Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai

Na ka, rado 2 graikiskas zarazas blink.gif Nors anksciau jokiuose tepineliuose ju nerasdavo nei kvapo.
Gal kas turite chlamydia ir mycoplasma teigiamas? Ieskau bendraminciu, ka toliau veikti.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(per angusta @ 2012 02 02, 12:48)
Na ka, rado 2 graikiskas zarazas  blink.gif Nors anksciau jokiuose tepineliuose ju nerasdavo nei kvapo.
Gal kas turite chlamydia ir mycoplasma teigiamas? Ieskau bendraminciu, ka toliau veikti..  biggrin.gif


Pas mane visas tris buvo rade, nors niekada jokie tepineliai nieko nerode blink.gif Dvi issigydziau su 5 savaiciu antibiotikais o mycoplazma dar yra, eisiu pas daktara gal kita ar dar kita avaite tai suzinosiu tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2012 02 02, 12:17)
man be vazinejimu ir vienos nakvynes viesbutyje gavosi kazkur 8700 lt, bet mums taike ilga schema (blokuojantys - 500 lt), ICSI (1000 lt) ir augino iki blastocistu (400 lt)

tai nieko cia nesiskiria nuo lietuvos kainu.
Atsakyti
QUOTE(bonuska @ 2012 02 02, 10:02)
Sveikos mergaiciukes  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Sedziu susinervinusi ,vakar visa diena ieskojau info kur daro T leukocitu kileriu tyrima  ir nieko neradau ,vis ismeta po atskirus zodzius ,o gal isviso LT tokio nedaro  schmoll.gif  As jau nebesusigaudau ,stogas paciuoze tikrai  doh.gif



Jei konkreciai paciu kileriu CD16+CD56+ tyrimo,tai ji galima Santariskese pasidaryti.Tik klausimas ka su juo veiksite? smile.gif
Imuniniuose vertinamos skirtingi kileriu markeriai ir aktyvumas.As kazkada pasidariau LV,jau visa patenkinta vaiksciojau,kad kaip ir viskas gerai,o tas tyrimas paprasciausias bendras imuninio statuso,ir neatsake ne i puse klausimu i ka atsake issamus imuniniai skiriami vaisingumui.
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2012 02 02, 12:05)
tai nieko cia nesiskiria nuo lietuvos kainu.


kainos, aisku, svarbu, bet ne tik pagal kainas reikia rinktis biggrin.gif
Atsakyti
Keberiokst, tai taip iseina ,kad neverta vien jo nei daryti schmoll.gif o as taip norejau suzinoti koks kiekis pas mane tu zudikiu g.gif O tai ,kad Santariskese sake nedaro jokiu imuniniu ,nes skambinau giminaitei ...
Atsakyti
QUOTE(bonuska @ 2012 02 02, 11:17)
Keberiokst, tai taip iseina ,kad neverta vien jo nei daryti  schmoll.gif  o as taip norejau suzinoti koks kiekis pas mane tu zudikiu  g.gif  O tai ,kad Santariskese  sake nedaro jokiu imuniniu ,nes skambinau giminaitei ...



Na bent anskciau dare,parasyk Kerzaka AZ -ji LT daresi.As LV.

Zinau,kad smalsu-man taip pat buvo.Galvojau pabusiu protinga, pasidarysiu LT ar LV-,jei bus kokie nukrypimai,tai ieskosiu saknu;jei ne,tai ne.Nu ir buvo viskas gerai ir t.t.Kas is to,jei visai ne tai reikejo tirti doh.gif

Matai ju ten yra keli titrai,vienas kuris bendras darytas Cikagoj ir tuose bus berods CD3,kuris reiskia maziausiai.Ir jei su tuo negerai,tai skirtu prednisolona,ka kai kurie IVF giniai siaip ar taip,net netyre skiria.Visa kita,tai as net nezinau ka su jais veikti.
Atsakyti
Aciu, Keberiokst wub.gif

O man tai taip per abu IVF buvo skirta prednisolonas, tik vat vis nerandu ramybes galvoju o gal per mazai... Itariu ,kad reikia tiesiog nusiraminti blush2.gif doh.gif
Atsakyti
labas, o kaip skaiciuoti dienas po isodinimo, man isodino sestadieni tai ta diena skaiciuojasi ar ne ax.gif , beveik nuolat jauciu lengva maudima pilvo apacioj, cia gerai ar nelabai g.gif , kartais iseina skystos isskyros tai irgi nzn ar gerai cia ar blogai blink.gif , aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Audra72 ,kaip saunu tu jau laukime 4u.gif 4u.gif 4u.gif As neskaciuodavau isodinimo dienos ,o del maudimo viskas normalu ... Lauksim geru rezultatu nestuke.gif
Atsakyti
Labas rytas ax.gif
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 01, 19:11)
MERGINOS, STAIGIAI PRISIDUODAT, KAS VASARI I SARASELI?  4u.gif

Aš būsiu vasarį, jei tik tos prakeiktos mmm ateis g.gif Šiandien 32 c.d., o jos nesirodo verysad.gif O aš norėčiau kuo greičiau įsisodint savo gražuoles blush2.gif wub.gif
QUOTE(Krempudra @ 2012 02 02, 08:25)
sveikos 4u.gif
ateinu pavirusuoti user posted image taip noreciau, kad tas virusiukas priliptu visoms visoms  wub.gif

Ačiū, nors vieną norėčiau aš pasigriebt wub.gif Smagu, kad mūsų nepamiršti thumbup.gif
QUOTE(audra72 @ 2012 02 02, 12:50)
labas, o kaip skaiciuoti dienas po isodinimo, man isodino sestadieni tai ta diena skaiciuojasi ar ne ax.gif , beveik nuolat jauciu lengva maudima pilvo apacioj, cia gerai ar nelabai  g.gif , kartais iseina skystos isskyros  tai irgi nzn ar gerai cia ar blogai  blink.gif , aciu uz atsakymus  4u.gif

Tavo pojūčiai puikūs. Tik sakyk, kaip tavo krūtinė? Beje, ilsėkis nestuke.gif
Linkiu, kad po 10 dpi sužinotum, kad tu nestuke.gif wub.gif

Linkėjimai TERZEI, WARVARAI, AFRODITEI, ATILOJAI, KEBERIOKST, SAWANAI IR CITUKUI group.gif LAIKYKITĖS, MERGAITĖS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2012 02 02, 12:05)
tai nieko cia nesiskiria nuo lietuvos kainu.

Nu jo! LT man tik IVF+ICSI 5500, be vasitu
O jei ilga schema, tai vaistai apie 6000 kainuoja (man taip buvo per 1 IVF su daug gonaliu)

Atsakyti