Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

o gal kas gali parekomenduoti draudimo brokerį kaune? prašyčiau a.ž., kad temos neteršti

pas vieną išgirtą nuėjau, tai pasiūlė daugiau nei dvigubai brangesnį variantą nei aš pati internetu susiradau doh.gif
Atsakyti
Aš jau keli metai draudžiuosi internetu per draudimas.lt, dar pasižiūriu ką internetu ergo.lt pasiūlo
Atsakyti
draudimas.lt, manodraudimas.lt, brokeriukas.lt ir visi kiti jau peržiūrėti biggrin.gif

man pigiau gaunasi tiesiai per draudimo bendrovės puslapį internetu draustis

tikėjausi gal dar pigiau išeitų rolleyes.gif bet kadangi draudimo pabaiga ant nosies, ko gero, nieko geriau neberasiu
Atsakyti
Kiek kasmet bežiūriu internete esančias skaičiuokles, tiek lieku BTA draudime g.gif O kainų skirtumai gana dideli - dabar man BTA siūlo už metus 160 Lt, tuo tarpu kitos kompanijos siūlo mažiausiai 198 lt, daugiausiai 235 lt (neva nuolaida nuo 294 lt doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 15, 18:11)
Kiek kasmet bežiūriu internete esančias skaičiuokles, tiek lieku BTA draudime  g.gif O kainų skirtumai gana dideli - dabar man BTA siūlo už metus 160 Lt, tuo tarpu kitos kompanijos siūlo mažiausiai 198 lt, daugiausiai 235 lt (neva nuolaida nuo 294 lt  doh.gif ).

Kad tos skaiciuokles baisiai brangiai siulo,"gyvai" pigiau iseina ax.gif as kiek ziurejau,tai kainos kosmosas doh.gif
Atsakyti
na man siemet draudimas.lt atsiunte elektroniniu visus galimus variantus pries polisui baigiantis. Pigiausias variantas buvo 145 Lt metams, brangiausias 190 Lt. Kadangi jauciu sentimentus esamai draudimo kompanijai, tai pasirinkau ja, su poliso atsiuntimu i namus gavos 164 Lt. Tiesiai is jos perkant butu buve 170 Lt rolleyes.gif
Atsakyti
Reikėjo draustis automobilį, tai įdomumo dėlei užklausiau poros brokerių firmų, ką gero jie gali pasiūlyti. Na ir ką - viena nieko pigiau, negu pati radau internete, nepasiūlė, o kita tik brangesnius variantus pasiūlė. Tad nelabai matau prasmės per tarpininkus tuo užsiiminėti.

Dabar turiu klausimą - bandžiau internete ieškotis info, bet noriu pasitikslinti. Ar įmanoma pardavus automobilį jam turėtą draudimo polisą perrašyti naujam savininkui nebūtinai tam pačiam periodui (tiesiog likutinei draudimo vertei atsižvelgiant į naujojo savininko rizikos laispnį)? Arba perrrašyti sau, bet kitam automobiliui, jei jis ką tik apdraustas metams?
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 07 03, 19:20)
Dabar turiu klausimą - bandžiau internete ieškotis info, bet noriu pasitikslinti. Ar įmanoma pardavus automobilį jam turėtą draudimo polisą perrašyti naujam savininkui nebūtinai tam pačiam periodui (tiesiog likutinei draudimo vertei atsižvelgiant į naujojo savininko rizikos laispnį)? Arba perrrašyti sau, bet kitam automobiliui, jei jis ką tik apdraustas metams?


Reiktų gal klausti konkrečioj kompanijoj, bet BTA pvz. paminėjo kaip galimus tokius variantus, kai pirkau ten draustą ir buvo likutis. Mums neapsimokėjo persirašinėt draudimo, nes ženkliai skyrėsi sąlygos ir suma - tai buvęs savininkas persirašė sau kitam automobiliui
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 07 03, 18:20)
Dabar turiu klausimą - bandžiau internete ieškotis info, bet noriu pasitikslinti. Ar įmanoma pardavus automobilį jam turėtą draudimo polisą perrašyti naujam savininkui nebūtinai tam pačiam periodui (tiesiog likutinei draudimo vertei atsižvelgiant į naujojo savininko rizikos laispnį)? Arba perrrašyti sau, bet kitam automobiliui, jei jis ką tik apdraustas metams?

Toje pacioje bendroveje-sau tikrai galima,del kito nezinau...bet galima berods ir nutraukus sutarti pasiimti atlikusius pinigelius.
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 07 03, 18:20)
Reikėjo draustis automobilį, tai įdomumo dėlei užklausiau poros brokerių firmų, ką gero jie gali pasiūlyti. Na ir ką - viena nieko pigiau, negu pati radau internete, nepasiūlė, o kita tik brangesnius variantus pasiūlė. Tad nelabai matau prasmės per tarpininkus tuo užsiiminėti.


Man pas brokere iseina pigiau negu pasiulo internetas,ir netgi pigiau negu pasiulo pati bendrove ax.gif tai va dabar turiu dvi masinas,ir abi draustos skirtingose bendrovese,nes seimos draudima labiau apsimokejo daryti ergo,o mano opeliukas draustas seesam-irgi visai neseniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 07 03, 17:20)
Dabar turiu klausimą - bandžiau internete ieškotis info, bet noriu pasitikslinti. Ar įmanoma pardavus automobilį jam turėtą draudimo polisą perrašyti naujam savininkui nebūtinai tam pačiam periodui (tiesiog likutinei draudimo vertei atsižvelgiant į naujojo savininko rizikos laispnį)? Arba perrrašyti sau, bet kitam automobiliui, jei jis ką tik apdraustas metams?

Disponuot savo pinigais galite kaip tik norit. Likutį galite panaudoti perrašant draudimą kito asmens vardu. Galite jį panaudoti savo kitam automobiliui. Kai kuriose bendrovėse leidžia likutį tiesiog palikti ateičiai (pvz, tuo atveju, jei vieną auto pardavėt, o kitos dar neturite - neturite kur užkelti pinigų). Žodžiu, nutraukiant draudimo sutartį, rašot prašymą ir nurodot, ką daryti su pinigais. Su periodu taip pat - sakykim, turite likutį 50,-. Tai arba pasidarot naują sutartį "už likutį" - na, sakykim, 2 mėnesiams. Arba galite daryti metinę sutartį, tiesiog prie turimų 50lt primokat tiek, kiek reikia. Bet faktas, kad visi šitie reikalai vyksta tik toje kompanijoje, kur turite likutį. Negalime "seesam" pinigų perkelti, pvz, "BTA" sudarytai sutarčiai smile.gif
Tikiuosi, aiškiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 04 liepos 2014 - 11:44
QUOTE(denaxa @ 2014 07 04, 12:38)
Man pas brokere iseina pigiau negu pasiulo internetas,ir netgi pigiau negu pasiulo pati bendrove ax.gif tai va dabar turiu dvi masinas,ir abi draustos skirtingose bendrovese,nes seimos draudima labiau apsimokejo daryti ergo,o mano opeliukas draustas seesam-irgi visai neseniai  smile.gif
Ale matai kaip skirtingai smile.gif Gal dar konkretaus brokerio priklauso smile.gif
QUOTE(nefifi @ 2014 07 04, 12:42)
Disponuot savo pinigais galite kaip tik norit. Likutį galite panaudoti perrašant draudimą kito asmens vardu.  Galite jį panaudoti savo kitam automobiliui. Kai kuriose bendrovėse leidžia likutį tiesiog palikti ateičiai (pvz, tuo atveju, jei vieną auto pardavėt, o kitos dar neturite - neturite kur užkelti pinigų). Žodžiu, nutraukiant draudimo sutartį, rašot prašymą ir nurodot, ką daryti su pinigais. Su periodu taip pat - sakykim, turite likutį 50,-. Tai arba pasidarot naują sutartį "už likutį" - na, sakykim, 2 mėnesiams. Arba galite daryti metinę sutartį, tiesiog prie turimų 50lt primokat tiek, kiek reikia. Bet faktas, kad visi šitie reikalai vyksta tik toje kompanijoje, kur turite likutį. Negalime "seesam" pinigų perkelti, pvz, "BTA" sudarytai sutarčiai smile.gif
Tikiuosi, aiškiau wink.gif
Ačiū labai, tikrai aiškiau smile.gif Laimei draudimo kompanija ta pati abiems mano dabar turimiems automobiliams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 07 04, 13:27)
Ale matai kaip skirtingai smile.gif Gal dar konkretaus brokerio priklauso smile.gif

Manau,kad taip.Nes kol nebuvau radusi sitos brokeres,kitose kontorose buvo ziauriai brangiau nei bendrovese. Mano brokere is brokeriu firmos "Socialines garantijos".
Atsakyti