Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

Labas rytas, mergaitės 4u.gif

Šiandien žadėjau 6 atsikelt ir važiuot pas draugę padėt kraustytis jai. Važiuot būtų reikėję traukiniu į kitą miestą. Bet taip ir neišvažiavau - nesugebėjau atsikelti 6. O taip būčiau norėjus fizinės veiklos bigsmile.gif Vakar namuose padariau generalinę tvarką, tai šiandien baisiai gerai miegojau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2012 02 10, 15:36)
Apskritai sia sav kiek pasiklausau visiem kazkas daros  doh.gif

Ji mane itraukus i draugu plana, tai mes nemokamai lialiakinam, kuo ir pasinaudojom  blush2.gif

Siaip as kilus is pajurio, o atkeliavau iki kauno, tai su teveliais ~200km skiria  ax.gif


Labas, mergyt 4u.gif

Kaip vynas? Ar skanus buvo?

Oi, kaip aš Tau pavydžiu pajūrio. Spėju, kad vasarą ten praleidi daug laiko. Aš kiekvieną vasarą stengiuosi nuvažiuot į Klaipėdą, tai man toks poilsis geras būna. Nesveikai. Myliu jūrą wub.gif Kai nuvažiuoju, visada keliamės keltu į Smiltynę, o tada eini sau takučiu į paplūdimį, jauti pušų kvapą, paplūdimy žmonių tiek, kad vienas kitam ant galvos nelipa (kaip Palangoj), pasaka tiesiog...

Kaip laikas su tėveliais? Jie pas Tave bus visą savaitgalį? O, aišku, įdomiausia, ar turi kokių žinių iš SB?
Papildyta:
QUOTE(Green tea* @ 2012 02 10, 16:03)


Aš irgi jungiuosi į karšto vyno mėgėjų klubą blush2.gif Atradusi esu tokį kalėdinį, kur būna Rimi, tai ten nebereikia jau jokių priedų dėti - iškart pritaikytas šildymui thumbup.gif

Pažiūrėjau Tavo receptą - tikrai kad patiko. Tik čia be orkaitės gyvenu, tad gamybą teks kitam kartui atidėti. Ar skaniai pavyko? Nes atrodo tai labai skaniai wub.gif

Pas mus ir vakar, ir šiandien yra gražios dienos, saulė šviečia. Greičiausiai eisiu pasivaikščiot ir aš kur nors, nes reikia išnaudoti gerą orą. Ei, merginos, pažiūrėjau į kalendorių - o jau vasario 11. Tai iki pavasario tikrai labai mažai beliko. Belieka tikėtis, kad busti pradės irgi panašiai kaip kalendorius, tada neteks ilgai laukti saulės ir gražių orų.

O aš vakar generalinę tvarką pasidariau. 6 valandas kuičiaus, bet aišku, tikrai daug visko padariau - ir spintą persitvarkiau, ir dulkes nuo kiekvieno daikto pablizginau. Visai netgi smagu kartais muzikytę įsijungus šitaip blush2.gif
Atsakyti
Labas dienas 4u.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 02 11, 01:18)
Pasedejau siandien ir sukuriau albuma katytes musu,kas norit galit apsilankyti.

Kokia fainulka wub.gif silpnybe as jauciu katinam blush2.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 11, 12:26)
Vakar namuose padariau generalinę tvarką, tai šiandien baisiai gerai miegojau biggrin.gif

O as snd pasidariau tokia normalia tvarka, pagaliau eglute nupuosiau lotuliukas.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 11, 13:11)
Kaip vynas? Ar skanus buvo?

Myliu jūrą wub.gif Kai nuvažiuoju, visada keliamės keltu į Smiltynę, o tada eini sau takučiu į paplūdimį, jauti pušų kvapą, paplūdimy žmonių tiek, kad vienas kitam ant galvos nelipa (kaip Palangoj), pasaka tiesiog...

Kaip laikas su tėveliais? Jie pas Tave bus visą savaitgalį?

O, aišku, įdomiausia, ar turi kokių žinių iš SB?

Vyno negerem, bet teveliai prigamino rugstyniu sriubos ir guliaso, tai uztat privalgiau uz visa savaite thumbup.gif

Aha, as ir Klaipeda labiau megstu, ir i smiltyne visad keliames drinks_cheers.gif

Jie ryte papusriciave isvaziavo pas broli ir anukucius, po to leks link namu jau, o as likau, pasidariau biski tvarka, lova persistumiau prie radiatoriaus lotuliukas.gif Na darbingai taip ax.gif

Na vakar issiaiskinom is kur tiek nepagrysti kaltinimai jog kazka turiu, lyg dasistuksianau, bet kazkaip nzn, po visko apeme toks nuovargis, liudesys, abejones, jau apti nebezinau ka cia daryti su stais santykiais, kad ji myliu nei neabejoju, bet nezinau ar sugebesiu pereiti visa ta kelia verysad.gif Gal reikia laiko, kad visa tai susiguletu ir praeis tos abejones, bet kazkaip snd dar jauciuosi nepasiruosus eiti toliau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 11, 13:23)
Aš irgi jungiuosi į karšto vyno mėgėjų klubą blush2.gif Atradusi esu tokį kalėdinį, kur būna Rimi, tai ten nebereikia jau jokių priedų dėti - iškart pritaikytas šildymui thumbup.gif

As visa laika sita perku, kitokio nei nemokeciau sildyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 02 10, 18:26)


Aš kaip tik manau, kad esi šaunuolė, jog tolia tolerantiška. Per atstumą to labai reikia. Abu esat užsiėmę žmonės, sunku viską suderinti.

Manęs tai žiema taip baisiai neužkniso biggrin.gif Bet pas mus nėra labai šalta. Aš kaip tik nelaukiu naujos savaitės pradžios, nes ir vėl bus kiaurą dieną lietus ir labai stiprūs vėjai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(festina lente @ 2012 02 11, 01:18)
Mergaites, neliudekit  4u.gif  Baigsis ta ziema,praeis saltukas. As po salciu dabar kasdien einu pasivaikscioti,grynu oru pakvepuoti. Kaip sakant,nera blogo oro,reikia tik tinkamai apsirengti. O svarbiausia,kad sirdelej siluma butu,o ne lauke.
Man dar liko 2 savaites iki pasimatymo,o vyras siandien visas toks liudnas,kaip nuskriaustas kaciukas,sako namo noriu...

Pasedejau siandien ir sukuriau albuma katytes musu,kas norit galit apsilankyti. Tik nzn ar gavosi man cia kas...
http://public.fotki.com/festina-lente/

Labanaktis  bye1.gif


Kaip gražu albume wub.gif Kiek laiko katytė jau su jumis?

Taip, aš irgi sakau, kad svarbiausia šiluma širdy. Kita vertus, šilti orai irgi leidžia truputį sušilti širdžiai.

MB vakar irgi buvo labai susinervinęs, nes kilo idėjinis konfliktas su vadove, tai visą vakarą buvo piktas. Bet vėliau pavyko jį nuraminti. Dabar dar turbūt miega, nes nematau skype. O aš tuoj eisiu į parduotuvę, nes mūsų kriauklė virtuvėj ir vėl užsikimšo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2012 02 11, 13:26)


Chi chi, smagu, kad tėveliai Tave privalgydino. Aš pas savus kai nuvažiuoju, tai irgi gaunu kelis labai mėgstamus patiekalus wub.gif

O, tai mes čia abi Klaipėdos mėgėjos wub.gif Va, dar viena priežastis laukti vasaros. Mums praeitais metais nelabai pavyko minti dviračių takais nuo Smiltynės iki Juodkrantės, nes labai prastas oras buvo. Tai sulijo stipriai. Bet vis tiek labai smagu buvo. Tikimės, kad šiemet mynimui sąlygos bus tinkamesnės.

Į tą vyną aš mėgstu įdėti truputį cinamono ir imbiero wub.gif Tada būna dar skaniau. Bet dažniausiai ko nors iš šitų dalykų nebūna, tai visai tinka ir tas receptas, nes ten jau dėta prieskonių.

Keista. TB supranta, kad kaltinimai nepagrįsti, bet ir toliau taip elgiasi. Tikrai suprantu, iš kur pas Tave visos šitos abejonės... Aš pati turbūt labai abejočiau, tik kadangi pasitikėjimas ir laisvė yra mano prioritetai, tai nežinau, ką daryčiau su tokiais santykiais doh.gif Bet sutinku, Tu jį myli ir nori tikėtis, kad viskas kažkaip susitvarkys...
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 11, 13:35)
Mums praeitais metais nelabai pavyko minti dviračių takais nuo Smiltynės iki Juodkrantės, nes labai prastas oras buvo. Tikimės, kad šiemet mynimui sąlygos bus tinkamesnės.

Keista. TB supranta, kad kaltinimai nepagrįsti, bet ir toliau taip elgiasi. Tikrai suprantu, iš kur pas Tave visos šitos abejonės... Aš pati turbūt labai abejočiau, tik kadangi pasitikėjimas ir laisvė yra mano prioritetai, tai nežinau, ką daryčiau su tokiais santykiais doh.gif Bet sutinku, Tu jį myli ir nori tikėtis, kad viskas kažkaip susitvarkys...

Mes kazkada iki Nidos mynem doh.gif Iki tenai da nieko, bet atgal su asarom lipau ant dviracio lotuliukas.gif Pakartojimo nenoriu hihihi.gif

Jo abejones kolkas dingo, bet as po visu tu aiskinimusi tiesiog abejoti pradejau santykiu gera klotim unsure.gif Vakar daug ka jam issakiau, ir apie jo pavyda ne karta pakalbejom, pabreziau, kad liguisto pavydo netoleruociau, jis ir pats supranta, jog negerai elgiasi, tik ne visad gaunasi susivaldyti doh.gif Bet ne vien pavyde mane baimes, o ir del daug kitu dalyku, ir atstumas cia nepadeda
Atsakyti
Labas 4u.gif

Rugpjuti jau bus 9 metai,kai Grizle pas mus gyvena. O parsivezem mazyte,kokiu 2 menesiu. Radom prie ezero kate su 6 kaciukais,gyveno tokiam kelme prie pat vandens. Viena katyte buvo pati maziausia ir visi skriaude,esti nebegaudavo. Tai mes ja pasigavom patykoje ir parsivezem i namus. Pirmus metus sveikatele jos taisem,gydem,laselines state veterinaras. Is darbo per pietus gryzdavau vaistu sugirdyti. Isgijo maziuke,uzaugo i didele kate. Va tokia musu istorija.

Pas mus vel saltukas paspaude,jauciu savo sanariais viska. Bet tokia ziema man patinka,balta balta kur dairais smile.gif Pavasario dar teks palaukti,su kalendorium tikrai jis neateis. Bet del to liudeti neverta. As kaip tik labai dziaugiuosi,kad mes turim 4 metu laikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 02 11, 13:49)
Rugpjuti jau bus 9 metai,kai Grizle pas mus gyvena. O parsivezem mazyte,kokiu 2 menesiu. Radom prie ezero kate su 6 kaciukais,gyveno tokiam kelme prie pat vandens. Viena katyte buvo pati maziausia ir visi skriaude,esti nebegaudavo. Tai mes ja pasigavom patykoje ir parsivezem i namus. Pirmus metus sveikatele jos taisem,gydem,laselines state veterinaras. Is darbo per pietus gryzdavau vaistu sugirdyti. Isgijo maziuke,uzaugo i didele kate. Va tokia musu istorija.

Kokie saunuoliai wub.gif Sakoma kad apie zmogu sprendziama is to, kaip jis elgiasi su silpnesniais wub.gif As ir noreciau laikyti koki mazuti pas save, bet su islaikymu butu sudetinga, o ir kai keliaujanti as tokia momentais bunu, tai ir ne i nauda doh.gif laukiu kada gi seima sukursiu, tada visa zoologijos soda teks isiveisti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2012 02 11, 13:52)
Kokie saunuoliai  wub.gif Sakoma kad apie zmogu sprendziama is to, kaip jis elgiasi su silpnesniais  wub.gif As ir noreciau laikyti koki mazuti pas save, bet su islaikymu butu sudetinga, o ir kai keliaujanti as tokia momentais bunu, tai ir ne i nauda  doh.gif laukiu kada gi seima sukursiu, tada visa zoologijos soda teks isiveisti  lotuliukas.gif



As kiek save atsimenu,tai visada verkiau,prasiau leisti nors koki gyvuneli laikyti. Bet tevas buvo grieztas tuo klausimu ir neleido. Sakydavau,jau kai uzaugsiu,tai turesiu ir kate ir suni,ir ziurkenu ir ko tik nori biggrin.gif

Na keliaujantiems tikrai reiktu labai gerai apgalvoti apie kokio nors gyvuno laikyma. Gal su sunim lengviau,bet kates labai prisirisa ne tik prie zmogaus,bet ir prie vietos. Kai mes parsivezem katyte,gyvenom pas tevus. Isejom nuomotis,o ji ten nepritapo,neede ir negere,kelias paras isbuvo pasislepus po koldra. Matem,kad jai labai baisu ir grazinom i jai iprasta vieta,pas mano tevus. Po keliu metu ir patys gryzom pas tevus. Dar veliau isvaziavom i Vilniu,nes vyras ten dirbo. Bet jau ten as nepritapau,didelis miestas,uzterstas oras,labai pasunkejo mano astma. Apie metus isgyvenom Vilniuj,bet as jau vazinejau pas tevus,2 sav budavau su vyru,2 sav pas tevus. Reikejo sveikatos ziureti,tai abu gryzom vel pas tevus. Ir dabar gyvenam pas tevus. Ramu,kai galim bet kur islekti,yra kas Grizle pasirupins,nereikia sukti galvos. Kelis kartus teko kaimynes prasyti,kad paziuretu,pasertu kate. Ir ka,is svetimu ranku ji needa,liudi ir miauksi prie duru. Tai va taip ir gyvenam,kartais tevai kate net anuke pavadina biggrin.gif
Atsakyti
Pabandysiu ikelti paveiksliuka,kur kazkada minejau blush2.gif tik nzn ar gausis...

user posted image

Valio,kazko ismokau is supermamos biggrin.gif
Sachar,cia tau 4u.gif Saldus miegelis kaip medus,pandai net seiles teka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo festina lente: 11 vasario 2012 - 14:22
festina lente, kokia faina panda wub.gif Net nuotaika pagerejo biggrin.gif O as kaiptik parpieti baigiau daryti, tik seiles netyso lotuliukas.gif
Atsakyti
Smagu,kad praskaidrinau nuotaika 4u.gif

Nzn mergaites,kokia muzika megstat,bet gal patiks daina
http://www.youtube.c...h?v=Y7qhyaJmjXs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo festina lente: 11 vasario 2012 - 16:24
Labas vakarėlis 4u.gif

Iškart pagyrimas festina lente pandukui. Oi, merginos, kaip aš jums pavydžiu, kad galit eit pamiegot popiet. Aš gal irgi visai nenorėčiau, bet čia reikštų, kad naktį nebesimiegos. Tai niekada neinu.

Mano tėvai irgi neleido mums laikyt jokio gyvūnėlio, bet mes su broliu esam alergiški. Tiesa, jam ta alergija pasireiškia, o man ne. Teko gyventi su katinu, viskas buvo gerai. Tuo tarpu brolis tik nuėjęs į svečius pradeda jausti, kad ten yra katinas - pradeda dusti, prasideda sloga ir t.t. Patys mes su SB labiau norim šuniuko - mums patinka jų prieraišumas, bendravimas su šeima ir netgi tai, kad juos reikia daug vedžioti. Sakom, kad jei turėsim, tai niekada nereikės į sporto klubą, nebent paplaukioti užsimanytume. O šiaip tai fizinis krūvis garantuotas thumbup.gif Kai grįžtu į Lietuvą, manęs ten dar laukia tokia draugužė. Aplankius močiutę kaskart pavedžioju ir šunytę. Jau tokio ji mielumo wub.gif Medžioklinė ji. Ją ne taip dažnai matau, bet mane prisimena, nes išsivedu į lauką žaistis ir bėgioti, tai užtat po ilgo laiko kai pasimatom, pradeda šokinėti aplink, bučiuotis ir šiaip neduoda ramybės. Labai aktyvus šuo. Mano numylėtinė wub.gif Pasiilgau jos.

sachar, o kokių gyvų sutvėrimų norėtum Tu savo zoologijos sode? biggrin.gif Beje, kaip nuotaika į vakarą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 11 vasario 2012 - 19:10