Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pokalbiai apie viską

QUOTE(Fera82 @ 2012 02 06, 21:03)
O as va nezinau. Man atrodo, kad nieks is musu negali zinoti. As buvau 100 proc issitikinus, kad maniskis bus sveikas. Ir ka, net per echo nieks nepastebejo nieko. O va isejo taip kaip isejo...

kad Zygimantukui bus kazkas netaip as zinojau nors to nieks nemate bet toks jausmas buvo Odabar zinau kad viskas bus gerai
Papildyta:
QUOTE(Vvarliokas @ 2012 02 06, 21:31)


O kas liecia antrus vaikucius - tai va as antraji sunaiteli pasiauginu iki 1.5 - 2 metuku ir su vyru galvojam kibti trecio zuikio gamybai  nestuke.gif  Visada galvojom - musu seima tai maziausiai trys vaikai!!! Du jau yra  victory.gif dabar trecio reikia - o kaip vyras sako - dvynukai butu pati nuostabiausia naujiena  yess.gif  Taip kad baimiu jokiu nera, niekada nebuvo ir niekad nebus - telieka islaukti tuos du metukus, kad dar viena zuiki supuot  wub.gif
Papildyta:
\


oi kaip as noreciau triju vaikuciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 02 06, 12:04)
tik norisi zinoti kaip bus.

kad nesugebu pagimdyt sveiko vaiko


O tu ir nezinosi kaip bus schmoll.gif cia kaip loterija.bent jau pas mus su Zygimantu viskas buvo netiketai.kartais budavo jau nuleisdavau rankas tiek darbo ideta atrodo jau,jau tuoj ir piiis.praeidavo kelios dienos ir ziurek padaro tai visai netiketai bigsmile.gif

O cia gerai kad atejei pas mus biggrin.gif tuoj mes tau tokias mintis ismusim is galvos biggrin.gif yra mamyciu cia ne viena,kurios susilauke dar vaikuciu wub.gif

QUOTE(Kokenytė @ 2012 02 06, 12:46)
dabar nori padaryti apie 50 procentu tai butu apie 120lt


Nu lupa paskutinius marskinius nuo zmoniu verysad.gif

QUOTE(Domicele @ 2012 02 06, 13:31)
* Nemoku aš

** Šaunuolis tavo Žygis 


Niekada nevelu ismokt tongue.gif

Jo labai didziuojuos juo wub.gif

QUOTE(anzelikal @ 2012 02 06, 14:16)
Vis noriu paklausti o pagal jusu sindroma kaip su kalba ? (ta prasme ar nera kalbos sutrikimu)


Manau kad nera.tik sunkesnius zodzius kartais sunkiau istaria smile.gif

QUOTE(GREK @ 2012 02 06, 14:59)
NikeZ

Ramunka, čia tau - už naujus jaukius namus


Aha apie ja irgi pagalvojau siandien,visai mus pamirso smile.gif

Zinok jamu biggrin.gif labai tinka man dabar su varvancia nosim biggrin.gif

QUOTE(vikma @ 2012 02 06, 15:12)
kaip as viska istveriau,iskentejau,net pati susimastau siai dienai atrodo tos praeities kaip ir nebuvo

o Audratum tai isvis turbut pamirso apie SM


As irgi kai prisimenu kaip sunku buvo ir is kur jegu emiau neisivaizduoju cool.gif

QUOTE(Fera82 @ 2012 02 06, 15:14)
Maciau turit albumiuka, parodyciau ir as savo maziu. Na kai jau nuspresit, kad galesiu gaut prisijungimo duomenis, tai ikelsiu ir savo maziaus foto


Jei nepabegsi,bendrausi cia su mumis bendru mamyciu sutikimu duosim raktus nuo musu albumciko mirksiukas.gif

QUOTE(vmm32 @ 2012 02 06, 15:31)
o MES PAGALIAU MOKYKLOS SULAUKEM!!!

RAMUNKA o tavo Zygimantas saunuolis.kalbu mokosi,balioncikas jam


Jetus kaip sveikinu bigsmile.gif thumbup.gif

Dekui perduosiu mirksiukas.gif

QUOTE(vikma @ 2012 02 06, 15:42)
o kaip jus cia idomiai viduri mokslu metu i mokykla?o tai pala dabar ka jis lanke?

Jo Zygis profas


Jei yra naujas vaikas atvykes jam ieskoma kuo greiciau nauja mokykla ar darzelis.nesvarbu kad mokslo metai jau ipuseje smile.gif

Nu stengiasi vaikinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2012 02 06, 17:04)
Sulaukiau žinių iį komisijos. Tipo, nori kas tau priklauso, tipo 2grupė, tai kai paskirsim datą, 1000lt atneši tam ir tam, kitaip lieki sveika.

Uj, merginos. Buvau praeitą savaitę pas kažkokią alia šarlatanę. Nu ir pripasakojo jinai man. O kas svarbiausia, jinai man sako, atsisėsk, atsipalaiduok ir nieko nesakyk. Ir pradėjo varyt apie mano šeimą, brolius, seseris, Eglę ir jos berniukus.


Ne va cia tai virsune!!!!!!!! blink.gif blink.gif blink.gif kad jie pasprigtu tais pinigais suskiai neraliuoti bash.gif bash.gif

Nu zinokit apmetikit mane pomidorais as tokiais dalykais tikiu cool.gif turejau kelis ivykius kur sunku buvo patiket kad tai tiesa cool.gif ant musu seimos buvo uzdetas prakeismas netikejom nei vienas,kol nepradejo mirt zmones vienas po kito verysad.gif nezinau tikiu tokiais dalykais proto ribose cool.gif

QUOTE(Fera82 @ 2012 02 06, 18:24)
As visada galvojau apie 2 vaikucius, bet db jau nezinau ar kadanors busiu pasiruosus kitam  Per daug visko per tuos pirmus metus buvo- per daug soko, per daug operaciju ir tas jausmas kai zinai, kad tavo vaikas arba isgyvens arba ne, dar ir iki siol prisiminus man kelia siauba ir panika O juk kai laukiausi visai ne tuo tikejau, visai kitomis spalvomis piesiau ateiti ir neplanavau kad viskas taip bus.O va tau- gimdymas ir sokas ir dar vaika atima ir isveza i kita miesta. Baisesniu isgyvenimu dar nebuvau gyvenime patyrus. Uztat sunku dabar ir atsigauti.


Jums dar pradzia suprantama kad baisu del ateities,baisus praeities prisiminimai console.gif kai susitaikysit su esama padetim,kibsit i darbus savo vaikelio lavinimui.issitirsit pas genetikus ir gal but ateis laikas ir antrajam doh.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2012 02 06, 19:00)
Nebespėju paskui jumi, bet turbūt greit tapsiu laisvesnė... Ne kartą jau sakiau, bet rytoj tikrai turbūt baigsiu dramistės karjerą. Nebegaliu daugiau. Stengiuos kaip kvaiša, vos ne visą laisvalaikį atiduodu visokiems organizaciniams darbukams, o kažkokia užrūdijus senmergė nervus ištasys. Velniop.


blink.gif skaitau ir netikiu ka skaitau unsure.gif tu pati bent tuo tiki biggrin.gif
Atsakyti
Na jungiuosi ir aš,gerai,kad pamaciau nauja tema,nes senuju nebespedavau sekti smile.gif greitos mamytės smile.gif mano neigaliukui jau 9metukai,bet vis dar "mažas"...
Tikiuosi naujokiu neper daug biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aidesa @ 2012 02 06, 22:11)
Na jungiuosi ir aš,gerai,kad pamaciau nauja tema,nes senuju nebespedavau sekti smile.gif greitos mamytės smile.gif mano neigaliukui jau 9metukai,bet vis dar "mažas"...
Tikiuosi naujokiu neper daug biggrin.gif  biggrin.gif


Sveika atvykus 4u.gif visas priimam namus didelius pastaciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 02 06, 11:35)

Kai metukų laiko gydytoja užsiminė apie spec. darželį, aš jos vos žvilgniu neužmušiau, o dabar ką, dabar aš jau spec. mokyklos ieškau. Nesakau, kad tai labai jau lengva, kaip gali pasirodyti iš mano posto, tačiau pasirinkimo juk nėra, tad tenka taikytis prie aplinkybių.



Oi kaip as sutinku su Domiceles zodziais. Reikia laiko ir paskui viskas atrodys kitaip. Kai Žygimantui buvo 10menesiu, gydytoja pasake kad jam priklauso neigalumas, as uzsipuoliau gydytoja, sakau jus ka galvojat kad mums pinigu neuztenka, mes su vyru tikrai galim uzdirbti tiek kad vaika aprupinti, ir vyras net tokiu kalbu nedaliaido kad vaikui neigaluma daryti. o dabar mes turim sunkia negalia. Kai mums uzsimiene apie spec darzeli mes nesutikom o dabar dziaugiosi kad einam i spec. darzeli. Reikia laiko ir tada pradedi galvoti ir matyti kitaip. Jaigu man leistu pasirinkti sau vaika, as vel pasirinkciau Žygimantuka. Jis nuostabus vaikas, labai svelnus, taip graziai apkabina ir pabucioja. Taip prisiglaudzia, kad net sirdis sustoja. O dabar jis nelabai ir skyriasi nuo kitu vaiku tik kad nekalba, Bet savo nuomone turi ogo kokia, ir savo norus paruodo ogo kaip.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2012 02 06, 15:56)
o girdejai Domicele jau ir abonimentas patvirtintas,tai kiekviena men +13lt prie bendros sumos dar bus doh.gif uh

Girdėjau, nu reiks mokėti, o ka darysi unsure.gif Nors dar vertėtų pasidomėti, gal čia tik sveikiems vaikams g.gif

QUOTE(Mimmi @ 2012 02 06, 18:04)
* Sulaukiau žinių iį komisijos. Tipo, nori kas tau priklauso, tipo 2grupė, tai kai paskirsim datą, 1000lt atneši tam ir tam, kitaip lieki sveika.

** Uj, merginos. Buvau praeitą savaitę pas kažkokią alia šarlatanę

* oij Mimmi, nu karoce doh.gif žodžiu, turi šansą sudirbti tuos visus kyšininkus, pasiskolink tuos 1000Lt, neškis diktofoną, neškis kokią slaptą kamerą, užsiundyk ką nors, nu pasinaudok tokia proga, byln...

** ale tikiu ir aš tokiais dalykais, kaip Ramunka sako, proto ribose aišku, bet, kad prakeiksmas gali sušikti gyvenimą ir sveikatą, tai točna.
O dar jei dabar suvedus tavo visus galus, nu pagalvok, rimtai, kai prasidėjo tos visos peripetijos su Egle ir vaikais, taip ir pradėjo viskas pas tave byrėti g.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2012 02 06, 20:00)
* o kažkokia užrūdijus senmergė nervus ištasys.

** vis labiau pasitikiu savim, vis daugiau sukuos tarp begalės darbukų, ir nerealiai stiprėju.

* hihihi.gif

** liuks mergyte, koks pozityvas iš tavęs eina, nu nerealu thumbup.gif

QUOTE(aidesa @ 2012 02 06, 23:11)
Na jungiuosi ir aš,

Sveika prisijungus 4u.gif

QUOTE(anzelikal @ 2012 02 07, 08:00)
Jaigu man leistu pasirinkti sau vaika, as vel pasirinkciau Žygimantuka.

wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2012 02 07, 09:00)
Jaigu man leistu pasirinkti sau vaika, as vel pasirinkciau Žygimantuka. Jis nuostabus vaikas, labai svelnus, taip graziai apkabina ir pabucioja. Taip prisiglaudzia, kad net sirdis sustoja. O dabar jis nelabai ir skyriasi nuo kitu vaiku tik kad nekalba, Bet savo nuomone turi ogo kokia, ir savo norus paruodo ogo kaip.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(aidesa @ 2012 02 07, 00:11)
Na jungiuosi ir aš,gerai,kad pamaciau nauja tema,nes senuju nebespedavau sekti smile.gif greitos mamytės smile.gif mano neigaliukui jau 9metukai,bet vis dar "mažas"...
Tikiuosi naujokiu neper daug biggrin.gif  biggrin.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 02 06, 23:14)
Nu zinokit apmetikit mane pomidorais as tokiais dalykais tikiu  cool.gif turejau kelis ivykius kur sunku buvo patiket kad tai tiesa  cool.gif ant musu seimos buvo uzdetas prakeismas netikejom nei vienas,kol nepradejo mirt zmones vienas po kito  verysad.gif nezinau tikiu tokiais dalykais proto ribose  cool.gif

As irgi nesu tokiu "burtininkiu" fanatike, taciau ir man teko susidurti, jog kita syk pildosi net tai kas atrodo tuo momentu visiska nesamone... g.gif tai tada jau susimastai... bet vistiek nesikreipiu i jokius "burtininkus" lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas
na jus ir plepat doh.gif ,vos speju skaitit karsta.gif. Aciu Ramunka:) uz naujus namucius 4u.gif . Matau pas mus nauju veidu atsirado bigsmile.gif , sveika prisijungus 4u.gif . Visiem linkeimus nuo NikeZ, sako kad greit pas mus gris, nebeturi dabar interneto doh.gif . Na mes irgi sedim namie, niekur nebeeinam, masina neuzsiveda. Salta nieko nenoriu, tik miegot ir valgit tongue.gif biggrin.gif . Mamytes noriu paklaust, kaip jus maudot savo zuikucius. Maniskis nesedi, nestovi pats... blembacki taip sunku ji dabar maudit unsure.gif , nezinau ka tuj vonioj sugalvuot g.gif ? Zinau kad yra toks gultas specialus, bet man ligoninej paskutini karta pasake kad kompensuojamas vaikam tik nuo 5 metu. Tai ka dabar darut net nezinau, bandisiu dar kalbet su savo neurologe, jeigu neduos grazioju esiu kariaut gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(Mimmi @ 2012 02 06, 18:04)
Laba, mergaitės. Aš ir viena iš tų pražuvėlių doh.gif , kažkaip jau nebelabai jėgų turiu prisijungt. Gryžtu po darbų ir krentu kaip negyva iki ryto. Jau šeimyna verkia, kad manęs visai nebemato. Sako, tu tik dirbi ir miegi, net pavalgyt laiko nelieka blush2.gif . Per sunku man pilnu krūviu dirbt, o jei išeisiu iš darbo, tai irgi nieko gero. Sulaukiau žinių iį komisijos. Tipo, nori kas tau priklauso, tipo 2grupė, tai kai paskirsim datą, 1000lt atneši tam ir tam, kitaip lieki sveika. Dar galvoju, neturiu aš atliekamų tokių pinigų. O dar šalčiai smaugia, kad net pikta darosi.Negaliu šilčiau rengtis, sprandas priešinasi, uj, laukiu vasaros. Galvoju savo panikę vėl į sanatoriją iškomandiruot. Tegu tupi mėnesį, mat dar nesugebu ja normaliai rūpintis doh.gif , pati savarankiškai vaikas tvarkosi. Užtat ir džiaugiuosi, kad nuo mažų dienų mokiau savarankiškumo.

Ramunka, už naujus namučius 4u.gif
fera82, kokenyte, sveikos prisijungus 4u.gif .

Pamenu, kokia depresija mane buvo užpuolus, kai pasakė, kad mano mergytė sėdės vežimėly. Manau, mes visos tą praėjom. O dabar jau ramiai žiūriu į tai. Nu ir kas, kad jinai niekada nebus sportininkė ir nedalyvaus olimpiadose, užtat kokia laimė, kad aš ją turiu wub.gif

Uj, merginos. Buvau praeitą savaitę pas kažkokią alia šarlatanę blink.gif . Nu ir pripasakojo jinai man. O kas svarbiausia, jinai man sako, atsisėsk, atsipalaiduok ir nieko nesakyk. Ir pradėjo varyt apie mano šeimą, brolius, seseris, Eglę ir jos berniukus. Tik pora netikslumų buvo, nes jinai sako, kad ir aš ir dukra esam visiškai sveikos. Sakau, tikrai ne, nes esu po stuburo operacijos. O jinai, ne, esi visai sveika, ir dukra neturi jokių problemų. Bet nuo tos moters turi atsiribot, nes jinai serga šizofrenija, vaikai - kraujas ne vanduo - irgi be proto. Jei neatsitrauksi, po kelių metų išdaužyti langai bus tik menkutė smulkmena. Turi šviesaus proto dukrą, vyrui irgi neblogai sekasi. Atsidėk mokslams, nes tau pavyks. Tipo, mane Eglė prakeikė, užtat man taip staigiai ir buvo sveikatos pablogėjimas. Nu bet jinai nuimė man prakeiksmus. Po 3-4 dienų turėjau pasijust geriau, bet nieko nejaučiu.  Sėdžiu, klausausi, o jinai man toliau - matau, daugiau vaikų neturėsi, bet savo dukrytei skirk daugiau dėmesio, tada jinai daug gyvenime pasieks. Broliai, sesės lialialia ... o dabar klausk ko norėjai paklaust. Nu tai taip ir sėdėjau apšalus. Paskui galvoju, nugi ko aš jos nepaklausiau, kada laimėsiu milijoną lotuliukas.gif

Nu kalausik tikrai jau nera man zodziu...... schmoll.gif , tik keiktis noresi doh.gif . Takrai gal padarik kaip Domicele raso, imk diktofona slapta kamera, ir pirmin
gun_bandana.gif . O gal isvi s i policija kreiptis g.gif .

Zinai as irgi tikiu tokeis dalikais, kaip tavo bureja blush2.gif . Per daug givenime buvo keistu daliku kad pasku netiket ax.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif

QUOTE(anzelikal @ 2012 02 07, 08:00)
Reikia laiko ir tada pradedi galvoti ir matyti kitaip. Jaigu man leistu pasirinkti sau vaika, as vel pasirinkciau Žygimantuka.


Graziai tu cia labai apie savo suneli wub.gif

O man geda prisipazinti blush2.gif Buvo toks laikotarpis, kai Gustui buvo kokie 5-7 men. situacija tuo metu buvo kosmariska, mano nervai istampyti galutinai ir as galvodavau, kad jeigu eitu laika pasukti atgal, tai as negimdyciau tokio vaiko, arba aplamai buciau neplanavus jokiu vaiku... Atrode, kad as jo nemyliu, kad jis toks yra ir sugadino man visa gyvenima...Dabar man del to geda. blush2.gif

Tuo metu skaitinedavau jusu temute, bet nedrisau parasyti. Ieskojau ar yra toku mamu isgyvenanciu tokius baisius jausmus kaip as. Ir neradau...Del to ir nerasiau jums...

Bet db lyg geriau smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif . Mamytes noriu paklaust, kaip jus maudot savo zuikucius. Maniskis nesedi, nestovi pats... blembacki taip sunku ji dabar maudit unsure.gif , nezinau ka tuj vonioj sugalvuot g.gif ? Zinau kad yra toks gultas specialus, bet man ligoninej paskutini karta pasake kad kompensuojamas vaikam tik nuo 5 metu. Tai ka dabar darut net nezinau, bandisiu dar kalbet su savo neurologe, jeigu neduos grazioju esiu kariaut gun_bandana.gif
Labas rytas,tikrai yra ir iki 5m vaikams,juk gali būti jis ir didesnis,patogu jame maudyti vaiką,aš ir nagus nusilakuodavau ir knygą paskaitydavau,kol jis pliuškendavosi vandenyje,o dbr vonia mūsų maža ir netelpa tas gultas doh.gif tai irgi vargstu ,nzn ka daryt,galvoju,kokį pripučiamą čiužinuką pirktis... o pa-ymą,kad reikalingas gultas gali ir šeimos gyd.išrašyt,nebūtina neurologė
Papildyta:


Tuo metu skaitinedavau jusu temute, bet nedrisau parasyti. Ieskojau ar yra toku mamu isgyvenanciu tokius baisius jausmus kaip as. Ir neradau...Del to ir nerasiau jums...


Papildyta:
[quote=Fera82,2012 02 07, 11:19]


Tuo metu skaitinedavau jusu temute, bet nedrisau parasyti. Ieskojau ar yra toku mamu isgyvenanciu tokius baisius jausmus kaip as. Ir neradau...Del to ir nerasiau jums.
Žinai,kodėl neradai tokių mamų?ogi paprasta priežastis-visoms gėda apie tokius jausmus kalbėti ir dauguma tai nutyli...o man va negėda,taip aš myliu savo vaiką,rūpinuosi juo,bet nesuklysiu pasakydama,kad jis sugadino man gyvenimą...niekada nesu turėjusi darbo,ir nežinia ar kada gyvenime galėsiu dirbti...noriu studijuoti,keliauti,dirbti,išeiti pasišokti,sudalyvauti draugės vestuvėse...bet negaliu,nes mano gyvenime yra neįgalus vaikas...
Atsakyti
QUOTE(aidesa @ 2012 02 07, 10:39)


Žinai,kodėl neradai tokių mamų?ogi paprasta priežastis-visoms gėda apie tokius jausmus kalbėti ir dauguma tai nutyli...o man va negėda,taip aš myliu savo vaiką,rūpinuosi juo,bet nesuklysiu pasakydama,kad jis sugadino man gyvenimą...niekada nesu turėjusi darbo,ir nežinia ar kada gyvenime galėsiu dirbti...noriu studijuoti,keliauti,dirbti,išeiti pasišokti,sudalyvauti draugės vestuvėse...bet negaliu,nes mano gyvenime yra neįgalus vaikas...



Nu va, o as galvojau, kad negi tik 1 tokia bloga mama esu, kad taip baisiai galiu galvoti apie savo vaika. doh.gif

O as va planuoju grizti i darba nuo kito rudens. Gustui bus 2 metai. Mociute pensininke. Tai paglobos ji. Sunku ka prognozuoti, gal nebus taip blogai, nes pazanga juk yra. Manau jei ropot ir sedet ismoko, tai ismoks ir vaiksciot. smile.gif

O del visu tu isejimu ir prasiblaskymu, tai man mano mama labai padeda. Va paskutini kart buvom per naujus metus isvaziave. Grizom tik ryte, tai atsipuciau ir pasvenciau kaip reikiant. O seip mes su Gustu ir prie juros vaziavom ir i soda paatostogauti. Aisku, tada jam tebuvo 9-10 men. su tokiu zymiai paprasciau.

O jusu negali kazkas pavaduoti? Kad iseitumet prasiblaskyt, kad ir pas drauge is vestuves sudalyvaut. Aisku, as nezinau kokia negalia jusu vaikucio ir kokios jam prieziurios reikia.
Atsakyti