Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

http://www.drauskpats.lt

Šiuo metu su nuolaidos kodu VASARA Tau bus pritaikyta papildoma 5% nuolaida, tad privalomąjį draudimą gali nusipirkti su 15% nuolaida nuo pradinės kainos! 4u.gif

Kol kas tai pigiausia mano atveju.
Atsakyti
Tie internetiniai draudimai suniskai brangiai iseina,nors deklaruoja kad pigiau...as dar nesu radusi pigiau nei kad brokere,pvz.,siemet pigiausias man pasiulytas internetu variantas buvo 680lt,brokere surado uz 340lt su zalia korta...taigi,yra skirtumas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Algirdas90 @ 2013 05 25, 00:42)
Automobilio draudimas internetu patogu, nes parenka iš visų kompanijų pigiausią variantą ir draudimo pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas. Labai patogu.

Bet tai kad čia virusuotas puslapis blink.gif Antivirusinė žviegt pradėjo, vos pasidomėjau, kas per puslapis ax.gif
Atsakyti
turiu toki zmoguti kuris dirba su draudimais viena didziausiu brokeriu imoneje. jis viskuom pasirupina. galima net internetu pervesti pinigus ir paskaiciuoja maziausia draudimo suma pagal vairavimo staza, auto galinguma ir pan. jei butu kada norinciu parasykit. beto as irgi dar jo tureciau atsiklausti ar nieko jei jo nr duociau.
Atsakyti
Turiu beveik 8 metus stazo, man 26m. Pigiausiai man iseina civilinis seesam ir kasko gjensidige
Atsakyti
QUOTE(~Darija~ @ 2013 09 19, 19:03)
Turiu beveik 8 metus stazo, man 26m. Pigiausiai man iseina civilinis seesam ir kasko gjensidige


Draudimo kaina priklauso ne tik nuo stažo ir amžiaus, kaina priklauso ir nuo vietovės, nuo drausmingumo (kiek metų buvo savo vardu draustos transporto priemonės ir ar buvo/nebuvo įvykių), taip pat nuo automobilio galingumo, nuo papildomų sąlygų, pvz., ar draudimas galioja užsienyje smile.gif o KASKO draudimo kaina priklauso dar ir nuo automobilio modifikacijos, pasirenkamo apsaugos paketo smile.gif Dėl to ieškant geriausios kainos visada verta ieškoti visose bendrovėse smile.gif
Atsakyti
O kaip draudimo bendrovių patikimumas?
Man pigiausiai gaunasi Seesam, ar niekas neturi nusiskundimų? Ir dabar drausta Seesam, bet tfu tfu tfu neteko turėti reikalų, tai neaišku.
LD brangiau, bet proto ribose, kažin verta ar ne permokėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irrita @ 2013 09 20, 21:27)
O kaip draudimo bendrovių patikimumas?
Man pigiausiai gaunasi Seesam, ar niekas neturi nusiskundimų? Ir dabar drausta Seesam, bet tfu tfu tfu neteko turėti reikalų, tai neaišku.
LD brangiau, bet proto ribose, kažin verta ar ne permokėt  g.gif

Patikimumas svarbu,tik jei kasko draudi,o jei privaloma civiline-renkiesi pati pigiausia varianta ir ramu... ax.gif
As dabar apsidraudus Seesam,man ivaziavo kieme kaimynas,pasirodo-jis irgi ten pat apsidraudes...tai zala ismokejo iskart...pasiule suma,mane ji tenkino,ir per pora dienu pervede,problemu nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 09 21, 21:06)
Patikimumas svarbu,tik jei kasko draudi,

Kasko ir domina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 09 21, 20:06)
Patikimumas svarbu,tik jei kasko draudi,o jei privaloma civiline-renkiesi pati pigiausia varianta ir ramu... ax.gif
As dabar apsidraudus Seesam,man ivaziavo kieme kaimynas,pasirodo-jis irgi ten pat apsidraudes...tai zala ismokejo iskart...pasiule suma,mane ji tenkino,ir per pora dienu pervede,problemu nebuvo.


Laba 4u.gif
aš irgi internete kiek nagrinėjausi, tai pigiausias civilinis draudimas 261 lt, įtariu reiks nusipirkti. Pernai buvau pasinaudojus per portalą beta. lt akcija PZU maximos informaciniuose skyriuose galima buvo apsidrausti už 199 lt. Dabar irgi norėtųsi tokia kaina draudimo, bet gaila nėra blush2.gif Tarkim maximos informaciniuose skyriuose galima apsidrausti už 249 Lt (vilniečiams, kitiems pigiau), bet reikia neturėti draudiminių įvykių 4 metus, daugiau kaip 4 metai turėti draudimo istoriją (gaila, tiek ilgai nesidraudžiau)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grmarti: 13 lapkričio 2013 - 13:58
Gal kas galite paskolint Seesam auto civilinio draudimo koduką.
Vakare grąžinsiu savo.
Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
Sveikos,

gal kas turit Seesam nuolaidos koda privalomam civ. draudimui?

Drausiuos metams, tai jei man duosit koda, butinai atiduosiu atgal.

Tokiu atveju man pigiau kainuotu draudimas, o kazkam prasitestu kodo galiojimas.

Aciu 4u.gif
i AZ
Atsakyti