Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pokalbiai apie viską

QUOTE(vikma @ 2012 02 06, 16:06)
Tai malonu kad prisijungiai 4u.gif
Jooo visos mes tas baimes isgyvenom,perejom,istverem,susigyvenom su tuom kas yra.As kai kartais pagalvoju,ar kas jei paklausia apie praeiti,net nupurto,kaip as viska istveriau,iskentejau,net pati susimastau g.gif siai dienai atrodo tos praeities kaip ir nebuvo,nes stengiuos nebeprisiminti viso to,o kaipir visos mamos cia rasancios reikia dziaugtis tik naujais pasiekimais,zengti koja kojan su vaikais,mokytis,dirbti ir dziaugtis gyvenimu tokiu kokiu jis duotas 4u.gif
Manajam genetikai irgi nieko neranda,vargsta ir vargsta ieskodami kazko tai smile.gif ,vaziuosim kovo men,paziuresimka dabar bepasakys,dar musu su vyru kraujus pasieme,niekaip nesugebam nuvaz susizinoti ax.gif


Vat musu kraujo su vyru nieks neprase g.gif Tik Gustui dare, kai dar Santariskese gulejom. Tipo viskas gerai, bet uzrase, kad yra fenotipo ipatumai del isvaizdos, nors as tai neturiu prie ko prikibti. Man tai jis visai grazus vaikas. smile.gif

Maciau turit albumiuka, parodyciau ir as savo maziu. Na kai jau nuspresit, kad galesiu gaut prisijungimo duomenis, tai ikelsiu ir savo maziaus foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2012 02 06, 16:16)
  As irgi noriu labai antro vaikucio nes sitas yra pirmas. Bet ka jau pasiryzau ir dabar labai planuojam antra  ax.gif

Eiktu,tai rimtai jau planuojat leliuka?tai greit turbut ir ziniu sulauksim mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as vis dar ne,bijau...dabar turejau stresa,kurio metu net 2kg pameciau lotuliukas.gif 2savaites velavo m,du testus dariaus,vis neigiami,prigasdino,kad jie buna kad ir klysta, doh.gif bet poto pradejau nusiteikti tam,kd jau viskas bus,niekur nebedingsiu,jau per tas dienas lygu ir apsipratau,jaui rmiegamaji masciau kaip pertvarkyt kur lovyte statyt ir t.t lotuliukas.gif tik aiskus ta baime kaip bus, vis nedingo,bet atejo ta diena kai pasirode m... blush2.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 02 06, 13:35)
Ale ot kad imtum ir sukurtum tai neee laukiat biggrin.gif ateinu paziuret kaip gyvenat o namai tai jau uzdaryti  lotuliukas.gif

as ir atradau snd atejus uzdarytas duris ax.gif buciau bandzius kurti lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif bet buciau gryba toki nupjovus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2012 02 06, 13:22)
opa pa  biggrin.gif  šaunuolė Ramunka, kaip operatyviai  thumbup.gif

Domicele o jus einat i darza? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kokenytė @ 2012 02 06, 14:46)
Sveikutes,
Mano vaikutis su ds. Noriu jusus visu paklausti ar jus mokete uz darzeli vaikucims, jei taip tai kiek?,
Iki siandien mus savivaldybe kompensuodavo tai mokedavome tik po 20lt dabar nori padaryti apie 50 procentu tai butu apie 120lt,

mes klp apie 130lt mokam,plius dabar dar tas abonents pastovus.
Papildyta:
QUOTE(Fera82 @ 2012 02 06, 17:14)
Vat musu kraujo su vyru nieks neprase  g.gif Tik Gustui dare, kai dar Santariskese gulejom. Tipo viskas gerai, bet uzrase, kad yra fenotipo ipatumai del isvaizdos, nors as tai neturiu prie ko prikibti. Man tai jis visai grazus vaikas.  smile.gif


man tai kaip keistai skamba kai manaji fenotipu genetike vadina ax.gif nu cia pagal ju terminus
Papildyta:
QUOTE(Fera82 @ 2012 02 05, 01:05)
Mes is Kauno.

Gustas gime su stemples atrezija Kauno klinikose. Isveztas i Vilniu, i Santariskes. Ten sekancia diena operuotas. 3 men mes ten su juo pragyvenom. Buvo visko- komplikaciju, ilgu savaiciu reanimacijoje, valge per stoma istatyta i skrandi. Na bet seip ne taip grizom namo. Jau ten neurologai pastebejo, kad raida atsilieka ir raumenu tonusas labai zemas. Skyre grupe ir diagnoze F82. Del stemples iki siol reik vazinet i Santariskes kas 3 men ir ja buzuoti (pratampyti). Ir su valgymu problemos. Valgo tik kudikiska maista, prie to pacio turi refliuksa ir reik vartoti vaistus. 9 ir 11 men buvo darytos 2 galvos operacijos, del per greito kaukoles siuliu kaulejimo. Pavasari nusimato dar 1 operacija.  Kai buvom Lopeselio raidos centre, tai gavo naja diagnoze F83. Ten daug padejo- ismoko ropoti ir sedeti. Kolkas tik tiek ir sugeba.  Si menesi vel pratesinejom invaliduma tai skyre jau 2 metams  doh.gif

Ziuresim kaip cia toliau bus. Labiausiai bijau del fizines raidos ir jo protinio issivystimo  verysad.gif, nes siuo metu daktarai tiksliai negali nieko prognozuoti.

verysad.gif unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos,plepute! katik nauji namai sukurti o jau priplepejot antra puslapi.ryte ,maciau jau baiget anuos ,dabar net issiziojau prisijungus lotuliukas.gif
sveika prisijungus,Fera82 4u.gif skaitau ka rasai ir atrodo kad pati rasyciau.gal visos mes cia pradzioj taip mastem.atsimenu kiek prisiblioviau galvodam kaip bus kai manes nebus,kas mano Mantuka ziures.dabra jau kazkaip aprimau,dziaugiuosi tuo ka turiu.stiprybes ir tau 4u.gif
o MES PAGALIAU MOKYKLOS SULAUKEM!!! uzrasiau i spec,bet sake gali nepapulti ,eiles ten.o papuolem.tai siandien pirma diena turejo buti,o Mantukas susirgo.sloga,koseja,siandien dar ir tempa uzkilo.net uzmigo pietu,ko jau gal 2 metai nedaro. doh.gif manto sese juokiasi , sako gudrus tas mantas ,tik i mokyla isgirdo kad reikes eiti ir susirgo lotuliukas.gif
RAMUNKA o tavo Zygimantas saunuolis.kalbu mokosi,balioncikas jam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2012 02 06, 00:26)
2metai ir 4 menesiai. Tikrai reikes issitirti.Nors musu gydytoja labai skupi ant siuntymu kur nors.

reikalauk siuntimu,kad paskui nebutu paveluota,musu pirmoji gydytoja irgi nerasydavo siuntimu,nes nematydavo bedu pas deivido,o kai pradejau reikalauti siuntimu,nes sakau tai masaziste itaria,tai kita gydytoja,prasau man duoti,i r duodavo,poto net neklausdavo kam reikia,nes pati issigando,kaskart su diagnozem grystam doh.gif tai va kovok del siuntimu
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2012 02 06, 17:31)
o MES PAGALIAU MOKYKLOS SULAUKEM!!! uzrasiau i spec,bet sake gali nepapulti ,eiles ten.o papuolem.tai siandien pirma diena turejo buti,o Mantukas susirgo.sloga,koseja,siandien dar ir tempa uzkilo.net uzmigo pietu,ko jau gal 2 metai nedaro. doh.gif manto sese juokiasi , sako gudrus tas mantas ,tik i mokyla isgirdo kad reikes eiti ir susirgo lotuliukas.gif

RAMUNKA o tavo Zygimantas saunuolis.kalbu mokosi,balioncikas jam 4u.gif

o kaip jus cia idomiai viduri mokslu metu i mokykla? g.gif o tai pala dabar ka jis lanke?

Jo Zygis profas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 02 06, 15:31)
Nemanau, kad ką pasieksite, jei biudžetas jau patvirtintas, o turbūt, kad taip,  bet bandyti verta.

Biudzetas nuo kovo 1 buspatvirtintas pas mus tai treciadieni bandysim prasyt susirinks sake mus isklausyti, as kazkaip irgi netikiu kad bus naudos, bet musu miestelis mazas tada manau neliktu tevu kurie ves vaikucius nebent kokie 5 pagal paskaiciavima o del ju grupes nesudarines verysad.gif
Atsakyti
Laba, mergaitės. Aš ir viena iš tų pražuvėlių doh.gif , kažkaip jau nebelabai jėgų turiu prisijungt. Gryžtu po darbų ir krentu kaip negyva iki ryto. Jau šeimyna verkia, kad manęs visai nebemato. Sako, tu tik dirbi ir miegi, net pavalgyt laiko nelieka blush2.gif . Per sunku man pilnu krūviu dirbt, o jei išeisiu iš darbo, tai irgi nieko gero. Sulaukiau žinių iį komisijos. Tipo, nori kas tau priklauso, tipo 2grupė, tai kai paskirsim datą, 1000lt atneši tam ir tam, kitaip lieki sveika. Dar galvoju, neturiu aš atliekamų tokių pinigų. O dar šalčiai smaugia, kad net pikta darosi.Negaliu šilčiau rengtis, sprandas priešinasi, uj, laukiu vasaros. Galvoju savo panikę vėl į sanatoriją iškomandiruot. Tegu tupi mėnesį, mat dar nesugebu ja normaliai rūpintis doh.gif , pati savarankiškai vaikas tvarkosi. Užtat ir džiaugiuosi, kad nuo mažų dienų mokiau savarankiškumo.

Ramunka, už naujus namučius 4u.gif
fera82, kokenyte, sveikos prisijungus 4u.gif .

Pamenu, kokia depresija mane buvo užpuolus, kai pasakė, kad mano mergytė sėdės vežimėly. Manau, mes visos tą praėjom. O dabar jau ramiai žiūriu į tai. Nu ir kas, kad jinai niekada nebus sportininkė ir nedalyvaus olimpiadose, užtat kokia laimė, kad aš ją turiu wub.gif

Uj, merginos. Buvau praeitą savaitę pas kažkokią alia šarlatanę blink.gif . Nu ir pripasakojo jinai man. O kas svarbiausia, jinai man sako, atsisėsk, atsipalaiduok ir nieko nesakyk. Ir pradėjo varyt apie mano šeimą, brolius, seseris, Eglę ir jos berniukus. Tik pora netikslumų buvo, nes jinai sako, kad ir aš ir dukra esam visiškai sveikos. Sakau, tikrai ne, nes esu po stuburo operacijos. O jinai, ne, esi visai sveika, ir dukra neturi jokių problemų. Bet nuo tos moters turi atsiribot, nes jinai serga šizofrenija, vaikai - kraujas ne vanduo - irgi be proto. Jei neatsitrauksi, po kelių metų išdaužyti langai bus tik menkutė smulkmena. Turi šviesaus proto dukrą, vyrui irgi neblogai sekasi. Atsidėk mokslams, nes tau pavyks. Tipo, mane Eglė prakeikė, užtat man taip staigiai ir buvo sveikatos pablogėjimas. Nu bet jinai nuimė man prakeiksmus. Po 3-4 dienų turėjau pasijust geriau, bet nieko nejaučiu. Sėdžiu, klausausi, o jinai man toliau - matau, daugiau vaikų neturėsi, bet savo dukrytei skirk daugiau dėmesio, tada jinai daug gyvenime pasieks. Broliai, sesės lialialia ... o dabar klausk ko norėjai paklaust. Nu tai taip ir sėdėjau apšalus. Paskui galvoju, nugi ko aš jos nepaklausiau, kada laimėsiu milijoną lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mimmi: 06 vasario 2012 - 18:05
QUOTE(Mimmi @ 2012 02 06, 19:04)

nugi ko aš jos nepaklausiau, kada laimėsiu milijoną lotuliukas.gif

ir man reikia milijono lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet pas burejas neinu kazkaip netikiu schmoll.gif
Papildyta:
mano vaikas tik teletabiais gyvas. TIK PAMATO Kompa ar telika iskarto praso teletabiu kad ijungciau GAletu nuo ryto iki vakaro ziuret
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2012 02 06, 17:31)

Papildyta:

mes klp apie 130lt mokam,plius dabar dar tas abonents pastovus.


ogo kiek jus mokat. As tai naivuole galvojau kad cia visoi Lietuvoi vienodai tokiem vaikam nereikia mokieti
Papildyta:
As tai vel prasysiu priminti man i AZ prisijungima i albumuka kol nuotraukas issirinkau pamirsau kaip prisijungti doh.gif
Papildyta:
[quote=vikma,2012 02 06, 17:31]
Eiktu,tai rimtai jau planuojat leliuka?tai greit turbut ir ziniu sulauksim mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aga greit blush2.gif na as taip tikiosi blush2.gif Ai negaliu islaukti kada testuka galesiu pasidaryti Labai noriu maziuko. Visada svajuojau apie didele seima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2012 02 06, 19:15)
negaliu islaukti kada testuka galesiu pasidaryti Labai noriu maziuko. Visada svajuojau apie didele seima  ax.gif


As visada galvojau apie 2 vaikucius, bet db jau nezinau ar kadanors busiu pasiruosus kitam verysad.gif Per daug visko per tuos pirmus metus buvo- per daug soko, per daug operaciju ir tas jausmas kai zinai, kad tavo vaikas arba isgyvens arba ne, dar ir iki siol prisiminus man kelia siauba ir panika verysad.gif O juk kai laukiausi visai ne tuo tikejau, visai kitomis spalvomis piesiau ateiti ir neplanavau kad viskas taip bus. verysad.gif O va tau- gimdymas ir sokas ir dar vaika atima ir isveza i kita miesta. Baisesniu isgyvenimu dar nebuvau gyvenime patyrus. Uztat sunku dabar ir atsigauti.
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 02 06, 20:24)
As visada galvojau apie 2 vaikucius, bet db jau nezinau ar kadanors busiu pasiruosus kitam  verysad.gif  Per daug visko per tuos pirmus metus buvo- per daug soko, per daug operaciju ir tas jausmas kai zinai, kad tavo vaikas arba isgyvens arba ne, dar ir iki siol prisiminus man kelia siauba ir panika  verysad.gif O juk kai laukiausi visai ne tuo tikejau, visai kitomis spalvomis piesiau ateiti ir neplanavau kad viskas taip bus.  verysad.gif O va tau- gimdymas ir sokas ir dar vaika atima ir isveza i kita miesta. Baisesniu isgyvenimu dar nebuvau gyvenime patyrus. Uztat sunku dabar ir atsigauti.

tai mano ir vaika ateme ir i kauna isveze Bet as zinau kad antras vaikas bus sveikas
Atsakyti
Sveikos mergynos. biggrin.gif

Ramunkai 4u.gif už naujus namučius. mirksiukas.gif

Nebespėju paskui jumi, bet turbūt greit tapsiu laisvesnė... Ne kartą jau sakiau, bet rytoj tikrai turbūt baigsiu dramistės karjerą. Nebegaliu daugiau. Stengiuos kaip kvaiša, vos ne visą laisvalaikį atiduodu visokiems organizaciniams darbukams, o kažkokia užrūdijus senmergė nervus ištasys. Velniop.

Uch, išsiliejau, lengviau. smile.gif

Sveika prisijungus fera82, kokenyte, smagu tave čia matyt. smile.gif Kaip tavo saulutei sekas? smile.gif

Visiems kas serga, sveikatėlės 4u.gif

Mimmi laikykis. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš šiaip burėjomis irgi nelabai tikiu, tikiu tik viena sena pranašyste, kad sulaukus 30m busiu beveik sveika. smile.gif Nes kolkas būtent jos pranašystės labai pildosi, vis labiau pasitikiu savim, vis daugiau sukuos tarp begalės darbukų, ir nerealiai stiprėju. Baigiu išgyvendint šlykščiausia savo ligos bruožą skubant ar labiau jaudinantis - stingti. Dešinė ranka buvus daug silpnesnė už kairę dabar pajėgumu nebeatsilieka nuo kairiosios. Super duper. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2012 02 06, 19:43)
tai mano ir vaika ateme ir i kauna isveze Bet as zinau kad antras vaikas bus sveikas


O as va nezinau. Man atrodo, kad nieks is musu negali zinoti. As buvau 100 proc issitikinus, kad maniskis bus sveikas. Ir ka, net per echo nieks nepastebejo nieko. O va isejo taip kaip isejo...
Atsakyti
Sveikos.
Visu pirma naujokems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Seniai ir as jau uzbegus buvau - vis laikas smaugia... su dviem yra ka veikti ax.gif Dabar dar kai salciai, tai visi namie doh.gif Tai tik spek suktis lotuliukas.gif Siaip ziuriu kad jus visos pigiai mokat uz darzelius blink.gif As kur bejau, su kuo bekalbejau... pas mus niekas nieko nekompensuoja su lengva negalia bash.gif Tai isivaizduokit moku pilna kaina 320 LT verysad.gif O tai nemazi pinigeliai doh.gif Bet dabar skaitau skaitau... nu neteisinga taip... muset reikes eit kur auksciau aiskintis kaip ten su tais mokejimais uz darzelius g.gif

O kas liecia antrus vaikucius - tai va as antraji sunaiteli pasiauginu iki 1.5 - 2 metuku ir su vyru galvojam kibti trecio zuikio gamybai nestuke.gif Visada galvojom - musu seima tai maziausiai trys vaikai!!! Du jau yra victory.gif dabar trecio reikia - o kaip vyras sako - dvynukai butu pati nuostabiausia naujiena yess.gif Taip kad baimiu jokiu nera, niekada nebuvo ir niekad nebus - telieka islaukti tuos du metukus, kad dar viena zuiki supuot wub.gif
Papildyta:
QUOTE(anzelikal @ 2012 02 06, 20:43)
tai mano ir vaika ateme ir i kauna isveze Bet as zinau kad antras vaikas bus sveikas

Taip anzelika - tik su tokiom mintym ir emocijom reikia laukti antro.. As niekad neabejojau, ne sekundei nebuvau suabejojus jog laukiu sveiko... Zinojau... Ir trecias zinau kad bus sveikas... Tiesiog zinau ir kad bus... ir kad sveikas... Ir jums linkiu kuo greiciau... To nuostabaus laukimo ir nepakartojamos laimes finisavus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vvarliokas: 06 vasario 2012 - 20:24