Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

QUOTE(adis @ 2006 06 01, 18:02)
Senyvus žmones tausoja, nemačiau nei vienos močiutės (virš 70 metų) su nuslinkusiais plaukais, jiems leidžia silpną chemiją, normalios chemijos, kurią gauna jaunesni, jie neatlaikytų. Tai va, todėl ir kraujas nekrenta iki „nulių“, chemija chemijai nelygu. Sveikatos Jūsų močiutei ir optimizmo.


Na močiutei leidžia tikrai ne silpniausia... (berods yra 3 tos chemijos pagal stiprumą, tai jai vidurinę). O plaukai slinkti po biski pradejo po kokios trečios. tačiau dabar daug stipriau.o kraujas nekrenta iki nulių, nes tikrai daug ką vartoja, kad jį atstatinėtų. Medikai patys stebisi, kad labai jau gerai tas kraujas laikosi. Manau, kas visavertis maistas, papildai ir pan. dalykai veikia ax.gif
19 -tą dieną darys visus tyrimus ir bus matyti kaip einasi gydymas, koks progresas ax.gif
Ačiū mergytės už palaikymą ir patarimus wub.gif
Atsakyti
Mielosios,kokia jusu nuomone apie zelmenu sultis?-na,rugiu,kvieciu g.gif ?Kazkada Lietuvoj per telika maciau laida apie tai.Pasakojo,kad labai gerai stiprina krauja ir musa vezines lasteles...Gal kas geriat jas?
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 05 30, 18:18)
mano kraujo rezultatai salia normos visai yahoo.gif leukocitu riba 4-11, pas mane 10 clap.gif trombu tik 250 perdaug, ale nukris ir jie, gerai kad ne per greit krenta kraujai, o tai prastai jausciausi tongue.gif
va tokie rezultatai po 10 dienu vaistu vartojimo thumbup.gif

Diaugiuosi siracusa thumbup.gif thumbup.gif geri rezultatai ir tik gerėjimo link eini step by step mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Norėjau paklaust, kaip jautiesi vartodama tuos vaistukus? yra kokių nors blogumų, sunkumų? g.gif

QUOTE(Ramunike @ 2006 06 01, 16:53)
Labas.Jei plaukai slenka tik truputuka,ir tik po9 hemijos g.gif tikrai keista.Tai ta hema arba labai silpna,arba is jos nulis naudos,bet tai tik mano nuomone.Mano vyrui visi plaukai nuo galvos nuslinko po pirmos hemos.Daktarai dziauges,kad tai geras zenklas thumbup.gif -hemoterapija parinkta teisingai.Sveikatos ir istvermes 4u.gif


Plaukai ne rodiklis- esmė kad tumoras mažėtų, ar KT po kokių trijų mėn rodytų ryškų pagerėjimą... Tada vadinasi kad chemija veikia smile.gif
O plaukai tikrai ne rodiklis- visas aštuonias chemijas atvaikščiojau su savais plaukais, kraujas dažnai neatsistatydavo, bet tiap ir turi būt, nes negerdavau jokių citostatikų, kurie išstumtų iš kaulų čiulpų į plazmą pasigaminusias ląsteles, o tik jas slopino, slopino.. bet galiausiai jaunas organizmas vistiek atsistatydavo lotuliukas.gif taigi... ne plaukai rodo chemijos stiprumą ar efektyvų gydymą.. esmė rezultatas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2006 06 02, 17:54)
Diaugiuosi siracusa thumbup.gif  thumbup.gif geri rezultatai ir tik gerėjimo link eini step by step mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Norėjau paklaust, kaip jautiesi vartodama tuos vaistukus? yra kokių nors blogumų, sunkumų? g.gif


na zinok salutiniu kaip nekeista ner blink.gif nors siaip girdejau dazniausiai pasireiskia kaulu skausmai.. Mane tik migde pirmom dienom blush2.gif as vartoju po 400mg, standartine doze. kas vartoja 800 mg - daktare sake, dauguma skundziasi salutiniais g.gif na cia i ta studija (ar 400 ar 800mg) paskirsto belenkaip - kompas ismeta ir patenki i akzkuria. su 800 greiciau liga prigriebia, bet va salutiniai panasus kaip interferono blink.gif
tiesa, atsikraciau interferono yahoo.gif puse metu saldytuve prastovejo ir vis pries pradedant vartot koks daktaras paskambindavo ir pasakydavo stop dar snd nesileisk lotuliukas.gif tai taip ir issisukau. jau taip as jo nenorejau, toks jis man baisus atrode ir neprireike clap.gif atidaviau atgal irnesakyk.gif

dbr kita sav kraujo tikrinimas.. biopsija irgi arteja vis fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siracusa: 02 birželio 2006 - 18:12
QUOTE(Ramunike @ 2006 06 02, 17:37)
Mielosios,kokia jusu nuomone apie zelmenu sultis?-na,rugiu,kvieciu g.gif ?Kazkada Lietuvoj per telika maciau laida apie tai.Pasakojo,kad labai gerai stiprina krauja ir musa vezines lasteles...Gal kas geriat jas?


Želmenų sultys, ženšenis, ežiuolė, alijošius pripažinti kaip labai stiprūs imuninės sistemos stimuliatoriais. Imuninę sistemą sudaro limftakiai, limfmazgiai, juose gaminasi reikiamos organizmo gynybinės ląstelės (leukocitai-neutrofilai, eozonofilai ir kt). Stiprūs stimuliantai suaktyvina limfmazgių veikimą, ląstelių gaminimąsi, limfos tekėjimą.. o jei limfmazgiuose yra pastebėtos vėžinės ląstelės (jei stadija didenė nei pirma), jos taip pat stimuliuojamos, greičiau išnešiojama limfine sistema ir gali greičiau paplisti po organizmą.
Daug maž tokią nuomonę susidariau skaitydama įvairių šaltinių ir suprantu kai gydytojai griežtai sako nevartoti nieko papildomo, kad sau labiau nepakenktų. o žmonės jau atsirenka..žolės veikia švelniai, dažnai netiesiogiai, todėl saugiai ir todėl atkaklūs sulaukia ryškaus pagerėjimo wub.gif tongue.gif
Geros Tėvo dienos 4u.gif Pabūkite arba prisiminkite geruoju savo šeimos narius.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 05 30, 18:18)
mano kraujo rezultatai salia normos visai yahoo.gif leukocitu riba 4-11, pas mane 10 clap.gif trombu tik 250 perdaug, ale nukris ir jie, gerai kad ne per greit krenta kraujai, o tai prastai jausciausi tongue.gif
va tokie rezultatai po 10 dienu vaistu vartojimo thumbup.gif


Siracusa, nemažai spėjau perskaityti tavo žinučių per visą savo gyvavimą forume. Ir nežinau, nori tikėk, nori ne- bet vos tik paskaitau tavo žinutes, pasikraunu teigiamos energijos... thumbup.gif Tu man atrodai kažkuom ypatingas žmogus, tavyje tiek pozityvumo 4u.gif

Net neabejoju kad įveiksi tą liga galutinai biggrin.gif Kitaip ir negali būti 4u.gif Svarbiausia tuom tikėti...

Sveikite visos, tikėkite sėkme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 06 03, 23:36)
Siracusa, nemažai spėjau perskaityti tavo žinučių per visą savo gyvavimą forume. Ir nežinau, nori tikėk, nori ne- bet vos tik paskaitau tavo žinutes, pasikraunu teigiamos energijos... thumbup.gif Tu man atrodai kažkuom ypatingas žmogus, tavyje tiek pozityvumo 4u.gif
Net neabejoju kad įveiksi tą liga galutinai biggrin.gif Kitaip ir negali būti  4u.gif Svarbiausia tuom tikėti...

Sveikite visos, tikėkite sėkme 4u.gif


JaHarta wub.gif as ir tikiu, net kitaip ir negalvoju irnesakyk.gif tiesiog dbr idomus etapas gyvenime, per ja turiu galimybe padet ir kitiem sergantiem zmonem, nes uztenka jegu uzsiimt tuo mirksiukas.gif

pasveiksim tai mes visos, nes NORIM pasveikti bigsmile.gif kazkokiam filme girdejau - zmogus pasveiksta tada, kai nusprendzia gyventi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 06 04, 09:24)
pasveiksim tai mes visos, nes NORIM pasveikti  bigsmile.gif kazkokiam filme girdejau - zmogus pasveiksta tada, kai nusprendzia gyventi  wub.gif

Siracusa ir visos kitos stipruolės, kai taip galvojam ir sveikstam, žinom mes šitą paslaptį, ar ne? Gydymą, koks jis sunkus bebūtų, lengviau pernešam. Būna, debesėliai juodi praplaukia, bet mes čia galim rasti tuos, kurie juos prasklaido. Todėl ir reikalingos viena kitai esam, kad laikas nuo laiko primint - bus viskas gerai tik tikėk ir norėk to. ax.gif
Ačiū visiems ir visoms, kurie padedat. 4u.gif

Mergaitės, vasara, nors ir šalta, bet prasidėjo. Lauksime gražių ir saulėtų dienų4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 04 birželio 2006 - 11:58
QUOTE(Melinake @ 2006 05 31, 06:13)
Sveikutes
mano mama jau virs metu gydosi zolemis pas viena natūropata(lapkriti bus 2 metai kai ji suzinojo kad serga veziu), kuris pakele mano mama is patalu(dalvojau ja prarasiu) ir sustiprino jos organizma. AISKU LIKO SIOKIU TOKIU BEDELIU, BET CIA JAU KALTI GYDITOJAI-JIE SUDEGINO MAMOS SLAPIMO PUSLE, ZARNYNA(TUSTINASI ZIAUREI DAZNAI, NELAIKO RAUKAS).
Daznai visi teiraujasi kaip mama taip greit atsigavo(stadiaj 3, gimdos kaklelio vezys), mes tada papasakojam: viena diena vyro direktoriu papasakoja, kad jo zmona turejo galvoje augli ir ja isgyde zolininkas. Svarsteme apie menesi ar pasinaudoti to zolininko paslaugomis(mam tuo tarpu onkologiniame gulejo) ar ne-juk pilna eferistu, bet pasvarsteme ir nutereme paskambinti. Vyras iskarto po pokalbio nusiramino, jam patiko ka sake zolininkas: atveskit mamos ligos istorija ir as pasakysiu ar galiu padeti kuo ar ne. Juk neverta pinigu imti jei negaliu padeti-cia jau prie dieva(taip jis labai tikintis-bet neliguistai ar tuo naudotusi). Nuvaziave pamatem , kad zmogus rimtai ziuri i savo darba, namai pilna zoliu(kuklus), prikimsta ant spintu i spintas, balkonus. Ir nuo to karto kai jis pasake ,kad mama galima pastatyti ant koju mam vaiksto pas ji(kovo men bus 2 metai). Daktarai stebisi kaip mama tai greit atsistojo ant koju, kokie geri kraujo rezultatai(sako kaip lakunu).
O as greit turesiu dukryte ir zinau, kad sialia manes bus mano mama-mociute, kuri gales dziaugtis vaikeliu deka to zmogaus.
O tas zmogus Anatolijus Malovičko
Jei kam reikes jo tel parasykit i az, as jums butinai duosiu , nes tikiu, kad jis daug kam gali padeti. LAIKYKITES

Atsakyti
QUOTE(Melinake @ 2006 05 31, 06:13)
Sveikutes
mano mama jau virs metu gydosi zolemis pas viena natūropata(lapkriti bus 2 metai kai ji suzinojo kad serga veziu), kuris pakele mano mama is patalu(dalvojau ja prarasiu) ir sustiprino jos organizma. AISKU LIKO SIOKIU TOKIU BEDELIU, BET CIA JAU KALTI GYDITOJAI-JIE SUDEGINO MAMOS SLAPIMO PUSLE, ZARNYNA(TUSTINASI ZIAUREI DAZNAI, NELAIKO RAUKAS).
Daznai visi teiraujasi kaip mama taip greit atsigavo(stadiaj 3, gimdos kaklelio vezys), mes tada papasakojam: viena diena vyro direktoriu papasakoja, kad jo zmona turejo galvoje augli ir ja isgyde zolininkas. Svarsteme apie menesi ar pasinaudoti to zolininko paslaugomis(mam tuo tarpu onkologiniame gulejo) ar ne-juk pilna eferistu, bet pasvarsteme ir nutereme paskambinti. Vyras iskarto po pokalbio nusiramino, jam patiko ka sake zolininkas: atveskit mamos ligos istorija ir as pasakysiu ar galiu padeti kuo ar ne. Juk neverta pinigu imti jei negaliu padeti-cia jau prie dieva(taip jis labai tikintis-bet neliguistai ar tuo naudotusi). Nuvaziave pamatem , kad zmogus rimtai ziuri i savo darba, namai pilna zoliu(kuklus), prikimsta ant spintu i spintas, balkonus. Ir nuo to karto kai jis pasake ,kad mama galima pastatyti ant koju mam vaiksto pas ji(kovo men bus 2 metai). Daktarai stebisi kaip mama tai greit atsistojo ant koju, kokie geri kraujo rezultatai(sako kaip lakunu).
O as greit turesiu dukryte ir zinau, kad sialia manes bus mano mama-mociute, kuri gales dziaugtis vaikeliu deka to zmogaus.
O tas zmogus Anatolijus Malovičko
Jei kam reikes jo tel parasykit i az, as jums butinai duosiu , nes tikiu, kad jis daug kam gali padeti. LAIKYKITES



Noreciau suzinoti zolininko Anatolijaus Malovicko kordinates. Mano tetis serga plauciu veziu; as gyvenu uz atlanto; labai dziaugiuosi, kad aptikau sita svetaine; as duomiuosi alternativia medicina, bet mazai ka zinau apie tai Lietuvoje. Siuo metu mano tetis dar yra onkologu rankose, bet as jau pavargau su jais kalbeti, viskas labai paslaptinga, zadama viena-atliekama kita, arba daznai neatliekama tik zadama ir panasiai. Taigi nusprendeme patys veikti.
Atsakyti
Adis, as tos vasaros jau seniai laukiu, nors saule labai dziaugtis mum nelabai patartina g.gif kol kas ir lietutis fainas, taip gaiviai lyja bigsmile.gif

Su vasara visas vacation1.gif
Atsakyti
SVEIKOS, NORIU PRISIJUNGTI PRIE JŪSŲ.
PRIEŠ 2 SAVAITES SUŽINOJAU, KAD TĖČIUI PLAUČIŲ VĖŽYS. DABAR MES LIGONINĖJE. GYDYTOJAI KALBA NEAIŠKIAI. žINAU, KAD AUGLYS PLAUČIUOSE PIKTYBINIS, KURI STADIJA NEŽINAU VIS DAR, BUVO ĮTARTOS METASTAZĖS KEPENYSE, PO ECHOSKOPIJOS PAAIŠKĖJO, KAD TE JŲ NĖRA, BET PASTEBĖTI DARINIAI ANTINKSČIUOSE IR PAKITIMAI LIMFMAZGIUOSE, LAUKIU TYRIMŲ TEN.
PAVARGAU NUO NEŽINIOS....
GAL KAS KA NORS ŽINOTE...
LABAI LAUKSIU
AČIŪ
Atsakyti