Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

Sveikos, gal kas turi Seesam koduka, grazinciau savo atgal smile.gif
Atsakyti
Turiu klausimą smile.gif

jūs man neišmanančiai paaiškinkit, kaip ten yra su tuo civiliniu draudimu. Ar draudžiamas pats automobilis, ar vairuotojas? Pavyzdžiui, mano tėtis apsidraudęs šiuo draudimu (http://www.ld.lt/privalomasis), o man dar 22m, teises turiu puse metų. Tai aš galiu jo mašina važinėt, ar man jau jo draudimas nebegalioja? Čia reikia keist į kažkokį specialų? Ar užtenka, kad mašina drausta ir nesvarbu kas vairuoja?
Atsakyti
QUOTE(ManteRa @ 2014 07 12, 22:19)
Turiu klausimą smile.gif

jūs man neišmanančiai paaiškinkit, kaip ten yra su tuo civiliniu draudimu. Ar draudžiamas pats automobilis, ar vairuotojas? Pavyzdžiui, mano tėtis apsidraudęs šiuo draudimu (http://www.ld.lt/privalomasis), o man dar 22m, teises turiu puse metų. Tai aš galiu jo mašina važinėt, ar man jau jo draudimas nebegalioja? Čia reikia keist į kažkokį specialų? Ar užtenka, kad mašina drausta ir nesvarbu kas vairuoja?

Svarbu,kas vairuoja.Jei draudime nenumatyta,kad vairuos jaunas/zalias vairuotojas,eismo ivykio atveju draudimas neapmokes nuostoliu.Reiketu perrasyti draudima itraukiant salyga,kad masina gali vairuoti ir jaunas vairuotojas,kazkiek reiketu primoketi,bet ne karve smile.gif
Atsakyti
Ačiū labai už info smile.gif tikiuosi daug nereiks primokėt smile.gif
Atsakyti
Jei tevuko didelis stazas ir be nuodemiu-nedaug turetu buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 07 12, 23:43)
Jei tevuko didelis stazas ir be nuodemiu-nedaug turetu buti smile.gif


Stažas 24metai ir nei vienos nuodėmės biggrin.gif
Atsakyti
Tada thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,planuoju pakartotinai apsidrausti Seesam draudimu, gal kas turite galiojantį nuolaidos koduką? Paskui gautą atiduočiau ir būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif kadangi greit baigsis metinis draudimas, norėčiau pradėti ieškotis geriausių pasiūlymų. Gal kokių patarimų, pasiūlymų kaip daugiausia sutaupyti? Norėčiau tuo pačiu ir kasko apsidrausti, bet turbūt reiktų kitoje temoje apie tai kalbėti g.gif Vis dėlto pasidalinkite savo patirtimi bigsmile.gif
Atsakyti
edrauda.lt
Atsakyti
Sveiki,

iškilo toks klausimas, mano deklaruota gyvenamoji vieta yra kaime, o gyvenu Vilniuje, ar galiu draudimo sutartyje nurodyti kaimą kaip gyvenamąją vietą? Draudimas žymiai pigesnis gaunasi,tačiau kyla abejonių ar draudikas įvykus avarijai nesikabinės ir išmokės pinigus?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(mergytea90 @ 2015 07 23, 12:09)
Sveiki,

iškilo toks klausimas, mano deklaruota gyvenamoji vieta yra kaime, o gyvenu Vilniuje, ar galiu draudimo sutartyje nurodyti kaimą kaip gyvenamąją vietą? Draudimas žymiai pigesnis gaunasi,tačiau kyla abejonių ar draudikas įvykus avarijai nesikabinės ir išmokės pinigus?

Ačiū


Turite nurodyti deklaruotą gyvenamąją vietą, taigi turite draustis pagal kaimą, ne pagal Vilnių. Įvykio atveju draudikas neturės jokios teisės nieko pasakyti. Visgi jeigu draustumėtės pagal Vilnių (nors to realiai būtų negalima daryti), tai daugiau mokėtumėte už draudimą, taigi įvykio atveju draudikas juolabiau neturėtų, ko kabinėtis. Problemos būna atvirkštiniais atvejais, kai žmonės deklaruotą gyvenamą vietą turi didmiestį, bet nori apsidrausti pigiau ir nurodo kokį kaimelį..tada jau ir draudimas negalioja įvykio atveju smile.gif
Atsakyti