Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

QUOTE(ana43 @ 2006 08 10, 20:21)
Rasyte mieloji parašei apie bazėse esančias žoleles ar tai papildus, jei gali parašyk daugiau, nes tai mano dukterėčiai dabar švitina, ir kaip pasakė tai švitins šešias savaites. Na, nejaugi taip reikia daug... g.gif Tai aš labai norėčiau jai padėti, prašau parašykite daugiau apie pagalbą tokiu atveju. O šiandie nuostabus vakaras, už lango žiogai čirškia, ir taip tylu ramu, jokio vėjelio... pasidžiaukime visi nestuke.gif


Ana Jusu atveju 6 savaites tikrai nera daug, nes kaip suprantu siuo metu jokio kito gydymo - chemoterapijos pvz ar harmonu terapijos netaiko. Man paciai svytino tarpuplauti net 3 savaites, aisku maza labai doze, bet tai buvo taikoma tik prevenciniais tikslais, nes po chemijos navikas buvo praktiskai isnykes, like tik iki 1 cm limfmazgiai.

Ka vartoti svytinantis, jei istveriate neblogai - geriausia nieko, svarbu gera mityba, grynas oras ir pasisaugoti infekciju, nesusalti, geriausiai butu nesikaitinti sauleje, nesimaudyti ezeruose ar juroje, nes cia slypi didziausi pavojai pasigauti kokia zaraza. Ir aisku poilsis, geras miegas.
Na as pradejau nuo to, kad vis tiek kai pasako diagnoze itampa viduje, isgyvenimai - tai mama man pirko "Krepkyje nervy"(parduotuveleje yra, kaina 9 LT) tai tiesiog jonazoles, kalcio, magnio, vitamino C ir D3 junginys, tai ne vaistai, taciau tikrai padeda nurimti, nemigdo, vartoju visad kai tik jauciu itampa net ir dabar.
Toliau labai patiko "Entorogel" na panasiai vadinasi, tokie drebuciai, ju poveikis sluoja organizma, na tiesiog gerdavau, kad greiciau ta bjaurasti is saves isvaryt.
pakelti tonusui vartojau Korio biciu produkta: Biciu pienelis su zenceniu.
Taciau as asmeniskai rekomenduociau diena pradet nuo stiklines vandens su citrina ir medum, bei arb. saukstelis ziedadulkiu - tai stiprina imuniteta, isjudina organizma. Be to labai lietuviska ir naturalu.
Margainio Jums vartot gal ir nereikia dabar, juk svytinimas ju needa, tad siulyciau neapkraut organizmo.
Didziausi linkejimai ir sveikatytes, rasykite kaip sekasi smile.gif
Atsakyti
Pastebėjimas:
Jonažolės labai geras gamtinis ir natūralus antidepresantas. Tačiau vasarą, kai saulutė reikėtų vengti jonažolės ir jos pagrindu gaminamų preparatų, nes galimos pigmentinės dėmės ir net rimtas odos nudegimas. Jonažolė ir saulutė nedraugauja.

Dėl spinduliavimo, įprastai skiria 25-35 kartų kursą, pavertus savaitėmis tai ir bus 5-7 savaitėlės.

Kai po kurio laiko pradėsite justi odą, paraus, gali atsirasti skausmas, niežėjimas, paprastai tai būna apie 10 seansą, paprašykite jus prižiūrinčio radiologo tepaliuko, duoda. Jei pradės skaudėti burną, nežinau, ką jums švitina, skiria skalavimo skysčio, mažinančio skausmą ir uždegimą. Tai nedidelio procentingumo chlorheksidino tirpalas. Naudoja dar šaltalankio aliejų, nors pati girdėjau, kai radiologas sakė, kad jis gali sukelti švitinamos vietos padidntą randėjimą, lyg ir nelabai rekomendavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 11 rugpjūčio 2006 - 14:40
labas vakaras,
gal kas galite pasidalinti patirtimi. mano tėtį švytino tik 5 dienas apytiksliai po 2-3 min. jau savaite kaip namuose, bet pradejome blogai jaustis, nukrito kraujospudis, dingo apetitas, tapme irzlūs, negaliu suprasti ar taip pablogejo po švytinimo, ar dėl kitų priezasciu. jam visa tai varo neviltį, nes iš karto po ligoninės jautėsi geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(egida76 @ 2006 08 11, 21:21)
labas vakaras,
gal kas galite pasidalinti patirtimi. mano tėtį švytino tik 5 dienas apytiksliai po 2-3 min. jau savaite kaip namuose, bet pradejome blogai jaustis, nukrito kraujospudis, dingo apetitas, tapme irzlūs, negaliu suprasti ar taip pablogejo po švytinimo, ar dėl kitų priezasciu. jam visa tai varo neviltį, nes iš karto po ligoninės jautėsi geriau g.gif

Kiek suprantu gydymas baigtas? Jei taip - labai sunkus momentas, lieka laukimas, kas toliau? Kai esi gydomas, aktyviai: chemija, spinduliai jautiesi saugus, bent man taip buvo. Baigus gydymą, tas saugumas dingsta: lieki vienas su savo abejonėmis, nerimu. Ar tikrai jau pagijau, ar tikrai liga sustabdyta? Gal ne? Kas tada? Pirmieji tyrimai atliekami maždaug praėjus trims mėnesiams, tie trys mėnesiai sunkūs, mažiausias skausmas - baimė (po chemijos tų skausmų, bent man buvo: tai kepenys, tai širdelė, tai kažkur kažkas šone pamaudė, tai kažkur nudūrė), po spinduliavimo vyksta randėjimas - tempia, maudžia, kažkas vis tiek nebe taip ir vėl baimė: gal jis ten vėl dirba savo blogą darbą? Manau iš čia tas irzlumas, po gydymo visada euforija - baigiau gydymą, po to kaip minėjau ateina abejonės, ar tikrai? Dėl spaudimo negaliu nieko pasakyti.
Čia tik mano samprotavimai, iš mano asmeninės patirties, gal Jūsų tėveliui kitaip viskas...Man labai padėjo sanatorija, kodėl nevykstate, jei buvo taikytas spindulinis gydymas? Sanatorijos priklauso po specifinio gydymo, spinduliavimas ir chemija kaip tik ir yra specifinis gydymas, tiesa nevisuomet skiriama, pvz. sergantiems limfomomis ir kt. kraujo vėžio rūšimis - neskiriama. Tačiau čia jau aiškintis reikia su gyd. gydytoju. Ramybė, šalia medikai, gamta, padeda atsigauti, viską apmąstyti. Jei labai nori yra ir psichologas, galima pasišnekėti, kad ir apie savo baimes ir nerimus ir ką su jais daryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 12 rugpjūčio 2006 - 10:32
Ačiū jums Radis ir Rasyte,už patarimus, o dukterėčiai mano švitina galvą. Jos mama visko prisiklausiusi labai bijo kada jai pasidarys blogai, kada ji pradės vemti... Aš ją visaip raminu, o su jūsų pagalba man tikrai tai geriau išeina, o ir dukterėčiai turiu ką patarti, nes sakau daktarai atostogauja, tai niekas nieko neaiškina. O jūs labai teisios dėl nervinės įtampos, kuri jau buvo atsiradusi, kol laukė švitinimo , nes tas nieko nedarymas varo iš proto. Geros nuotaikos visoms ir kuo daugiau teigiamų emocijų linkiu bigsmile.gif
Atsakyti
ačiū Adis už palaikyma. gydymas mūsų nebaigtas, dar liko 3 kartai susilasinti gemzarą. o spinduliavimas baigtas, tik dabar turime pertrauka...o pablogejimas ne tik psichologinis... kraujospudis musu nuo vakar tik 70/45, nakti vememe, koja is vis sunkiai ryte buvo pajudinama (mums švytino dubens kaula ten yra metastazes). sake mums gydytojai jog galimas pablogejimas, bet mane kamuoja klausimas ar tokio lygio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(egida76 @ 2006 08 12, 19:00)
ačiū Adis už palaikyma. gydymas mūsų nebaigtas, dar liko 3 kartai susilasinti  gemzarą. o spinduliavimas baigtas, tik dabar turime pertrauka...o pablogejimas ne tik psichologinis... kraujospudis musu nuo vakar tik 70/45, nakti vememe, koja is vis sunkiai ryte buvo pajudinama (mums švytino dubens kaula ten yra metastazes). sake mums gydytojai jog galimas pablogejimas, bet mane kamuoja klausimas ar tokio lygio schmoll.gif


Na tikrai žemas, ar nereikėtų konsultuotis su medikais, ar neturit Jus prižiūrinčio gydytojo tel. nr. Man atrodo negerai toks spaudimas. Manau, tiesiog ramiau būtų.
Atsakyti
atėjau pasiguosti... buvau rašius, kad mano mamai gimdos vėžys. Taigi išoperavo, praėjo švitinimo kursą, pabuvo sanatorijoj, atrodo viskas gerai, bet per tuos karščius mama pasigavo tarpšonkaulinio nervo uždegimą, aišku, čia poliklinikos diagnozė. Gydė ją visokiais vaistais daugiau negu mėn., bet niekas nepadeda, tai mama užsirašė vėl į onkologinį... nuvažiavo, bet nepriėmė neurologas, nes siuntimo neturėjo. Gyd., kuris galėjo išrašyt siuntimą operavo, poliklinikoj buvo didžiausios eilės, tai ji ir negavo to siuntimo, užsirašė iš naujo po dviejų sav. doh.gif Dabar pasiskaičiau, kad vėžys ir pasireiškia visokiais uždegimais, taip neramu pasidarė verysad.gif o laikas eina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elia: 18 rugpjūčio 2006 - 14:01
Vėžys, gal ir nepasireiškia uždegimais... nenoriu gąsdinti, bet mano mamai supainiojo tarpšonkaulinio nervo uždegimą su metastazėmis kepenyse... nebūtinai ir tau taip turi atsitikti, tiesiog gal oranizmas nusilpęs, po švitinimo ir chemoterapijos irgi vidurvasary susigavo gerklės uždegimą (kuo niekad nebuvo sirgus), akių uždegimą... tiesiog nusilpimas.. tąkart gėrėm ežiuolės, kiti sako kad negalima....
Atsakyti
Elia siuntima gali israsyti Jusu seimos gydytojas arba pediatras, o jei jauciate ka tai rimta tai as pvz dabar nelaukciau nei minutes ir susimokeciau klinikose ta mokesti kai atvyksti be siuntimo. Pamyslykit ax.gif
http://www.kmuk.lt/pas_gydytoja.php
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2006 08 18, 20:19)
Elia siuntima gali israsyti Jusu seimos gydytojas arba pediatras, o jei jauciate ka tai rimta tai as pvz dabar nelaukciau nei minutes ir susimokeciau klinikose ta mokesti kai atvyksti be siuntimo. Pamyslykit  ax.gif
http://www.kmuk.lt/pas_gydytoja.php


siuntimo reikia iš onkologinio gyd., nes ji jau ten gydėsi unsure.gif tai ir aš susimokėčiau, bet mano mama doh.gif ji eina visur, kur ją pasiunčia ir laukia tiek, kiek pasako laukt doh.gif
Atsakyti
Mano dukterėčiai švitina galvą, tai labai jau jai skauda burną, net žaizdos, nuotaika jos darosi baisi, tiesiog nežinau kaip jai padėti... Gal sakau reiktų ją užregistruoti pas gyd.Ruolią. Patarkite, juk jūs jau prėję ir ugnį, ir vandenį...
Atsakyti