Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai

QUOTE(Citas @ 2012 02 02, 11:21)
Hystero aptarimas bus pirmadieni  bigsmile.gif  bet cia manau man pasiseke, nes as ten issireikalavau vizito pas ta vyr daktara kuris pats darys man hystero ir ji matyt pagavo azartas tai jis nori iskart aptarti ir ziureti gal reikes kazkokiu papildu paskirti ir pan  ax.gif

lotuliukas.gif tu galvoji, kad tau pasiseke, o jis galvoja, kad jam pasiseke lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2012 02 02, 11:21)
Zinokit nesveika as turbut bet taip laukiu to momento kai anestetikai suveikia, nu toks jis man gerulis tas jausmas  biggrin.gif

as irgi tada nesveika lotuliukas.gif as irgi kaifuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 10:21)
Kelinta siandien tavo ciklo diena?

PIRMA! VALIO!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pasiguosk SM, bus kaip nori 4u.gif O siaip butu jau 33 blink.gif Manau si karta mano organizmas labai jau progesterona pasisavino puikiai. Krutine buvo jautri labai!

QUOTE(Citas @ 2012 02 02, 10:21)
Labas Warwariuk  bigsmile.gif  - mane jau ir siandien panos ant stalo guldo, sako profilaktiskai pora klizmu pastatys kad rut svarutele ir isores ir is vidaus buciau.  lotuliukas.gif

Nu, nesikysiu smile.gif Merginom pramoga, o tau tik i nauda smile.gif
Gerai kad tas aptarimas bus greit! Einu ir as pas savo gyd. uzsirasau, reikia gi pasirodti po mmm, tegu isitikina, kad viskas gerai... Siaip pasnekesiu.
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 10:21)
- OOOO! Dramblieniu klubas!! Ir mes norim!
- Tu tikrai kazkokiu papildomai dar knygu prisiskaicius-o gal senelis koks belgas buvo? smile.gif


- tikrai tikiu, kad viena diena tos senos krienes, kaip cia tu ivardijai, visos iki vienos isvarys i dramblieniu kluba user posted imageuser posted imageuser posted image

- jau kazkada minejau, kad man padejo suvokimas, kad ar nervinsiesi, ar nesinervinsi, kitaip nebus ir nieko tu cia nepakeisi. o nuo to, kad nervinsiesi, deja bus blogiau tik tau paciai doh.gif o del knygu, tai man pvz ta knyga apie Pasamones galias, kur dauguma skaito, nepraejo ir netiko schmoll.gif nepabaigiau jos skaityti. man labiau tiko Carnegio knyga "Kaip atsikratyti nerimo ir pradeti gyventi", va ten ir destomos tos tiesos, kuriu bandau laikytis ax.gif
Atsakyti
Afrodite, saunule tu - labai jau greita smile.gif As tyrimus i GR issiunciau 01.26, o atsakymo dar negavau. Siunciau registruotu ir priority pastu smile.gif bet nei jis priority nei ka...
Lauksiu labai ka tau graikai istirs... Bet tiek tau tiek sau linkiu kad nerastu tu blogybiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2012 02 02, 11:32)
- jau kazkada minejau, kad man padejo suvokimas, kad ar nervinsiesi, ar nesinervinsi, kitaip nebus ir nieko tu cia nepakeisi. o nuo to, kad nervinsiesi, deja bus blogiau tik tau paciai

Pamenu-tu man taip sakei, kai buvom pas Treisa. Is esmes taip ir yra.
Kas del knygu-is visu yra ko gero pasiimti, as dabar pasiemiau Dickenso "Hard times" anglu kalba skaitau ir blink.gif blink.gif blink.gif Ten nemazai senovines anglu kalbos kaip suprantu-arba tiksliau kaip nesuprantu lotuliukas.gif Galvojau, jei pas Gorgi vis delto tektu uzsukti - neprosali pasiimpruvinti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Duduliux @ 2012 02 02, 11:47)
Afrodite, saunule tu - labai jau greita smile.gif As tyrimus i GR issiunciau 01.26, o atsakymo dar negavau. Siunciau registruotu ir priority pastu smile.gif bet nei jis priority nei ka...
Lauksiu labai ka tau graikai istirs... Bet tiek tau tiek sau linkiu kad nerastu tu blogybiu smile.gif

O tu jiems el.laiska issiuntei?
Atsakyti
Parasiau ta pacia diena kaip ir issiunciau tyrimus, jie iskart atrase kad laukia mano tyrimu. Trezyt, galvoji kad per savaite jau tikrai turejo nueiti? Nu blyn, jei nenueis vel menesi laukti.....
Atsakyti
Sveikos mergaiciukes 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sedziu susinervinusi ,vakar visa diena ieskojau info kur daro T leukocitu kileriu tyrima ir nieko neradau ,vis ismeta po atskirus zodzius ,o gal isviso LT tokio nedaro schmoll.gif As jau nebesusigaudau ,stogas paciuoze tikrai doh.gif
Atsakyti
sveikos paneles,senai cia jau buvau apsilankius.mes su vyru galvojam apie antra ivf,bet si karta bandyti latvijoj,tik va idomu kokios ten kainos ir kiek ten su viskuo isleidote pinigeliu(cia tom kurios daresi latvijoj).aciu uz atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2012 02 02, 11:04)
sveikos paneles,senai cia jau buvau apsilankius.mes su vyru galvojam apie antra ivf,bet si karta bandyti latvijoj,tik va idomu kokios ten kainos ir kiek ten su viskuo isleidote pinigeliu(cia tom kurios daresi latvijoj).aciu uz atsakymus  mirksiukas.gif

Sveika 4u.gif
As 2ivf dariau lv pas Treisa, tai man su visais gydymais pries tai, pakartotiniais tyrimais, kuru ir t.t. kainavo apie 9t.lt. Bet mano schema buvo ilga ir su didelem dozem, todel taip brangiai gavos. Jei be jokiu gydymu, su trumpa schema tai jauciu butu apie 7,5-8t.lt.
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2012 02 02, 11:04)
sveikos paneles,senai cia jau buvau apsilankius.mes su vyru galvojam apie antra ivf,bet si karta bandyti latvijoj,tik va idomu kokios ten kainos ir kiek ten su viskuo isleidote pinigeliu(cia tom kurios daresi latvijoj).aciu uz atsakymus  mirksiukas.gif


man be vazinejimu ir vienos nakvynes viesbutyje gavosi kazkur 8700 lt, bet mums taike ilga schema (blokuojantys - 500 lt), ICSI (1000 lt) ir augino iki blastocistu (400 lt)
Atsakyti
[quote=Krempudra,2012 02 02, 09:25]
sveikos 4u.gif

ateinu pavirusuoti user posted image taip noreciau, kad tas virusiukas priliptu visoms visoms wub.gif
vis paskaitau ir seku, kaip kuriai sekasi, ypac senbuvems, ir kokius kelius reikia nueiti, kad pasiekti svajone unsure.gif uz tokias pastangas tikrai anksciau ar veliau turetu buti atsilyginta nestuke.gif . ir noretusi, palinketi, kad vis delto tas butu anksciau mirksiukas.gif

gaudau virusiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonuska @ 2012 02 02, 11:02)
Sveikos mergaiciukes  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Sedziu susinervinusi ,vakar visa diena ieskojau info kur daro T leukocitu kileriu tyrima  ir nieko neradau ,vis ismeta po atskirus zodzius ,o gal isviso LT tokio nedaro  schmoll.gif  As jau nebesusigaudau ,stogas paciuoze tikrai  doh.gif

Labas,
As irgi neršiu dėl imuniniu tyrimu galimybes LT. Greitu laiku suzinosiu. Tara parasysiu smile.gif
Atsakyti