Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

QUOTE(Green tea* @ 2012 04 23, 12:30)

Siandien kai skubejau net karsta buvo, saule kepino, o grizti jau vesu be paltuko buvo, dabar isvis uztemo ir griaustinis, lietus, gerai, kad spejau nepakliuti biggrin.gif

Na net nezinau, ka jai sakyti, kai toks apsizioplinimas.. smile.gif tiek to, dar labiau gaila, kad galejau rasyti su kitu srautu, veliau biggrin.gif tai nebent kalbeti, kad duotu pilna egzamina, kartu su tarpiniu...bet ai, cia 5 bus biggrin.gif o vat kitur bus dideliu bedu verysad.gif savaitgali atsiskaitymas buvo, tai kiek laimes suteikia 5, laimingas dienos skaicius, kaip grupiokas pasake lotuliukas.gif didesnio pazymio nebuvo ir islaike mazumaaa unsure.gif aga, buna tokiu, sitai jau pasiziuresiu pries egza tiksliai, nebeapgaus biggrin.gif yra vienas dar ziauresnis kadras, kuriam kazin ko reikia, tai va jau gavom visa grupe nuo 1 iki 3 ir tik vienas zmogus teigiama biggrin.gif beet baigiu apie moksla biggrin.gif

Nu jo, geda...teisingai daro zmones, kad is uzsienio klubu atsisako vaziuoti atstovauti rinktinei, treneriai irgi saunuoliai, kad net neisleidzia.. smile.gif

O kad ta diskusija pasimirstu, tai reikia laiko, po issakytu tokiu palinkejimu...galima nekreipti demesio i nuomone, nu bet tokius palinkejimus..pikti vargsai zmones unsure.gif Reikia poilsio nuo cia, kol dings nuoskaudos smile.gif

Produktyvios darbo savaites visom smartass.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oskolki: 23 balandžio 2012 - 17:14
Sveikos 4u.gif

Šiandien aš vėl pas tėvus atvažiavusi, tai dar aplankiau močiutę ir pusbrolius, močiutės šunį pavedžiojau. Labai man smagu, kad mane prisimenu wub.gif Laksto iš paskos, o vos prisėdus irgi susirango šalia, padeda galvą ant kelių ir taip jau žiūri...

Taip, ryte buvo puikus oras, o dabar jau merkia lietus kelias valandas.

Kažkas klausė, kur gyvena tėvai, tai jie Kauno apskrityje. Tai nėra taip jau arti nuo Vilniaus. Bet man šiaip patinka važinėtis, ypač kai šiandien parlėkiau sau pasiskolinusi brolio mašiniuką wub.gif Nesu vairavimo maniakė, bet drąsiai galiu pasakyti, kad patinka smile.gif Ryt vakare mašiniuko jau reikės broliui, tai man teks važiuoti į Vilnių traukiniu. O šį savaitgalį su MB praleisim atskirai, nes jis važiuos padėti savo tėvams, o aš greičiausiai dalyvausiu šeimos šventėje atskirai.

Oskolki, aš nesu geriausia tėvų draugė, bet tikrai noriu susitikti dažniau nei kelis kartus per metus wink.gif Tiek man pačiai neužtektų. Be to, ten pat aš susitinku su močiute ir su savo pusbroliais, su kuriais mūsų santykiai labai geri. Ir mes labai vieni kitų pasiilgstam. Tai aš netgi jaučiuosi, kad juos kartais nuskriaudžiu savo retais apsilankymais, nes neišeina privažinėti labai jau dažnai blush2.gif

O jei drauges sutiksiu atsitiktinai, tai puiku mirksiukas.gif Pabendrausim. Tiesiog kadangi dabar neilgai svečiuosiuos, turiu visokių reikalų, tai specialiai ir nenoriu nieko planuoti.



Papildyta:
QUOTE(solitude @ 2012 04 23, 14:51)
o aš taip laukiau, taip laukiau verysad.gif nesulaukus čia atsibeldžiau lotuliukas.gif ne, iš tikrųjų tai viskas ok 4u.gif Grįšiu kažkada vasarą, sūnėną krikštysiu wub.gif bet dar nežinau, nei kada, nei kaip ilgam...


Chi chi. Puiku. Pranešk, kai atvyksi, gal tikrai galėsi prisijungti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Green tea* @ 2012 04 22, 12:31)
Sveika  4u.gif Na, jei jis sugalvotų ten likti ilgam laiko tarpui (pvz.: kokiem 5 m.), tai vykčiau. Bet vėlgi, priklauso nuo daug ko.  Jei būčiau susiradusi sau mielą darbą, komplikuotųsi situacija. Labai sunku numatyti  unsure.gif
Aha, šiandien oras ne toks fainas, kaip vakar. Bet šilta  4u.gif Smagaus pasibuvimo, tikiuosi, kai aplankysi močiutę, jai jau bus geriau smile.gif


Taip taip, vykimas kažkur, kad ir dviese - svarbus apsisprendimas.

O močiutei jau geriau. Ji atsisakė gultis į ligoninę (nebūtų mano močiutė biggrin.gif), ir pargrįžo namo iš reanimacijos vakar. Šiandien buvau. Taip, jau geriau jai. Žinoma tiek, kiek galima pasakyti geriau apie 85 metų žmogų. Ačiū už rūpestį 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2012 04 22, 12:32)


Visai Tu aktyviai gyveni 4u.gif Liuks. Žinai, kaip ten sako, kad kai skubi bei leki visur - daugiau ir suspėji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 23 balandžio 2012 - 19:14
Labas mergaites 4u.gif

Visos tokios aktyvios,uzsiemusios,kas mokslais,kas darbais. As va sedziu siandien ant palanges puse dienos... Noreciau iseiti pasivaikscioti,bet sveikata ne tokia,kad viena galeciau eiti. Ner i ka isikibti. Grazi diena,truputi palinojo,bet silta,pauksciukai svilpauja.

Sestadieni maniskis buvo mazumele isgeres... Aisku jam liezuvis atsiriso,labai norejo pasigirti,kad man staigmena ruosia doh.gif As kalba nukreipiau kita tema,bet gi man tai knieti suzinoti,kas ir kaip cia planuojama. Ir ka gi,siandien tvarkiau spinta ir radau tokia grazia dezute jo stalciuj,po apatiniais paslepta. Galvoju ne ne,neziuresiu. Susitvarkiau viska ir save bandau itikinti,kad nieko ten as neradau biggrin.gif Na bet nebuciau as,neistveriau ir patikrinau blush2.gif Mielas toks ziedelis,su akute,na toks grynai suzadetuviu. Nesakysiu as jam nieko,gal kaip nors praeis tas dalykas be jokiu netiketumu daugiau ax.gif

Elegantiskai sninga,kaip tavo sanariukai,ar jau lankeisi pas gydytojus?
Atsakyti
Labas, mergaites 4u.gif As kazkokia be nuotaikos, bendauti nesinori, o ir temos neateina i galva visai unsure.gif Su MB vis aiskinames, diskutuojam, kartais pasigincyjam, pasipykstam paskutiniu metu, nerandam iseities is susidariusios situacijos... Gal del to ir nuotaikos nera unsure.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 04 25, 16:37)
Sestadieni maniskis buvo mazumele isgeres... Aisku jam liezuvis atsiriso,labai norejo pasigirti,kad man staigmena ruosia  doh.gif  As kalba nukreipiau kita tema,bet gi man tai knieti suzinoti,kas ir kaip cia planuojama. Ir ka gi,siandien tvarkiau spinta ir radau tokia grazia dezute jo stalciuj,po apatiniais paslepta. Galvoju ne ne,neziuresiu. Susitvarkiau viska ir save bandau itikinti,kad nieko ten as neradau  biggrin.gif Na bet nebuciau as,neistveriau ir patikrinau  blush2.gif  Mielas toks ziedelis,su akute,na toks grynai suzadetuviu. Nesakysiu as jam nieko,gal kaip nors praeis tas dalykas be jokiu netiketumu  daugiau ax.gif

Moteriskas smalsumas hihihi.gif
Atsakyti
Festina lente, tai dabar nebus staigmenos smile.gif Nors pamenu, Tu jau viską nujautei. Atsakymas, manau, bus 'taip"? bigsmile.gif

Sachar, na va, Jūs pykstatės, o mudu beveik visai nebendraujam, visiškai jis užsikasęs darbais doh.gif O dėl ko kyla nesutarimų, gal jam atsiboso atstumas ir nori, kad kraustytumeis pas jį?

Elegantiškai sninga, gero lpoilsio su mylimu žmogum, lauksim įspūdžių 4u.gif
Atsakyti
Kad nebus tai staigmena,tai senai aisku. O del to atsakymo niekas neaisku... Ipratus atsakyti NE blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 04 25, 18:18)
Sachar, na va, Jūs pykstatės, o mudu beveik visai nebendraujam, visiškai jis užsikasęs darbais  doh.gif O dėl ko kyla nesutarimų, gal jam atsiboso atstumas ir nori, kad kraustytumeis pas jį?

Kuo toliau tuo labiau isryskeja, kad MB darba myli labiau uz viska doh.gif paskambines tik kelis sakinius islemena, visa kita laika dirba galva paniures, atsakineja i skambucius, pats skambindamas reguliuoja rydienos darbus ir tt ir pan. O su manim jau net nebera apie ka sneketi, jau net neturiu ir as apie ka su juo sneketi, nes paklaustas kaip sekas jis nenori dar ir apie darba kalbeti, o paklausi ka kito, tai dar apsaukia, kad spaudziu ar nesuprantu, o dar geriau kai visa valanda ar daugiau pratyliu ir padedam rgelius, nes nebeturiu jegu as ieskoti temos, o ir ieskoti nebesinori doh.gif vakar lb uzpykau, net iki asaru, kai i draugo skambuti atsakes ~20min kalbejo, juokesi, juokavo, diskutavo, na tiesiog bendravo, o man nei keliu nuosirdziu siltu sakiniu nesurezge, o padejes rageli turejo iskart kazkur lekti... tai as jam sarkastiska "aciu" islemenau ir su asarom isdejau viska, kad jo elgesy as nematau meiles, rupescio, susidomejomo, kad as kaip tuscia vieta, kaip lele kuria nusiima nuo lentynos kai patogu jam, kad laiko mane valanda laiko prie skapo, kad tik apsaukti nesupratingumu apkaltinus ir nepasakyti nei vieno normalaus zodzio, net nuotrauka pasiuliau pasistatyti, jei jam tik vaizdo be garso pakanka, ir galiausiai pasakiau nebeskambinti, kol netures ka pasakyti normaliai, kaip kazkada, o ne "labas" ir "man reikia reiti"... tai va, tokiom nuotaikom ir gyvenu... nors snd rase visa diena (kiek alejo, zinoma su tarpais), aiskino, kad jis jau toks, kad nemoka atsijungti nuo darbu ir labai greit i juos panyra kaip i atskira pasauli, kad cia sezonas kaltas, nes db uzplusta veiklos, atsiprasinejo, kad skaudina, kad nori jog jausciaus su juo gerai, o jam nesigauna to pasiekti, bet is visu kalbu ir reakcijos matau, kad net jei ir stengtusi pakeisti kazka, tai butu trumpalaikiai pasikeitimai, o as nenoriu ir negaliu priimti tokio zmogaus i savo seima. Man reikia kad grizes namo vyras butu zmogumi, teciu, vyru, o darbo masina unsure.gif zinaiu, kad santykiuose be pastangu neapsieinama, bet sitoj vietoj as tiksliai zinau su kokiu zmogumi negyvenciau. Pasakiau as jam, jog duodu laiko situacijai issispresti, jei niekas nepasikeis as taip negyvensiu...

Merginos, pasakykit, nu nejau as perdedu? Mano akimis kai mes surandam sau skirta zmogu, tai atsiranda ir laiko jam ir noro praleisti ta laika kartu, tada darbas, pomegiai, visa tai lieka zinoma svarbu, pet praranda savo pirmenybes laipsni, nes mum su tuo zmogum gera ir mes nepastebedami derinam laika, pomegius su juo, nes tas buvimas kartu atnesa dziaugsmo, tai neturi buti priverstinis kazkoks lipimas per save, visa tai turetu gautis naturaliai, ar ne? Man taip atrodo, ir vis dazniau mastau kad nesu as tas zmogus, kuris uzms tvirta vieta jo gyvenime, net ir jam tai esu pasakius...

Nu va, tylejau, tylejau ir prirasiau romana doh.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 04 25, 19:43)
Kad nebus tai staigmena,tai senai aisku. O del to atsakymo niekas neaisku... Ipratus atsakyti NE  blush2.gif

Tik pamegink, jokiu cia ipratim negali buti doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pas MB yra tėvai, tai čia kartu dabar kelias dienas esam. Jie čia reikalų turi, sveikatą pasitikrinti atvažiavo. Tai stengiuos ir maisto paruošti, ir mieste kartu truputį buvom - mat sergantys atvažiavo, tai nesinori nuvarginti. Pagalvojau, kad man turbūt pasisekė labai su būsimais uošviais blush2.gif Tikrai tas laikas kartu neprailgsta, buvimas kartu neerzina ir santykiai labai geri.

Šiandien buvau Santariškėse pas reumatologę dėl sąnarių. Nieko blogo nepasakė. Kadangi dabar nebeskauda, tai tik apžiūrėjo, bet net tyrimų neskyrė, nes sakė, kad tai gali būt net ne sąnarių problema - o koks nors kito organo uždegimas galėjo pasireikšti sąnarių skausmais. O man tuo metu kaip tik su gerkle problemų buvo, tai galvojau, kad gal tai prisidėjo. Bet šiaip prisakė vengti visokių skersvėjų ir panašiai, nes tokie dalykai palieka pasekmes. Aš šiaip stengiuosi prisižiūrėti, visada vėjuotu oru turiu šaliką, net kepurę, bet kartais išeinu be jų, ir tada man kas nors užkimba.

Ryt tikrintis profilaktiškai pas onkologus važiuoja mano mama. Šią vasarą, jei viskas bus gerai, bus jau trys metai, kai ji išgydyta. O aš tikiuosi, kad viskas bus gerai blush2.gif

Šiandien aš vėl važiuoju pas tėvus, vėl aplankysiu močiutę, pusbrolius ir šuniuką wub.gif Ryt grįšiu pas saviškį ir praleisim kartu savaitgalį. Pagal prognozę jis turėtų būti labai labai šiltas ir saulėtas. Ką čia šiltas, netgi sakyčiau, kad karštas thumbup.gif

QUOTE(sachar @ 2012 04 25, 21:34)


Sudėtinga Tavo situacija. Iš vienos pusės suprantu TB, kad jam patinka jo darbas ir stengiasi. Iš kitos pusės, nepakankamai stengiasi santykiuose, kai Tu jautiesi nusivylusi ir neišklausyta. Ar pakalbėjot apie tai rimtai? Bet turiu omenyje be ragelių mėtymo...

MB irgi daug kalba apie darbą, bet neįkyriai. Nejaučiu, kad atimtų darbas iš manęs dėmesį, bet numanau, kad jei taip būtų ir būtų dažnai - man nepatiktų doh.gif

Kalbėkit ir spręskit visa tai 4u.gif Jums dar visgi pradžia, o dar per atstumą. Reikia daugiau laiko, kad suprastumėt vienas kito lūkesčius.
Papildyta:
QUOTE(festina lente @ 2012 04 25, 16:37)


Na mieloji, nors sveikinti dar per anksti, bet Tu irgi per anksti pasmalsavai, todėl ir aš nesulaukusi sužadėtuvių fakto sveikinu!!! wub.gif 4u.gif O kada jūs turėtumėt dabar susitikti?

Mano sąnariukai dabar geriau jau. Ir gydytoja nieko pasakyti negalėjo. Rekomendavo rekonsultaciją, jei pasikartos skausmai. Tada sakė, kad jau rimtus tyrimus darytų, o kol kas palinkėjo sėkmės moksluose ir palinkėjo, kad daugiau netektų mums susitikti thumbup.gif Šiaip patiko man daktarė labai drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(abiga @ 2012 04 25, 18:18)


Ačiū 4u.gif Kol kas puikiai leidžiam laiką, o ir pavasaris labai džiugina. Tikrai neturiu kuo skųstis wub.gif Nors, tiesą pasakius, šįsyk kaip niekada buvau abejingai nusiteikusi savo važiavimui... Buvo daug reikalų, PMS, pilvą skaudėjo labai prieš išvažiuojant. Aš buvau tokia aptingusi ir net važiuot ne taip norėjau blush2.gif Na bet fizinė savijauta tokia buvo, matyt ax.gif

Kokie jūsų planai šiltajam savaitgaliui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 26 balandžio 2012 - 14:26
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 23, 18:54)
Kažkas klausė, kur gyvena tėvai, O jei drauges sutiksiu atsitiktinai, tai puiku Pabendrausim. Tiesiog kadangi dabar neilgai svečiuosiuos, turiu visokių reikalų, tai specialiai ir nenoriu nieko planuoti.
Papildyta:




as taip pat toli grazu ne maniake, na truputi tik, kai su vyru ramiai vazinejames wub.gif o pati tik is didelio reikalo...viena isvis labai bijau vairuoti...nes vaikysteje buvau pakliuvusi i avarija, kai mama vairavo. Atsimenu kaip siandien, nors jokiu dideliu suzalojimu nepatyriau, bet buvo didelis smugis ir sokas, kaktomusa susidure masinos.

Maniskes supyksta net kai nepasakau, kad vaziavau pro klp, tai bijociau sutikti biggrin.gif "Ko neuzvaziaaavot, galejom susitikt, ot kookia.." biggrin.gif


QUOTE(sachar @ 2012 04 25, 20:34)
Merginos, pasakykit, nu nejau as perdedu? Mano akimis kai mes surandam sau skirta zmogu, tai atsiranda ir laiko jam ir noro praleisti ta laika kartu, tada darbas, pomegiai, visa tai lieka zinoma svarbu, pet praranda savo pirmenybes laipsni, nes mum su tuo zmogum gera ir mes nepastebedami derinam laika, pomegius su juo, nes tas buvimas kartu atnesa dziaugsmo, tai neturi buti priverstinis kazkoks lipimas per save, visa tai turetu gautis naturaliai, ar ne? Man taip atrodo, ir vis dazniau mastau kad nesu as tas zmogus, kuris uzms tvirta vieta jo gyvenime, net ir jam tai esu pasakius...



Tikrai taip ir ne kitaip. Nera tokio uzsiemusio zmogaus zemeje, kuris nerastu laiko mylimam zmogui, gali nerasti nebent noro. O jeigu neranda laiko, tai to zmogaus jam ir nereikia schmoll.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 26, 14:21)
Ačiū 4u.gif Kol kas puikiai leidžiam laiką, o ir pavasaris labai džiugina. Tikrai neturiu kuo skųstis wub.gif Nors, tiesą pasakius, šįsyk kaip niekada buvau abejingai nusiteikusi savo važiavimui... Buvo daug reikalų, PMS, pilvą skaudėjo labai prieš išvažiuojant. Aš buvau tokia aptingusi ir net važiuot ne taip norėjau blush2.gif Na bet fizinė savijauta tokia buvo, matyt ax.gif

Kokie jūsų planai šiltajam savaitgaliui?

O va as labai laukiu pms, nes jau labai veluoja.....tai pradedu prisigalvoti blush2.gif

O kiek busi dar Lietuvoje? Man tai siek tiek keista blush2.gif nes mes kai tiek laiko, vos ne po 4men, buname atskirai, tai susitike nepraleidziame atskirai nei vienos dienos ir visada labai laukiu....kai pagaliau buname kartu ir atsimenam, kiek laiko negalejom vienas kitos paliesti, kartu kvepuoti verysad.gif ir taip sunku patiket ta akimirka, kad esam kartu...Va dabar dar mif tusas bus, o be vyro man nera ten ko eiti, kai grupiokes vyrus vedasi, nuliudau, kai pradejo girtis verysad.gif pati uz vilniaus tikrai nesitrenksiu, o nakvoti su svetimais ir svetimose smirdinciose lovose man prilygsta kosmarui doh.gif schmoll.gif

Nei vyras, nei as, nemegstam tevu kompaniju blush2.gif Pietus, vakariene, ir namo blush2.gif

Gera diena universitete buvo, susipazinau su fainais zmonem, linksmai pabendravom, nepaisant nuotaka pagadinusiu destytoju, bet cia ne naujiena. Nerealiai nuotaika sugadino kazkokia agresyvi paaugle, taip sunervino, kad parejau verkdama. Turbut labai problematiskas zmogus, uzsipuole mane einancia tiesiog gatveje, privaziavo su dviraciu. Nezinau, kiek jai metu, gal 16..bet buvau isvadinta graziais zodziais ir patyriau soka, kai mosikuotis pradejo, rekauti, kolioti, spjaudytis. Bet jau nurimo tas jausmas viduj. Aplink nebuvo zmoniu, praeiviai nereagavo. Dabar tegaliu pasidziaugti, kad nesuzalojo ir nepaleido kokio akmens. Galvoju, ka tokiu atveju daryti reikejo g.gif uzsipuola matomai nepilno proto agresyvi merga, gerai, kad gerai baigesi..pati begti pradejau...ir vat suprask zmogau....
O savaitgali mokslai unsure.gif atsidarysiu langa, jei taip silta bus, kaip zadeta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oskolki: 26 balandžio 2012 - 15:28
festina lente, dydi turbut pataike, kai tiek laiko jus jau kartu, ar nepasimatavai? biggrin.gif man prasove dydi, visaip bande ta pirsciuka ismatuoti, sake, kai miegosi pamatuosiu biggrin.gif o ziedukas vis tiek buvo didelis dar, nors jam tai toooks mazas atrodo biggrin.gif bet kai 52kg normaliai, su 47 jau pamesciau biggrin.gif
Atsakyti
Man tai gal netgi patinka vienai labiau važiuoti nei su kuo nors, nors dažniau išeina taip, kad tenka su kažkuo kitu važiuoti. Šiaip MB nemėgsta vairuoti, nes nors jis gerai mato, bet jam labai išvargsta akys, tai užtat dažniau vairuoju aš. Bet nematau tame jokios problemos, kai abiem gerai.

Aš niekada nesu patyrusi avarijos, tfu tfu tfu. Bet šiaip esu tikrai atsargi, ypač kai važiuoju su kuo nors kitu. Mano vienos praeityje neblogos bičiulės mama užsimušė autoavarijoj, kai jai buvo trys metukai, tai ji irgi dėl to ir vairuoti nemėgsta, ir vairuodama labai atsargi ir apdairi. Liūdna tai istorija iš tiesų...

Lietuvoje būsiu iki gegužės 8. Man tai nei kiek nekeista, čia mano būdas toks - bastytis biggrin.gif Šiaip man patinka tokios pertraukėlės, kad ir vienos dienos aplinkos pakeitimas. Be to, kadangi aš turiu ką lankyti kitame mieste, tai nori nenori - nepersiplėši. Būtų visi Vilniuj, tai aplankyčiau, ir namo pareičiau. Iš kitos pusės, džiugu, kad ne Vilniuj, ir duodam vienas kitam pailsėti.

Dabar mes padarėm tokį įdomų dalyką, kad kiekvieną savaitę sutarėm eiti į pasimatymą. Na tą tokį tikrą - jis laukia, aš ateinu wub.gif Gražiai apsirengiam, susitinkam, kur nors nueinam ir pėsčiomis pareinam (abiem labai patinka pasivaikščiojimai). Žadam šitą tradiciją išlaikyti

Oskolki, o Tu iš Klaipėdos? Na priminei man, kad vasarą ten labai noriu vėl apsilankyti wub.gif Čia dar viena mūsų tradicija (bus trečia vasara jau)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 26 balandžio 2012 - 15:57
Sveikos mergaites 4u.gif

Jau siandien kaip silta,as tik su svarkeliu vaikstinejau. Mama prisijunge,reikejo jai i Kika,tai apsiasarojau nuejus... Bet diena tai labai grazi,vis daugiau zalumos matosi.


QUOTE(Oskolki @ 2012 04 26, 16:43)
festina lente, dydi turbut pataike, kai tiek laiko jus jau kartu, ar nepasimatavai? biggrin.gif  man prasove dydi, visaip bande ta pirsciuka ismatuoti, sake, kai miegosi pamatuosiu biggrin.gif  o ziedukas vis tiek buvo didelis dar, nors jam tai toooks mazas atrodo biggrin.gif bet kai 52kg normaliai, su 47 jau pamesciau biggrin.gif



Na ne,nesimatavau. Bet maciau,kad dydis 17 parasyta,tai man geras. Per praeitas jo atostogos kaip tik buvom pas juvelyra,as pasididinau sena ziedeli,tai jis zinojo kokio dydzio man reikia. O didinau ta ziedeli,su kuriuo man pirsosi per 25 gimtadieni (tada tai su dydziu ziauriai prasove,dydis buvo kazkur apie 18,o mazinau iki 16 su ketvirciu) biggrin.gif Jetus,kokia as bjaurybe,ane? lotuliukas.gif



Elegantiskai sninga,mes irgi megstam ilgus pasivaiksciojimus. Automobilio net neturim,nes Alytus nedidelis miestas,galima peskute pereiti. Na jei mano sanariai labai skausmingi,tai mikriuku pavaziuojam. Bet po ilgu vakariniu pasivaiksciojimu,tai jau man priklauso masaziukas kojoms ax.gif kitaip sekanti diena butu visai nejudri. Seneliu nei vienas neturim,ner kur vaziuoti pas kazka toliau,jokiu sodu neturim,tai mes tokie asfalto vaikai abu. Bet nueinam ne viena kilometra savo kojelem.

O laukti man liko visai nedaug,grys jis per Motinos diena. Turesim 2 savaiteles kartu.
Atsakyti