti
Krempudra wub.gif Aciu uz virusiukus 4u.gif

Terze, Atiloja - lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu net ir noredamas cia nepaliudesi lotuliukas.gif Tik rasiu minute darbe ir skambinu Gorgiui klausti kur nusiunte mano krauja ir apreksiu kad liepiau i cikaga o ne indonezija biggrin.gif

Hystero aptarimas bus pirmadieni bigsmile.gif bet cia manau man pasiseke, nes as ten issireikalavau vizito pas ta vyr daktara kuris pats darys man hystero ir ji matyt pagavo azartas tai jis nori iskart aptarti ir ziureti gal reikes kazkokiu papildu paskirti ir pan ax.gif

Labas Warwariuk bigsmile.gif - mane jau ir siandien panos ant stalo guldo, sako profilaktiskai pora klizmu pastatys kad rut svarutele ir isores ir is vidaus buciau. lotuliukas.gif Zinokit nesveika as turbut bet taip laukiu to momento kai anestetikai suveikia, nu toks jis man gerulis tas jausmas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 02 vasario 2012 - 10:23