Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų pakėlimo operacija

Sveikos mergaites! tikiuosi nepapiksite, as ne del pakelimo o tik del mazinimo 4u.gif Bet si tema kiek pastebiu daug aktyvesne, o be to dauguma jusu pasikeldamos tuo paciu ir mazinate. tai gi kita savaite tureciau eit konsultacijai pas radzeviciu. Na kiek skaitinejausi cia, kolkas apie ji blogu zodziu negirdejau. Gal jusu kuri pas ji jau operavotes? kokie butu atsiliepimai? siaip dar turiu klausimeli bendrai visom po OP. Tarkim kiek jum susidare bendru islaidu susijusiu su OP? na kainorasciai raso kaina o tai jau su konsultacijom, narkozem ir vietom ligoninej?
Atsakyti
as jau pasidariau pakelima- mazinima, negaliu atsidziaugt, atrodo tokia nasta nukrito, atrodau daug lieknesne ir tiesesne. Viskas praejo sklandziai thumbup.gif Kol kas dar turiu nesioti spec liemenele, bet net ji man grazesne nei tos palapines , kurias nesiodavau smile.gif
Atsakyti
Martynas Norkus,kokie atsiliepimai? Kaunas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Morka @ 2013 04 06, 13:34)
as jau pasidariau pakelima- mazinima, negaliu atsidziaugt, atrodo tokia nasta nukrito, atrodau daug lieknesne ir tiesesne. Viskas praejo sklandziai  thumbup.gif  Kol kas dar turiu nesioti spec liemenele, bet net ji man grazesne nei tos palapines , kurias nesiodavau smile.gif



kokia kaina sito viso malonumo ? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif
Po dvieju vaiku, mane domina pakelimo operacija.( siuo metu krutine tarp B ir C)
Vakar buvau konsultacijoje pas K. Maslauska - tai mano apsisprendimas labai susvyravo, pamacius randus.

Pasak gydytojo, randai lieka platesni bei sunkiau gija, kai krutine keliama ir iskart didinama implantais. Implantai tempia krutine ir platesis bei ryskesnis randas.
As noriu pakelti krutine, o po metu, kai krutine igaus naturalia forma, bei truputi pakris ( laika rekomendavo gydytojas) savais riebalais pripurksti virsutine kruties dali. taip atrodytu naturaliai, bei nebutu implantu.

Gydytojas labai siltas, issamiai su foto viska pakonsultavo ir dabar esu dvejonese.
Kas galit papasakoti apie randu gijima, bei gal yra merginu, krutu pakelimo operacijas atlikusiu pas K. Maslauska ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metameskinija: 12 lapkričio 2013 - 07:03
QUOTE(Metameskinija @ 2013 11 12, 07:02)
Sveikos, mergaites  4u.gif
Po dvieju vaiku, mane domina pakelimo operacija.( siuo metu krutine tarp B ir C)
Vakar buvau konsultacijoje pas K. Maslauska - tai mano apsisprendimas labai susvyravo, pamacius randus.

Pasak gydytojo, randai lieka platesni bei sunkiau gija, kai krutine keliama ir iskart didinama implantais. Implantai tempia krutine ir platesis bei ryskesnis randas.
As noriu pakelti krutine, o po metu, kai krutine igaus naturalia forma, bei truputi pakris ( laika rekomendavo gydytojas) savais riebalais pripurksti virsutine kruties dali. taip atrodytu naturaliai, bei nebutu implantu.

Gydytojas labai siltas, issamiai su foto viska pakonsultavo ir dabar esu dvejonese.
Kas galit papasakoti apie randu gijima, bei gal yra merginu, krutu pakelimo operacijas atlikusiu pas K. Maslauska ?

O kokia tokios operacijos reali sąmata? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos jungiuosi prie jusu su ta pacia beda smile.gif trutine baisi nukarus ir tuscia verysad.gif jauciu dideli kompleksa verysad.gif todel norecia krutis pakelti ir pasididinti. gal kuri nors operavosi pas Kazakeviciu? kainos daug maz panasios skiriasi kokiu 1-2 tuks. Bet manau visu pirma ne kaina o gydytojas jo patirtis. Nes cia daraisi visam gyvenimui.
Bet dar viena problema man operuota fibroadenoma pries puse metu, kazin ar galima is vis ka daryti su ta krutine/ g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa 123 @ 2013 11 12, 13:44)
Sveikos merginos jungiuosi prie jusu su ta pacia beda smile.gif trutine baisi nukarus ir tuscia verysad.gif jauciu dideli kompleksa  verysad.gif todel norecia krutis pakelti ir pasididinti. gal kuri nors operavosi pas Kazakeviciu? kainos daug maz panasios skiriasi kokiu 1-2 tuks. Bet manau visu pirma ne kaina o gydytojas jo patirtis. Nes cia daraisi visam gyvenimui.
Bet dar viena problema man operuota fibroadenoma pries puse metu, kazin ar galima is vis ka daryti su ta krutine/ g.gif

***Laba,na pas mane irgi ta pati situacija-kosmaras doh.gif .Jau turiu data operacijai,sventem kaip ir tureciau but paturbinta,bet....Nu va gi ka tik perskaiciau METAMESKINIJA komentara ir vel puoliau i nevilti doh.gif Nu logiska-krutine bus supjaustyta ir dar ides padidins....Kazi kaip ten bus g.gif
O is kur cia toks gyd?Pirma syki girdziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 11 12, 21:05)
***Laba,na pas mane irgi ta pati situacija-kosmaras doh.gif .Jau turiu data operacijai,sventem kaip ir tureciau but paturbinta,bet....Nu va gi ka tik perskaiciau METAMESKINIJA komentara ir vel puoliau i nevilti doh.gif Nu logiska-krutine bus supjaustyta ir dar ides padidins....Kazi kaip ten bus g.gif
O is kur cia toks gyd?Pirma syki girdziu g.gif



ne taip parasiau Radzeviscius biggrin.gif o kur darysiesi, kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(rasa 123 @ 2013 11 13, 14:07)
ne taip parasiau Radzeviscius biggrin.gif o kur darysiesi, kokia kaina?

***Siauliuose pas G.K. kaina apie 6000,ne pirma op pas ji kaip nuolaida pazadejo,todel tikslios kainos neturiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Metameskinija @ 2013 11 12, 08:02)
Sveikos, mergaites  4u.gif
Po dvieju vaiku, mane domina pakelimo operacija.( siuo metu krutine tarp B ir C)
Vakar buvau konsultacijoje pas K. Maslauska - tai mano apsisprendimas labai susvyravo, pamacius randus.

Pasak gydytojo, randai lieka platesni bei sunkiau gija, kai krutine keliama ir iskart didinama implantais. Implantai tempia krutine ir platesis bei ryskesnis randas.
As noriu pakelti krutine, o po metu, kai krutine igaus naturalia forma, bei truputi pakris ( laika rekomendavo gydytojas) savais riebalais pripurksti virsutine kruties dali. taip atrodytu naturaliai, bei nebutu implantu.

Gydytojas labai siltas, issamiai su foto viska pakonsultavo ir dabar esu dvejonese.
Kas galit papasakoti apie randu gijima, bei gal yra merginu, krutu pakelimo operacijas atlikusiu pas K. Maslauska ?

As savaite po operacijos. Operacija kainavo 5000 lt. Pilna nejautra, po paros, isleido namo. Kol kas viskas OK. Po pakelimo, krutine sumazejo puse dydzio ( issieme pakritusi oda). Siuo metu toks jausmas, jog krutine po smakru : auksta, standi. Iziureti realu vaizda sunku, vistik dar pjuviai, siules, patinimas ir pan. Pasak gydytojo realus vaizdas bus panasiai po pusmecio. Tada dar noresiu prideti savu riebaliuku ( kas kainuos apie 3000 lt). Noriu pasakyti jog gydytas nuostabus, personalas - profesionalus. Dabr tik belieka stebeti ir laukti grazaus rezultato 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metameskinija: 24 gruodžio 2013 - 10:39
QUOTE(Metameskinija @ 2013 12 24, 11:38)
As savaite po operacijos. Operacija kainavo 5000 lt. Pilna nejautra, po paros, isleido namo. Kol kas viskas OK. Po pakelimo, krutine sumazejo puse dydzio ( issieme pakritusi oda). Siuo metu toks jausmas, jog krutine po smakru : auksta, standi. Iziureti realu vaizda sunku, vistik dar pjuviai, siules, patinimas ir pan. Pasak gydytojo realus vaizdas bus panasiai po pusmecio. Tada dar noresiu prideti savu riebaliuku ( kas kainuos apie 3000 lt). Noriu pasakyti jog gydytas nuostabus, personalas - profesionalus. Dabr tik belieka stebeti ir laukti grazaus rezultato  4u.gif


Sveikute 4u.gif
Sveikinu pasigrazinus thumbup.gif
Pas M. dareisi?
As pas ji kita men. operuojuos pilvuka ir mazinsiu krutine.
Papasakok placiau, kokia savijauta ir pan.
Atsakyti