Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

Nesusilaikiau, parasiau jam unsure.gif
Atsakyti
Labas, šaunuolės 4u.gif

Vakar grįžus pasidariau valgyt. Atrodo, toks paprastas patiekalas keptos bulvės su grybais ir sūriu, bet kol jas nuskuti, kol iškepa. Tai ir vakaras atėjo biggrin.gif O po to dar prie savo mokslo darbelių pasėdėjau, tai taip ir nebegrįžau į forumą.

QUOTE(sachar @ 2012 02 10, 13:25)
Nesusilaikiau, parasiau jam  unsure.gif


Labas, fainulka 4u.gif biggrin.gif

Žinok, suprantu tą norą parašyti. Kai žmogus atrodo svarbus, labai jau sunku tylėti, o dar taip norisi išsiaiškinti. Ar sulaukei kokio atsako? Kaip šiaip nuotaika? Ir nieko čia baisaus, jog vakar nieko veikti nesinorėjo. Tokioj situacijoj tas labai suprantama blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(abiga @ 2012 02 09, 18:46)


Tai laikom už Tave kumščius 4u.gif O šiaip tikrai esi labai tolerantiška, kad nepyksti dėl tokių situacijų - kokia pavyduolė laisvai sceną iškeltų. Kaip suprantamas tas noras pasimatyti po ilgo laiko tarpo, norisi bent jau apkabinti mažų mažiausiai. Aš pagalvojau, kad mes jau nesimatėm beveik keturias savaites. Laimei, jos labai greitai praėjo, tai tikiu, kad ir vasara taip pat greit ateis blush2.gif O jūs vasarą kartu atostogausit>

Papildyta:
QUOTE(festina lente @ 2012 02 09, 19:32)


Nėra už ką 4u.gif Žinai, kokie čia namai nauji, jei būtų be adreso biggrin.gif Man irgi teko katiną laikyti. Labai patiko. Bet dabar jau labiau norėčiau šuns. Su SB pasvajojam, kad turėsim. Kita vertus, pamąstom ir apie atsakomybę augintiniui. Baisu žiūrėti, kaip daug jų išmetama tik todėl, kad žmonės prieš įsigydami nepagalvoja, ar sugebės pasirūpinti, maitinti, vedžioti...
Papildyta:
QUOTE(Green tea* @ 2012 02 09, 23:50)
Beveik perskaičiau knygą mokslams, išbandžiau naują receptą, susidariau planelį ką per savaitgalį pasimokyt,ryt tai pat žadu produktyviai dieną praleist. Tikiuos entuziazmas nedings  smartass.gif

Abiga, laikau kumščius,kad susitiktumėt !! Festina lente puikų patarimą davė: gal tikrai kada pamėginkit susiorganizuot kur tik dviese nulėkt  wub.gif

Visoms ramaus miego ir saldžių sapnų  4u.gif


O, kokia Tu produktyvuolė 4u.gif Aš dar vakar mąsčiau, kad reiktų bardakėlį susitvarkyti, bet jau sakiau ne ne. Palikau šiandienai. Beje, kokį receptą mėginai?
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 10, 13:57)
Atrodo, toks paprastas patiekalas keptos bulvės su grybais ir sūriu, bet kol jas nuskuti, kol iškepa.

Ar sulaukei kokio atsako?

Kaip šiaip nuotaika?

Man tevai visad sako, kad paprasciausias cia dalykas, o stai mano akim geriau makaronai lotuliukas.gif ju skusti nereikia hihihi.gif

Nea, atsako kolkas nera, gal net ir nebus verysad.gif

O siaip - banguojanti lotuliukas.gif Vakar su drauge 1.5val pasnekejau telefu, kai balsu visa situacija istariau, visas savo abejones, nuoskaudas ir pykcius, tai kazkaip meigot ramesne nuejau ax.gif ryte ir dar tokia kovinga buvau, tipo naciort man reikai tokio vyro lotuliukas.gif Ir stai vel liudesiukas buvo toks apemes, kad gerkle spaudzia, sirdy neramu, tai ir nesusilaikiau neparasius unsure.gif Po to kai parasiau biski ramiau patapo, bet labiau del to, kad nebuvau ta kuri nuleido rankas unsure.gif O siaip - laikaus biggrin.gif

Snd teveliai turu atvaziuoti i svecius, tai gal uzims mintis ir nebus kada liudeti rolleyes.gif
Atsakyti
Nežinau, kas čia visiems darosi, bet aplink visi pykstasi ir skiriasi. Neseniai sužinojau, kad ir brolis su drauge kažkokių nesutarimų turi. Nors esu beveik tikra, kad čia jo paties kaltė doh.gif Kodėl negali žmonės laimingai gyventi, viską normaliai išsiaiškinti nesiožiavę ir taip neapsunkinę padėties vienas kitam, a? doh.gif

Makaronai tikrai greičiau paruošiami, bet man bulvės skaniau. Šia prasme mano skrandis lietuviškas - mėgstu aš viską, kur yra bulvių biggrin.gif

Žinai, prisimenu, kai buvo su SB viskas dar neaišku, tai kiek aš su drauge skaipindavau. Gerai, kad ne telefonu, o tai neįsivaizduoju, kokia sąskaita būtų buvus. Tikrai reikia kam nors visas mintis išlieti, taip iškart lengviau pasidaro blush2.gif

O Tavo tėveliai toli gyvena? Smagu, kad atvažiuoja aplankyt - gerai praleisit laiką, įsivaizduoju 4u.gif
Atsakyti
Apskritai sia sav kiek pasiklausau visiem kazkas daros doh.gif

Ji mane itraukus i draugu plana, tai mes nemokamai lialiakinam, kuo ir pasinaudojom blush2.gif

Siaip as kilus is pajurio, o atkeliavau iki kauno, tai su teveliais ~200km skiria ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Neišėjo taip produktyviai visko atlikt, nemoku tinginio išvyt biggrin.gif

O išbandžiau šitą: http://skanusgyvenim...nu-pyragas.html

Turėtų patik bulvių mėgėjai Elegantiškai sninga bigsmile.gif

Sachar, jei jau aš net norėčiau jam parašyt (nes neteisybė man čia didelė atrodo) biggrin.gif tai ką jau apie tave kalbėt unsure.gif Kaip gerai, kad tėveliai atvažiuoja, prasiblaškysi smile.gif

Eeeei, tikiuos iš mūsų tarpo niekam nebus pykčių su MB unsure.gif

Kokia graži diena, saulė šviečia cool.gif O aš tvarkaus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2012 02 10, 16:03)
O išbandžiau šitą: http://skanusgyvenim...nu-pyragas.html

Sachar, jei jau aš net norėčiau jam parašyt (nes neteisybė man čia didelė atrodo)  biggrin.gif tai ką jau apie tave kalbėt  unsure.gif

Kaip gerai, kad tėveliai atvažiuoja, prasiblaškysi  smile.gif

Atsiusk ir man gabaliuka cool.gif

Gavau atsakyma, tik toki neaisku, bet bent jau snekamasi unsure.gif

Gersim karsto vyno pries miega lotuliukas.gif o siaip netvarka pas mane kambary doh.gif
Atsakyti
O gal geriau visą skardą? Su vienu gabaliuku tik skrandį suerzinsi happy.gif

Na va, svarbu neignoruoja unsure.gif Dabar jo eilė pasakyt ką nors ax.gif

Mmmmm, mėgstu karštą vyną bigsmile.gif O tik šildysit ar su visais navarotais: prieskoniais ir vaisiais? wub.gif

Pas mane jau beveik švaru, bet galėtų ir ilgiau ta švara laikytis, o tai tvarkyk netvarkęs.. unsure.gif
Atsakyti
Festina lente, Green tea, geras Jūsų pasiūlymas dėl viešbutuko pusiaukely, mes kažkada taip ir juokavom su MB, kad reiks susitikt pusiaukely, kai jau labai pasiilgsim smile.gif Turbūt neaiškiai išsireiškiau, nes mes paprastai kai susitinkam, tai ir būnam tik dviese, todėl kai kitas susitikimas kitoks nusimato ir dar po ne tokio mažo tarpo (suprantu dar, būtų po savaitės nesimatymo), žinoma, nusivyliau. Sakau, sudėtinga mums ką nors suplanuot.

Nekeliu scenų, o ką jos duotų, tik neigiamas emocijas. Gal aš tikrai per daug tolerantiška smile.gif Blogiausia, kad vėl pašalo savaitgaliui, spėju, problemos su mašina, nes jau būtų atvažiavęs, tai teks vėl atidėt net ir tokį trumpą susitikimą, pradėsiu galvot, kad kažkoks prakeikimas čia doh.gif

Vasara dar toli, konkretumo dar nėra. Vis tiek laukiu šiltesnių orų, kaip čia kažkada susirašinėdami priėjom prie bendros išvados, galutinai žiema užkniso smile.gif
Atsakyti
Vis tiek dar laikau kumščius, gal susitiksit! 4u.gif Šaunuolė, kad esi suprantinga smile.gif

Mane žiema irgi užkniso, greičiau baigtus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 02 10, 18:26)
Nekeliu scenų, o ką jos duotų, tik neigiamas emocijas. Gal aš tikrai per daug tolerantiška smile.gif

Kad as taip mokeciau blush2.gif

QUOTE(Green tea* @ 2012 02 10, 19:11)
Mane žiema irgi užkniso, greičiau baigtus  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, neliudekit 4u.gif Baigsis ta ziema,praeis saltukas. As po salciu dabar kasdien einu pasivaikscioti,grynu oru pakvepuoti. Kaip sakant,nera blogo oro,reikia tik tinkamai apsirengti. O svarbiausia,kad sirdelej siluma butu,o ne lauke.
Man dar liko 2 savaites iki pasimatymo,o vyras siandien visas toks liudnas,kaip nuskriaustas kaciukas,sako namo noriu...

Pasedejau siandien ir sukuriau albuma katytes musu,kas norit galit apsilankyti. Tik nzn ar gavosi man cia kas...
http://public.fotki.com/festina-lente/

Labanaktis bye1.gif
Atsakyti