Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

QUOTE(selika @ 2006 05 29, 22:11)
Tai negi neperskaičiuoja?Šiemet nemažą atlyginimą gaunu,lyginant su praėjusiais m.,kai paskyrė pašalpą.O dabar nustatė darbingumo lygį 2-iems metams.Visgi tikiuosi,pridės šiek tiek... ax.gif  g.gif


man atrodo kas du metus lyg perskaiciuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(selika @ 2006 05 29, 22:11)
Tai negi neperskaičiuoja?Šiemet nemažą atlyginimą gaunu,lyginant su praėjusiais m.,kai paskyrė pašalpą.O dabar nustatė darbingumo lygį 2-iems metams.Visgi tikiuosi,pridės šiek tiek... ax.gif  g.gif

Labas, turėjau mintyse, kad viskas lieka taip pat, kai niekas nesikeičia. Perskaičiuoti tavo atveju turėtų g.gif, sužinosi, kai gausi pinigėlius. Dar gali pabandyti pasižiūrėti ir pasiaiškinti šiame puslapyje: invalidumo pensijos skaičiavimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 30 gegužės 2006 - 08:16
mano kraujo rezultatai salia normos visai yahoo.gif leukocitu riba 4-11, pas mane 10 clap.gif trombu tik 250 perdaug, ale nukris ir jie, gerai kad ne per greit krenta kraujai, o tai prastai jausciausi tongue.gif
va tokie rezultatai po 10 dienu vaistu vartojimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 05 30, 19:18)
mano kraujo rezultatai salia normos visai yahoo.gif leukocitu riba 4-11, pas mane 10 clap.gif trombu tik 250 perdaug, ale nukris ir jie, gerai kad ne per greit krenta kraujai, o tai prastai jausciausi tongue.gif
va tokie rezultatai po 10 dienu vaistu vartojimo thumbup.gif

Kuo nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kaip gera skaityt tokias žinutes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Džiaugiuosi kartu su tavim... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas visoms bigsmile.gif Ziuriu,jus cia tariates,diskutuojat apie vitaminus...Kiausiau as mano vyra gydanciu daktaru,del vitaminu B.Sake,tarpuose tarp hemoterapiju galima gerti,tik jokiu budu ne hemoterapiju metu g.gif Sveikatos,stiprybes ir Dievo palaimos visoms.
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 05 30, 18:18)
mano kraujo rezultatai salia normos visai yahoo.gif leukocitu riba 4-11, pas mane 10 clap.gif trombu tik 250 perdaug, ale nukris ir jie, gerai kad ne per greit krenta kraujai, o tai prastai jausciausi tongue.gif
va tokie rezultatai po 10 dienu vaistu vartojimo thumbup.gif

Sveik smile.gif Tik taip turi būti.
Atsakyti
Sveikutes
mano mama jau virs metu gydosi zolemis pas viena natūropata(lapkriti bus 2 metai kai ji suzinojo kad serga veziu), kuris pakele mano mama is patalu(dalvojau ja prarasiu) ir sustiprino jos organizma. AISKU LIKO SIOKIU TOKIU BEDELIU, BET CIA JAU KALTI GYDITOJAI-JIE SUDEGINO MAMOS SLAPIMO PUSLE, ZARNYNA(TUSTINASI ZIAUREI DAZNAI, NELAIKO RAUKAS).
Daznai visi teiraujasi kaip mama taip greit atsigavo(stadiaj 3, gimdos kaklelio vezys), mes tada papasakojam: viena diena vyro direktoriu papasakoja, kad jo zmona turejo galvoje augli ir ja isgyde zolininkas. Svarsteme apie menesi ar pasinaudoti to zolininko paslaugomis(mam tuo tarpu onkologiniame gulejo) ar ne-juk pilna eferistu, bet pasvarsteme ir nutereme paskambinti. Vyras iskarto po pokalbio nusiramino, jam patiko ka sake zolininkas: atveskit mamos ligos istorija ir as pasakysiu ar galiu padeti kuo ar ne. Juk neverta pinigu imti jei negaliu padeti-cia jau prie dieva(taip jis labai tikintis-bet neliguistai ar tuo naudotusi). Nuvaziave pamatem , kad zmogus rimtai ziuri i savo darba, namai pilna zoliu(kuklus), prikimsta ant spintu i spintas, balkonus. Ir nuo to karto kai jis pasake ,kad mama galima pastatyti ant koju mam vaiksto pas ji(kovo men bus 2 metai). Daktarai stebisi kaip mama tai greit atsistojo ant koju, kokie geri kraujo rezultatai(sako kaip lakunu).
O as greit turesiu dukryte ir zinau, kad sialia manes bus mano mama-mociute, kuri gales dziaugtis vaikeliu deka to zmogaus.
O tas zmogus Anatolijus Malovičko
Jei kam reikes jo tel parasykit i az, as jums butinai duosiu , nes tikiu, kad jis daug kam gali padeti. LAIKYKITES
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melinake: 31 gegužės 2006 - 12:15
Labukas visoms


Esu čia nauja, visada tik skaitydavau jūsų pokalbius.
Radau krūtyje guziuka, gal galite patarti kur Kaune kreiptis šiuo klausimu. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Melinake @ 2006 05 31, 13:13)
O tas zmogus Anatolijus Malovičko
Jei kam reikes jo tel parasykit i az, as jums butinai duosiu , nes tikiu, kad jis daug kam gali padeti. LAIKYKITES


Aš vakar nupirkau močiutei jo knygą. Manau, kad tegu skaito ir blogiau nebus. Ir jau iš kaimo moterų susirinko visas knygutes apie gydymus žolėmis. Galvoju, kad geriau jau ko kią į temą paskaitytų ax.gif
Noriu dar kartelį pasidžiaugti wub.gif jau 9 kartą suleido chemiją. Nė karto nestabdė dėl kraujo. Jis visą laiką laikėsi normos ribose. Šiek tiek slenka plaukai, bet mano šaunuolė močiutė sako: nieko tokio, vasarą nešiosiu kepurėlę lininę, dabar tokios madingos biggrin.gif Kaip aš džiaugiuosi, kad ji daro viską, kad galėtų pasveikti. Valgo visiškai kitokį maistą nei seniau. Ji net 9 kg per porą (gal 3) mėn. priaugo thumbup.gif:
DAbar ir mes su mama pradėjom sveikau gyventi. PAsikeitė maistas, pradėjom vartoti papildus, skalbiklius ir valiklius kuo švelnesnius su kur kas mažiau neaiškių chemikalų ir pan.
Tikiuosi viskas bus OK.
Atsakyti
Labas.Jei plaukai slenka tik truputuka,ir tik po9 hemijos g.gif tikrai keista.Tai ta hema arba labai silpna,arba is jos nulis naudos,bet tai tik mano nuomone.Mano vyrui visi plaukai nuo galvos nuslinko po pirmos hemos.Daktarai dziauges,kad tai geras zenklas thumbup.gif -hemoterapija parinkta teisingai.Sveikatos ir istvermes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2006 06 01, 16:53)
Labas.Jei plaukai slenka tik truputuka,ir tik po9 hemijos g.gif tikrai keista.Tai ta hema arba labai silpna,arba is jos nulis naudos,bet tai tik mano nuomone.Mano vyrui visi plaukai nuo galvos nuslinko po pirmos hemos.Daktarai dziauges,kad tai geras zenklas thumbup.gif -hemoterapija parinkta teisingai.Sveikatos ir istvermes 4u.gif

Senyvus žmones tausoja, nemačiau nei vienos močiutės (virš 70 metų) su nuslinkusiais plaukais, jiems leidžia silpną chemiją, normalios chemijos, kurią gauna jaunesni, jie neatlaikytų. Tai va, todėl ir kraujas nekrenta iki „nulių“, chemija chemijai nelygu. Sveikatos Jūsų močiutei ir optimizmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 01 birželio 2006 - 17:05
Stiprybės visoms JUMS 4u.gif
Atsakyti